Resultater Svalandsgubben 2015
Kjenner du noen som løp Svalandsgubben, eller løp du kanskje selv? Sjekk alle resultatene her.
Oppdatert:
Kvinner 27 kilometer
Ingeborg Kristine Lind | Gular, Il | 02:16:55 |
Elise Hay Opsahl | Glad Trim International | 02:21:33 |
Wenche Lægraid Kvæven | Glad Trim International | 02:29:00 |
Ingrid Ukkelberg | NOTEAM | 02:31:12 |
Randi Marie Dyrkolbotn | Vassmyradamene | 02:33:09 |
Anne Charlotte Ruud | Birkenes Il | 02:35:10 |
Tonje Homme | NOTEAM | 02:36:18 |
Lene Rørvik | Glad Trim International | 02:39:47 |
Tuva Eieland | Team Flaxvatn | 02:40:13 |
Bjørg Kari Haugland | Nikkelverk Bil | 02:41:16 |
Christine Gran Morland | Pusnes Bil | 02:42:46 |
Birgitte Heldgaard | NOTEAM | 02:43:07 |
Lillian Lauvsland Jahnsson | Sparebanken Sør | 02:43:27 |
Tonje Marie Bergem | Kristiansand Løpeklubb | 02:44:22 |
Lene Heldal | NOTEAM | 02:44:37 |
Monica Roland | NOTEAM | 02:47:27 |
Åse Gullsmedmoen | Otra Il | 02:47:54 |
Solvor Kleggetveit | Eiken Il | 02:47:59 |
Line Børte Therjesen | Ous | 02:48:25 |
Inger Britt Bakstad | Team Mosjon | 02:49:03 |
Kathrine Håverstad | Iveland Il | 02:51:07 |
Katja Lykke Tonstad | NOTEAM | 02:51:31 |
Solveig Blindheim | Lillomarka Skiklubb | 02:52:17 |
Elisabeth Kårigstad | Lund Ski Club | 02:52:29 |
Bente Akselsen Rose | Arendal Triatlon | 02:52:35 |
Mari Tangevold | NOTEAM | 02:53:02 |
Liv Torunn Netland | Mandalitten Sportsclub | 02:53:35 |
Mali Godhei | Sukkevann Frisbeeklubb | 02:56:02 |
Charlotte Aspholm | Kristiansand Løpeklubb | 02:56:13 |
Kari-Anne Kverneggen | NOTEAM | 02:57:33 |
Siri Thortveit Myhre | NOTEAM | 02:58:00 |
Kristin Birkeland | Vennesla | 02:58:24 |
Synnøve Thomassen | NOTEAM | 03:01:33 |
Venche Lise Skomedal Ramse | Otra Il | 03:02:07 |
Linn Cecilie Dahl-Christoffersen | Agderposten Bil | 03:02:13 |
Marthe Akselsen Brommeland | NOTEAM | 03:04:09 |
Helene Berås | NOTEAM | 03:04:46 |
Ingrid Viervang | Kristiansand Løpeklubb | 03:05:10 |
Olga Ågedal | Team2tal | 03:05:48 |
Renate Svendsen | NOTEAM | 03:05:52 |
Tonje Richardsen | Arendal Triathlon | 03:06:23 |
Anne Lill E. Tøfte | Team Tøfte | 03:06:41 |
Anne Kristin Holte | Vest- Agder | 03:07:13 |
Merethe Gabrielsen | NOTEAM | 03:07:37 |
Merete Jonasson | NOTEAM | 03:07:52 |
Gro Børte | Sørlandet Sykehus | 03:08:17 |
Åshild Harket Moen | NOTEAM | 03:08:44 |
Marianne Røed Stømne | Froland Il | 03:09:23 |
Kristiane Sundt Kristiansen | NOTEAM | 03:10:02 |
Kathrine Solli Aase | Birkenes Il | 03:11:14 |
Christine Hassel | NOTEAM | 03:11:17 |
Cathrine Moritz | NOTEAM | 03:12:08 |
Anne Mobergslien | Team Flaxvatn | 03:12:12 |
Ida Sem Skorstad | NOTEAM | 03:13:53 |
Astrid Frøysnes Flaa | Birkenes Il | 03:14:13 |
Julianne Svaland | Svaland | 03:14:21 |
Anne Gro Olafsen | NOTEAM | 03:14:29 |
Kirsten Helene Jacobsen | NOTEAM | 03:15:25 |
Hege Engestøl | NOTEAM | 03:18:10 |
Kristin Blindheim | Lillomarka Skiklubb | 03:18:22 |
Renate Eikemo | Froland Il | 03:20:19 |
Liv Ellen Ensby | NOTEAM | 03:21:17 |
Pernilla Hornwall | Studio P | 03:21:30 |
Maria Dalen | NOTEAM | 03:21:46 |
Linda Hansen | Sørlandet Sykehus | 03:21:50 |
Anne Fauske | Bygland Il | 03:22:38 |
Hilde Vellene Nygård | NOTEAM | 03:22:58 |
Ingeborg Akselsen Skjesol | NOTEAM | 03:23:22 |
Kjersti Hillestad | Team Flaxvatn | 03:24:45 |
Astri Svaland | Team Flaxvatn | 03:24:45 |
Sandra Buckingham | NOTEAM | 03:25:18 |
Anne Bjørsom | NOTEAM | 03:25:23 |
Line Magnus | Trappepigane | 03:26:49 |
Anne Lill Gullsmedmoen | NOTEAM | 03:27:22 |
Synne Flaa Stokke | Team Flaxvatn | 03:27:44 |
Anne May Breistein | Varodd As | 03:28:10 |
Mychoi Hsiung | Team Mosjon | 03:28:24 |
Karianne Thomassen | Trappepigane | 03:28:56 |
Trine Salvesen | Statens Vegvesen | 03:33:59 |
Anne-Lill Larsen | Eiendomsmegler 1 | 03:34:00 |
Marianne Ulsaker | NOTEAM | 03:35:06 |
Torhild Svaland Aas | Birkenes Il | 03:35:40 |
Kristine Svaland | Birkenes Il | 03:35:41 |
Kristina Bakken | NOTEAM | 03:35:56 |
Anne Christine Varhaug | Mandal | 03:37:28 |
Margareth Stusvik | NOTEAM | 03:37:29 |
Sara Halvorsen Olsen | NOTEAM | 03:39:32 |
Sigrid Andersen | Libir Iks | 03:39:51 |
Anniken Jensen | NOTEAM | 03:46:25 |
Margit Smedsland | NOTEAM | 03:53:14 |
Gro Haugen Langfeldt | Bygland Il | 03:53:33 |
Jeannie Svendsen | Crossfit Arendal | 03:56:38 |
Mayen Tanya Hammer | Crossfit Arendal | 03:56:38 |
Sara Hägg | NOTEAM | 03:56:41 |
Helene Torstveit | NOTEAM | 03:59:25 |
Menn 27 kilometer
Eirik Gramstad | Vidar, Sportsklubben | 01:45:20 |
Eivind Knutsen | NOTEAM | 01:45:40 |
Erik Udø Pedersen | Tjalve, Ik | 01:50:11 |
Ole Kristian Heggheim | Kristiansand Løpeklubb | 01:52:02 |
Ståle Gjelsten | Kristiansand Løpeklubb | 01:53:09 |
Odd Snerthammer | NOTEAM | 01:57:41 |
Petter Marki Erichsen | Varegg Fleridrett | 01:58:10 |
Knud Kalsås | Sørlandet Sykehus | 01:58:51 |
Lars Aanensen | Pwc/team Skiclub | 01:59:13 |
Eirik Martens Svensen | Kristiansand Løpeklubb | 01:59:23 |
Petter Homleid | SK Båden | 02:00:38 |
Mikal Brastad Larsen | Kristiansand Løpeklubb | 02:01:45 |
Andreas Penne Nygård | Team A-sign Nor | 02:02:16 |
Terje Fredriksen | Kristiansand Løpeklubb | 02:03:07 |
Johannes Gunerius Andås | Kristiansand Løpeklubb | 02:03:33 |
Krister Hagen | Coop Østerhus | 02:03:49 |
Bent-I Bakke | Søgne Skiklubb | 02:04:41 |
Finn Kollstad | Kristiansand Løpeklubb | 02:05:03 |
Kristoffer Pettersen | Kristiansand Løpeklubb | 02:06:13 |
Kjell Richard Botten | Gjerpen If Allianse | 02:07:23 |
Tormod Klungland | Kristiansand Løpeklubb | 02:07:46 |
Simon Knutsen | Kristiansand Løpeklubb | 02:07:53 |
Anders Tveit | Birkenes Il | 02:08:57 |
Adrian Sigrist | Kristiansand Løpeklubb | 02:10:27 |
Mats Dahlén | Kristiansand Løpeklubb | 02:10:38 |
Åge Harald Drangsholt | Fædrelandsvennen/tea | 02:10:42 |
Torleiv Drangsland | NOTEAM | 02:11:09 |
Tommy Bolsøy | NOTEAM | 02:11:40 |
Tore Kristian Reiersølmoen | Kristiansand Triathlon | 02:11:47 |
Sondre Linstad-Hurum | NOTEAM | 02:11:52 |
Mads Nesset | Team Flaxvatn | 02:12:38 |
Jan Henrik Sivertsen | Team Ullevål/tåsen | 02:12:45 |
Anders Jacobsen | Lund Ck | 02:12:51 |
Erlend Haugstad | Team Skiclub | 02:12:55 |
Jonny Svaland | Avinor BIL/ Birkenes Il | 02:13:03 |
Erlend Flaa Stokke | Team Flaxvatn | 02:13:07 |
Torkel Reinhartsen | NOTEAM | 02:13:23 |
Trygve Watne | NOTEAM | 02:13:52 |
Finn Terje Uberg | Iveland Kommune | 02:14:07 |
Brian Lindebæk-Nielsen | Kristiansand Triathlon | 02:14:31 |
Morten Horn Elieson | Team Skiclub | 02:15:05 |
Terje Skøien | Komkam | 02:15:22 |
Jostein Efteland | Krsand Løpeklubb/jc | 02:15:39 |
Stein Aanensen | Mandal Og Halse Il | 02:15:58 |
Werede Mebrahtu | NOTEAM | 02:16:04 |
Ole Drange | Kristiansand Løpeklubb | 02:16:04 |
Markus Bjorli Sæther | NOTEAM | 02:16:05 |
Tore Reisvaag Johannessen | Kristiansand Løpeklubb | 02:16:29 |
Johan Lunden Abrahamsson | NOTEAM | 02:16:38 |
Bendik Skarpeid Egeland | NOTEAM | 02:16:39 |
Stian Halvorsen | NOTEAM | 02:16:42 |
Arvid Fredriksen | NOTEAM | 02:17:05 |
Arild Isaksen | Vindbjart, Il | 02:17:18 |
Ståle Thortveit | NOTEAM | 02:17:36 |
Atle Wendel Scheie | Team Laktat | 02:17:41 |
Tore Martinsen | Kristiansand Løpeklubb | 02:17:57 |
Arild Aabø | NOTEAM | 02:17:59 |
Hans Martin Aamodt | Mur I Sør | 02:18:03 |
Nils Herman Stray | Team Skiclub | 02:18:24 |
Ole Endrè Kallhovd | Kristiansand Løpeklubb | 02:19:31 |
Øystein Kismul Matre | NOTEAM | 02:19:37 |
Kristoffer Bakke | Berge2000 | 02:19:45 |
Dagfinn B. Lie | Vindbjart, Il | 02:19:51 |
Øyvind Svaland | Team Flaxvatn | 02:20:09 |
Kristoffer Kile Aanensen | NOTEAM | 02:20:19 |
Are Aanesland | NOTEAM | 02:20:22 |
Kristian Pytten | Torridal Juniors | 02:20:30 |
Christian Møller-Skau | Skagerak Sportsklubb | 02:20:47 |
Karl Klungland | NOTEAM | 02:20:54 |
Yngve Martinsen | Kristiansand Løpeklubb | 02:20:55 |
Martin Dovland | NOTEAM | 02:21:05 |
Per Christian Enge | Oddersjaa Ssk | 02:21:07 |
Thomas Øderud | Kristiansand Løpeklubb | 02:21:07 |
Marius Engeland | NOTEAM | 02:21:21 |
Rune Løkling | Nikkelverk Bil | 02:21:30 |
Kåre Aanensen | Mandal Og Halse Il | 02:21:36 |
Håvar Birkeland Stormoen | Øvre Birkeland | 02:21:56 |
Jan Askland | Kristiansand Løpeklubb | 02:22:00 |
Bjarte Bransdal | Otra Il | 02:22:02 |
Nils Rune Bue | Marnardal Il | 02:22:23 |
Terje Blindheim | Lillomarka Skiklubb | 02:22:35 |
Andreas Herstad | Dolmen Nikkelverket Bil | 02:22:52 |
Oskar Larsen | Birkenes Il | 02:22:58 |
Arild Storaker | Sørlandets Sykehus | 02:23:21 |
Jacob Sørbotten | NOTEAM | 02:23:41 |
Teklu Gebregziabher | NOTEAM | 02:24:38 |
Stefan Andersen | Lcc | 02:24:49 |
Rune Bjørklund | Express, Il | 02:24:49 |
Bjørn Aanensen | NOTEAM | 02:24:59 |
Jan Olaf Uleberg | Setesdal Bilruter Bil | 02:25:04 |
Øystein Andersen | NOTEAM | 02:25:26 |
Magne Isaksen | Froland Il | 02:25:36 |
Sondre Eieland | Team Flaxvatn | 02:25:37 |
Sigve Colbjørnsen | Stockholmsfamilien | 02:25:41 |
Rune Skuggedal | Elkem | 02:25:47 |
Frode Melby | Gjerpen If Allianse | 02:26:10 |
Gunnar Næss | Romerike Ultraløperklubb | 02:26:35 |
Gøran Røstad | Kristiansand Løpeklubb | 02:27:03 |
Ketil Jerstad | Kristiansand Triathlon | 02:27:59 |
Tor Erik Suvatne | Nordea Bil | 02:28:02 |
Anders Morch Hildershavn | NOTEAM | 02:28:19 |
Steinar Jansen | Gjerpen If Allianse | 02:28:23 |
Ånund Olsen | NOTEAM | 02:28:41 |
Geir Strand | Byggi Hunsfos | 02:28:44 |
Finn Dag Hjelseth | NOTEAM | 02:28:52 |
Helge Aasli | Kristiansand Triathlon | 02:29:24 |
Torfinn Håland | Ge Healthcare Bil | 02:29:29 |
Paul-Erling Lia | Nkom Bil | 02:29:55 |
Morten Damm | Lyn Ski | 02:31:00 |
Tore Nilsen | Søgne Kajakklubb | 02:31:01 |
Tom Egil Rosseland | Mhwirth Bil | 02:31:02 |
Kenneth Sløgedal | NOTEAM | 02:31:10 |
Roger Johnsen | Nikkelverk Bil | 02:31:10 |
Per Olav Nærestad | NOTEAM | 02:31:20 |
Øystein Lorentzen | NOTEAM | 02:31:29 |
Helge Tønnessen | Kbr-Il | 02:31:37 |
Helge Valeur | NOTEAM | 02:31:48 |
Kjell Tore Skeivoll | NOTEAM | 02:31:51 |
Andreas Lundh | NOTEAM | 02:31:55 |
Pål Bjørke | NOTEAM | 02:32:20 |
Tommy Grevsen | Setesrullen | 02:32:28 |
Roger Aamodt Søgne Il | 02:32:56 | 47:36:00 |
Bjørn Rune Henriksen | Elkem Fiskaa | 02:33:03 |
Jon Olav Dahl | Qrnote | 02:33:13 |
Asbjørn Drivdal | Birkenes Il | 02:33:17 |
Michael Henriksen | NOTEAM | 02:33:20 |
Lars Haugerud Moe | Kongsrud Ruffnecks | 02:33:21 |
Nils Guttormsen | NOTEAM | 02:33:56 |
Kurt Hatløy | Sørlandske | 02:34:01 |
Are Andresen | NOTEAM | 02:34:05 |
Christian Von Der Ohe | Castor Bil | 02:34:07 |
Ruben Møvik | NOTEAM | 02:34:09 |
Espen Grundetjern | Kristiansand Løpeklubb | 02:34:29 |
Håkon Hjellup | Spangereid Il | 02:34:36 |
Bendik Hope | NOTEAM | 02:34:38 |
Stig Bendik Jacobsen | Grimstad Kommune | 02:34:44 |
Yngvar Larsen | NOTEAM | 02:34:51 |
Geir Ellingsen | Kristiansand Triathlon | 02:35:06 |
Martin Solberg | NOTEAM | 02:35:37 |
Armas Aavatsmark | NOTEAM | 02:35:41 |
Arild Flystveit | Phonero | 02:35:50 |
Brede Borgen Kristiansen | Sparebank 1 | 02:36:02 |
Knut Olav Steinsland | NOTEAM | 02:36:17 |
Arnstein Knutsen Engemyr | NOTEAM | 02:36:33 |
Olav Torve | NOTEAM | 02:36:35 |
Sven Erik Pedersen | Mhwirth | 02:36:38 |
Øyvind Bergan | Vegårshei Il | 02:36:42 |
Helge Reinholt | Treungen Idrettslag | 02:36:59 |
Johan Heide | NOTEAM | 02:37:02 |
Andre Edvardsen | Lund Ski Club | 02:37:05 |
Hans Andersen | Kristiansand Løpeklubb | 02:37:13 |
Leif Hodnebrog | NOTEAM | 02:37:24 |
Trond-Lauritz Larsen | Kristiansand Gangklubb | 02:37:26 |
Kai Rune Karlsen | Kristiansand Løpeklubb | 02:37:34 |
Tony Thorvik | Rambil, Ugland Pro | 02:37:37 |
Arild Hetland | Marnardal Il | 02:37:41 |
Kjetil Norby | Kristiansand Løpeklubb | 02:37:56 |
Øystein Lie | NOTEAM | 02:38:03 |
Eskil Berggren | Søgne Ck | 02:38:14 |
Håvard Undem | Elixia Carl Berner | 02:38:45 |
Andreas Røstad | NOTEAM | 02:38:55 |
Bjørnar Vestøl | NOTEAM | 02:39:05 |
Ørjan Svaland Aas | Varegg Fleridrett | 02:39:08 |
Andreas Hillestad | Hillestadheia | 02:39:09 |
Håvard Kjærgaard | NOTEAM | 02:39:10 |
Nils Tore Ekra | Kck | 02:39:14 |
Ola Fosshaug | Svene Il | 02:39:17 |
Magne Sørvig | Team Linn | 02:39:17 |
Lars Martin Engedal | Cemo As | 02:39:19 |
Hans Amund Solberg | NOTEAM | 02:39:20 |
Jakob Kallevik | Kristiansand Løpeklubb | 02:39:22 |
Terje Bøhn | Tveit Il | 02:39:26 |
Trond Even Wanner | NOTEAM | 02:39:31 |
Bjørnar Eretveit | NOTEAM | 02:39:31 |
Albert Anderssen | Pusnes Bil | 02:39:32 |
Per Are Birkeland | Birkenes Il | 02:39:40 |
Frode Espeland | Mitlivskrisa Hjelpe Løper | 02:40:04 |
Terje Heisel | Heisel Tennis | 02:40:04 |
Terje Urfjell | Il Imås Orientering | 02:40:08 |
Martin Espeland | Mitlivskrisaløpelag | 02:40:13 |
Fred-Arne Sivertsen | Kristiansand Løpeklubb | 02:40:17 |
Eirik Matre | Rm Team | 02:40:23 |
Leif Theodor Moen | Tarzan-Klubben | 02:40:26 |
Magnus Thomassen | Flekkerøy | 02:40:32 |
Nils Kristian Aarsland | Kristiansand Løpeklubb | 02:40:38 |
Sigurd Syrdal | Gjensidige Sport | 02:40:40 |
Edgard Ellertsen | Glencore Nikkelverk | 02:40:41 |
Lars Aamodt | Søgne Il | 02:40:45 |
Rolf Aasland | Åseral Il | 02:40:49 |
Magne Dølemo | Kristiansands If-Friidrett | 02:40:56 |
Arvid Falander | Gubbekomiteen Jr | 02:41:07 |
Morten Sjustøl | Sørlandske | 02:41:11 |
Svein-Tore Nilsen | Kristiansand Løpeklubb | 02:41:13 |
Kjetil Sørby Telering | Bedrift Eracom | 02:41:20 |
Raymond Lie | NOTEAM | 02:41:30 |
Lars Larssen Andås | NOTEAM | 02:41:40 |
Daniel Straum | Vegårshei Il | 02:41:42 |
Øyvind Gaute Berg | Stord Il | 02:41:43 |
Steffen Kjellemo | Byggi Hunsfos | 02:41:55 |
Andre Kjetså | Bache G Il | 02:42:06 |
Hermod Førde | Byggi Hunsfos | 02:42:17 |
Stig Tveit | Dristug, Il | 02:42:24 |
Øyvind Klausen | Agderposten Bil | 02:42:47 |
Odd Mjåland | Kristiansand Løpeklubb | 02:42:47 |
Steinar Aas | Teknisk Etat | 02:43:18 |
Ole Petter Vestøl | Vegårshei Il | 02:43:32 |
Inge Kalbakk | Mhwirth | 02:43:39 |
Espen Coward | NOTEAM | 02:44:03 |
Thor Bylund | Lillesand Il | 02:44:13 |
Andreas Nordal | NOTEAM | 02:44:17 |
Stein-Erik Scheie | Telesport | 02:44:29 |
Lars Jørgen Peterson | NOTEAM | 02:44:32 |
Gunnar Haraldstad | T.o.slettebøe | 02:44:35 |
Are Herstad | Egersunds Ik | 02:44:36 |
Kristian Line | Mh Wirth | 02:44:38 |
Karl-Berge Rød | NOTEAM | 02:44:40 |
Torbjørn Skaar | Mhwirth | 02:44:48 |
Gunnar Samuelsen | Norkart Bil | 02:45:00 |
Tor Helge Schjøll | NOTEAM | 02:45:03 |
Henrik Ommundsen | Avinor BILKjevik | 02:45:13 |
Asbjørn Vestbø | Varhaug Il | 02:45:45 |
Tor Arne Birkeland | NOTEAM | 02:45:51 |
Lars Martin Falck | NOTEAM | 02:46:03 |
Håvard Blekastad | NOTEAM | 02:46:03 |
Tom Anders Hartvigsen | NOTEAM | 02:46:12 |
Tuan Nguyen | NOTEAM | 02:46:13 |
Andre Hærås | NOTEAM | 02:46:17 |
Anders Skuggevik | Skuggevik Service | 02:46:17 |
Knut Owing | Kristiansand Løpeklubb | 02:46:20 |
Øystein Pettersen | Vågsbygd Runners | 02:46:28 |
Øyvind Lauvland | NOTEAM | 02:46:34 |
Morten Øya | NOTEAM | 02:46:37 |
Rune Reiersen | Nov | 02:46:38 |
Odd Anders Arntzen | NOTEAM | 02:46:40 |
Maarten Smith | NOTEAM | 02:46:40 |
Sindre Ask Soldal | NOTEAM | 02:46:55 |
Morten Willy Eriksen | Kristiansand Cykleklubb | 02:46:57 |
Kristian Ask | NOTEAM | 02:46:58 |
Tom Ove Akselsen | Vadsø Turnforening | 02:47:08 |
Kristian Dahl | Team Flaxvatn | 02:47:08 |
Fredrik Enge | Enge Regnskap As Bil | 02:47:14 |
Jørgen Strøm-Olsen | NOTEAM | 02:47:21 |
Trond Kiledal | NOTEAM | 02:47:23 |
Jan Egil Tveit | Vindbjart, Il | 02:47:25 |
Karsten Aas | Vennesla & Omegn | 02:47:43 |
Bård Åsmund Vestøl | Birkenes Il | 02:47:47 |
Steinar Moen | Tarzan-Klubben | 02:47:49 |
Arne Nilsen | Søgne Kajakklubb | 02:48:12 |
Jan Sonesen | Huntonit | 02:48:14 |
Nils Christian Tvedt Karlsen | NOTEAM | 02:48:21 |
Kristoffer Wold | NOTEAM | 02:48:21 |
Steffen Eriksen | NOTEAM | 02:48:33 |
Reinier Van Der Spek | Kristiansand Løpeklubb | 02:48:43 |
Erling Vartdal | Mhwith | 02:48:45 |
Svein Teistedal | NOTEAM | 02:48:54 |
Jarle Bakken | Søgne Kajakklubb | 02:48:59 |
Ole Andre Sødal | NOTEAM | 02:49:12 |
Fredrik Vasland | NOTEAM | 02:49:13 |
Svend Ole Heggedal | Flosta Il | 02:49:21 |
Fredrik Stoveland | Birkenes Il | 02:49:22 |
Knut Viggo Frøysaa | Kristiansand Løpeklubb | 02:49:25 |
Kristoffer Bratteli | NOTEAM | 02:49:29 |
Ragnar Mauseth | T.m | 02:49:34 |
Morten Frivoll | Arendal Triathlon | 02:49:43 |
Even Skuland | NOTEAM | 02:49:49 |
Trond Ellefsen | NOTEAM | 02:50:08 |
Håvard S Abrahamsen | Røa Il | 02:50:29 |
Trond Arne Berg | Premium | 02:50:32 |
Terje Johansen | Mandal Og Halse Il | 02:50:32 |
Aun Hunsager Andresen | Grimstad Kickboxing | 02:50:44 |
Thomas Alsted Jakobsen | Grimstad Triathlon | 02:50:46 |
Daniel Jacobsen | Mh Wirth | 02:50:55 |
Ørjan Østervold | Vindbjart, Il | 02:51:04 |
Christian Jacobsen | Sparebank 1 Sr-Bank | 02:51:11 |
Roy Christian Flaa | Nikkelverk Bil | 02:51:18 |
Tom-Erik Mathisen | NOTEAM | 02:51:26 |
Vegar Melby Gjerpen | If Allianse | 02:51:37 |
Rune Solhøi | NOTEAM | 02:51:43 |
Aleksander Lydersen | Ssa Bil | 02:51:58 |
Espen Walther | Konsmo Il | 02:52:03 |
Jon Steinar Viervang | Sparebanken Sør B.i.l | 02:52:14 |
Andreas Risøy | Birkenes Il | 02:52:15 |
Torstein Jortveit | Byggi Hunsfos | 02:52:18 |
Morten A. Vardaasen | Grimstad Triathlon | 02:52:26 |
Hallvard Birknes | NOTEAM | 02:52:27 |
Sigmund Brekka | Høvdingen | 02:52:27 |
Patrik Alesand | NOTEAM | 02:52:32 |
Torjus Aasland | Åseral Il | 02:52:34 |
Kjell Terje Hægeland | Byggi Hunsfos | 02:52:58 |
Atle Røstad | Danish Dynamite | 02:53:01 |
Jørn Salte | Danish Dynamite | 02:53:19 |
Henrik Meling | NOTEAM | 02:53:59 |
Jesse White | Søgne Og Songdalen Ok | 02:54:03 |
Anders Hasseldal | NOTEAM | 02:54:14 |
Åsulv Birkeland Stormoen | Kok | 02:54:20 |
Joar Nilsen Lohne | Søgne Il | 02:54:23 |
Jon Harald Lindtveit | Mhwirth | 02:54:23 |
Morthen Askildsen | Mandal | 02:54:30 |
Ola Brunes Stakkeland | Sukkevann Frisbeeklubb | 02:54:31 |
Knut Gunnar Solli | 3b Bil | 02:54:31 |
Magne Eikild | Vågsbygd Runners | 02:54:32 |
Tore Hansen | Lillesand Og Omegn | 02:54:42 |
Eirik Tveiten Ødegård | NOTEAM | 02:54:54 |
Frode Storbukås | NOTEAM | 02:54:59 |
Torleif Undem | Lillesand | 02:55:23 |
Bjørnar Svendsen | NOTEAM | 02:55:28 |
Asle Farestad | Kristiansand | 02:55:29 |
Tommy Mosfjell | Birkenes Il | 02:55:32 |
Bjørn Dag Truchs | Teammosjon | 02:55:39 |
Jarl Remi Egebakken | NOTEAM | 02:55:47 |
Matre Reidar | Rm Team | 02:55:55 |
Sveinung Haugerudbråten | NOTEAM | 02:56:00 |
Arvid Haaverstad | Herreklippen | 02:56:00 |
Thomas Amdal | NOTEAM | 02:56:15 |
Gjøran Agerbo | NOTEAM | 02:56:19 |
Gøran Isaksen | Gjeving Il | 02:56:24 |
Jon Fredrik Granly | Byggi Hunsfos | 02:56:33 |
Andreas M Pedersen | NOTEAM | 02:56:40 |
Morten Formo | NOTEAM | 02:56:40 |
Eivind Bedford Pedersen | NOTEAM | 02:56:43 |
Rune Hallberg | Aga As Bil | 02:56:44 |
Martin Granum | Komkam / Mg.no | 02:56:49 |
Øyvind Kalhagen Andersen | Birkenes Il | 02:57:01 |
Morten Dahle | NOTEAM | 02:57:24 |
Paul Joreid | Team Mosjon | 02:57:34 |
Martin Unhjem | NOTEAM | 02:57:34 |
Kai Arne Normann | Telering Bedrift Eracom | 02:57:39 |
Knut Tveit | Ggl | 02:57:46 |
Øyvind Uppstad | NOTEAM | 02:57:48 |
Ragnar Bjorå | Solkroken Il | 02:57:50 |
Per Henrik Hardeberg | NOTEAM | 02:57:51 |
Gunnar Mollestad | Vennesla Legesenter | 02:58:11 |
Frode Stakkeland | NOTEAM | 02:58:12 |
Svein Olsen | Test 14. November | 02:58:12 |
Kjell Åge Stoveland | Kilden Bedriftidrettslag | 02:58:14 |
Anders Jensen | Kristiansand Løpeklubb | 02:58:24 |
Ole Kristian Augland | NOTEAM | 02:58:28 |
Sander Svaland | Birkenes Il / Svaland Il | 02:58:29 |
Daniel Hetland | Rygene Il | 02:58:33 |
Feda Grebovic | Arendal Triathlon | 02:58:53 |
Kjetil Tønnessen | National Oilwell Varco | 02:58:58 |
Stein Jøssang | NOTEAM | 02:59:05 |
Sondre Jensen Fjælberg | Ksi Sykkel | 02:59:07 |
Frode Venemyr | NOTEAM | 02:59:09 |
Roald Ankersen | Grimstad Tri | 02:59:29 |
Leif Andre Kyte | NOTEAM | 02:59:49 |
Guttorm Kvastad | Test 14. November | 02:59:50 |
Per Christian Mørland | NOTEAM | 02:59:59 |
Jan-Vidar Mattingsdal | NOTEAM | 03:00:11 |
Johan Tømmerås | Nickelverk Bil | 03:00:35 |
Ove Flåt | Ultramotion | 03:00:37 |
Rune Lia | Mandal Og Halse Il | 03:00:48 |
Preben Herregården | Stathelle Og Omegn Il | 03:01:19 |
Jan Fredrik Bjerke-Olsen | Fiskeeksperten | 03:01:19 |
Roy Ellingsen Ueland | Ksi Sykling | 03:01:27 |
Steinar Aanesland | Birkenes Il | 03:01:29 |
Kristen Bue | Marnardal Il | 03:01:33 |
Ivar Haga | NOTEAM | 03:02:03 |
Vidar Kjellevand | Vågsbygd Runners | 03:02:31 |
Sven Atle Sødal | Oddersjaa | 03:02:55 |
Tom Ågedal | Stormberg | 03:03:05 |
Fredrik Hope | Avinor | 03:03:28 |
Jim De Groot | NOTEAM | 03:03:38 |
Richard Risbruna | Birkenes Il | 03:03:38 |
Jan Terje Vikse | NOTEAM | 03:03:39 |
Gunnar Hillestad | Hillestadheia | 03:04:04 |
Kjell-arild G. Tøfte | Team Tøfte | 03:04:23 |
Arild Vatland | Eden | 03:04:28 |
Håkon Nilsen | NOTEAM | 03:04:33 |
Pål Alfred Larsen | Statbil | 03:04:42 |
Harald Aas | Otra Il | 03:04:57 |
Bjørn Skuggevik | NOTEAM | 03:05:01 |
Per Ivar Vaaje | NOTEAM | 03:05:06 |
Tom R. Hansen | Vågsbygd Runners | 03:05:09 |
Trygve Løland | Gubbekomiteen Sr | 03:05:17 |
Martijn Schmidt | NOTEAM | 03:05:22 |
Anders Møller-Stray | Team Slappfisk | 03:05:30 |
Jørgen Håland | Lund Bht | 03:05:34 |
Steinar Fjeldberg | Ø. Tromøy Trim | 03:05:53 |
Tor Martin Kristiansen | Sparebanken Sør | 03:05:56 |
Rune Kiledal | Kristiansand Vvs | 03:06:04 |
Andreas Holm | Herefoss Il | 03:06:07 |
Kevin Mitchell | Avinor | 03:06:11 |
Jørgen Sæbø | Marnardal Il | 03:06:13 |
Kenneth Holte | Danish Dynamite | 03:06:17 |
Frode Udjus | Hsh Eiendom | 03:07:06 |
Svein K Nomeland | NOTEAM | 03:07:09 |
Rune Terjesen | NOTEAM | 03:07:09 |
Tore Dahl | NOTEAM | 03:07:33 |
Per Ellefsen | NOTEAM | 03:07:34 |
Gunnar Lauritz Pedersen | NOTEAM | 03:07:41 |
Sverre Hille | Kruse Smith | 03:07:46 |
Hans Thomas Nyberg | Bck | 03:07:47 |
Robel Gadam | Bjelland Il | 03:07:49 |
Anders Jonasson | NOTEAM | 03:07:52 |
Øyvind Larsen | Vågsbygd Runners | 03:08:12 |
David Macintosh | Mhwirth | 03:08:47 |
Helge Steinsland | NOTEAM | 03:09:08 |
Arild Sæbø | NOTEAM | 03:09:32 |
Kai Johnsen | NOTEAM | 03:09:33 |
Marcus Laurak | NOTEAM | 03:09:50 |
Martin Børvik | Birkenes Il | 03:10:01 |
Morten Eilert Andersen | Agderposten Bil | 03:10:11 |
Stian Rindal | NOTEAM | 03:10:24 |
Espen Slettebø | Bp | 03:10:24 |
Sverre Mohagen | Rm Team | 03:10:38 |
Grunde Dalen | NOTEAM | 03:11:13 |
Tom Arild Pettersen | Fiskeeksperten | 03:11:16 |
Halvor Hovet | NOTEAM | 03:11:18 |
Viggo Thomassen | Sharp | 03:11:25 |
Øyvind Eikeland | NOTEAM | 03:11:36 |
Eivind Rose Nilsen | Technip Norge As | 03:12:03 |
Frode Ingebretsen | Agder Båt Og Motor Il | 03:12:10 |
Ove Hetland | Nibio | 03:12:15 |
Kenneth Larssen | NOTEAM | 03:12:36 |
Harald Wegge | Elkem Fiskaa B.i.l | 03:12:39 |
Glenn Ager-Wick | Ik Grane Arendal | 03:12:44 |
Sven Anners Hægeland | Bp | 03:12:53 |
Bjørgulf Lauvdal | Bdo As | 03:13:07 |
Bjarne Berntsen | NOTEAM | 03:13:24 |
Jorim Hellmold | NOTEAM | 03:13:30 |
Bjørn Vidar Lie | Birkenes Il | 03:13:36 |
Thomas Fossheim | NOTEAM | 03:13:48 |
Jan Rikard Olafsen | Kristiansand Løpeklubb | 03:14:29 |
Marcus Hæstad | Tua | 03:14:44 |
Torbjørn Rypestøl | Giv Akt Il | 03:15:12 |
Arnt Georg Henriksen | Mhwirth Bil | 03:15:50 |
Tore Landsverk | Naspe Il | 03:15:51 |
Finn Kristian Hartvigsen | Birkenes Il | 03:15:56 |
Kjetil Nyvold | Tts-Marine | 03:16:09 |
Frank Olsen | Origo Solutions As | 03:16:29 |
Henrik Timenes | NOTEAM | 03:16:41 |
Pål Fidjeland | Fidjeland Motorsport | 03:16:51 |
Simon Sivertsen | Subwing As | 03:17:28 |
Espen Sheppard | Mhwirth | 03:18:01 |
Svein Skuland | Extra Birkeland | 03:19:09 |
Kurt Jr Snemyr | Blindleia Ck/ Dyreparken | 03:20:00 |
Øyvind Kulien | Promens Bil | 03:20:02 |
Gjøran Imenes | Birkenes Kommune | 03:20:09 |
Marius Johansen | Subwing As | 03:20:35 |
Lars Jarle Yttri | Nov | 03:20:46 |
Tarjei Dalene | NOTEAM | 03:21:46 |
Phong Nguyen | NOTEAM | 03:21:49 |
Terje Granås | Arendal Triathlon | 03:21:56 |
Bjørn Stormoen | Birkenes Il | 03:22:15 |
Øyvind Ødegård | Birkenes Il | 03:22:26 |
Steinar Ånesland | Birkenes Il | 03:22:41 |
Per Øyvind Lindgren | NOTEAM | 03:23:10 |
Ragnar Høygilt | Birkenes Il | 03:24:00 |
Arne Jonny Aas | Scanflex | 03:24:06 |
Bård Gunnar Skråning | Imås Il | 03:24:27 |
Peter James | NOTEAM | 03:24:43 |
Tor Even Børufsen | NOTEAM | 03:24:44 |
Stian Ordahl | Næringsmegleren Bil | 03:25:08 |
Jon Olav Torp | NOTEAM | 03:25:10 |
Tormod Nagel Karlsen | NOTEAM | 03:25:25 |
Andreas Mølland | NOTEAM | 03:25:39 |
Dagfinn Jensen | NOTEAM | 03:25:46 |
Ole Jonathan Hagen | Vindbjart, Il | 03:25:53 |
Helge Dalhaug | NOTEAM | 03:25:55 |
Tor Erik Bakken | Kristiansand Løpeklubb | 03:26:06 |
Nils Erik Rypestøl NOV | 03:27:20 | 01:42:00 |
Henrik Hamre | NOTEAM | 03:27:32 |
Simen Nyhaven | NOTEAM | 03:27:38 |
Arnfinn Aas | NOTEAM | 03:27:41 |
Lasse Johnsen | NOTEAM | 03:28:00 |
Kjetil Breistein | KCK | 03:28:10 |
Stefano Alessandro Natali | NOTEAM | 03:28:29 |
Grunde Høygilt | Team Flaxvatn | 03:29:22 |
Gunnar Eikeland | NOTEAM | 03:29:30 |
Tor Kristoffer Granmar | NOTEAM | 03:29:35 |
Jan Erik Smithsen | NOTEAM | 03:29:53 |
Jørn Hansen | Byggi Hunsfos | 03:31:08 |
Roy Sheppard | Christianssands | 03:31:33 |
Erik Ordahl | Elkem | 03:31:37 |
Ole Jacob Aadnesen | Naspe Il | 03:32:33 |
Roy Knudsen | NOTEAM | 03:32:44 |
Tore Eek-Jensen | NOTEAM | 03:33:07 |
Tor Erling Jahnsen | NOTEAM | 03:33:28 |
Jan Thomas Lund | NOTEAM | 03:33:32 |
Svein Rosåsen | Øvrebø Videregående | 03:33:39 |
Jonny Teigen | Birkenes Il - President | 03:34:38 |
Stian Gill | Rotator Bil | 03:35:17 |
Tommy Gulbrandsen | NOTEAM | 03:35:20 |
Terje Hansen | NOTEAM | 03:36:25 |
Torjus Åkre | Glencore Nikkelverk | 03:36:31 |
Christian Heggland | Nov | 03:37:52 |
Shalg Andrew Pettersen NOTEAM | 03:38:02 | 01:52:42 |
Shun Phat Nham | NOTEAM | 03:38:05 |
Sondre Hjembo | Birkenes Il | 03:38:29 |
Lasse Jørgensen | Byggi Hunsfos | 03:38:39 |
Nils Theodor Flaa | BIL Amatør | 03:39:00 |
Oddvar Skov-Skov | Vennesla Kommune | 03:39:01 |
Egil Rosaas | Byggi Hunsfos | 03:39:02 |
Petter Hobbelstad | NOTEAM | 03:39:29 |
Ronnie Selstø | NOTEAM | 03:39:34 |
Øistein Haaø Fossestøl | Agderposten Bil | 03:40:25 |
Atle Risøy | Enitro | 03:40:34 |
Martin Andersen | Test 14. November | 03:41:47 |
Karl Philip Lund | NOTEAM | 03:41:53 |
Sindre Hørte Vigsnes | NOTEAM | 03:44:05 |
Asbjørn Andås | Profundo Bil | 03:44:29 |
Tommy Bruvik | Snoap.no | 03:44:37 |
Jon Kristian Svaland | Birkenes Il | 03:44:42 |
Jan Vidar Hugsted | NOTEAM | 03:48:56 |
Hans Kristian Nilsen | NOTEAM | 03:49:23 |
Jan Christoffersen | NOTEAM | 03:49:35 |
Geir Stensland | Naspe Il. | 03:50:04 |
Arne Hallvard Holte | Oddersjaa | 03:52:30 |
Andreas Nuntun | NOTEAM | 03:53:14 |
Ole Skotnes | NOTEAM | 03:53:17 |
Magnus Vatland | Elkem Bil | 03:53:32 |
Terje Skoge | NOTEAM | 03:56:03 |
Steinar Justnes | Huntonit | 03:56:16 |
Arne Lorang Ekeberg | Byggi Hunsfos | 03:56:41 |
Lars Torstveit | Nov Bil | 03:59:15 |
Frode Vetrhus | Byggi Hunsfos | 04:04:25 |
Jon Solli Hansen | Test 14. November | 04:09:24 |
Johan Augland Sætre | Byggi Hunsfos | 04:11:06 |
Kortgubben
Kvinner 13 kilometer
Marianne Andersen | Konnerud Il | 01:01:23 |
Ingvild Sangesland | Øvrebø Il | 01:02:52 |
Tone Wigemyr | Bækkelagets SK | 01:03:15 |
Elin Uppstad | NOTEAM | 01:03:59 |
Silje Røynstrand | NOTEAM | 01:06:59 |
Anine Kallhovd | Otra Il | 01:10:29 |
Stina Meinicke | Jutul, Il | 01:10:33 |
Mari Røsland | NOTEAM | 01:10:46 |
Mari Vegusdal | Kristiansand Løpeklubb | 01:10:49 |
Anne Grete Meinicke | Jutul, Il | 01:10:51 |
Jehudit Svalland | Vindbjart, Il | 01:12:04 |
Emilie Suggelia | Tollnes Maskin As | 01:13:22 |
Christina White | Søgne Og Songdalen Ok | 01:13:39 |
Solveig Granås | Arendal Triathlon | 01:13:56 |
Emilie Holen Larsen | NOTEAM | 01:14:43 |
Mathilde Opheim | Lillesand Il | 01:15:28 |
Julie Aamodt | Søgne Il | 01:15:29 |
Eli Gangså Røsland | NOTEAM | 01:15:36 |
Ann-Malen Engenes | Rygene Il | 01:15:50 |
Turid Kallhovd | Otra Il | 01:16:40 |
Bodil S. Birkeland | NOTEAM | 01:16:53 |
Kristine Amundsen | Oddersjaa | 01:16:56 |
Erika Strand | Byggi Hunsfos | 01:17:19 |
Johanne Birkeland Abrahamsen | Heming, Il | 01:18:23 |
Synne Aanesland Berge | Oddersjaa Ssk | 01:18:53 |
Åse. Marie Rosef | Birkenes Il | 01:19:10 |
Barbara Suter | NOTEAM | 01:19:11 |
Linnea Colbjørnsen | Stockholmsfamilien | 01:19:22 |
Anne Karine Seland | NOTEAM | 01:19:34 |
Marte Skogen Evje | Vidar, Sportsklubben | 01:19:40 |
Ingrid Blindheim | Bislettalliansen | 01:19:53 |
Hanne Therese Ekra | KCK | 01:21:39 |
Eva Merete Gotheim | Kvinesdal Il | 01:21:46 |
Ingebjørg Schenk | NOTEAM | 01:22:11 |
Ida Aurebekk | Torridal Il | 01:22:20 |
Sunniva Frigstad | NOTEAM | 01:22:45 |
Sigrunn Askland | Express, Il | 01:23:45 |
Silje Kregnes | NOTEAM | 01:24:09 |
Helene Hørte | NOTEAM | 01:24:51 |
Carla Freitas Brandt | Clube Aventura Da | 01:26:03 |
Ingrid Aamodt | NOTEAM | 01:26:19 |
Turid Tjørnhom | Kkbil | 01:26:51 |
Cathrine Skarpeid | NOTEAM | 01:26:59 |
Inga Stødle | Kristiansand | 01:27:05 |
Ellen Erlandsen | Birkenes Il | 01:27:20 |
Linda Kjellemo | NOTEAM | 01:27:28 |
Hege Botn | Team Norgeshus | 01:28:22 |
Tone Sørli | NOTEAM | 01:28:41 |
Nina Sunnås | Team Mosjon | 01:29:09 |
Iren Lid | 3b Bil | 01:29:17 |
Janne Håkedal | Birkeland Skole | 01:29:35 |
Ann Irene Hauge Møller | Birkenes Il | 01:29:48 |
Gerd-Jorunn Vestøl | NOTEAM | 01:30:05 |
Irene Stødle | Kristiansand | 01:30:09 |
Marie Skuland | Team Skuland | 01:30:23 |
Line Suggelia | Tollnes Maskin | 01:30:25 |
Hilde Elise Neset | NOTEAM | 01:30:54 |
Sol Suggelia | Tollnes Maskin | 01:30:59 |
Esther Viddal | NOTEAM | 01:31:21 |
Gro Kristensen | NOTEAM | 01:31:43 |
Andrea Drangsholt | Birkenes Il | 01:31:59 |
Una Glende Janson | Kristiansand Ok | 01:32:04 |
Ellen Karlsen | Vassmyradamene | 01:32:23 |
Tina Mønsted | Vindbjart, Il | 01:32:42 |
Serina Mygland | Vindbjart, Il | 01:32:43 |
Leticia Pinheiro Mota | Vindbjart, Il | 01:32:43 |
Kjersti Aamdal | Vindbjart, Il | 01:32:43 |
Tina Mangseth | Vindbjart, Il | 01:32:43 |
Nina Viksnes | Vindbjart, Il | 01:32:43 |
Cecilie Jansen | NOTEAM | 01:32:52 |
Linda Helleland | NOTEAM | 01:33:08 |
Nina Amundsen | Froland Il | 01:33:47 |
Hanne Hillesund | Vassmyradamene | 01:33:59 |
Birgit Solberg | NOTEAM | 01:35:09 |
Tove Lundevold | Øvrebø Il | 01:35:27 |
Aina A Munthe | NOTEAM | 01:36:09 |
Vigdis Birkeland | Birkenes Il | 01:36:28 |
Solbjørg T G Hagane | Hope Il | 01:37:23 |
Unni Eikenes | NOTEAM | 01:37:34 |
Kristin Sonesen | Bendiks Olje | 01:38:04 |
Trine Jacobsen | Hope Il | 01:38:51 |
Bente Monge | NOTEAM | 01:40:43 |
Eline Mykland Svendsen | Premium | 01:41:13 |
Julie Berg | Premium | 01:41:14 |
Bente Langstrøm Knudsen | Fit For Fitness | 01:41:22 |
Idun Aamland | Fit For Fitness | 01:41:22 |
Tonje Ailin Birkeland | Bendiks Olje | 01:41:25 |
Lene Hillesund | Vassmyradamene | 01:41:31 |
Ingjerd Lind | NOTEAM | 01:41:45 |
Malin Eriksen | Kristiansand Cykleklubb | 01:41:54 |
Janicke Yttervik | NOTEAM | 01:41:58 |
Unni Dalen | Fsk | 01:42:21 |
Jorunn Blindheim | NOTEAM | 01:42:34 |
Annie Ullah | NOTEAM | 01:43:27 |
Eva-Kristin Paschen-Eriksen | NOTEAM | 01:44:28 |
Ingunn Ettestøl | Agder Energi Bil | 01:44:56 |
Gunn-Edith Birkeland | NOTEAM | 01:45:43 |
Inger Johanne Martin | Bjelland Il | 01:46:33 |
Christina Elefsen | Kristiansand | 01:46:53 |
Maria Helleland | De Frittgående Høner | 01:47:01 |
Britt Gjermundnes | De Frittgående Høner | 01:47:15 |
Tina Elisabeth Birkeland | NOTEAM | 01:47:34 |
Anita Sivertsen | Birkenes Il | 01:49:00 |
Anne Solveig Skjolden | Tveit Il | 01:49:51 |
Jenny Marie Skjolden | Tveit Il | 01:49:52 |
Lene Borgemyr | NOTEAM | 01:49:54 |
Maryanne Mesel | NOTEAM | 01:53:35 |
Helene Flakk Parcon | NOTEAM | 01:54:52 |
Inger Grethe Gill | NOTEAM | 01:55:19 |
Åshild Espeland | NOTEAM | 01:56:06 |
Julie Falch | NOTEAM | 01:56:53 |
Inger Lygre | Team Mosjon | 02:00:11 |
Vera Ringdal Folkvord | Kristiansand | 02:00:12 |
Linda Opheim | Kristiansand Løpeklubb | 02:02:05 |
Bente Anita Angstaur | Kristiansand Triathlon | 02:06:22 |
Monica Jansen | NOTEAM | 02:07:32 |
Karen-Marie Pettersen | NOTEAM | 02:07:32 |
Bippa Uldal Løland | NOTEAM | 02:09:50 |
Gudveig Jørundland | Ok Sør | 02:24:10 |
Dagmar Birkeland | Birkenes Il | 03:00:00 |
Ellen Eikeland | Birkenes Il | 03:00:00 |
Eli Gauslaa Hansen | NOTEAM | 03:00:00 |
Birte Gauslaa Hansen | Lillesand Il | 03:00:00 |
Menn junior 13 kilometer
Kristian Tjørnhom | Kristiansand Løpeklubb | 51:26:00 |
Lars Aasheim Svaland | Birkenes Il | 53:52:00 |
Thomas Meinicke | Jutul, Il | 54:22:00 |
Ludvig Vartdal | Oddersjaa | 56:31:00 |
Marius Pytten | Torridal Juniors | 57:00:00 |
Olav Meling Spikkeland | Oddersjaa | 57:34:00 |
Marcus Emanuel Frandsen | Mandal Og Halse Il | 58:25:00 |
Sebastian Daland | Kristiansand Ok | 59:27:00 |
Marius Aurebekk | Torridal Juniors | 01:00:57 |
Marius Bakke | Søgne Skiklubb | 01:00:59 |
Gunnar Steinsland | Steinsland Jordbær | 01:01:55 |
Benjamin Malz | Kristiansand Løpeklubb | 01:02:42 |
Tobias Hægeland | Øvrebø Il | 01:03:48 |
Niklas Tveit | Vindbjart, Il | 01:04:02 |
Martin Uldal | NOTEAM | 01:04:03 |
John Runde | Kok | 01:04:03 |
David Runde | Kok | 01:05:24 |
Anders Vestøl | Vegårshei Il | 01:06:24 |
Magnus Mosfjell | Birkenes Il | 01:06:55 |
Mathias S Borø | Nordigarden Il | 01:07:38 |
Tobias Stokkeland | Oddersjaa | 01:08:41 |
Alf Vidar Vetrhus | NOTEAM | 01:08:53 |
Kristian Nyhus | Birkenes Il | 01:09:15 |
Kristian Skovly | Vindbjart, Il | 01:09:26 |
Sigmund Martinsen | NOTEAM | 01:09:28 |
Sander Isaksen | Vindbjart, Il | 01:09:36 |
Pedro Rosseland | Vindbjart, Il | 01:09:39 |
Mathias Haaveresen | NOTEAM | 01:09:45 |
Mathias Horn Elieson | Oddersjaa Ssk | 01:09:55 |
Knut Olav Lie | Vindbjart, Il | 01:10:03 |
Håkon Langeland | Øvrebø Il | 01:10:19 |
Benjamin Udø | NOTEAM | 01:10:31 |
Carl Erik Berg | Premium | 01:14:11 |
Vetle S. Rosseland | Høvdingen | 01:14:34 |
Martin Reiersen Jensen | Birkenes Il | 01:15:26 |
Jarle Vegusdal Stølen | Gry,il | 01:19:04 |
Arild Moldal | NOTEAM | 01:21:23 |
Jonas Sjursen Ruud | Vindbjart, Il | 01:22:25 |
Med flyktningshjelp som mål
- Vi er nesten som en familie
Fædrelandsvennen innfører Superbørsen
Vi trenger din hjelp
Publisert: Oppdatert: