17-åring raskest i Terrengkarusellen

Kristian Pytten klinket til med et knalløp på torsdagens 10,3 kilometer lange løypa i Baneheia og Bymarka.

Publisert:

Brukergenerert innhold

Sverre Larsen
Bedriftsidretten Agder

For en så lang løype må vi kalle deltakelsen med 1190 løpere god, riktignok drøyt 160 bak fjorårsresultatet, og langt unna rekorden (1661, fra 2012).

Fra starten på den lange løypa. Den korte på 3,7 kilometer kunne man løpe uten å få tid.

De fem raskeste løperne av hvert kjønn, uansett alder, ble følgende:

Hos kvinnene ble det seier til Anne Kari Borgersen (55.22), foran Kjersti Reiersen (56.16), Hilde Furuborg (56.25), Elisabeth Gill (57.19) og Solgunn Berstad (59.13).

Hos herrene vant Kristian Pytten (44.55), foran Tormod Klungland (45.15), Finn Terje Uberg (46.03), Helge Eidså (47.48) og Johnny Stensvold (48.45).

Lokalsporten loddet stemningen før og etter løpet.

Kristian Pytten (17)

Hva slags løpstaktikk hadde du i dag?

-Jeg løp hardt og konsentrert.

Er du fornøyd med løpet?

-Jeg er egentlig ganske fornøyd, og jeg fikk bra tid.

Hva slags dag er best for løping?

-For meg er det duskregn. Da er det ikke for varmt, og man får nedkjølt seg.

Kjersti Reiersen (43)

Hva slags løpeforhold er ideelle?

-Jeg liker terreng, og at det er kupert. Det er bra med mye opp og ned i løypa. Så er det alltid gøy å bryne seg på motbakker. Det var tørt og fint i dag, og det betyr alltid mye. Det var solskinn, og det var ikke for hardt.

Er det viktig med gode sko?

-Ja, det er det. Jeg valgte lette joggesko i dag. Jeg datt to ganger i løypa. Jeg skulle heller hatt terrengsko.

Sven Erik Snippen (36)

Hva er ditt drømmeløp?

-Det er når løpet er variert og hardt. Det er første gang jeg løper i år, og også første gang jeg deltar i karusellen noensinne.

Hva liker du mest med løpingen?

-Det er at man kan koble av. Og så kan man presse seg. Og det er deilig å føle at man har blitt sliten, synes jeg.

Hva liker du minst med løpingen?

-Det er skader og uhell. Det passer aldri.

Atle Audun Endresen (31)

Hva synes du om Terrengkarusellen?

-Jeg synes det er helt topp. Jeg liker løpene godt. Det er den femte sesongen som jeg deltar nå.

Hva er din løpestil?

-Jeg prøver å holde jevnt tempo hele veien, men noen ganger kan jeg bli litt aggressiv.

Hva slags ambisjoner har du med treningen?

-Jeg ønsker å holde formen jevnt over i sesongen. Og så ser jeg fram til å delta i TriQuart Triathlon i slutten av juli, og få ei god tid der.

Heidi Aabel (49), arrangør fra Huntonit

Hva håper dere å oppnå her i dag?

-Vi håper på mange deltakere, og ønsker å trimme folket. Og så ønsker vi lite skader.

Hvordan får vi glede og inspirasjon for løypene?

-Det er viktig at folk er hyggelige. Og så får man mange gode naturopplevelser med å delta. Det er nye løyper hver gang, og det er det også denne gangen.

Resultater – Vanlig løype (10,3 km)

(Fullført-deltakere i kort løype skilles ikke ut.)

K10-14

– Charlotte B. Pedersen Egen bedrift Fullført

– Lotte Axelsen Lærerne Fullført

– Maria Stødle KOK Fullført

– Mille Brodersen The Light Group Fullført

– Miriam Johanne Frøytland IK Gimletroll Fullført

– Sara Emilie Berg Egen bedrift Fullført

K15-19

1 Julianne Zahl-Olsen Egen bedrift 65.19

2 Ingrid Thorkildsen Nikkelverket 78.47

3 Erika Strand Reber Schindler Heis 80.00

– Amalie Eriksen Egen bedrift Fullført

– Anne Mette Hjort Egen bedrift Fullført

– Ingrid Meling Spikkeland Egen bedrift Fullført

– Maren Lossius Spring Fullført

– Marte Bjørseth Nilsen Student Fullført

– Marthe Dokmo Egen bedrift Fullført

– Marthine Stusvig Egen bedrift Fullført

– Mia Bueklev Repstad Fullført

– Pernille Heggem Egen bedrift Fullført

– Rebecca Johnsrud Lykkedrang Telesport Fullført

– Suzanne Lindekleiv Nygård Egen bedrift Fullført

– Tiril Slåen Svendsen Egen bedrift Fullført

K20-24

1 Karianne Klungland Sørlandet S.hus / KSI 76.40

– Amalie Thorstensen Student Fullført

– Elise Othamar Egen bedrift Fullført

– Emma Sofie Wang Midbrød Student Fullført

– Tonje Aanensen Egen bedrift Fullført

K25-29

1 Serine Væting SPISS 63.40

2 Ellen Tellefsen Vennesla kommune 63.44

3 Magnhild Aasen Vest-Agder-Muséet 72.00

4 Susanna Matilainen Brandsdal Group 78.00

4 Yvonne Bjorå Andersen MacGregor 78.00

6 Marit Elise Stenstad Egen bedrift 98.00

6 Ulrikke Gronberg Egen bedrift 98.00

– Ane Ribe Egen bedrift Fullført

– Anette Opsahl Hydro Vigelands Brug Fullført

– Camilla Solgaard Vennesla kommune Fullført

– Camilla Wikne Haagensen Egen bedrift Fullført

– Elisabeth Vik Løvland Student Fullført

– Helene Dahl Sørlandet Sykehus Fullført

– Hilde Solaas Steinsland VA Vegvesen Fullført

– Ida Bjørkås Egen bedrift Fullført

– Kristin Haagensen Student Fullført

– Linn Flaten UiA Fullført

– Marthe Kimestad Phonero Fullført

– Mathilde Klungland Sørlandet Sykehus Fullført

– Silje Bøen Kr.sand kommune Fullført

– Silje Evita Birkeland Mizuno Fullført

– Therese Lie Kruse Smith Fullført

– Veronica Hamstad Sparebanken Sør Fullført

K30-34

1 Synnøve Thomassen Tangen vgs 62.36

2 Hilde Løfsnes Cameron Sense 70.00

3 Eva Helén Tandberg KSI 77.02

4 Tina Svanlund NOV 82.00

5 Eileen Worum Lyberg KSI 91.01

6 Birgitte Haugeland Olsen Sørlandet Sykehus 95.00

7 Birgit Homme Statbil 98.00

– Agnes Kalmar Egen bedrift Fullført

– Anette Lindberg Egen bedrift Fullført

– Anette Os Fædrelandsvennen Fullført

– Bente Urdal Kr.sand Politi Fullført

– Betsy Fåland Kr.sand kommune Fullført

– Caroline Andersen Phonero Fullført

– Caroline Breidenthal Cowi Fullført

– Caroline Thorstensen Egen bedrift Fullført

– Hanne Jørgensen Hennig-Olsen Is Fullført

– Hege Hovland Student Fullført

– Hege Østerhus ITE Østerhus Fullført

– Helene Vålandsmyr Torstveit Brandsdal Group Fullført

– Hilde Strand Sørlandet Sykehus Fullført

– Ingunn Rykkelid Kr.sand kommune Fullført

– Ingvild Bjorvatn Saaghus Kr.sand kommune Fullført

– Jin Rong Chen Kr.sand kommune Fullført

– Kristin Mollestad Team Mosjon Fullført

– Kristine Marie Ringsby Harestua Barnehage Fullført

– Linda Erklev Kr.sand Politi Fullført

– Lydia Helland Sørlandet Sykehus Fullført

– Marianne Osnes NOV Fullført

– Marit Lande Kr.sand kommune Fullført

– Marit Sofie Oseland Sørlandet Sykehus Fullført

– May Linn Langeid Tollvesenet Fullført

– Merete Cathrine Granly Egen bedrift Fullført

– Monica Hannaas Sørlandet Sykehus Fullført

– Vibeke Golf FIKO Fullført

K35-39

1 Elisabeth Gill Kr.sand kommune 57.19

2 Irene Arntsen Egen bedrift 68.00

3 Gro Elise Prestvold Repstad 76.36

4 Birgit Wigstøl Kjelsrud Phonero 77.00

5 Sarah Helene Upsahl NOV 77.28

6 Stefanie Johnsen UNIT4 78.51

7 Astrid Grønås Granum Egen bedrift 78.58

8 Kathrine Knudsen Elkem Fiskaa 95.44

– Anne-Line Aagedal UiA Fullført

– Beate Lygre Sørlandet Sykehus Fullført

– Charlotte Beckmann Østeby Egen bedrift Fullført

– Eline Alvestad Sørlandet Sykehus Fullført

– Helene Holte Sandvik Egen bedrift Fullført

– Hilde Thomassen Harestua Barnehage Fullført

– Hildegunn Strømme Egen bedrift Fullført

– Janne Bjorvand Egen bedrift Fullført

– Janne Hårtveit The Light Group Fullført

– Karen Marie Nilsskog Globetech Fullført

– Karianne Øien Student Fullført

– Kathrine Færestrand Kr.sand kommune Fullført

– Kristine Arnesen Noble Sørlandet Sykehus Fullført

– Lena Bjorå Andersen Vennesla kommune Fullført

– Lisa Lunde Egen bedrift Fullført

– Maria Therése Andrén Kilden Fullført

– Marianne Henriksen Kirkens Bymisjon Fullført

– Marte Karen Hiorth Johnson VA Fylkeskommune Fullført

– Martina Klever Student / Sørl. Sykehus Fullført

– May Snemyr Falkgjerdet DNB Fullført

– Monica Haugland Egen bedrift Fullført

– Nina Flaat Andersen Egen bedrift Fullført

– Sandra Oudalstøl Trondsen Kr. komm. / Student Fullført

– Sissel Askedal Rossebø Agder Energi Fullført

– Siv Hege Møll Sørlandet Sykehus Fullført

– Tone Nedrejord Egen bedrift Fullført

– Tone Nilsen Kr.sand kommune Fullført

– Unn Morland Egen bedrift Fullført

– Veronica B. Pedersen Kr.sand kommune Fullført

K40-44

1 Kjersti Reiersen Egen bedrift 56.16

2 Hilde Furuborg Kr.sand kommune 56.25

3 Solgunn Berstad Sørlandet Sykehus 59.13

4 Pia Berling Kr.sand kommune 63.47

5 Bodil Kvernenes Nørsett Egen bedrift 65.11

6 Charlotte P. Aspholm Løplabbet 68.55

7 Anne Kristin Holte VA Fylkeskommune 69.28

8 Ingunn Heier Pedersen Student/Lærerne 70.00

9 Kari-Anne Kverneggen VA Fylkeskommune 70.56

10 Heidi Elisabeth Haugland Team Mosjon 74.00

11 Christine Lyngholt Nordea 75.08

12 Kathrine Gregersen Egen bedrift 77.00

13 Veslemøy Hanssen Sørlandet Sykehus 80.30

14 Gerd Magnhild Løyning Egen bedrift 81.20

15 Martha Sindland Egen bedrift 83.50

16 Stine Borgen Nilsen Kr.sand Politi 98.20

17 Marie Reiråskag Team Mosjon 104.59

– Anne-Grete Kaspersen Sørlandet Sykehus Fullført

– Åshild Skofteland Lærerne Fullført

– Cathrine Skarpeid Sørlandet Sykehus Fullført

– Elin Nesset Kr.sand kommune Fullført

– Elizabeth Martinez CB Fullført

– Guri Rokkones VA Vegvesen Fullført

– Hanne Berling Egen bedrift Fullført

– Helene Stura Haavind Kr.sand kommune Fullført

– Hilde Vestbakke Agder Energi Fullført

– Inger Skjævesland Egen bedrift Fullført

– Ingunn Sørlid Haugen Tangen vgs Fullført

– Janne Hjort Egen bedrift Fullført

– Linda Kjellemo Sørlandet Sykehus Fullført

– Liv Tone Tveiten Vennesla kommune Fullført

– Marianne Bøe Posten Fullført

– Marianne Humborstad Statbil Fullført

– Marit Skarpeid Egen bedrift Fullført

– Marte Almvik Søgne kommune Fullført

– Natalia Oliveira Hydro Vigelands Brug Fullført

– Nina Slåen Svendsen Bystranda Legesenter Fullført

– Rita Gundersen Reinertsen Student Fullført

– Rita Henriksen Sørlandet Sykehus Fullført

– Siv-Hege Sundtjønn Taraldsen Egen bedrift Fullført

– Solfrid Berg Hovden Kr.sand kommune Fullført

– Tone Berg Egen bedrift Fullført

– Wenche Haugen Sørlandet Sykehus Fullført

K45-49

1 Anne Kari Borgersen NOV 55.22

2 Sigrun Drangsholt Lærerne 62.45

3 Hanne Therese Ekra Lærerne 66.00

4 Hilde Haugedal Statbil 70.39

5 Elisabeth Skaaland Neset Sørlandet Sykehus 70.55

6 My Choi Hsiung Sørlandet Sykehus 72.12

7 Lise Pettersen Kr.sand Politi 75.23

8 Anette Risvand Fossheim VA Fylkeskommune 75.45

9 Tove Mangseth Kr.sand kommune 82.00

10 Torill Wikne Haagensen Egen bedrift 84.50

11 Elin Fossli Sørlandet Sykehus 85.00

12 Åse Tellefsen RPC Packaging 88.01

13 Annette Wimme Høyland Egen bedrift 151.00

14 Gry K. Vatnedalen Roger Aamodt Bygg 155.00

– Agnes Zahl-Olsen Student Fullført

– Anita Enger Egen bedrift Fullført

– Anita Justvik RPC Packaging Fullført

– Anita Torland Kivle Sørlandet Sykehus Fullført

– Anne Bjørnenak Berg-Hansen Fullført

– Anne Cecilie Rueness Egen bedrift Fullført

– Anne Kirsten Widmer Kr.sand kommune Fullført

– Anne Marie Ekeland Sørlandet Sykehus Fullført

– Anne Torridal Kr.sand kommune Fullført

– Astrid Brodersen The Light Group Fullført

– Audhild Strømme VA Fylkeskommune Fullført

– Berit Berg Kr.sand kommune Fullført

– Birte Eiersland Egen bedrift Fullført

– Cathrine Murstad Nye veier Fullført

– Cecilie Moe Krabbesund Kr.sand kommune Fullført

– Ellen Marie Nordbø Handelsbanken Fullført

– Gerd Inger Kravlen Sørlandet Sykehus Fullført

– Grete Pedersen Kr.sand Politi Fullført

– Gry Gulbrandsen OneCo Fullført

– Gry Lomeland Egen bedrift Fullført

– Hanne Christin Hermansen Egen bedrift Fullført

– Hege Hartvigsen Agder Energi Fullført

– Heidi Haugerud Sørlandet Sykehus Fullført

– Heidi Skea Nikkelverket Fullført

– Hilde Aabel VA Fylkeskommune Fullført

– Hilde Kathr. Borø Schjøll Repstad Fullført

– Inger Lene Høgseth Kr.sand kommune Fullført

– Inger Margrethe Axelsen Kr.sand kommune Fullført

– Ingrid Wangsvik Kilden Fullført

– Irene Vestøl Stødle Egen bedrift Fullført

– Jenny Aamodt OneCo Fullført

– Jorunn Vestøl Olsen Egen bedrift Fullført

– Kathrine Sandvei MH Wirth Fullført

– Kristin Log Indbjo Tilsynsgampene Fullført

– Liv Hege Fosselie Aas Lærerne Fullført

– Marit Amundsen Cameron Sense Fullført

– Mona Hjelmeland Statbil Fullført

– Mona Kristensen Syrtveit Dental Fullført

– Mone Stusvig Egen bedrift Fullført

– Monika Hagen Sørlandet Sykehus Fullført

– Nina Sandø Klungland Per Klungland Fullført

– Ragna Hageland Kvadr. Skolesenter Fullført

– Reidun Abelsæth Sørlandet Sykehus Fullført

– Ritha Johannessen Sørlandet Sykehus Fullført

– Ruth Vallehei Lærerne Fullført

– Signe-Marie Kile Kr.sand kommune Fullført

– Siri Berhus Johansen OneCo Fullført

– Solfrid Rue VA Fylkeskommune Fullført

– Tanja Sæbø Kr.sand kommune Fullført

– Thuy Dinh Hennig-Olsen Is Fullført

– Tine Farestad Langeland Kr.sand kommune Fullført

– Torun Tryfoss Salvesen Egen bedrift Fullført

– Tove Andersen Frikstad Varodd Fullført

– Trine Kiland Student Fullført

– Trine Lidi Egen bedrift Fullført

– Turid Gøytil Posten Fullført

– Vibeke Bueklev Repstad Fullført

– Vibeke Slotte Oceaneering Rotator Fullført

– Wenche Solheim Statbil Fullført

K50-54

1 Bjørg Kari Haugland Nikkelverket 59.54

2 Lillian Lauvsland Jahnsson Sparebanken Sør 60.05

3 Lisbeth Jensen Gallefoss Kr.sand kommune 64.00

4 Janne Thorstensen Statbil 64.08

5 Bente Gullsmedmoen Hauge Lærerne 65.00

6 Inger Britt Bakstad Team Mosjon 65.54

7 Hanne Alnæs Rambøll Norge 70.55

8 Siri Marit Aasland Egen bedrift 71.00

9 Gro Børte Sørlandet Sykehus 72.34

10 Anny Hermansen Kr.sand kommune 79.05

11 Trine Beate Resmann Egen bedrift 80.36

12 Hanne Aanensen Egen bedrift 81.00

12 Inger Reinhartsen OneCo 81.00

14 Mona Guttormsen Multi Regnskap 85.20

15 Eli Johannessen T.O. Slettebøe 100.56

– Amelia Garzon Osorio Egen bedrift Fullført

– Anita Svendsen Nikkelverket Fullført

– Ann-Lisbeth Reisænen Kristiansand Havn Fullført

– Anne Marie Lande Rambøll Norge Fullført

– Anne Sofie Kaaland Tollvesenet Fullført

– Anne Strand Andersen Agder Energi Fullført

– Anne-Brit Aase Viste Sørlandet Sykehus Fullført

– Anne-Gro Maberg Sørlandet Sykehus Fullført

– Anne-May H. Gyberg Team Mosjon Fullført

– Berit Wikøren Agder Energi Fullført

– Brit Lyngstad UiA Fullført

– Camilla Midbrød Sørlandet Sykehus Fullført

– Christin Fast Andersen Egen bedrift Fullført

– Elin Bjerge Hansen Agder Energi Fullført

– Elisabeth S. Dahl Egen bedrift Fullført

– Ellen Holtskog Wathne Egen bedrift Fullført

– Eva Augland Mekonomen Sørl.p. Fullført

– Eva Larsen Schenker Fullført

– Grethe Ringøen Vikeså Sørlandet Sykehus Fullført

– Gudrun Rosseland Sørli Posten Fullført

– Gunhild Hageland Egen bedrift Fullført

– Gunn Strand MH Wirth Fullført

– Hanne Liv Refsnes Agder Energi Fullført

– Hege Lill S. Andersen Agder Energi Fullført

– Heidi Aabel Huntonit Fullført

– Hilde Eftevåg Stormberg Fullført

– Hilde Hultin Phonero Fullført

– Ingrid Viervang Team Mosjon Fullført

– Ingunn Aarstøl Nilsen Hörmann Fullført

– Ingunn Anita Øien Frøytland Egen bedrift Fullført

– Irene Bjerge Hansen Egen bedrift Fullført

– Jorunn Hartvigsen Hörmann Fullført

– Karen Adine Nevland Cameron Sense Fullført

– Kari Haugland Vestre Torv Fullført

– Kari Helen Flå Sørlandet Sykehus Fullført

– Kirsti Lossius Statbil Fullført

– Kjersti Aulin Heggem Agder Energi Fullført

– Kristin Eidem Pedersen Tilsynsgampene Fullført

– Kristin Mossing Berntsen MH Wirth Fullført

– Linda Andreassen RadissonBlu Caledonien Fullført

– Maj-Kristin Nygård Lillesand kommune Fullført

– Margareth Wathne Posten Fullført

– Marianne Aasen Statbil Fullført

– Marit Dahl Pedersen VA Fylkeskommune Fullført

– Marit Kristin B. Lund Sørlandet Sykehus Fullført

– Marit Norby Kr.sand kommune Fullført

– Marit Stedjan Egen bedrift Fullført

– Maryanne Mesel Egen bedrift Fullført

– May Torill Holvik Kr.sand Politi Fullført

– May Tove Folland Kirkens Bymisjon Fullført

– Mona Johannessen Sørlandet Sykehus Fullført

– Mona Mortensen Repstad Fullført

– Monica Lunde Olsen Egen bedrift Fullført

– Nelly Merete Grapendaal Kr.sand kommune Fullført

– Nina Gumpen Hansen Gumpen Gruppen Fullført

– Ragnhild Kjellevold Kr.sand kommune Fullført

– Randi Anita Aanensen Egen bedrift Fullført

– Randi Hidreskog The Light Group Fullført

– Reidun Wigemyr Egen bedrift Fullført

– Siren R. Hodne Team Mosjon Fullført

– Siri Meling Sørlandet Sykehus Fullført

– Siri Stavsholt Bujordet Mattilsynet Fullført

– Tone Ellingsen Kr.sand Politi Fullført

– Tone Liv Garcia De Presno Agder Energi Fullført

– Ulla Benjaminsen Egen bedrift Fullført

– Unni-Merethe Kaarigstad Sparebanken Sør Fullført

K55-59

1 Grete Kristine Mølland Egen bedrift 75.39

2 Eli Jensen Sørlandet Sykehus 79.02

3 Berit Eikaas Ingebretsen Team Mosjon 87.00

4 Anne Sigfrid Uppstad Kr.sand kommune 91.02

5 Toril Benjaminsen Egen bedrift 91.29

6 Kari Beate Østerhus Egen bedrift 91.46

7 Benthe Moen Kr.sand kommune 98.20

– Alice Coward Kvadr. Skolesenter Fullført

– Anita Fuglestad Kruse Smith Fullført

– Anne Grete Mjåland Kr.sand kommune Fullført

– Anne Grimstad Sørlandet Sykehus Fullført

– Anne Gro Tengesdal Statbil Fullført

– Anne Wenche Hagen Varodd Fullført

– Åse Haugland Kvadr. skolesenter Fullført

– Åse Irene Øyna Larsen Kr.sand kommune Fullført

– Åse Loland Fredheim Egen bedrift Fullført

– Astrid Nilsen Posten Fullført

– Barbro Berntsen Nikkelverket Fullført

– Bente Abrahamsen Sørlandet Sykehus Fullført

– Benthe Kallhovd Returkraft Fullført

– Berit Egebakken Huntonit Fullført

– Berit H. Mikalsen Sørlandet Sykehus Fullført

– Brit Haddeland Sørlandet Sykehus Fullført

– Brita Nordby Johnsen Team Mosjon Fullført

– Britt Hilde Hattrem RadissonBlu Caledonien Fullført

– Dorte Kvist Sørlandet Sykehus Fullført

– Elin Midtbø Sørheim Kr.sand kommune Fullført

– Elisabeth Eid Kr.sand kommune Fullført

– Ellen Godtfredsen Sørlandet Sykehus Fullført

– Enny-Karin Vindheim Kr.sand kommune Fullført

– Eva Moen Egen bedrift Fullført

– Eva Sæthern Arneberg Kvadr. Skolesenter Fullført

– Gerd Eftevåg Bjørge MH Wirth Fullført

– Grete Iren Bjørkås Egen bedrift Fullført

– Gro Haatveit Valle Sparebank Fullført

– Gro Lindvik Robstad Strømmestiftelsen Fullført

– Gunn Eriksen Sæbø Kr.sand kommune Fullført

– Gunn Skarpeid Kr.sand kommune Fullført

– Inger E. Standal MH Wirth Fullført

– Inger Helen Horsgård Kr.sand kommune Fullført

– Inger Olsen Lærerne Fullført

– Ingjerd Lind Sørlandet Sykehus Fullført

– Ingrid Heltne Repstad Fullført

– Janne Hagen Vang Statbil Fullført

– Janne Johansen Lie Kr.sand kommune Fullført

– Jorunn Stokka Egen bedrift Fullført

– Kari Bergstad Tredal Egen bedrift Fullført

– Kirsten B. Fauske Kr.sand kommune Fullført

– Kirsten Sola Egen bedrift Fullført

– Laila Røinås Egen bedrift Fullført

– Lisbeth Frivold Sørlandet Sykehus Fullført

– Liv Astri Jørgensen Lærerne Fullført

– Liv Bente H. Friestad UiA Fullført

– Marianne Kjørmo Wilhelmsen Sørlandet Sykehus Fullført

– May Tove Andve INITEK Fullført

– May-Britt Hagerup Team Mosjon Fullført

– May-Britt Stifoss Sørlandet Sykehus Fullført

– Olga Ellin Jahnsson Vennesla kommune Fullført

– Ragnhild Lindeland DNB Fullført

– Randi Nordahl Nikkelverket Fullført

– Randi Stallemo Bergan Sørlandet Sykehus Fullført

– Reidun Bru Loland Kr.sand kommune Fullført

– Reidun Klungland Cameron Sense Fullført

– Rita Hægeland Sørlandet Sykehus Fullført

– Signe Gunn Myre VA Vegvesen Fullført

– Siren Huseth Dovland Sørlandet Sykehus Fullført

– Solfrid Bjørnstøl Advokatfirma Tofte Fullført

– Solfrid Viste Egen bedrift Fullført

– Solveig M. Solberg RadissonBlu Caledonien Fullført

– Torunn Helleren Telesport Fullført

– Trine Loland Kr.sand kommune Fullført

– Vera Ringdal Folkvord Kr.sand Politi Fullført

– Wenche Ulland Egen bedrift Fullført

K60-64

1 Margaret Anne Heald Kr.sand kommune 62.56

2 Marit Nilsen Leipsland Kr.sand kommune 71.15

3 May Britt Aasgaard Sørlandet Sykehus 75.05

4 Elin Stray VA Vegvesen 79.00

5 Nina Sunnås Kr.sand kommune 90.10

6 Ragnhild Auestad Team Mosjon 95.32

– Anne Grete Lindeland UiA Fullført

– Anne Marit Fjeldsgård Boen Bruk Fullført

– Astri Ruud Schenker Fullført

– Aud Reidun Høigaard Egen bedrift Fullført

– Aud Undheim Andersen Nordea Fullført

– Birgit Tveit Posten Fullført

– Bothild Kvernland Kr.sand kommune Fullført

– Britt Larsen Strai Kjøkken Fullført

– Elin B. Svalland Egen bedrift Fullført

– Elin R. Langøy Ilebekk Sørlandet Sykehus Fullført

– Ella Synnøve Illøkken Lærerne Fullført

– Ellen Britt Engelstad Sørlandet Sykehus Fullført

– Ellinor Vedal Tollvesenet Fullført

– Ingebjørg Sundtjønn Sørlandet Sykehus Fullført

– Ingibjørg Thóroddsdóttir Egen bedrift Fullført

– Janet Brastad Vollset DNB Fullført

– Jannicke Greipsland Egen bedrift Fullført

– Kari Bjørnaali Statbil Fullført

– Kirsten Lund Løkling Sørlandet Sykehus Fullført

– Kirsten Lundevold Kvinlaug Egen bedrift Fullført

– Kirsten Mjaaland VA Fylkeskommune Fullført

– Kjellaug Fjordheim Sørlandet BBL Fullført

– Klara Sløgedal Statbil Fullført

– Kristine Oftedal Nordea Fullført

– Lisbeth Nilsen Kr.sand kommune Fullført

– Liv Turid Blesvik Egen bedrift Fullført

– Louise Maria Syrtveit Statbil Fullført

– Maria Stokkeland Søbye Sørlandet Sykehus Fullført

– Marit Høye Thorvaldsen Statbil Fullført

– Marit Nodeland Sødal Kr.sand kommune Fullført

– Marit Notland Handelsbanken Fullført

– Mette Mørk Lier Egen bedrift Fullført

– Randi Bragdø Sangesland Sørlandet Sykehus Fullført

– Rita Pedersen Kr.sand kommune Fullført

– Signy Anne B. Stenersen Sørlandet Sykehus Fullført

– Sigrun Fossheim Sørlandet Sykehus Fullført

– Siri Løvbukten Statbil Fullført

– Tone Marie Spikkeland Egen bedrift Fullført

– Torunn Heggland DNB Fullført

– Tove Merete Rismyhr Kr.sand kommune Fullført

– Turid Høgberg Handelsbanken Fullført

– Unni Osnes Egen bedrift Fullført

– Vigdis Håbesland VA Fylkeskommune Fullført

– Vivian Holm Kr.sand kommune Fullført

K65-69

1 Elin Pedersen Sundtjønn Kr.sand kommune 81.38

2 Randi Strøm-Olsen Sparebanken Sør 103.00

3 Elin Glad Balchen Egen bedrift 115.00

4 Turid Gjerustad Sørlandet Sykehus 120.00

5 Reidun Gustafson Repstad 129.15

– Aase Kiledal Statbil Fullført

– Alfrid Hånes Kr.sand kommune Fullført

– Anne Grete Le Page Egen bedrift Fullført

– Anne Karin Beurling Egen bedrift Fullført

– Anne Marie Løvsland Kr.sand Politi Fullført

– Anne-Britt Vabo Egen bedrift Fullført

– Arnhild Kristiansen Egen bedrift Fullført

– Åse Jakobsen Kr.sand kommune Fullført

– Astrid Fagerbakke Egen bedrift Fullført

– Berit Lauvrak Dale Sørlandet Sykehus Fullført

– Berit Tønnessen MH Wirth Fullført

– Bjørg Ellingsen Nordlie Idrettens Fullført

– Bjørg Endresen Sørlandet Sykehus Fullført

– Bjørg Grønnestad Statbil Fullført

– Bjørg Mæsel Sørlandet Sykehus Fullført

– Elin Gundersen Sørlandet Sykehus Fullført

– Ellen Margrethe Klungland Kvadr. Skolesenter Fullført

– Elna Skjebstad DNB Fullført

– Gerd Vigdis Slettedal Sørlandet Sykehus Fullført

– Grete Klottrup Larsen Nikkelverket Fullført

– Gretha Hallaren Kr.sand kommune Fullført

– Hildur Toft Sundtjønn Nikkelverket Fullført

– Ingeborg Elise Rojahn Statbil Fullført

– Inger Britt Handegard MH Wirth Fullført

– Inger Lise Osmundsen Nordialog Fullført

– Inger Marie Oudalstøl Cameron Sense Fullført

– Ingunn Orø Haugland Sørlandet Sykehus Fullført

– Kari Olivia Sødal Egen bedrift Fullført

– Karin Bente Håland Egen bedrift Fullført

– Karin Elisabet Hildén Sørlandet Sykehus Fullført

– Karin Elisabeth Klungreseth Sørlandet Sykehus Fullført

– Karin Federici Agder Energi Fullført

– Karin Helene Romseland Lærerne Fullført

– Kirsten Salthaug Rambøll Norge Fullført

– Laila Os Kr.sand kommune Fullført

– Lill Vedal Egen bedrift Fullført

– Lise Dannevig Egen bedrift Fullført

– Liv Marion Øina Egen bedrift Fullført

– Magnhild Iglebæk Statbil Fullført

– Mari Elisabeth Nøkleby Statbil Fullført

– Olaug Drange Optimera Fullført

– Reidun R. Tønnesen Egen bedrift Fullført

– Solveig Rasmussen Sørlandet Sykehus Fullført

– Solveig Voldmo Idrettens Fullført

– Sølvi Evensen Egen bedrift Fullført

– Torunn Steinvik Color Line Fullført

– Unni Lindeberg DNB Fullført

– Vibeke Holme Tjøm Sørlandet Sykehus Fullført

– Wenche Graaner Sørlandet Sykehus Fullført

– Wenche Ludvigsen Egen bedrift Fullført

K70-74

1 Wenche Reiersen Egen bedrift 86.44

2 Ingrid Jacobsen Sørlandet Sykehus 120.00

3 Wenche Fast Team Mosjon 129.15

– Adriana Gandola VA Fylkeskommune Fullført

– Ann-Elise Robertsen Sørlandet Sykehus Fullført

– Anne Byremo Egen bedrift Fullført

– Anne Grethe Andersen Kr.sand kommune Fullført

– Anne Lise Lauvnes Kr.sand kommune Fullført

– Anne Marie Pedersen Kr.sand kommune Fullført

– Anne Marie Sandø Kr.sand kommune Fullført

– Anne-Elisabeth Jørgensen Songdalen kommune Fullført

– Åse Reinertsen Egen bedrift Fullført

– Aslaug Wandsvik Optimera Fullført

– Berit Vesterhus Kr.sand kommune Fullført

– Birgit Drangsholt Egen bedrift Fullført

– Bjørg Reidun Roland UiA Fullført

– Bodil Kofoed T.O. Slettebøe Fullført

– Brith Norum Statbil Fullført

– Eirun Johannessen Egen bedrift Fullført

– Eldbjørg Larsen Oceaneering Rotator Fullført

– Elin Aaberg Johansen Vestas Castings Kr. Fullført

– Ellinor Mikalsen Huntonit Fullført

– Else-Margrethe Bredland UiA Fullført

– Ester Haugland Egen bedrift Fullført

– Eva Haugedal Egen bedrift Fullført

– Grete Turid Foss Statbil Fullført

– Gunhild Svenningsen Lærerne Fullført

– Inger Flatestøl Egen bedrift Fullført

– Inger-Grethe Vabo Caverion Norge Fullført

– Jorun Roald Egen bedrift Fullført

– Karen Marie Lied Kr.sand kommune Fullført

– Kari Breen Kr.sand kommune Fullført

– Lili Margrethe Johansen Egen bedrift Fullført

– Lilly Ragnhild Frivold Egen bedrift Fullført

– Liv Jorun Østerberg Askland Kr.sand kommune Fullført

– Marie-Francoise Peersen Statbil Fullført

– Marit Grindheim Statbil Fullført

– Marit Lauvrak Ellefsen DNB Fullført

– Mary Flaa Sørland Egen bedrift Fullført

– Rose Johansen RadissonBlu Caledonien Fullført

– Sigrunn Stedal Egen bedrift Fullført

– Siri Henriksen Lærerne Fullført

– Solveig Hægeland Agder Energi Fullført

– Unni Bjørg Johannesen Egen bedrift Fullført

K75-79

– Anne Marie Saaghus Egen bedrift Fullført

– Bjørg Hanna Lund OSM Offshore Fullført

– Bjørg Rist Egen bedrift Fullført

– Ester Aas Egen bedrift Fullført

– Solveig Haslerud Nordea Fullført

– Torhild Elisabeth Aakre Egen bedrift Fullført

K80-84

– Eva Bujordet Jernbanen Fullført

– Gudveig Jørundland Lærerne Fullført

– Ingrid Pettersen Kr.sand kommune Fullført

– Signe Bjørg Refsnes Egen bedrift Fullført

M10-14

– Benjamin Vingerhagen Egen bedrift Fullført

– Jørgen Tofte Skartveit Søgne IL Fullført

– Mads Pedersen Skoleelev Fullført

– Oskar S. Messenlien Egen bedrift 81.00

– Tobias Tønnesen Egen bedrift Fullført

M15-19

1 Kristian Pytten Egen bedrift 44.55

2 Tobias Hægeland Student 50.06

3 Haakon Svendsen Hennig-Olsen Is 58.54

– Adrian Mruk Gumpen Gruppen Fullført

– Adrian Stendal-Karlsen Egen bedrift Fullført

– Carl Erik Berg Egen bedrift Fullført

– Henrik Dokmo Egen bedrift Fullført

– Magnus Munksgaard Egen bedrift Fullført

– Mathias Homme Bomann Egen bedrift Fullført

– Pål Ånonsen Egen bedrift Fullført

– Syvert Tveter Egen bedrift Fullført

– Tobias Alnæs Hoven Egen bedrift Fullført

M20-24

1 Abraham Pettersen Egen bedrift 51.31

2 Torkel Reinhartsen OneCo 57.13

3 Andreas Lund Olsen T.O. Slettebøe 70.06

4 Nicolay Aase Securitas 79.08

– Bendik Alm Egen bedrift Fullført

– Erik Bjorvand Spiss Fullført

– Erlend Falck PwC Fullført

– Ole Asbjørn Byberg Elkem Fiskaa Fullført

M25-29

1 Nils Guttormsen Multi Regnskap 58.05

2 Even Skuland Egen bedrift 59.33

3 Martin Jacobsen LSK 61.39

4 Ola Almvik Mekonomen Sørl.p. 65.14

5 Glenn Sørensen Egen bedrift 67.30

6 Ole Morten Tengesdal LSK 68.00

7 Daniel Bentsen Egen bedrift 72.21

8 Kristoffer Jahnsen Securitas 77.26

9 Jonas Jahnsson Brandsdal Group 78.00

10 Eivind Johan Isaksen MacGregor 81.15

– Andreas Rasmussen Student Fullført

– Bjørnar Dahl Kr.sand Dyrepark Fullført

– Glenn Fossheim Norrøna Storkjøkken Fullført

– Jørgen Engh Egen bedrift Fullført

– Jørgen Solli Strøm-Olsen Trucknor Kr.sand Fullført

– Øystein Haugen Egen bedrift Fullført

– Rolf Hansen Contiga Fullført

– Tage Emil Good KSI Fullført

M30-34

1 Jan Askland Lærerne 50.29

2 Nils Rune Bue Umoe Mandal 54.45

3 Tom Henrik Flaa Egen bedrift 55.30

4 Roy Christian Flaa Nikkelverket 57.45

5 Daniel Salvesen MH Wirth 58.12

6 Thomas Leer Handelsbanken 59.34

7 Ørjan Glastad ITE Østerhus 59.52

8 Magnus Grøsle Kirkens Bymisjon 60.18

9 Eirik Emanuelsen NOV 60.50

9 Jan Inge Nomeland Egen bedrift 60.50

11 Morten Tryfoss Phonero 62.05

12 Joakim Hellerud Moe Kr.sand kommune 62.48

13 Vidar Axelsen Posten 63.22

14 Erik Eftevåg Mekonomen Sørl.p. 65.51

15 Morten Sevilhaug Idrettens 66.50

16 Kim Iversen Cameron Sense 66.55

17 Kristian Wiik Ravnaas Agder Energi 67.49

18 Arnfinn Jensen NHO 69.12

19 Christian Grimestad Stål-Consult 69.39

20 Lars Vålandsmyr Torstveit NOV 69.42

21 Jostein Nordli TINE Kristiansand 69.48

22 Lars Wensell Hamre Phonero 74.57

23 Petter Wesley Larsen Lærerne 75.00

24 Truls Dahl Kirkens Bymisjon 83.42

25 Thomas Alvseike Gumpen Gruppen 89.10

– Alejandro Aguilar Hellvik Hus Fullført

– Arnstein Bernt Olsen NOV Fullført

– Atle Endresen Student Fullført

– Dubravko Bajraktarevic Firenor Fullført

– Eirik Dale Egen bedrift Fullført

– Eivind Klungland Student Fullført

– Erlend Stien Asplan Viak Kr.sand Fullført

– Hans-Jakob Omland Nordea Fullført

– Jan-Helge Holst Egen bedrift Fullført

– Jørgen Mo Egen bedrift Fullført

– Luis Moutinho NOV Fullført

– Martin Steinsland Optimera/Student Fullført

– Mohammed Siddik Sørlandet Sykehus Fullført

– Øystein Heggernes NOV Fullført

– Øyvind Stenvik Andersen Kr.sand kommune Fullført

– Ronald Polenz Phonero Fullført

– Sindre Johansen Nikkelverket Fullført

– Sven Erik Solberg Ernst & Young Kr. Fullført

– Trond Nygren MH Wirth / Student Fullført

– Vegar Sakseid Egen bedrift Fullført

M35-39

1 Andreas Morch Hildershavn Egen bedrift 50.33

2 Magne Sørvig LSK 51.17

3 Arne Kristoffersen Kr.sand kommune 52.07

4 Morten Øya Oasen Skole 53.30

5 Åsulv Birkeland Stormoen Statbil 53.34

6 Lars Ingemann Sodefjed Egen bedrift 53.49

7 Thor Olaf Vatne T.O. Slettebøe 53.53

8 Truls Bergmann Egen bedrift 54.01

9 Tov Ramberg Egen bedrift 55.05

10 Steffan Bjørnarå Egen bedrift 56.51

11 Tom Jensen Egen bedrift 57.10

12 Andreas Jølstad Egen bedrift 58.23

13 Erik Sørensen NOV 59.12

14 Mikael Tønnesen Egen bedrift 59.51

15 Rolf Øygarden Kr.sand Dyrepark 61.10

16 Erland Førde Møll Kirkens Bymisjon 61.11

17 Øystein Storemyr Egen bedrift 64.24

18 Samir Kolukcija VA Vegvesen 68.45

19 Håkon Nilsen Egen bedrift 69.00

20 Fredrik Svennevig Egen bedrift 75.50

21 Oddvar Riise Bouvet Norge Kr. 83.52

22 Alf Synstad Elkem Fiskaa 88.00

– Andreas Topland Nordea Fullført

– Jan Inge Gundersen Visma Fullført

– Manuel Sparta UiA Fullført

– Markus Medina Nikkelverket Fullført

– Odd-Håvard Thraning Elkem Fiskaa Fullført

– Raymond Lund Veidekke Agder Fullført

– Sigmund Lode Idrettens Fullført

– Sven Erik Snippen Kirkens Bymisjon Fullført

– Tor-Aage Lukashaugen Sørlandet Sykehus Fullført

M40-44

1 Johnny Stensvold LSK 48.45

2 Ståle Thortveit Egen bedrift 51.52

3 Roger Arne Johnsen Nikkelverket 55.06

4 Trond Arne Berg Egen bedrift 55.51

5 Fernando José Bravo Olguin SiA 56.09

6 Lars Tellemann Sæther Bouvet Kr.sand 56.23

7 Bjørnar Bøe Viken Student 59.16

8 Gaute Grastveit Egen bedrift 59.34

9 Lars Jørgen Peterson Egen bedrift 59.49

10 Håkon Moen Phonero 61.30

11 Bjørnar Endresen Egen bedrift 64.26

12 Frank Andersen Reber Schindler Heis 64.45

13 Anders Elle Egen bedrift 67.39

14 Kjetil Paulsen Kr.sand kommune 68.00

15 Bjørn Inge Bertelsen Brandsdal Group 68.11

16 Ingvald Grimstveit Egen bedrift 68.42

17 Espen Tolfsen Globetech 69.17

18 Roger Magne Andersen Kirkens Bymisjon 73.24

19 Frode Forengen NOV 73.52

20 Kjetil Notodden MH Wirth 75.25

21 Jan-Arve Kristoffersen Cameron Sense 79.22

22 Frode Thorsdalen NOV 79.41

– Arild Trelsgård Agder Energi Fullført

– Dag Eivind Vestbakke Agder Energi Fullført

– Jan Egil Egren Posten Fullført

– Karl Petter Mæsel Hellvik Hus Fullført

– Kenneth Andrew Mellefont Gumpen Gruppen Fullført

– Lasse Fidjestøl Rambøll Norge Fullført

– Mads Bjørnenak Egen bedrift Fullført

– Magnus Vatland Elkem Fiskaa Fullført

– Morten Bomann Vest-Agder-Museet Fullført

– Thomas Olsen Arkiv Fullført

– Tom Fraser Skea Nikkelverket Fullført

– Tommy Abrahamsen Kirkens Bymisjon Fullført

– Torjus Åkre Nikkelverket Fullført

– Torstein Vehusheia Trollvegg Ark.studio Fullført

M45-49

1 Tormod Klungland Per Klungland 45.15

2 Finn Terje Uberg Egen bedrift 46.03

3 Frode Lindblom Lærerne 49.39

4 Jens Christian Iglebæk Stormberg 49.44

5 Andreas Herstad Dolmen Nikkelverket 49.52

6 Svein Erik Bjorvand SPISS 53.43

7 Geir Strand Reber Schindler Heis 54.52

8 Øystein Lie Sørlandet Sykehus 55.05

9 Stig André Jansen Agder Taxi 55.37

10 Gisle Martens Handegaard Hennig-Olsen Is 56.32

11 Olav Einar Rike Agder Energi 56.55

12 Hans Jørgen Beckmann Kr.sand Politi 56.58

12 Tom Egil Rosseland MH Wirth 56.58

14 Rune Salthaug Agder Energi 57.34

15 Svein Knutsson Nomeland Sørlandet Sykehus 58.11

16 Stefan Lundgren Kr.sand kommune 59.29

17 Gunnar Haraldstad T.O. Slettebøe 59.55

18 Nils Jørgen Helland Lærerne 61.12

19 Tommy Skagestad KRV 62.23

20 Rolf Hermann Sickel KSI 63.40

21 Rune Zahl-Olsen Sørlandet Sykehus 65.19

22 Atle Johannessen VA Fylkeskommune 65.55

23 Dag Svingen T.O. Slettebøe 68.12

24 Vidar Skartveit Eltelnetworks VA 69.18

25 Sverre Hille Kruse Smith 69.30

26 Knut Arild Knutsen Egen bedrift 69.33

27 Rune Mork Cameron Sense 73.00

28 Aris Hegg MH Wirth 79.45

29 Roy Georg Abrahamsen Egen bedrift 108.17

– Ådne Prestø Lie Nikkelverket Fullført

– Alf Borge Stusvig Egen bedrift Fullført

– Are Sætervadet Kr.sand kommune Fullført

– Bjørn Reidar Nygård Rambøll Norge Fullført

– Bjørnar Svendsen RPC Packaging Fullført

– Christian von der Ohe Egen bedrift Fullført

– Egill Jahnsen Team Mosjon Fullført

– Eirik Skaara OneCo Fullført

– Geir Beurling KBR Fullført

– Geir Grindland Egen bedrift Fullført

– Gunnar Mollestad Egen bedrift Fullført

– Helge Moi Oasen skole Fullført

– Ingve Frøytland Sørlandet Sykehus Fullført

– Jarle Knutsen Egen bedrift Fullført

– Jens Henrik Brodersen Team Mosjon Fullført

– Magnus Thomassen Nye Veier Fullført

– Martin Johan Vindheim Team Mosjon Fullført

– Ola Taraldrud Agder Energi Fullført

– Olav Abusdal Kr.sand kommune Fullført

– Ørjan Peersen Kruse Smith Fullført

– Per Eirik Mikalsen Goman Bakeriet Fullført

– Per Otto Smithsen Tollvesenet Fullført

– Roar Myhre Kvadr. Skolesenter Fullført

– Robert Gustavsen Telesport Fullført

– Robert Mellefont Egen bedrift Fullført

– Rune Reinertsen Egen bedrift Fullført

– Steinar Bergan Nikkelverket Fullført

– Steinar Rosseland NOV Fullført

– Sverre Larsen Team Mosjon Fullført

– Terje Dalen TTS Marine Fullført

– Tor Sigurd Gjertsen Globetech Fullført

– Tor Steinar Guttormsen Blatchford Ortopedi Fullført

M50-54

1 Geir Jernæs Lærerne 51.27

2 Sigvald Aamodt OneCo 53.24

3 Gunnar Lauvsland T.O. Slettebøe 53.39

4 John Torgeir Roland KBR 54.01

5 Atle Svendsen Hennig-Olsen Is 54.18

6 Svein-Tore Nilsen Optimera 54.34

7 Paul Håkon Scheie Krim.omsorgen i Agder 56.19

8 Stig Ertresvåg Egen bedrift 57.21

9 Stein-Erik Scheie Telesport 57.59

10 Trond Sørensen Egen bedrift 58.57

11 Alf Helge Fredriksen Egen bedrift 59.38

12 Vidar Jensen CB 59.50

13 Gunnar Coward Egen bedrift 60.09

14 Tyge Carlsen Egen bedrift 60.10

15 Vidar Røstad Egen bedrift 60.25

16 Rolf Einar Lunde Revisjon Sør 60.47

17 Jonn Arvid Engesland Egen bedrift 60.51

18 Svein Geir Bjørnøy Boss Industri 61.11

19 Kjetil Norby Egen bedrift 61.40

20 Rune Skuggedal Elkem Fiskaa 62.34

21 Knut Kåstad Nygard Evry 63.15

22 Bent Einar Sveinall OneCo 65.01

23 Geir Brekke Olsen T.O. Slettebøe 66.17

24 Bjørn Helge Carlsen VA Fylkeskommune 66.21

25 Oddvar Borgersen Cameron Sense 66.29

26 Yngvar Kiledal Handelsbanken 67.09

27 Olav Grendstad Egen bedrift 67.32

28 Terje Moxnes NOV 68.00

29 Harald Vingerhagen Egen bedrift 69.49

30 Trond Inge Slotten Egen bedrift 70.30

31 Vidar Lundevold Huntonit 70.50

32 Svein Eikaas Seafront 70.58

33 Morten Sakariassen Kr.sand kommune 71.00

34 Per Finstad MH Wirth 71.53

35 Kurt Bøhn NOV 74.12

36 Jørund Fjærbu Blatchford Ortopedi 75.50

37 Geir Martin Andersson Team Mosjon 78.04

38 Trond Baade Team Mosjon 78.38

39 Kjetil Reithaug Arkiv 79.46

40 Øyvind Larsen Nikkelverket 80.02

41 Arne D. Andersen NOV 80.08

42 Harry Verner Hartvigsen Tangen vgs 81.03

43 Michael Haagensen Egen bedrift 81.15

– Aksel Slettebøe T.O. Slettebøe Fullført

– Alf Gunnar Ulleberg Elcom Sør Fullført

– Aril Bergmann The Light Group Fullført

– Arild Andresen Songdalen kommune Fullført

– Arild Bergan T.O. Slettebøe Fullført

– Arild Skaiå Egen bedrift Fullført

– Arne Augland Mekonomen Sørl.p. Fullført

– Arne Setane Egen bedrift Fullført

– Arne Trydal Team Mosjon Fullført

– Bård Kristiansen Egen bedrift Fullført

– Bernt Ivar Olsen Egen bedrift Fullført

– Bjørn Arne Evensen Telesport Fullført

– Bjørn Olav Slotte Oceaneering Rotator Fullført

– Eddie Wathne Posten Fullført

– Eilef Stalleland Hellvik Hus Fullført

– Ernst Høyland Egen bedrift Fullført

– Espen Eggerdink RPC Packaging Fullført

– Fabio Osorio MH Wirth Fullført

– Frank Engesveen Nikkelverket Fullført

– Frank Iversen Kr.sand kommune Fullført

– Frank Robert Dahl Nikkelverket Fullført

– Frank Salvesen Kr.sand Politi Fullført

– Gøran Sandstrøm Egen bedrift Fullført

– Helge Neset MH Wirth Fullført

– Ivar Fossdal Huntonit Fullført

– Jan Petter Horn Agder Energi Fullført

– Jan Vidar Hansen Nikkelverket Fullført

– Jarleif Håland Reber Schindler Heis Fullført

– Jens Birger Kristensen Rambøll Norge Fullført

– Jon Ivar Stakkeland Rasmussengruppen Fullført

– Jørn Salvesen Boen Bruk Fullført

– Ketil Stokkeland Cameron Sense Fullført

– Lars Elling Ekornåsvåg Egen bedrift Fullført

– Øystein A. Kvåse Ernst & Young Kr. Fullført

– Øystein Espeland Egen bedrift Fullført

– Øyvind Rønning Optimera Fullført

– Pemba Lama Tamang Cameron Sense Fullført

– Per Ole Lie Lavre Egen bedrift Fullført

– René Grapendaal Huntonit Fullført

– Rune Grimsby Cameron Sense Fullført

– Sigurd Lund Team Mosjon Fullført

– Steinar Jørgensen NOV Fullført

– Sten Ove Stening Lærerne Fullført

– Svein Tjemsland Statbil Fullført

– Svein-Olav Nordihus OneCo Fullført

– Terje Larsen Nikkelverket Fullført

– Terje Mangseth Egen bedrift Fullført

– Thor Magne Stifoss Huntonit Fullført

– Tor Bergan Nikkelverket Fullført

– Trond Aarstad CB Fullført

– Vigleik Bjørheim Sørlandet Sykehus Fullført

M55-59

1 Bjørn Rune Henriksen Elkem Fiskaa 55.35

2 John Zahl Cameron Sense 57.27

3 Erik Tveit SPISS 58.49

4 Sveinung S. Johnsen Paragrafdilterne 60.13

5 Bjørn Angsund Future Production 62.58

6 Pål Alfred Larsen Statbil 63.56

7 Pål Uberg Sørlandet Sykehus 65.23

8 Audun Wilhelm Jensen Hennig-Olsen Is 66.12

8 Lasse Johnsen Adv.f. Myhre & Johnsen 66.12

10 Tor-Jan Askland CB 66.56

11 Eddie Salvesen Egen bedrift 68.33

12 Svein Olsen Egen bedrift 68.59

13 Harald Wegge Elkem Fiskaa 69.28

14 Morten Omdal Sørlandet Sykehus 69.35

15 Terje G. Frigstad Egen bedrift 70.36

16 Roar Engesland Egen bedrift 71.00

17 Svein Trygve Lund Bilbransjen 71.02

18 Lars Helge Fossdal Sørlandet Sykehus 71.09

19 John Rune Ingebretsen Team Mosjon 71.52

20 Tore B. Dalevoll KBR 73.00

21 Hallvard Sundsli Statbil 73.21

22 Jan Jensen Egen bedrift 74.16

23 Paal Ingvar Hermansen Team Mosjon 75.23

24 Jon Arve Kallhovd T.O. Slettebøe 85.41

25 Hugo Thoresen Egen bedrift 115.00

– Arne Langerak Reber Schindler Heis Fullført

– Arne Myklebost Egen bedrift Fullført

– Arvid Johansen Nikkelverket Fullført

– Asbjørn Eide ViaNova Fullført

– Atle Bergset Sparebanken Sør Fullført

– Bjørn Andreas Friestad Sparebanken Sør Fullført

– Bjørn Jahnsson Vennesla kommune Fullført

– Bjørn Kristensen VA Fylkeskommune Fullført

– Børre Hornnes Kr.sand kommune Fullført

– Finn Egil Olsen MH Wirth Fullført

– Frank Arneberg Telesport Fullført

– Geir Haaland UiA Fullført

– Halvar Bjerland TINE Kristiansand Fullført

– Hans Petter Bentsen Sørlandet Sykehus Fullført

– Helge Laudal Firenor Fullført

– Henning Holst Vinmonopolet Fullført

– Jan Erik Johnsen Huntonit Fullført

– Jan Øyvind Pedersen VA Vegvesen Fullført

– Jan Ragnar Larsen Egen bedrift Fullført

– Jan Røinås Egen bedrift Fullført

– Jan Vidar Ødegaard Kr.sand Politi Fullført

– Jens Aas Norsk Hydro Fullført

– Jon Steinar Viervang Sparebanken Sør Fullført

– Kai Rune Mitander Huntonit Fullført

– Knut Terje Engestøl Huntonit Fullført

– Lars Edvin Olsen Caverion Norge Fullført

– Lloyd Flatebø Posten Fullført

– Oddvar Sørheim Kr.sand kommune Fullført

– Ole Lossius Egen bedrift Fullført

– Øystein Bakke Tollvesenet Fullført

– Paul Trygve Schikora Schenker Fullført

– Per Nygård Repstad Fullført

– Per Skofteland Otera Fullført

– Ranjith Molegoda MH Wirth Fullført

– Roald Stallemo Posten Fullført

– Roar Thorkildsen Egen bedrift Fullført

– Rune Hansen Posten Fullført

– Rune Nygård Egen bedrift Fullført

– Sigbjørn Lie Jernbanen Fullført

– Sigve Joakimsen Nikkelverket Fullført

– Solvar Brandser Norrøna Storkjøkken Fullført

– Stein Øyna Goman Bakeriet Fullført

– Steinar Sætra-Pedersen Gumpen Gruppen Fullført

– Tarjei Austegard Egen bedrift Fullført

– Tom-Arne Stallemo Huntonit Fullført

– Tor Arild Rysstad Valle Sparebank Fullført

– Tore Langaard Posten Fullført

– Tore Sveberg UiA Fullført

– Trond Andersen CB Fullført

– Trond Robstad MH Wirth Fullført

– Trygve Kolrud Nikkelverket Fullført

– Vidar Ekse KBR Fullført

M60-64

1 Helge Eidså Team Mosjon 47.48

2 Odd Halvor Vassbø Rambøll Norge 51.44

3 Rune Løkling Nikkelverket 52.59

4 Fabio Maurizio Ryen Egen bedrift 55.41

5 Geir Gundersen Kr.sand Skruefabrikk 59.10

6 Bjørn Dag Truchs Azets 62.45

7 Arild Aurebekk Bilbransjen 63.20

8 Arild Moen Tangen vgs 66.25

9 Øistein Rosen Team Mosjon 69.17

10 Vidar Håverstad Egen bedrift 69.54

11 Terje Cederberg Hansen Søgne kommune 71.24

12 Reidar Sæstad DNB 71.50

13 André Bardoff Egen bedrift 72.30

14 Carl Georg Omdal Statbil 73.00

15 Oddvar Strømme Team Mosjon 74.40

16 Geir Arne Iglebæk MH Wirth 75.00

17 Pål Martens Bratland Egen bedrift 75.04

18 Hans Kristian Arnesen Egen bedrift 75.09

19 Odd Gaute Drivdal Egen bedrift 75.25

20 Karl Sandsmark VA Vegvesen 77.35

21 Arvid Brattland Gumpen Gruppen 79.04

22 Kristian Langeland MH Wirth 81.01

23 Simon Lynge Laursen Team Mosjon 87.00

24 Svein Kr. Haanes Advokatfirma Tofte 95.00

– Åge Nilsen NOV Fullført

– Alf Steinar Vikeså Egen bedrift Fullført

– Arild Jørgensen Lærerne Fullført

– Arild Pedersen VA Vegvesen Fullført

– Arne Skoge Egen bedrift Fullført

– Arnfinn Folkvord Nikkelverket Fullført

– Asbjørn Narvestad Repstad Fullført

– Bjørn-Egil Haugland Huntonit Fullført

– Brede Arvid Nordhagen Air Products Fullført

– Carl Anders Hægeland DNB Fullført

– Ernst Rune Saatvedt Egen bedrift Fullført

– Håkon Hellvik Hellvik Hus Fullført

– Hans Olav Hagen VA Vegvesen Fullført

– Helge Winsvold NOV Fullført

– Jan Inge Tjoland Nikkelverket Fullført

– Jan Martin Drivdal MH Wirth Fullført

– Jan Trygve Tellefsen Egen bedrift Fullført

– John Hansen Asker & Bærum Politi Fullført

– John Johansen Kr.sand kommune Fullført

– Johnny Christensen Egen bedrift Fullført

– Kjell Ivar Sangesland Team Mosjon Fullført

– Lars Coward Egen bedrift Fullført

– Magne Haddeland MH Wirth Fullført

– Magne Kiledal Egen bedrift Fullført

– Magne Reier Jørgensen Sørlandet Sykehus Fullført

– Martin Ugland Kr.sand Politi Fullført

– Nils Bjørge MH Wirth Fullført

– Oddleiv Frustøl Optimera Fullført

– Olav Rykkelid Jernbanen Fullført

– Per Inge Rønsberg MH Wirth Fullført

– Petter Zachariassen Sparebanken Sør Fullført

– Reidar Ruud Johnsen The Light Group Fullført

– Reidar Vang Kr.sand Politi Fullført

– Roald Borgemyr Telesport Fullført

– Rolf Egebakken Huntonit Fullført

– Steinar Fredriksen Huntonit Fullført

– Steinar Stenersen Egen bedrift Fullført

– Steinar Tverrli Lærerne Fullført

– Svein Åge Omland Cowi Fullført

– Sven Salmonsen Repstad Fullført

– Svenn Anton Halvorsen UiA Fullført

– Teodoro Miguel Elkem Fiskaa Fullført

– Tor Arve Monan Varodd Fullført

– Tor Grindheim Egen bedrift Fullført

– Trond Standal Future Production Fullført

– Trygve Dahl Agder Energi Fullført

– Widar Drivdal Boss Industri Fullført

M65-69

1 Arild Vehus Team Mosjon 60.26

2 Salve Reinhardt Egen bedrift 65.00

3 Paul Joreid Egen bedrift 65.38

4 Kåre Vestøl Elkem Fiskaa 65.39

5 Arnfinn Søyset Team Mosjon 68.47

6 Olav Børve Egen bedrift 72.30

7 Per Slettedal MH Wirth 73.20

8 Alf Gurandsrud Kr.sand kommune 74.33

9 Tore Svennevig Posten 75.50

10 Rolf M. Danielsen Sørlandet Sykehus 79.36

11 Arne Moen Team Mosjon 80.10

12 Jonny A. Tveit Egen bedrift 81.45

13 Torstein Leipsland Egen bedrift 82.10

14 Oddvar Omdal Kruse Smith 84.00

15 Sigmund Salthaug Rambøll Norge 85.23

16 Anders Torbjørnsen Jernbanen 87.30

17 Bjørn Usterud Posten 88.00

18 Bengt O. Klemo RPC Packaging 88.02

19 Kjell Arne Sjustøl NOV 93.15

20 Jan Olle Rasmussen Sørlandet Sykehus 94.00

21 Arne Paulsen Egen bedrift 118.00

– Alf Sundtjønn Nikkelverket Fullført

– Arild Høibo Egen bedrift Fullført

– Arne Abrahamsen Nordea Fullført

– Arne Håland Egen bedrift Fullført

– Arne Leland Optimera Fullført

– Arne Mikalsen Norconsult Fullført

– Arne Tolli Pedersen Kr.sand kommune Fullført

– Arnfinn Ekberg VA Vegvesen Fullført

– Arve Trælandshei VA Vegvesen Fullført

– Birger Thelle Egen bedrift Fullført

– Dag Danielsen Egen bedrift Fullført

– Dagfinn Grøtan Egen bedrift Fullført

– Erik Geelmuyden Egen bedrift Fullført

– Erik Steinar Dahl Tangen vgs Fullført

– Finn Thomsen Egen bedrift Fullført

– Geir Lier Egen bedrift Fullført

– Hans Petter Ruud Agder Energi Fullført

– Harry Arntsen Kr.sand kommune Fullført

– Helge L. Grindheim Egen bedrift Fullført

– Helge Moseid Posten Fullført

– Jens Dahlum Kr.sand kommune Fullført

– Jens Stien Posten Fullført

– Johannes Oudalstøl Cameron Sense Fullført

– John Magnus Humborstad Team Mosjon Fullført

– Kåre Berle Team Mosjon Fullført

– Kjell Egil Gjerde Idrettens Fullført

– Kjell K. Kristiansen Kvadr. Skolesenter Fullført

– Kjell Sverre Landelius Team Mosjon Fullført

– Kristen Bue Team Mosjon Fullført

– Odd Gunnar Røyland Kr.sand Politi Fullført

– Odd Nomeland Rejlers Fullført

– Odd Øyvind Fløysvik Posten Fullført

– Oddmund Sjøveian Kr.sand kommune Fullført

– Oddvar Skår Jernbanen Fullført

– Oddvar Vårdal Kr.sand kommune Fullført

– Odfinn Loka Nordea Fullført

– Ole Sivert Sommerseth Elkem Fiskaa Fullført

– Ole Vium Olesen Rambøll Norge Fullført

– Øystein Vesterhus Nikkelverket Fullført

– Per Anders Ropstad Sparebanken Sør Fullført

– Per Ludvig Berntsen Egen bedrift Fullført

– Roald Mæsel Agder Energi Fullført

– Rolf Thommesen Pensjonist Fullført

– Sjur Bjoraa Kr.sand kommune Fullført

– Stein Erikssen Nordea Fullført

– Stein Ruenes T.O. Slettebøe Fullført

– Steinar R. Berge Nikkelverket Fullført

– Svein Grummedal NOV Fullført

– Svenn Erik Larsen Posten Fullført

– Terje Pedersen Kr.sand Politi Fullført

– Tom Bakken Egen bedrift Fullført

– Tor Erik Sandsness MH Wirth Fullført

– Tor Harald Nilsen Egen bedrift Fullført

– Tor Helge Fosselie MH Wirth Fullført

– Tor Pedersen Strai Kjøkken Fullført

– Tor-Kåre Høsteland Kr.sand kommune Fullført

– Torbjørn Paulsen Visma Fullført

– Tore Heidenreich UiA Fullført

– Torstein Arne Norum Egen bedrift Fullført

– Vidar Osmundsen Sørlandet Sykehus Fullført

M70-74

1 Åge Holgersen Nikkelverket 71.24

2 Peder Grønnestad Vennesla kommune 72.49

3 Sverre Kaddeberg Skaar Team Mosjon 73.05

4 Knut Pilskog Firenor 79.30

5 John Gerhard Løvdal Egen bedrift 80.27

6 Karl Ivar Moen Caverion Norge 83.29

7 Øystein Stamland Rivco 83.36

8 Tor Egil Pedersen Egen bedrift 84.41

9 Bjørn Palmer Iversen Nikkelverket 85.54

10 Jan Reinhard Hansen Egen bedrift 88.55

11 Arne Hallvard Holte Egen bedrift 93.45

– Arild Markussen Vennesla kommune Fullført

– Arnsten Ariansen Egen bedrift Fullført

– Birger Jørgensen Egen bedrift Fullført

– Dag Tormod Trondsen Nikkelverket Fullført

– Didrik Jarl Solli Sparebanken Sør Fullført

– Egil Hægeland Agder Energi Fullført

– Egil Koestøl Hansen Egen bedrift Fullført

– Erik Bugge Nilsen Egen bedrift Fullført

– Erik Tønnesen Egen bedrift Fullført

– Fritz Ivar Lundbakk Egen bedrift Fullført

– Gunnar Fossestøl Egen bedrift Fullført

– Gunnar Johan Iglebæk Agder Energi Fullført

– Gunnar Magne Kåsa Agder Energi Fullført

– Håkon Kiledal Statbil Fullført

– Håkon Laudal VA Vegvesen Fullført

– Hallvard Dovland Team Mosjon Fullført

– Hans H. Schelderup Team Mosjon Fullført

– Harald Mandt Egen bedrift Fullført

– Helge Breen Nordea Fullført

– Helge Dyrkolbotn LSK Fullført

– Helge Henriksen Lærerne Fullført

– Helge Simonsen Egen bedrift Fullført

– Hilmar Tony Opdahl Egen bedrift Fullført

– Ivar Kaafjord Team Mosjon Fullført

– Jan A. Sødal Egen bedrift Fullført

– Jan Åge Esperås RadissonBlu Caledonien Fullført

– Kai Gyberg Varodd Fullført

– Kåre Eidsaa Kr.sand kommune Fullført

– Kåre Iglebæk Lærerne Fullført

– Kjell A. Salvesen Egen bedrift Fullført

– Kjell I. Svendsen RadissonBlu Caledonien Fullført

– Kjell Tønnessen Telesport Fullført

– Knut Tveiten Agder Energi Fullført

– Leif Kofoed T.O. Slettebøe Fullført

– Marco Federici Agder Energi Fullført

– Mihajlo Pavljuk CB Fullført

– Nils Andreas Persen Elkem Fiskaa Fullført

– Nils Sørlie Egen bedrift Fullført

– Odd Jakobsen Egen bedrift Fullført

– Odd Kåre Rist Egen bedrift Fullført

– Oddleif Lian Arkiv Fullført

– Ole Kristian Lauvnes Lærerne Fullført

– Øyvind Kårikstad Egen bedrift Fullført

– Robert Wilson Egen bedrift Fullført

– Sigurd Næss Andersen Songdalen kommune Fullført

– Svein Arne Andreassen Telesport Fullført

– Svein Kirkeby Lærerne Fullført

– Sven Erik Fagermann LSK Fullført

– Sverre Strømmen Egen bedrift Fullført

– Thomas Stav Johanssen Gevir 07 Fullført

– Thorstein Hanssen Egen bedrift Fullført

– Toralf Askland Egen bedrift Fullført

– Torbjørn Lied Kr.sand kommune Fullført

– Torbjørn Rivenes Jernbanen Fullført

– Tore Tangen Kr.sand kommune Fullført

– Willy Pettersen Oceaneering Rotator Fullført

– Yngvar Skaar LSK Fullført

M75-79

1 Borgar Haugland Team Mosjon 76.39

2 Harald Flå DNT Sør 81.30

– Alf Haugland Egen bedrift Fullført

– Arild Vesterhus Egen bedrift Fullført

– Arnfinn Aas Egen bedrift Fullført

– Arnfinn Borø Søgne & Gr. Sp.bank Fullført

– Benny Jakobsen Reber Schindler Heis Fullført

– Bjarne Fidje Egen bedrift Fullført

– Egil Hortman Telesport Fullført

– Jan A. Stølen UiA Fullført

– John Arvid Lie Lærerne Fullført

– Jostein Handegard MH Wirth Fullført

– Kjell Baasland Egen bedrift Fullført

– Kjell Johan Haugland Egen bedrift Fullført

– Kristian Kristiansen Egen bedrift Fullført

– Steinar Johannessen Team Mosjon Fullført

– Willy Højmark Egen bedrift Fullført

M80-84

1 Arne Rafaelsen Nikkelverket 106.30

– Arnfinn Bujordet Jernbanen Fullført

– Einar Jørundland Lærerne Fullført

– John Seland VA Fylkeskommune Fullført

– Kjell Haugen Tilsynsgampene Fullført

– Kjell Sangvik Egen bedrift Fullført

– Odd Egeland Egen bedrift Fullført

– Olaf Drangsholt Posten Fullført

– Sverre Pettersen Kr.sand kommune Fullført

M85-89

– Reidar Ringereide UiA Fullført

Publisert:
Vil du skrive for Lokalsporten?
Rune Stensland, Fædrelandsvennens produktsjef for Lokalsporten, ønsker bidrag fra nye skribenter velkommen. Ta direkte kontakt med Rune på 975 97 785