Norges Fotballforbund har satt opp en foreløpig terminliste for 2. divisjon, avdeling 1.
– Å synge om innavl, det er jo ikke noe bedre enn det
Fløy-helten hylles: – Han er altfor god for dette nivået
Euforiske spillere etter cupbomben: – Jeg er i himmelen
Sesongen startet på best mulig vis
Peker på naboen som favoritt: – De bruker dobbelt så mye penger som oss
«Har valgt å følge Northugs eksempel»
Generalprøven endte med uavgjort
Se høydepunktene:
Start skuffet i generalprøven: – Under enhver kritikk
Fløy banket Vindbjart
Målfest da Fløy møtte MK
Fra Fløy til Arendal
Eftevaag scoret igjen
– Fikk plutselig vite at det hadde vært et stort overforbruk i over to år
Slik spiller Fløy, Jerv og Arendal i 2024
I første serierunde åpner Fløy hjemme mot nyopprykkede Lysekloster, mens Jerv spiller mot Ørn Horten i Grimstad. Arendal møter Vard Haugesund på bortebane.
Allerede i andre serierunde spilles det første av seks lokaloppgjør mellom Arendal, Fløy og Jerv.
Lørdag 6. april (1. runde):
Fløy – Lysekloster, Jerv – Ørn Horten, Vard Haugesund – Arendal.
Lørdag 13. april (2. runde):
Arendal – Fløy, Viking 2 – Jerv.
Lørdag 20. april (3. runde):
Fløy – Kvik Halden, Jerv – Hødd, Lysekloster – Arendal.
Lørdag 27. april (4. runde):
Arendal – Ørn Horten, Hødd – Fløy, Sotra – Jerv.
Lørdag 4. mai (5. runde):
Brattvåg – Arendal, Fløy – Viking 2, Jerv – Brann 2.
Lørdag 11. mai (6. runde):
Arendal – Kvik Halden, Eik Tønsberg – Jerv, Notodden – Fløy.
Mandag 20. mai (7. runde):
Arendal – Jerv, Fløy – Sotra.
Lørdag 25. mai (8. runde):
Jerv – Fløy, Sotra – Arendal.
Lørdag 1. juni (9. runde):
Arendal – Notodden, Brattvåg – Jerv, Fløy – Ørn.
Lørdag 8. juni (10. runde):
Eik Tønsberg – Fløy, Horten Hødd – Arendal, Jerv – Kvik Halden.
Lørdag 15. juni (11. runde):
Arendal – Viking 2, Fløy – Brann 2, Vard Haugesund – Jerv.
Lørdag 22. juni (12. runde):
Brattvåg – Fløy, Eik Tønsberg – Arendal, Jerv – Lysekloster.
Lørdag 29. juni (13. runde):
Arendal – Brann 2, Notodden – Jerv, Vard Haugesund – Fløy.
Lørdag 6. juli (14. runde):
Fløy – Hødd, Jerv – Sotra, Ørn Horten – Arendal.
Lørdag 13. juli (15. runde):
Jerv – Viking 2, Kvik Halden – Fløy, Notodden – Arendal.
Lørdag 10. august (16. runde):
Brann 2 – Jerv, Arendal – Lysekloster, Fløy – Vard Haugesund.
Lørdag 17. august (17. runde):
Brann 2 – Fløy, Jerv – Brattvåg, Kvik Halden – Arendal.
Lørdag 24. august (18. runde):
Arendal – Hødd, Fløy – Jerv.
Lørdag 31. august (19. runde):
Brann 2 – Arendal, Jerv – Eik Tønsberg, Sotra – Fløy.
Lørdag 7. september (20. runde):
Arendal – Sotra, Fløy – Brattvåg, Lysekloster – Jerv.
Lørdag 14. september (21. runde):
Jerv – Arendal, Viking 2 – Fløy.
Lørdag 21. september (22. runde):
Arendal – Brattvåg, Fløy – Eik Tønsberg, Ørn Horten – Jerv.
Lørdag 28. september (23. runde):
Fløy – Notodden, Jerv – Vard Haugesund, Viking 2 – Arendal.
Lørdag 5. oktober (24. runde):
Arendal – Vard Haugesund, Hødd – Jerv, Lysekloster – Fløy.
Lørdag 19. oktober (25. runde):
Fløy – Arendal, Jerv – Notodden.
Lørdag 26. oktober (26. runde):
Arendal – Eik Tønsberg, Kvik Halden – Jerv, Ørn Horten – Fløy.
Kampdatoene er ikke endelige.