Nær 1500 karuselløpere i Arilds løype

Sjekk alle resultatene fra torsdagens løp på Eg, som endte med en solid deltakerrekord for dette løpet.

Publisert:

Brukergenerert innhold

  • Sverre Larsen
    Bedriftsidretten Agder
Denne artikkelen er over tre år gammel

Med 1486 deltakere ble løyperekorden på 1234 (fra 2014) slått så det suste. Selvfølgelig ikke så uventet når et seint høstløp gjennom mange år blir flyttet til beste tid på våren.

Starten går for Milslukeren.

De raskeste av hvert kjønn, uansett alder, ble denne kvelden følgende:

I normalløypa ble det hos kvinnene seier til Tonje Homme (20.15), foran Elisabeth Gill (21.37), Lisbeth Jensen Gallefoss (21.43), Aase Hellan (21.59) og Hilde Furuborg (22.11).

Hos herrene ble det seier til Joakim Hanssen (17.41), tett foran Tormod Klungland (17.43), Kristoffer Pettersen (17.49), Vegard Homme (18.24) og Johnny Stensvold (18.27).

På Milslukeren deltok 197 løpere. De beste av kvinnene ble Kjersti Reiersen (46.48), Lillian Lauvs­land Jahnsson (48.51) og Inger Britt Bakstad (48.59).

Hos herrene vant Finn Terje Uberg (38.46), foran Jørgen Solli Strøm-Olsen (40.37) og Thomas Engebretsen (48.59).

Joakim Hanssen (32), vinneren av herreklassen

Hva likte du med dagens løype?

-Det er en kjempefin trasé. Så er løypa teknisk og krevende. Det er variert terreng.

Var det lett å løpe fort?

-Det er aldri lett å løpe fort, men idag gjorde onkel Tormod og Kristoffer drajobben, så da var det bare å bite seg fast.

Hvordan får vi begeistring for karusellen?

-De har klart det allerede. De som arrangerer er fantastisk flinke, og de er blide og hyggelige også. Det er varierte løyper.

Anne Kari Borgersen (45)

Var løypa hard i dag?

-Ja, det var den hele veien gjennom. Man måtte gi jernet alle steder.

Hva setter du pris på ved Terrengkarusellen?

-Det er mye folk, og alle er positive og greie. Det er dessuten flott natur. Arrangementet er fantastisk!

Jan Egil Egren (40)

Hva inspirerer deg ved Terrengkarusellen?

-Det er god stemning. Og så er det en fin måte å komme seg ut på, og få beveget kroppen.

Løper du for å få ei god tid?

-Nei. Tida blåser jeg i. I dag gikk jeg på fullført og fikk ei fin runde. Jeg løper sammen med venner og kollegaer.

Har du noen ambisjoner med løpingen?

-Nei, ikke annet enn å holde seg i form.

Stig Jensen (36)

Hvorfor løper vi rundt i skog og mark?

-Jeg gjør det av flere grunner. For det første holder jeg meg i form. Dernest er det sosialt, og man har hygge sammen med andre mennesker. Og så får jeg sett en del natur og blir kjent med nye områder.

Hvordan får vi entusiasme og vinnerinstinkt her i sør?

-Det er viktig med hard og jevn trening. Og så kan man variere opplegget fra uke til uke. Men uansett hvordan man trener hvor, så er det avgjørende for formen at man har en del rolig og lang trening.

Nelly Grapendaal (50), arrangør fra Kristiansand kommune

Hvordan fikk løypa sitt navn?

-Det er etter Arild Vehus. Han preparerer alltid løypene når det er behov for det, og han er veldig flink på det. Og han preparerer også denne løypa!

Hva slags motivasjon har dere for løpene?

-Vi tilrettelegger løypene for alle, og det gjelder både i og utenfor Kristiansand.

Hva liker du med dagens løype?

-Det er mye skog, og terrenget er variert. Man løper ikke på grus. Og så går løypa på steder som man ikke oppholder seg til vanlig. Man får sett mye i denne løypa.

Resultater – Vanlig løype (4,3 km)

K10-14

– Alida Nilsen Egen bedrift 31.48

– Astrid White Egen bedrift 23.27

– Cecilie Netland Egen bedrift 31.48

– Helene Ubostad Vehus Egen bedrift 29.35

– Julie Kjetså Egen bedrift Fullført

– Pernille Skarpeid Høyrem Sørlandet Sykehus Fullført

– Sara Emilie Berg Egen bedrift Fullført

– Thea Vågen Edvardsen Egen bedrift Fullført

K15-19

1 Lina Sæbø Egen bedrift 29.18

2 Ingrid Thorkildsen Nikkelverket 29.30

– Erika Strand Reber Schindler Heis Fullført

– Ingrid Gøytil Student Fullført

– Ingrid Meling Spikkeland Egen bedrift Fullført

– June Mangseth Egen bedrift Fullført

– Marthe Dokmo Egen bedrift Fullført

– Marthine Stusvig Egen bedrift Fullført

– Suzanne Lindekleiv Nygård Egen bedrift Fullført

– Tiril Slåen Svendsen Egen bedrift Fullført

K20-24

1 Anine Kallhovd Egen bedrift 23.07

2 Heidi Bjelland Tengesdal Student 31.25

– Anette Marina Langeid Liadal CB Fullført

– Emma Sofie Wang Midbrød Student Fullført

– Terese Birkeland Egen bedrift Fullført

– Tonje Aanensen Egen bedrift Fullført

K25-29

1 Tonje Homme Kruse Smith 20.15

2 Aase Hellan LSK 21.59

3 Serine Væting SPISS 25.11

4 Sofie Lohne Phonero 25.35

5 Christina Fjellestad Heitmann Kr.sand kommune 26.25

6 Maria Lohne Bakke Kr.sand kommune 27.18

7 Susanna Matilainen Brandsdal Group 28.15

8 Ingrid Bentsen Egen bedrift 28.57

9 Yvonne Bjorå Andersen MacGregor 28.58

10 Kristine Johannessen Kr.sand kommune 30.03

11 Linn Flaten UiA 31.42

12 Gerd Evelyn Mydland Student 32.00

13 Isabell Nerhusmian Kvadr. Skolesenter 32.16

14 Camilla Solgaard Vennesla kommune 32.55

15 Caroline Haarklau Larsen Kr.sand kommune 33.35

16 Ingvild Søndenå Egen bedrift 38.02

17 Silje Karin Åberge Egen bedrift 38.40

18 Lisabeth Andersen Egen bedrift 42.43

– Anette Opsahl Hydro Vigelands Brug Fullført

– Anita Aarbakke Grundetjern Egen bedrift Fullført

– Caroline Rosenkilde Kr.sand kommune Fullført

– Elise Aasen Vennesla kommune Fullført

– Hanne Kristine Halset Sørlandet Sykehus Fullført

– Helene Hagane Egen bedrift Fullført

– Helene Kile Egen bedrift Fullført

– Hilde Rakel Farestad Norgesplaster Fullført

– Ingrid Landsverk Egen bedrift Fullført

– Iselin Ruud Egen bedrift Fullført

– Karoline Pettersen Student Fullført

– Katrine Helle Reber Schindler Heis Fullført

– Kine Eidem Kvadr. Skolesenter Fullført

– Marie Hjerrild Smedemark Egen bedrift Fullført

– Marthe Hoxmark Wilson Phonero Fullført

– Silje Bøen Kr.sand kommune Fullført

– Synne Sølsnes Røsten Kr.sand kommune Fullført

– Therese Lie Kruse Smith Fullført

– Tonje Bjoraa Phonero Fullført

K30-34

1 Synnøve Thomassen Tangen vgs 22.34

2 Line Maria Slettebøe Hotel Norge 28.30

3 Julie Margrethe Askland Statbil 28.35

4 Tone Birgit Nordibø Egen bedrift 29.09

5 Ingrid Hammen Vennesla kommune 29.26

6 Erika Gjein Andersen Sørlandet Sykehus 30.08

7 Eirin Mølland UiA 31.18

8 Charlotte Schive Statbil 31.28

9 Merete Cathrine Granly Egen bedrift 33.42

10 Diana P. Lyhne Fredriksen Vennesla kommune 34.10

– Agnes Kalmar Egen bedrift Fullført

– Anette Birkeland Kr.sand kommune Fullført

– Anne Gyro Haugen Egen bedrift Fullført

– Betsy Fåland Kr.sand kommune Fullført

– Birgit Homme Statbil Fullført

– Caroline Andersen Phonero Fullført

– Caroline Breidenthal Cowi Fullført

– Caroline Thorstensen Egen bedrift Fullført

– Hanne Jørgensen Hennig-Olsen Is Fullført

– Helene Wathne Songdalen kommune Fullført

– Hilde Strand Sørlandet Sykehus Fullført

– Inger Olsen Egen bedrift Fullført

– Jin Rong Chen Kr.sand kommune Fullført

– Kornelia Schnelzer Blatchford Ortopedi Fullført

– Kristin Mollestad Team Mosjon Fullført

– Kristine Marie Ringsby Harestua Barnehage Fullført

– Lisa Bjørneseth-Hermansen Sørlandet Sykehus Fullført

– Ludmila Sleire Kr.sand kommune Fullført

– Lydia Helland Sørlandet Sykehus Fullført

– Maria Ask Sparebanken Sør Fullført

– Marianne Osnes NOV Fullført

– Marit Lande Kr.sand kommune Fullført

– Marit Sofie Oseland Sørlandet Sykehus Fullført

– Martine Holth Rønneseth PwC Fullført

– Monica Hannaas Sørlandet Sykehus Fullført

– Ragnhild Skomedal UiA Fullført

– Silje Morch Hildershavn Egen bedrift Fullført

– Stine Ervik KPMG Fullført

– Trine Eskeland Asplan Viak Kr.sand Fullført

– Vibeke Golf FIKO Fullført

K35-39

1 Elisabeth Gill Kr.sand kommune 21.37

2 Anne Haaland Simonsen Egen bedrift 24.16

3 Anne Christine Sindland Egen bedrift 24.30

4 Kathrine Færestrand Kr.sand kommune 24.40

5 Liv Ellen Ensby Avinor 26.22

6 Eva Anett Mosland Egen bedrift 26.25

7 Kari Soltveit Westgård Stormberg 26.47

8 Irene Arntsen Egen bedrift 26.51

9 Hege Hennig Lunde Egen bedrift 27.36

10 Sarah Helene Upsahl NOV 28.00

11 Katja Mamaeva Christoffersen NOV 28.07

12 Gro Elise Prestvold Repstad 29.09

13 Unn Morland Egen bedrift 29.53

14 Kristin Geelmuyden Egen bedrift 30.00

15 Ingvild Formo MH Wirth 31.37

16 Stefanie Johnsen UNIT4 31.42

17 Birgit Wigstøl Kjelsrud Phonero 33.23

18 June Bjorå Kjelvik Egen bedrift 41.12

– Alice Løland Collins Handelsbanken Fullført

– Beate Lygre Sørlandet Sykehus Fullført

– Charlotte Beckmann Østeby Egen bedrift Fullført

– Christine Ruud Fjellheim NOV Fullført

– Elisabeth Haarr Dønnestad Repstad Fullført

– Hege Finnestad Egen bedrift Fullført

– Helene Robstad Nikkelverket Fullført

– Hilde Thomassen Harestua Barnehage Fullført

– Hilde Tønnesen Sele Phonero Fullført

– Ida Aanmoen Egen bedrift Fullført

– Karianne Øien Student Fullført

– Kristine Arnesen Noble Sørlandet Sykehus Fullført

– Lena Bjorå Andersen Vennesla kommune Fullført

– Linn Cathrine Finnestad Kr.sand kommune Fullført

– Lis Barbro Nyland KPMG Fullført

– Maria Therése Andrén Kilden Fullført

– Marianne Henriksen Kirkens Bymisjon Fullført

– Marte Karen Hiorth Johnson Kr.sand kommune Fullført

– May Snemyr Falkgjerdet DNB Fullført

– Monica Haugland Egen bedrift Fullført

– Monica Skogen Egen bedrift Fullført

– Nina Flaat Andersen Egen bedrift Fullført

– Nina Neleta Hopen Kirkens Bymisjon Fullført

– Randi Jakobsen Egen bedrift Fullført

– Reidun Moi Egen bedrift Fullført

– Sandra Oudalstøl Trondsen Kr. komm. / Student Fullført

– Sara Therese X. Åsan Egen bedrift Fullført

– Sissel Askedal Rossebø Agder Energi Fullført

– Siv Hege Møll Sørlandet Sykehus Fullført

– Sunniva Finne Phonero Fullført

– Tone Nilsen Kr.sand kommune Fullført

– Trine Krey Lode MH Wirth Fullført

– Veronica B. Pedersen Kr.sand kommune Fullført

– Vigdis Seberg VA Vegvesen Fullført

K40-44

1 Hilde Furuborg Kr.sand kommune 22.11

2 Solfrid Berg Hovden Kr.sand kommune 25.00

3 Pia Berling Kr.sand kommune 25.10

4 Natalia Oliveira Hydro Vigelands Brug 29.16

5 Angelique Carron Egen bedrift 30.05

6 Martha Sindland Egen bedrift 30.48

7 Lisbeth Frustøl Oasen skole 32.06

8 Elizabeth Martinez CB 33.05

9 Hilde Rive Agder Energi 33.56

10 Hanne Berling Egen bedrift 36.31

11 Linda Gurvin Opheim UiA 54.20

– Almira Dzogovic Kr.sand kommune Fullført

– Anne-Grete Kaspersen Sørlandet Sykehus Fullført

– Åshild Skofteland Lærerne Fullført

– Bente Hansen Egen bedrift Fullført

– Carina Klungland Repstad Fullført

– Cathrine Leire Lossius Kruse Smith Fullført

– Elke Thisted Nikkelverket Fullført

– Ellen Fjørtoft Kilden Fullført

– Gro Dale Lie Egen bedrift Fullført

– Gry Tjøm Lorvik Sørlandet Sykehus Fullført

– Gudrun Lunde Syvertsen Egen bedrift Fullført

– Guri Rokkones VA Vegvesen Fullført

– Hege Bamle Siegwarth Norrøna Storkjøkken Fullført

– Hege Enger Phonero Fullført

– Heidi Bjørkehaugen-Nilsen Returkraft Fullført

– Heidi Elisabeth Haugland Team Mosjon Fullført

– Helene Stura Haavind Kr.sand kommune Fullført

– Hilde Vestbakke Agder Energi Fullført

– Inger Skjævesland Egen bedrift Fullført

– Jorunn Andreassen Juell Tangen vgs Fullført

– Kirsten Stensvold Egen bedrift Fullført

– Kjersti Norheim Egen bedrift Fullført

– Kristin Anette Heggland SpareBank1-SR-Bank Fullført

– Lene Rønning The Light Group Fullført

– Linda Bomann Egen bedrift Fullført

– Linda Kjellemo Sørlandet Sykehus Fullført

– Liv Tone Tveiten Vennesla kommune Fullført

– Marianne Andreassen Bekkevold Cameron Sense Fullført

– Marianne Humborstad Statbil Fullført

– Marie Reiråskag Team Mosjon Fullført

– Marte Almvik Søgne kommune Fullført

– Monica Holm Egen bedrift Fullført

– Rannveig Follerås Oasen skole Fullført

– Reidun Nilsen Egen bedrift Fullført

– Rita Gundersen Reinertsen Student Fullført

– Rita Heisel Vennesla kommune Fullført

– Siri Merete R. Johannessen Kr.sand kommune Fullført

– Siv Anita Simonsen Vennesla kommune Fullført

– Tone Berg Egen bedrift Fullført

– Tone Linnebo Trelsgård Kr.sand kommune Fullført

– Tonje Åreskjold Grødum Egen bedrift Fullført

– Tove Granmo Egen bedrift Fullført

– Trine Dybesland The Light Group Fullført

– Vaar Andreassen Sørlandet Sykehus Fullført

– Veslemøy Hanssen Sørlandet Sykehus Fullført

– Wenche Haugen Sørlandet Sykehus Fullført

K45-49

1 Christina White Nikkelverket 23.27

2 Aud Sørbø Ausland Lærerne 23.59

3 Hanne Therese Ekra Lærerne 26.07

4 My Choi Hsiung Sørlandet Sykehus 26.36

4 Tanja Sæbø Kr.sand kommune 26.36

6 Monika Hagen Sørlandet Sykehus 27.00

7 Hilde Haugedal Statbil 27.15

8 Lise Pettersen Kr.sand Politi 27.23

9 Elisabeth Skaaland Neset Sørlandet Sykehus 27.27

10 Marianne Skjelbred-Knutsen Tangen vgs 27.31

11 Merete Bryn Bruskeland Tangen vgs 27.40

12 Dung Tuyet Nguyen Egen bedrift 28.22

13 Gunn Kristin Wetrhus Tangen vgs 28.58

14 Hege Beate Løvland Egen bedrift 29.38

15 Kari Stine Tærum Elkem Fiskaa 30.00

16 Jorunn Lisbeth Rydjord Kr.sand Politi 30.54

17 Line Karlsen Egen bedrift 30.55

18 Elin Fossli Sørlandet Sykehus 33.00

19 Marianne Svendsen Egen bedrift 33.50

20 Hilde H. Langeid Vennesla kommune 34.30

21 Thorunn Lunde Vest-Agder-muséet 36.08

22 Camilla Lilleengen Kilden 43.17

– Adiso Kristo Kr.sand kommune Fullført

– Anette Myhre Sørlandet Sykehus Fullført

– Anita Enger Egen bedrift Fullført

– Anne Cecilie Rueness Egen bedrift Fullført

– Anne Karen Sædberg Egen bedrift Fullført

– Anne Kari Borgersen NOV Fullført

– Anne Kirsten Widmer Kr.sand kommune Fullført

– Anne Torridal Kr.sand kommune Fullført

– Åse Tellefsen RPC Packaging Fullført

– Astrid Brodersen The Light Group Fullført

– Berit Berg Kr.sand kommune Fullført

– Berit Hageland Vennesla kommune Fullført

– Birte Eiersland Egen bedrift Fullført

– Bjørg Tone Pettersen Egen bedrift Fullført

– Brita Hansen Kr.sand Politi Fullført

– Cecilie Moe Krabbesund Kr.sand kommune Fullført

– Elin Thorvik Andersen Kr.sand kommune Fullført

– Elisabeth Slettebøe Hansen T.O. Slettebøe Fullført

– Elise Stray Sørlandet Sykehus Fullført

– Gro Pettersen Norrøna Storkjøkken Fullført

– Gry Gulbrandsen OneCo Fullført

– Gry Lomeland Egen bedrift Fullført

– Hanne Christin Hermansen Egen bedrift Fullført

– Hege Saatvedt Tollvesenet Fullført

– Heidi Andersen Vennesla kommune Fullført

– Heidi Haugerud Sørlandet Sykehus Fullført

– Heidi Skea Nikkelverket Fullført

– Hilde Irene Tveit Kr.sand kommune Fullført

– Inger Lise Hærås Revisjon Sør Fullført

– Inger Marie Nygård Rambøll Norge Fullført

– Ingrid Wangsvik Kilden Fullført

– Irene Vestøl Stødle Egen bedrift Fullført

– Lillian Skonhoft Advokatfirma Tofte Fullført

– Marianne Skaar Dagfin Skaar Fullført

– Marit Amundsen Cameron Sense Fullført

– Mette Igland Kr.sand kommune Fullført

– Mona Hjelmeland Statbil Fullført

– Mona Kristensen Syrtveit Dental Fullført

– Mone Stusvig Egen bedrift Fullført

– Nina Fosse Dagfin Skaar Fullført

– Nina Sandø Klungland Per Klungland Fullført

– Ragna Hageland Kvadr. Skolesenter Fullført

– Randi Marie Rypestøl Hellvik Hus Fullført

– Rita Abrahamsen Egen bedrift Fullført

– Ritha Johannessen Sørlandet Sykehus Fullført

– Signe Lill Andersen Kr.sand kommune Fullført

– Signe-Marie Kile Kr.sand kommune Fullført

– Siri Berhus Johansen OneCo Fullført

– Sissel Røysland Berntsen Egen bedrift Fullført

– Siv Anita Holen Kr.sand kommune Fullført

– Tone Beate Grøtterød Kr.sand kommune Fullført

– Torunn Vasveen Henriksen Kr.sand kommune Fullført

– Trine Kiland Student Fullført

– Turid Gøytil Posten Fullført

– Wenke Augland Kr.sand kommune Fullført

– Yngvild Hagen Castle Vennesla kommune Fullført

K50-54

1 Lisbeth Jensen Gallefoss Kr.sand kommune 21.43

2 Kjersti Fuglerud Sødal Sørlandet Sykehus 22.50

3 Turid Kallhovd Egen bedrift 23.52

4 Bente Gullsmedmoen Hauge Lærerne 24.49

5 Janne Thorstensen Statbil 24.54

6 Hanne Alnæs Rambøll Norge 27.05

7 Tone Ellingsen Kr.sand Politi 28.20

8 Ulla Benjaminsen Egen bedrift 29.03

9 Kristin Mossing Berntsen MH Wirth 30.01

10 Hanne Aanensen Egen bedrift 30.05

11 Marit Norby Kr.sand kommune 30.07

12 Mona Guttormsen Multi Regnskap 30.20

13 Laila Duesund Helland Sørlandet Sykehus 34.55

14 Anne Grete Skaanes Isaksen Egen bedrift 37.33

– Amelia Osorio Egen bedrift Fullført

– Anita Svendsen Nikkelverket Fullført

– Ann-Lisbeth Reisænen Kristiansand Havn Fullført

– Anne Catrine Vollen Berg-Hansen Fullført

– Anne Gro Hansen Vennesla kommune Fullført

– Anne Sofie Kaaland Tollvesenet Fullført

– Anne Strand Andersen Agder Energi Fullført

– Anne-Grethe Rolstad Esdar Evry Fullført

– Anne-May H. Gyberg Team Mosjon Fullført

– Astrid Vegusdal VA Vegvesen Fullført

– Aud Kristine Fjeldstad Kredinor GO Fullført

– Beate Kristin Tversland Kr.sand kommune Fullført

– Bente Meberg Gran Kr.sand kommune Fullført

– Berit Coldal Kruse Smith Fullført

– Berit Holbæk Egen bedrift Fullført

– Berit Opland Kristiansen Kr.sand kommune Fullført

– Brit Lyngstad UiA Fullført

– Camilla Midbrød Sørlandet Sykehus Fullført

– Christin Fast Andersen Egen bedrift Fullført

– Elin Bjerge Hansen Agder Energi Fullført

– Elin Søberg Stubstad Kr.sand kommune Fullført

– Elisabeth Thompson Egen bedrift Fullført

– Ellen Holtskog Wathne Egen bedrift Fullført

– Gro Hege Hansen VA Fylkeskommune Fullført

– Gro Knutsen OSM Offshore Fullført

– Gudrun Rosseland Sørli Posten Fullført

– Gunhild Hageland Egen bedrift Fullført

– Gunn Strand MH Wirth Fullført

– Guri Sæterlid Team Mosjon Fullført

– Heidi Aabel Huntonit Fullført

– Hilde Eftevåg Stormberg Fullført

– Hilde Hultin Phonero Fullført

– Ingrid Mydland VA Fylkeskommune Fullført

– Ingunn Ravnaas Strømmestiftelsen Fullført

– Ingunn Solborg Nikkelverket Fullført

– Irene Bjerge Hansen Egen bedrift Fullført

– Jorunn Aas Frigstad Nikkelverket Fullført

– Jorunn S. Buer Sørlandet Sykehus Fullført

– Judy Erland Egen bedrift Fullført

– Kari Haugland Vestre Torv Fullført

– Karianne Øen Posten Fullført

– Kjersti Aulin Heggem Agder Energi Fullført

– Lillian Lie Egen bedrift Fullført

– Linda Andreassen RadissonBlu Caledonien Fullført

– Lindis Bakke Heier Kr.sand kommune Fullført

– Liv Gakkestad Egen bedrift Fullført

– Maj-Kristin Nygård Lillesand kommune Fullført

– Margareth Wathne Posten Fullført

– Marianne Aasen Statbil Fullført

– Marianne Homme Egen bedrift Fullført

– Marie Helle Reber Schindler Heis Fullført

– Marit Dahl Pedersen VA Fylkeskommune Fullført

– Marit Nomeland Kr.sand kommune Fullført

– May Torill Holvik Kr.sand Politi Fullført

– Mona Mortensen Repstad Fullført

– Monica Lunde Olsen Egen bedrift Fullført

– Natasja Robstad UiA Fullført

– Nelly Merete Grapendaal Kr.sand kommune Fullført

– Nina Gumpen Hansen Gumpen Gruppen Fullført

– Randi Hidreskog The Light Group Fullført

– Reidun Wigemyr Egen bedrift Fullført

– Rita Holst Mizuno Fullført

– Shahba Latif Kr.sand kommune Fullført

– Siren R. Hodne Team Mosjon Fullført

– Siri Mortensen VA Vegvesen Fullført

– Siri Stavsholt Bujordet Mattilsynet Fullført

– Siv Reiersen Samuelsen Kr.sand kommune Fullført

– Siw Irene Lerstad Kr.sand kommune Fullført

– Solveig Schia Kr.sand kommune Fullført

– Stine B. Hanssen Sørlandet Sykehus Fullført

– Tone Liv Garcia De Presno Agder Energi Fullført

– Torill Brottveit Returkraft Fullført

– Turid Eie Statbil Fullført

– Unni-Merethe Kaarigstad Sparebanken Sør Fullført

K55-59

1 Gunnveig Syrstad Rykkelid Jernbanen 26.04

2 Hanne Katinka Hofgaard Kr.sand kommune 27.07

3 Brita Nordby Johnsen Team Mosjon 29.10

4 Mona Steinsland Egen bedrift 31.21

5 Frøydis Aslagsen Tønnessen TTS Marine 33.03

6 Reidun Klungland Cameron Sense 33.30

7 Berit Eikaas Ingebretsen Team Mosjon 33.36

8 Toril Benjaminsen Egen bedrift 33.41

9 Toril Sæstad Lærerne 33.59

10 Gunn Anita Drivdal Team Mosjon 38.40

11 Gunn Skarpeid Kr.sand kommune 43.00

– Anita Berntsen Kalstad Kr.sand kommune Fullført

– Anita Fuglestad Kruse Smith Fullført

– Anita Irene Kallhovd Sparebanken Sør Fullført

– Ann Brit Hoslemo Trucknor Kr.sand Fullført

– Anne Berit Lund Statbil Fullført

– Anne Grete Mjåland Kr.sand kommune Fullført

– Anne Gro Tengesdal Statbil Fullført

– Anne Karin Danielsen Agder Energi Fullført

– Anni Moseidjord Egen bedrift Fullført

– Åse Irene Øyna Larsen Kr.sand kommune Fullført

– Åse Loland Fredheim Egen bedrift Fullført

– Astrid Nilsen Posten Fullført

– Barbro Berntsen Nikkelverket Fullført

– Bente Abrahamsen Sørlandet Sykehus Fullført

– Benthe Kallhovd Returkraft Fullført

– Benthe Moen Kr.sand kommune Fullført

– Berit Egebakken Huntonit Fullført

– Bjørg Rødland Kr.sand kommune Fullført

– Britt Hilde Hattrem RadissonBlu Caledonien Fullført

– Dorte Kvist Sørlandet Sykehus Fullført

– Elin Midtbø Sørheim Kr.sand kommune Fullført

– Ellen Mehle The Light Group Fullført

– Ester Tufte Larsen Kr.sand kommune Fullført

– Evy Merethe Birkeland Kr.sand kommune Fullført

– Gerd Eftevåg Bjørge MH Wirth Fullført

– Grete Iren Bjørkås Egen bedrift Fullført

– Grete Jakobsen Trimtex Fullført

– Grethe Norbakk Kr.sand kommune Fullført

– Gro Haatveit Valle Sparebank Fullført

– Hellen Saga SiA Fullført

– Inger E. Standal MH Wirth Fullført

– Inger Helen Horsgård Kr.sand kommune Fullført

– Inger Olsen Lærerne Fullført

– Ingjerd Lind Sørlandet Sykehus Fullført

– Ingrid Heltne Repstad Fullført

– Janne Hagen Vang Statbil Fullført

– Janne S. Køber VA Vegvesen Fullført

– Johanne Helle Liane Egen bedrift Fullført

– Jorunn Stokka Egen bedrift Fullført

– June Østerhus ITE Østerhus Fullført

– Kari Axelsen Posten Fullført

– Kari Obrestad Sørlandet Sykehus Fullført

– Karin Landa Frigstad Sørlandet Sykehus Fullført

– Karin Løining Dynestøl Kruse Smith Fullført

– Kirsten B. Fauske Kr.sand kommune Fullført

– Kirsti Jorunn Hansen Egen bedrift Fullført

– Laila Asbjørnsen Egen bedrift Fullført

– Laila Røinås Egen bedrift Fullført

– Linda Manshaus Sæten Sørlandet Sykehus Fullført

– Lisbet Tellefsen Handelsbanken Fullført

– Lisbeth Teigseth Kvadr. Skolesenter Fullført

– Liv Astri Jørgensen Lærerne Fullført

– Liv Heidi Torsvik Posten Fullført

– Liv Kari I. Karlsen Egen bedrift Fullført

– Marion Steinsland Pettersen Posten Fullført

– Marit Frustøl Kr.sand kommune Fullført

– May-Britt Farestad Norgesplaster Fullført

– May-Britt Hagerup Team Mosjon Fullført

– Merete Knudsen Lønne KBR Fullført

– Mette Underland Caverion Norge Fullført

– Norunn Gumpen Egen bedrift Fullført

– Olga Ellin Jahnsson Vennesla kommune Fullført

– Ragnhild Aasen Berg-Hansen Fullført

– Ragnhild Lindeland DNB Fullført

– Randi Nordahl Nikkelverket Fullført

– Reidun Bru Loland Kr.sand kommune Fullført

– Rita Hægeland Sørlandet Sykehus Fullført

– Signe Gunn Myre VA Vegvesen Fullført

– Sigrun Arnardóttir Kelly Services Fullført

– Siren Huseth Dovland Sørlandet Sykehus Fullført

– Siri Marianne Coward Statbil Fullført

– Solveig M. Solberg RadissonBlu Caledonien Fullført

– Sølvi Moland Haarklau Egen bedrift Fullført

– Tone Hove Ullestad Kvadr. Skolesenter Fullført

– Tone Mosberg Norgesplaster Fullført

– Tora Trydal Sørlandet Sykehus Fullført

– Torunn Helleren Telesport Fullført

– Vera Ringdal Folkvord Kr.sand Politi Fullført

– Wenche Mykland Trucknor Kr.sand Fullført

– Wenche Wessman Revisjon Sør Fullført

K60-64

1 Margaret Anne Heald Kr.sand kommune 25.16

2 May Britt Aasgaard Sørlandet Sykehus 29.01

3 Nina Gjærum Reinhardt Kr.sand kommune 33.00

– Anne Isaksen Egen bedrift Fullført

– Anne Lise Grindland Kr.sand kommune Fullført

– Anni Lunden Egen bedrift Fullført

– Åse Reidun Axelsen Posten Fullført

– Astri Ruud Schenker Fullført

– Astrid Geelmuyden SiA Fullført

– Aud Reidun Høigaard Egen bedrift Fullført

– Aud Undheim Andersen Nordea Fullført

– Berit Norum Fosselie Statbil Fullført

– Birgit Tveit Posten Fullført

– Bjørg Frøysaa Lærerne Fullført

– Bothild Kvernland Kr.sand kommune Fullført

– Eli Hommekland Egen bedrift Fullført

– Elin Aarnes Johannessen Kr.sand kommune Fullført

– Elin R. Langøy Ilebekk Sørlandet Sykehus Fullført

– Ella Synnøve Illøkken Lærerne Fullført

– Ellinor Vedal Tollvesenet Fullført

– Eva Wikstrand Edvardsen Kr.sand kommune Fullført

– Helle B. Lund Agder Energi Fullført

– Ingebjørg Sundtjønn Sørlandet Sykehus Fullført

– Ingibjørg Thóroddsdóttir Egen bedrift Fullført

– Ingunn Hammersmark Kr.sand kommune Fullført

– Kari Bjørnaali Statbil Fullført

– Kari Frøyland MH Wirth Fullført

– Kirsten Lund Løkling Sørlandet Sykehus Fullført

– Kirsten Lundevold Kvinlaug Egen bedrift Fullført

– Kirsten Mjaaland VA Fylkeskommune Fullført

– Kjellaug Goris DNB Fullført

– Kjersti Haanes Kr.sand kommune Fullført

– Klara Sløgedal Statbil Fullført

– Kristine Oftedal Nordea Fullført

– Lillian Flydal VA Fylkeskommune Fullført

– Lisbeth Nilsen Kr.sand kommune Fullført

– Liv Halvorsen Kr.sand kommune Fullført

– Liv Ida Kordahl Sørlandet Sykehus Fullført

– Liv Turid Blesvik Egen bedrift Fullført

– Louise Maria Syrtveit Statbil Fullført

– Marit Høye Thorvaldsen Statbil Fullført

– Marit Lindal Kr.sand kommune Fullført

– Marit Nodeland Sødal Kr.sand kommune Fullført

– Marit Notland Handelsbanken Fullført

– Mette Mørk Lier Egen bedrift Fullført

– Mie Kaasa DNT Sør Fullført

– Møyfrid Sandvik Egen bedrift Fullført

– Ragnhild Auestad Team Mosjon Fullført

– Randi Bragdø Sangesland Sørlandet Sykehus Fullført

– Rita Pedersen Kr.sand kommune Fullført

– Signy Anne B. Stenersen Sørlandet Sykehus Fullført

– Sigrun Korneliussen Kr.sand kommune Fullført

– Siri Løvbukten Statbil Fullført

– Solfrid Stavseth SiA Fullført

– Sunniva Aabel Kr.sand kommune Fullført

– Tone Marie Spikkeland Egen bedrift Fullført

– Torunn Evensen Berg-Hansen Fullført

– Tove Merete Rismyhr Kr.sand kommune Fullført

– Unni Osnes Egen bedrift Fullført

– Venke Tveit Egen bedrift Fullført

– Vivian Holm Kr.sand kommune Fullført

K65-69

– Aase Kiledal Statbil Fullført

– Agnes Helene K. Omdal Egen bedrift Fullført

– Alfrid Hånes Kr.sand kommune Fullført

– Anne Grete Le Page Egen bedrift Fullført

– Anne Grethe Fagermann Egen bedrift Fullført

– Anne Karin Beurling Egen bedrift Fullført

– Anne-Britt Vabo Egen bedrift Fullført

– Anny Bjørnhom Egen bedrift Fullført

– Arina Axelssen Egen bedrift Fullført

– Arnhild Kristiansen Egen bedrift Fullført

– Åse Jakobsen Kr.sand kommune Fullført

– Åshild Wergeland Sørlandet Sykehus Fullført

– Aslaug Veåsen VA Fylkeskommune Fullført

– Astrid Fagerbakke Egen bedrift Fullført

– Berit Tønnessen MH Wirth Fullført

– Bjørg Aurebekk VA Fylkeskommune Fullført

– Bjørg Ellingsen Nordlie Idrettens Fullført

– Bjørg Endresen Sørlandet Sykehus Fullført

– Bjørg Mæsel Sørlandet Sykehus Fullført

– Brita Stav Johanssen Lærerne Fullført

– Britt Hellum Tangen vgs Fullført

– Elin Glad Balchen Egen bedrift Fullført

– Elin Gundersen Sørlandet Sykehus Fullført

– Ellen Knutsen Sørlandet Sykehus Fullført

– Elna Skjebstad DNB Fullført

– Gerd Vigdis Slettedal Sørlandet Sykehus Fullført

– Grete Klottrup Larsen Nikkelverket Fullført

– Gro Skogen Kr.sand kommune Fullført

– Helga Dvergsnes Egen bedrift Fullført

– Hildur Toft Sundtjønn Nikkelverket Fullført

– Inger Brit Mosvald Egen bedrift Fullført

– Inger Knutsen Tønne Sørlandet Sykehus Fullført

– Inger Lise Osmundsen Nordialog Fullført

– Inger Marie Oudalstøl Cameron Sense Fullført

– Ingjerd Wiggen Egen bedrift Fullført

– Kari Olivia Sødal Egen bedrift Fullført

– Karin Bente Håland Egen bedrift Fullført

– Karin Elisabeth Klungreseth Sørlandet Sykehus Fullført

– Karin Federici Agder Energi Fullført

– Kirsten Salthaug Rambøll Norge Fullført

– Kjersti Ording Egen bedrift Fullført

– Laila Os Kr.sand kommune Fullført

– Lillian Helene Nordby Kr.sand kommune Fullført

– Liv A. Lindgren Agder Energi Fullført

– Liv Irene Flaaten Egen bedrift Fullført

– Liv Jakobsen Kr.sand Politi Fullført

– Liv Wasland Fædrelandsvennen Fullført

– Magnhild Iglebæk Statbil Fullført

– Marit Eriksen Lærerne Fullført

– Olaug Drange Optimera Fullført

– Randi Strøm-Olsen Sparebanken Sør Fullført

– Randi Thomassen Huntonit Fullført

– Reidun R. Tønnesen Egen bedrift Fullført

– Sølvi Evensen Egen bedrift Fullført

– Torunn Steinvik Color Line Fullført

– Unni Lindeberg DNB Fullført

– Unni Skøien Tesaker Egen bedrift Fullført

– Vibeke Holme Tjøm Sørlandet Sykehus Fullført

– Wenche Graaner Sørlandet Sykehus Fullført

– Wenche Ludvigsen Egen bedrift Fullført

K70-74

1 Wenche Reiersen Egen bedrift 33.00

2 Anne Marie Pedersen Kr.sand kommune 33.24

3 Marit Lauvrak Ellefsen DNB 40.01

– Adriana Gandola VA Fylkeskommune Fullført

– Ann Kate Askildsen Songdalen kommune Fullført

– Ann-Britt Skår Dahl Lærerne Fullført

– Anne Byremo Egen bedrift Fullført

– Anne Lise Lauvnes Kr.sand kommune Fullført

– Anne Marie Sandø Kr.sand kommune Fullført

– Anne Sofie Grindland Pensjonist Fullført

– Åse Reinertsen Egen bedrift Fullført

– Aslaug Wandsvik Optimera Fullført

– Astrid Lian Gundersen Vennesla kommune Fullført

– Berit Bogstrand Hansen Sørlandet Sykehus Fullført

– Berit Vesterhus Kr.sand kommune Fullført

– Birgit Drangsholt Egen bedrift Fullført

– Bjørg Reidun Roland UiA Fullført

– Bodil Kofoed T.O. Slettebøe Fullført

– Brith Norum Statbil Fullført

– Britt Gabrielsen Nordea Fullført

– Eldbjørg Larsen Oceaneering Rotator Fullført

– Elin Aaberg Johansen Vestas Castings Kr. Fullført

– Ellinor Mikalsen Huntonit Fullført

– Ester Haugland Egen bedrift Fullført

– Eva Haugedal Egen bedrift Fullført

– Eva Wullum Fosselie Lærerne Fullført

– Grete Turid Foss Statbil Fullført

– Gunhild Svenningsen Lærerne Fullført

– Inger Flatestøl Egen bedrift Fullført

– Inger-Grethe Vabo Caverion Norge Fullført

– Jorun Roald Egen bedrift Fullført

– Karen Marie Lied Kr.sand kommune Fullført

– Kirsten Spikkeland Kr.sand kommune Fullført

– Laila O. Karlsen Egen bedrift Fullført

– Liv May Nielsen Kvadr. Skolesenter Fullført

– Liv Skretting Egen bedrift Fullført

– Marie-Francoise Peersen Statbil Fullført

– Marit Osmundsen Egen bedrift Fullført

– Mary Flaa Sørland Egen bedrift Fullført

– May Britt Monan Egen bedrift Fullført

– Norunn Heldal Vestas Castings Kr. Fullført

– Rose Johansen RadissonBlu Caledonien Fullført

– Signe I. Fredwall Huntonit Fullført

– Sigrunn Stedal Egen bedrift Fullført

– Siri Henriksen Lærerne Fullført

K75-79

1 Olaug Vehus Lærerne 35.00

– Anne Marie Saaghus Egen bedrift Fullført

– Bjørg Hanna Lund OSM Offshore Fullført

– Bjørg Rist Egen bedrift Fullført

– Bjørg Staalesen Egen bedrift Fullført

– Reidun Ruethemann UiA Fullført

– Solveig Haslerud Nordea Fullført

– Sylvi Hille Egen bedrift Fullført

– Torhild Elisabeth Aakre Egen bedrift Fullført

K80-84

– Asbjørg Emanuelsen Egen bedrift Fullført

– Gudveig Jørundland Lærerne Fullført

– Kirsten Vraa Egen bedrift Fullført

M10-14

– Brede Morland Egen bedrift Fullført

– Hans Lossius Oddersjaa 23.33

– Jakob Johannessen MacGregor Fullført

– Kristian N. Nordby Egen bedrift Fullført

– Leander Leire Lossius Egen bedrift 23.51

– Mads Pedersen Skoleelev 23.34

– Oskar S. Messenlien Egen bedrift 26.51

– Tobias Tønnesen Egen bedrift 41.58

– Tobias Vehus Egen bedrift 31.00

– Vegard Brekka Kr.sand kommune 39.14

M15-19

1 Jørgen Nygård Rambøll Norge 19.05

2 Haakon Svendsen Hennig-Olsen Is 22.22

3 Adrian Stendal-Karlsen Egen bedrift 23.26

4 Tobias Alnæs Hoven Egen bedrift 23.27

5 Magnus Munksgaard Egen bedrift 24.54

6 Fabian Meling Egen bedrift 26.30

– Carl Erik Berg Egen bedrift Fullført

– Henrik Dokmo Egen bedrift Fullført

– Sebastian Ulleberg Egen bedrift Fullført

M20-24

1 Abraham Pettersen Egen bedrift 20.26

2 Kristian Svendsen Student 21.47

3 William Skalleberg Trimtex 27.20

– Bendik Alm Egen bedrift Fullført

– Erik Bjorvand Spiss Fullført

M25-29

1 Vegard Homme Egen bedrift 18.24

2 Marius Engeland Hennig-Olsen Is 19.11

3 Ørjan Svaland Aas Lærerne 20.05

4 Daniel Vedal LSK 20.18

5 Glenn Sørensen Egen bedrift 22.09

6 Jørgen Urnes Phonero 24.00

7 Jørgen Halset Egen bedrift 24.11

8 Haakon Andve Egen bedrift 24.48

9 Arne Eikeland Student 25.00

10 Ola Almvik Mekonomen Sørl.p. 25.08

11 Andreas Solgaard Egen bedrift 25.22

12 Christian Mangseth Egen bedrift 25.59

13 Vegard Oppebøen Egen bedrift 26.32

14 Ole Morten Tengesdal LSK 26.45

15 Kjetil Lohne Bakke Student 27.18

16 Daniel Bentsen Egen bedrift 27.47

17 Jonas Jahnsson Brandsdal Group 28.15

18 Kristoffer Jahnsen Securitas 28.34

– Anders Ziegler PwC Fullført

– Andreas Rasmussen Student Fullført

– Ariel Gomez Øygarden Egen bedrift Fullført

– Glenn Fossheim Norrøna Storkjøkken Fullført

– Jørgen Engh Egen bedrift Fullført

– Magnus Magneli Phonero Fullført

M30-34

1 Joakim Hanssen Fundament 17.41

2 Kristoffer Pettersen Egen bedrift 17.49

3 Thomas Leer Handelsbanken 22.50

4 Erik Eftevåg Mekonomen Sørl.p. 24.26

5 Vidar Axelsen Posten 24.41

6 Christian Heggland NOV 25.05

6 Kristian Wiik Ravnaas Agder Energi 25.05

8 Lars Wensell Hamre Phonero 25.16

9 Mohammed Siddik Sørlandet Sykehus 25.36

10 Christian Grimestad Stål-Consult 25.40

11 Joachim Nordlie Egen bedrift 26.11

12 Erlend Stien Asplan Viak Kr.sand 27.43

13 Jonas Log Endresen Egen bedrift 28.34

13 Kjetil E. Senumstad Sørlandet Sykehus 28.34

15 Miguel Pereira NOV 28.49

16 Arnfinn Jensen NHO 29.11

17 Stephan Grinde OneCo 29.29

18 Anders Hægeland Tratec Norcon 31.42

19 Abilio Araujo NOV 33.00

– Atle Endresen Student Fullført

– Bård Abrahamsen Firenor Fullført

– Dubravko Bajraktarevic Firenor Fullført

– Eirik Messel Aas Norsk Hydro Fullført

– Hans-Jakob Omland Nordea Fullført

– Jan Askland Lærerne Fullført

– Jan-Helge Holst Egen bedrift Fullført

– Johan Svensson Blatchford Ortopedi Fullført

– Jone Strømsvåg VA Vegvesen Fullført

– Kristian Bartnes Line MH Wirth Fullført

– Kristian Jortveit Nikkelverket Fullført

– Luis Moutinho NOV Fullført

– Petter Wesley Larsen Lærerne Fullført

– Sindre Johansen Nikkelverket Fullført

– Steffen Venæs Nikkelverket Fullført

– Stian Bjervamoen Visma Fullført

– Trond Nygren MH Wirth Fullført

– Trond Vidar Thorsen Otera Fullført

M35-39

1 Tarjei Breiteig Agder Energi 19.02

2 Andreas Morch Hildershavn Egen bedrift 19.28

3 Magne Sørvig LSK 19.53

4 Arne Kristoffersen Kr.sand kommune 20.04

5 Helge Tønnessen KBR 20.31

6 Lars Ingemann Sodefjed Egen bedrift 20.42

7 Terje Skøien Egen bedrift 20.53

8 Alf Reidar Lunde LSK 21.32

9 Andreas Jølstad Egen bedrift 22.00

10 Tom Jensen Egen bedrift 22.10

11 Mikael Tønnesen Egen bedrift 22.27

12 Markus Medina Nikkelverket 24.10

13 Roald Visser RPC Packaging 24.20

14 Jardar Pedersen Phonero 26.09

15 Torbjørn Rypestøl Ernst & Young Kr. 26.30

16 Thomas Dønnestad Repstad 26.55

17 Jan Inge Gundersen Visma 28.49

18 Fredrik Svennevig Egen bedrift 32.01

– Anders Fruseth Solberg MH Wirth Fullført

– André Berg Edvardsen Egen bedrift Fullført

– Andreas Topland Nordea Fullført

– Audun Aas Oasen skole Fullført

– Espen Nilsen Egen bedrift Fullført

– Kenneth Mollestad Team Mosjon Fullført

– Kristian Pedersen Egen bedrift Fullført

– Paul Johannessen MacGregor Fullført

– Raymond Lund Veidekke Agder Fullført

– Reidar Olsen Egen bedrift Fullført

– Sigmund Lode Idrettens Fullført

– Thor Olaf Vatne T.O. Slettebøe Fullført

– Tor-Aage Lukashaugen Sørlandet Sykehus Fullført

– Tore Ferning UNIT4 Fullført

– Tov Ramberg Egen bedrift Fullført

M40-44

1 Johnny Stensvold LSK 18.27

2 Ståle Thortveit Egen bedrift 20.20

3 Trond Arne Berg Egen bedrift 21.29

4 Bjørnar Bøe Viken Student 21.53

5 Frode Storbukås Avinor 22.24

6 Lars Jørgen Peterson Egen bedrift 22.39

7 Joshua Bates Rambøll Norge 22.40

8 Terje Heisel Tratec Norcon 22.55

9 Knut Funderud Syrtveit Agder Energi 23.06

10 Morten Bomann Vest-Agder-Museet 23.57

11 Ingvald Grimstveit Egen bedrift 24.16

12 Arnulf Bærheim Sørlandet Sykehus 25.09

13 Espen Tolfsen Globetech 26.17

14 Jørn Erik Røch Egen bedrift 26.44

15 Jan Roger Adalbéron TTS Marine 26.54

16 Dagfinn Liestøl Egen bedrift 26.56

17 Espen Skarpholt NOV 28.13

18 Bjørnar Sandbakk MH Wirth 29.11

19 Jan-Arve Kristoffersen Cameron Sense 29.25

20 Bjørn-Erik Enge Kr.sand kommune 29.27

– Arild Trelsgård Agder Energi Fullført

– Arne Frydenlund Mosvold Drift Fullført

– Dag Eivind Vestbakke Agder Energi Fullført

– Fernando José Bravo Olguin SiA Fullført

– Frode Andreassen Egen bedrift Fullført

– Frode Klungland NOV Fullført

– Jan Egil Egren Posten Fullført

– Karl Petter Mæsel Hellvik Hus Fullført

– Kenneth Andrew Mellefont Gumpen Gruppen Fullført

– Lars Jarle Yttri NOV Fullført

– Ove Pollestad Sparebanken Sør Fullført

– Stefan Lossius Egen bedrift Fullført

– Svein Arild Haldorsen Gumpen Gruppen Fullført

– Viggo Markussen Cameron Sense Fullført

M45-49

1 Tormod Klungland Per Klungland 17.43

2 Frode Lindblom Lærerne 18.43

3 Jens Christian Iglebæk Stormberg 19.25

4 Tor Henning Lien NOV 20.42

5 Håvard Flå Lærerne 21.00

6 Øystein Lie Sørlandet Sykehus 21.50

7 Nils Tore Ekra Rambøll Norge 22.00

8 Tom Egil Rosseland MH Wirth 22.07

9 Svein Knutsson Nomeland Sørlandet Sykehus 22.17

10 Jarl Bøhn NOV 22.40

11 Jakk Vidar Svendsen Nikkelverket 22.44

12 Stig André Jansen Agder Taxi 23.48

13 Steinar Justnes Huntonit 24.21

14 Nils Jørgen Helland Lærerne 24.24

15 Rune Nilsen Norsk Hydro 24.29

15 Tommy Skagestad KRV 24.29

17 Ragnar Hauklien Returkraft 24.46

18 Atle Johannessen VA Fylkeskommune 25.00

19 Knut Arild Knutsen Egen bedrift 25.30

20 Trond Kjetil Sæterlid Nikkelverket 25.37

21 Lars Olav Kragholm Strømmestiftelsen 25.40

22 Harald Steinsland Egen bedrift 25.41

23 Jan Erik Smithsen KPMG 26.10

24 Espen Olsvoll MH Wirth 26.35

25 Øistein Mjaaland Color Line 27.05

26 Sverre Hille Kruse Smith 29.20

27 Aris Hegg MH Wirth 29.25

28 Tor Sigurd Gjertsen Globetech 29.35

29 Hans Munksgaard Asplan Viak Kr.sand 31.40

30 Jarle Knutsen Egen bedrift 32.43

31 Hans Ove Ourom Statbil 33.10

32 Rolf Hermann Sickel KSI 35.18

33 Leif G. Holand NHO 38.06

34 Roy Georg Abrahamsen Team Mosjon 38.35

– Alf Borge Stusvig Egen bedrift Fullført

– Bjørn Reidar Nygård Rambøll Norge Fullført

– Bjørn Uppstad Egen bedrift Fullført

– Dag Svingen T.O. Slettebøe Fullført

– Erling Vetnes Air Products Fullført

– Frank Fosse Dagfin Skaar Fullført

– Geir Robstad Viking Heat Engines Fullført

– Gunnar Haraldstad T.O. Slettebøe Fullført

– Hans Jørgen Beckmann Kr.sand Politi Fullført

– Jan G. Johannessen Nikkelverket Fullført

– Jesse White Elkem Fiskaa Fullført

– John Hageland Egen bedrift Fullført

– Kenneth Gregersen Elkem Fiskaa Fullført

– Kjell Torkelsen Advokatfirma Tofte Fullført

– Kjetil Holtskog Statbil Fullført

– Knut Viggo Frøysaa Egen bedrift Fullført

– Magne Egebakken Nikkelverket Fullført

– Martin Johan Vindheim Team Mosjon Fullført

– Morten Gustafson Borø Nikkelverket Fullført

– Ola Taraldrud Agder Energi Fullført

– Ørjan Peersen Kruse Smith Fullført

– Ove Eilertsen RPC Packaging Fullført

– Per Eirik Mikalsen Goman Bakeriet Fullført

– Per Otto Smithsen Tollvesenet Fullført

– Raymond Olsen Hennig-Olsen Is Fullført

– Roar Myhre Kvadr. Skolesenter Fullført

– Robert Gustavsen Telesport Fullført

– Robert Mellefont Egen bedrift Fullført

– Rune Reinertsen Egen bedrift Fullført

– Steinar Bergan Nikkelverket Fullført

– Steinar Rosseland NOV Fullført

– Svein Erik Bjorvand SPISS Fullført

– Sverre Larsen Team Mosjon Fullført

– Terje Byholt Kr.sand kommune Fullført

– Terje Dalen TTS Marine Fullført

– Terje Løvdal MH Wirth Fullført

– Tore Vetnes Air Products Fullført

– Vidar Fidje Elkem Fiskaa Fullført

– Yngvar Rønning The Light Group Fullført

M50-54

1 Arild Vatland Cowi 19.41

2 Geir Jernæs Lærerne 19.50

3 Arne Bujordet Jernbanen 20.07

4 Sigvald Aamodt OneCo 20.08

5 Gunnar Lauvsland T.O. Slettebøe 20.58

6 Atle Svendsen Hennig-Olsen Is 21.03

6 Håkon Nymo Team Mosjon 21.03

8 Stein-Erik Scheie Telesport 21.05

9 Fred-Arne Sivertsen Asplan Viak Kr.sand 21.33

10 Stig Ertresvåg Egen bedrift 22.22

11 John Torgeir Roland KBR 22.24

12 Svein-Tore Nilsen Optimera 22.29

13 Paul Håkon Scheie Krim.omsorgen i Agder 22.30

14 Gunnar Coward Egen bedrift 23.11

15 Tung Hua Hsiung Nikkelverket 23.16

16 Rolf Einar Lunde Revisjon Sør 23.21

17 Knut Kåstad Nygard Evry 23.45

18 Bent Einar Sveinall OneCo 23.54

19 Bjørn Arne Evensen Telesport 23.55

20 Sigmund Brekka Team Mosjon 24.15

21 Lars Yngvar Øyna Jernbanen 25.12

22 Morten Egelid Kr.sand kommune 25.28

23 Harald Vingerhagen Egen bedrift 25.42

24 Guttorm Martinsen Rambøll Norge 26.45

25 Stein Auestad Agder Energi 27.05

26 Sigurd Lund Team Mosjon 27.40

27 Trygve Ekse Contiga 30.09

28 Bård Kristiansen Egen bedrift 31.00

29 Andy Mac Connacher Optimera 31.02

30 Terje Nandrup Egen bedrift 31.38

31 Svein Tjemsland Statbil 31.48

32 Øyvind Larsen Nikkelverket 32.05

33 Kjetil Reithaug Arkiv 32.33

– Åge Mørkesdal Sparebanken Sør Fullført

– Aksel Slettebøe T.O. Slettebøe Fullført

– Alf Gunnar Ulleberg Elcom Sør Fullført

– Aril Bergmann The Light Group Fullført

– Arild Bergan T.O. Slettebøe Fullført

– Arne Setane Egen bedrift Fullført

– Arne Trydal Team Mosjon Fullført

– Asgeir Næss Veidekke Agder Fullført

– Bent Magnar Kalsnes The Light Group Fullført

– Bjørn Olav Slotte Oceaneering Rotator Fullført

– Dagfinn Nesje Kr.sand kommune Fullført

– Eddie Wathne Posten Fullført

– Eilef Stalleland Hellvik Hus Fullført

– Ernst Høyland Egen bedrift Fullført

– Espen Eggerdink RPC Packaging Fullført

– Frank Engesveen Nikkelverket Fullført

– Frank Robert Dahl Nikkelverket Fullført

– Frank Salvesen Kr.sand Politi Fullført

– Geir Andersen Egen bedrift Fullført

– Gudmund Lykkedrang Telesport Fullført

– Helge Neset MH Wirth Fullført

– Jan Petter Horn Agder Energi Fullført

– Jens Birger Kristensen Rambøll Norge Fullført

– Jon Ivar Stakkeland Rasmussengruppen Fullført

– Jørgen Kilen Norgesplaster Fullført

– Kjetil Aasen Egen bedrift Fullført

– Lars Elling Ekornåsvåg Egen bedrift Fullført

– Morten Sakariassen Kr.sand kommune Fullført

– Ole Bernt Hübert Tangen vgs Fullført

– Ole Johan Bueklev Repstad Fullført

– Øystein A. Kvåse Ernst & Young Kr. Fullført

– Øyvind Rønning Optimera Fullført

– Pemba Lama Tamang Cameron Sense Fullført

– René Grapendaal Huntonit Fullført

– Rune Andersen MH Wirth Fullført

– Rune Grimsby Cameron Sense Fullført

– Rune Skuggedal Elkem Fiskaa Fullført

– Steinar Jørgensen NOV Fullført

– Stig Nordhagen Kilden Fullført

– Svein Arne Berntsen Sørlandet Sykehus Fullført

– Svein O. Olsen Egen bedrift Fullført

– Svein-Olav Nordihus OneCo Fullført

– Terje Sten Tveit Agder Energi Fullført

– Tor Bergan Nikkelverket Fullført

– Trond Baade Team Mosjon Fullført

– Vidar Jensen CB Fullført

– Vidar Røstad Egen bedrift Fullført

– Vigleik Bjørheim Sørlandet Sykehus Fullført

M55-59

1 Joar Kvaase Otera 22.23

2 Håkon Birkenes Egen bedrift 22.41

3 Sveinung S. Johnsen Paragrafdilterne 22.53

4 Reinier van der Spek Egen bedrift 22.55

5 Erik Fjeldstad Elkem Fiskaa 24.32

6 Pål Alfred Larsen Statbil 24.58

7 Halvar Bjerland TINE Kristiansand 25.05

8 Leif Birkeland Jernbanen 25.13

9 Bjørn Angsund Future Production 25.27

10 Ole Håkon Eidså Egen bedrift 25.44

11 Rolf Bjarne Lie Egen bedrift 25.55

12 Laszlo Bende Strai Kjøkken 26.26

12 Svein Trygve Lund Bilbransjen 26.26

14 Hallvard Sundsli Statbil 26.40

15 Kristen Steinsland Egen bedrift 26.50

15 Paal Ingvar Hermansen Team Mosjon 26.50

17 Lars Helge Fossdal Sørlandet Sykehus 26.56

18 Erik Erland Egen bedrift 26.59

19 Jan Jensen Egen bedrift 27.05

20 Geir Allan Holte Reber Schindler Heis 27.08

21 John Rune Ingebretsen Team Mosjon 27.14

22 Tore B. Dalevoll KBR 27.40

23 Helge Johannessen Egen bedrift 27.46

24 Arne B. Andersen Statbil 28.14

25 Torfinn Buseth Elkem Fiskaa 28.30

26 Tom-Arne Stallemo Huntonit 29.01

27 Tore Sveberg UiA 35.03

28 Roar Tufteland Oasen skole 38.00

– Amund Hole Agder Energi Fullført

– Arne Myklebost Egen bedrift Fullført

– Arvid Johansen Nikkelverket Fullført

– Asbjørn Eide ViaNova Fullført

– Bård Kalstad Sørlandet Sykehus Fullført

– Bjørn Andreas Friestad Sparebanken Sør Fullført

– Bjørn Holen Norrøna Storkjøkken Fullført

– Bjørn Jahnsson Vennesla kommune Fullført

– Børre Hornnes Kr.sand kommune Fullført

– Dag Brekkan Jernbanen Fullført

– Dagfinn Ullestad Egen bedrift Fullført

– Eddie Salvesen Egen bedrift Fullført

– Egil Homme Egen bedrift Fullført

– Eilif Johanssen Team Mosjon Fullført

– Erich Esdar Dagfin Skaar Fullført

– Finn Egil Olsen MH Wirth Fullført

– Geir Ove Steensohn Sørlandet Sykehus Fullført

– Håkon Skavikmo Agder Energi Fullført

– Halvor Coward Olsen Huntonit Fullført

– Helge Matre Fjermeros MH Wirth Fullført

– Henning Holst Vinmonopolet Fullført

– Jan Helge Refsnes Mekonomen Sørl.p. Fullført

– Jan Ragnar Larsen Egen bedrift Fullført

– Jan Røinås Egen bedrift Fullført

– Jan Vidar Ødegaard Kr.sand Politi Fullført

– Jan-Erik Narvesen Hennig-Olsen Is Fullført

– Jens Aas Norsk Hydro Fullført

– Jens Øyvind Dynestøl Boen Bruk Fullført

– Jon Arve Kallhovd T.O. Slettebøe Fullført

– Lars Juvastøl Norrøna Storkjøkken Fullført

– Lloyd Flatebø Posten Fullført

– Oddvar Sørheim Kr.sand kommune Fullført

– Ole Lossius Egen bedrift Fullført

– Øystein Bakke Tollvesenet Fullført

– Øyvind Trædal Nikkelverket Fullført

– Paul Trygve Schikora Schenker Fullført

– Per Lund Statbil Fullført

– Per Skofteland Otera Fullført

– Ranjith Molegoda MH Wirth Fullført

– Reidar Wessman Egen bedrift Fullført

– Roald Stallemo Posten Fullført

– Roar Tryfoss Statbil Fullført

– Rune Norheim Elkem Fiskaa Fullført

– Rune Nygård Egen bedrift Fullført

– Solvar Brandser Norrøna Storkjøkken Fullført

– Stein Øyna Goman Bakeriet Fullført

– Steinar Sætra-Pedersen Gumpen Gruppen Fullført

– Svein Arne Øydna Nordea Fullført

– Thor Hardeland Kr.sand Politi Fullført

– Tom Vestaby Rejlers Fullført

– Tom-Ole Kirkhus Nordea Fullført

– Tore Langaard Posten Fullført

– Trond Andersen CB Fullført

– Trond Olav Berntsen Kr.sand Politi Fullført

– Trygve Kolrud Nikkelverket Fullført

– Vidar Sannes LSK Fullført

M60-64

1 Ove Pettersen Team Mosjon 22.31

2 Odd Gunnar Urdal Sparebanken Sør 22.57

3 Bjørn Dag Truchs Azets 23.37

4 Arnfinn Folkvord Nikkelverket 23.40

5 Torkild Eivindson Nikkelverket 24.02

6 John Hansen Asker & Bærum Politi 24.08

7 Leif Johannessen Team Mosjon 24.50

8 Vidar Håverstad Egen bedrift 25.48

9 Olav Rykkelid Jernbanen 27.33

10 André Bardoff Egen bedrift 28.08

11 Terje Cederberg Hansen Søgne kommune 28.23

12 Hans Kristian Arnesen Egen bedrift 28.29

13 Geir Arne Iglebæk MH Wirth 29.00

14 Oddvar Strømme Team Mosjon 29.04

15 Arvid Brattland Gumpen Gruppen 30.26

16 Åge Nilsen NOV 31.25

17 Asbjørn Narvestad Repstad 32.00

– Arild Jørgensen Lærerne Fullført

– Arve Rønning Hennig-Olsen Is Fullført

– Bjørn Sveindal Kvadr. Skolesenter Fullført

– Bjørn-Egil Haugland Huntonit Fullført

– Børre Kvernland Tollvesenet Fullført

– Brede Arvid Nordhagen Air Products Fullført

– Egil Mongstad Strømmestiftelsen Fullført

– Eric Rasmussen Posten Fullført

– Erik Dyngvold Gevir 07 Fullført

– Ernst Rune Saatvedt Egen bedrift Fullført

– Hans Olav Hagen VA Vegvesen Fullført

– Helge Aabakk Jernbanen Fullført

– Helge Glendrange Jernbanen Fullført

– Helge Winsvold NOV Fullført

– Henry Tranberg Trucknor Kr.sand Fullført

– Jan Martin Drivdal MH Wirth Fullført

– Jan Trygve Tellefsen Egen bedrift Fullført

– John Johansen Kr.sand kommune Fullført

– Johnny Christensen Egen bedrift Fullført

– Karl Sandsmark VA Vegvesen Fullført

– Magne Kiledal Egen bedrift Fullført

– Nils Bjørge MH Wirth Fullført

– Nils Martin Pedersen Sparebanken Sør Fullført

– Odd Erik Magnussen Egen bedrift Fullført

– Odd Gaute Drivdal Egen bedrift Fullført

– Odd Steinar Gran Posten Fullført

– Oddvar Paulsen Strømmestiftelsen Fullført

– Per Aasgaard MH Wirth Fullført

– Per Arvid Tredal Future Production Fullført

– Per Inge Rønsberg MH Wirth Fullført

– Petter Zachariassen Sparebanken Sør Fullført

– Reidar Ruud Johnsen The Light Group Fullført

– Reidar Vang Kr.sand Politi Fullført

– Roald Sandberg Rejlers Fullført

– Rolf Egebakken Huntonit Fullført

– Rune Berentsen Statbil Fullført

– Rune Østerhus ITE Østerhus Fullført

– Svein Åge Omland Cowi Fullført

– Svein Helge Mollestad Team Mosjon Fullført

– Svein Kr. Haanes Advokatfirma Tofte Fullført

– Sven Arne Stenersen Egen bedrift Fullført

– Sven Salmonsen Repstad Fullført

– Teodoro Miguel Elkem Fiskaa Fullført

– Terje Aasen Agder Energi Fullført

– Terje Taraldsen Agder Energi Fullført

– Tor Grindheim Egen bedrift Fullført

– Trond Standal Future Production Fullført

– Widar Drivdal Boss Industri Fullført

M65-69

1 Edgard Ellertsen Nikkelverket 22.12

2 Ivar Mjåland Christiansholm Eiendom 24.35

3 Arild Vehus Team Mosjon 25.08

4 Salve Reinhardt Egen bedrift 25.13

5 Finn Gitmark Egen bedrift 26.04

6 Reidar Stav Johanssen Lærerne 26.14

7 Olav Børve Egen bedrift 26.26

8 Kåre Pedersen Optimera 26.57

9 Kristen Bue Team Mosjon 27.52

10 Birger Hafslund MH Wirth 30.30

11 Sjur Bjoraa Kr.sand kommune 30.55

12 Rolf M. Danielsen Sørlandet Sykehus 30.56

13 Torstein Leipsland Egen bedrift 31.12

14 Arve Aakre NOV 31.39

15 Tore Svennevig Posten 32.01

16 Bengt O. Klemo RPC Packaging 32.03

17 Jon Eriksen Elpunkt 32.10

18 Kjell Arne Sjustøl NOV 32.39

19 Helge Eg Johansen Egen bedrift 32.50

20 Jan Tore Jørgensen Arkiv 33.10

21 Sigmund Salthaug Rambøll Norge 33.25

22 Terje Pedersen Kr.sand Politi 33.50

– Alf Sundtjønn Nikkelverket Fullført

– Anders Torbjørnsen Jernbanen Fullført

– Arne Håland Egen bedrift Fullført

– Arne Leland Optimera Fullført

– Arne Moen Team Mosjon Fullført

– Arnfinn Ekberg VA Vegvesen Fullført

– Arve Trælandshei VA Vegvesen Fullført

– Arvid Martinsen Egen bedrift Fullført

– Asbjørn Abrahamsen Egen bedrift Fullført

– Bjørn Aurebekk Egen bedrift Fullført

– Børre Thoresen Gevir 07 Fullført

– Carl Viggo Axelssen Egen bedrift Fullført

– Dagfinn Grøtan Egen bedrift Fullført

– Erik Steinar Dahl Tangen vgs Fullført

– Frank Stein Agder Energi Fullført

– Geir Lier Egen bedrift Fullført

– Harry Arntsen Kr.sand kommune Fullført

– Inge Torrey Tjøm KBR Fullført

– Jan A. Eidem Fædrelandsvennen Fullført

– Jan Magne Strandberg Reber Schindler Heis Fullført

– Jens Olav Sletta Schenker Fullført

– Johannes Oudalstøl Cameron Sense Fullført

– John Magnus Humborstad Team Mosjon Fullført

– Johnny Eriksen Nikkelverket Fullført

– Kjell Bjærum Agder Energi Fullført

– Kjell Egil Gjerde Idrettens Fullført

– Kjell K. Kristiansen Kvadr. Skolesenter Fullført

– Knut Fosselie Team Mosjon Fullført

– Nils Klungland Windmill Fullført

– Odd Øyvind Fløysvik Posten Fullført

– Odd Sverre Andersen MH Wirth Fullført

– Oddleiv Loland Kvadr. Skolesenter Fullført

– Oddvar Skår Jernbanen Fullført

– Oddvar Vårdal Kr.sand kommune Fullført

– Odfinn Loka Nordea Fullført

– Ole Sivert Sommerseth Elkem Fiskaa Fullført

– Øystein Kilander Sørlandet Sykehus Fullført

– Øystein Vesterhus Nikkelverket Fullført

– Paul Joreid Egen bedrift Fullført

– Per Ludvig Berntsen Egen bedrift Fullført

– Roald Mæsel Agder Energi Fullført

– Rolf Thommesen Pensjonist Fullført

– Stein Ruenes T.O. Slettebøe Fullført

– Steinar R. Berge Nikkelverket Fullført

– Svein Grummedal NOV Fullført

– Svein Øderud Kr.sand kommune Fullført

– Tom Bakken Egen bedrift Fullført

– Tom Lindeland Egen bedrift Fullført

– Tor Erik Sandsness MH Wirth Fullført

– Tor Harald Nilsen Egen bedrift Fullført

– Tor Helge Fosselie MH Wirth Fullført

– Tor Reidar Homme Bertel O. Steen Fullført

– Torbjørn Paulsen Visma Fullført

– Tore Heidenreich UiA Fullført

– Torgrim Eldhuset Agder Energi Fullført

– Torstein Arne Norum Egen bedrift Fullført

– Torstein N. Koveland TINE Kristiansand Fullført

M70-74

1 Hans H. Schelderup Team Mosjon 23.45

2 Hans A. Drange Optimera 28.20

3 Karstein Lund Egen bedrift 29.10

4 Sverre Kaddeberg Skaar Team Mosjon 30.06

5 John Gerhard Løvdal Egen bedrift 30.11

6 Øystein Stamland Rivco 30.32

7 Bjørn Palmer Iversen Nikkelverket 32.54

8 Odd Jakobsen Egen bedrift 33.20

9 Didrik Jarl Solli Sparebanken Sør 34.40

10 Leif Wiig Elkem Fiskaa 36.44

11 Ole Dag Myhrstad Kr.sand kommune 37.00

– Åge Holgersen Nikkelverket Fullført

– Åge Wiggen Egen bedrift Fullført

– Arne Hallvard Holte Egen bedrift Fullført

– Arnsten Ariansen Egen bedrift Fullført

– Bjarne Andersen Egen bedrift Fullført

– Christian Lomeland Egen bedrift Fullført

– Dag Tormod Trondsen Nikkelverket Fullført

– Egil Hægeland Agder Energi Fullført

– Egil Koestøl Hansen Egen bedrift Fullført

– Erik Tønnesen Egen bedrift Fullført

– Gunnar A. Nordby Agder Energi Fullført

– Gunnar Fossestøl Egen bedrift Fullført

– Gunnar Johan Iglebæk Agder Energi Fullført

– Gunnar Magne Kåsa Agder Energi Fullført

– Håkon Kildebo Egen bedrift Fullført

– Håkon Kiledal Statbil Fullført

– Håkon Laudal VA Vegvesen Fullført

– Hallvard Dovland Team Mosjon Fullført

– Harald Haraldsen Egen bedrift Fullført

– Harald Mandt Egen bedrift Fullført

– Helge Dyrkolbotn LSK Fullført

– Helge Henriksen Lærerne Fullført

– Helge Simonsen Egen bedrift Fullført

– Helge Strøm Agder Energi Fullført

– Ivar Kaafjord Team Mosjon Fullført

– Jack Hansen Egen bedrift Fullført

– Jan A. Sødal Egen bedrift Fullført

– Jan Reinhard Hansen Egen bedrift Fullført

– Jan Skogen Egen bedrift Fullført

– Jon Heggland Posten Fullført

– Kåre Eidsaa Kr.sand kommune Fullført

– Kåre Iglebæk Lærerne Fullført

– Kjell A. Salvesen Egen bedrift Fullført

– Kjell Abildsnes Egen bedrift Fullført

– Kjell Åge Mykland Egen bedrift Fullført

– Kjell Holthe Nordea Fullført

– Kjell I. Svendsen RadissonBlu Caledonien Fullført

– Kjell Tønnessen Telesport Fullført

– Knut Tveiten Agder Energi Fullført

– Leif Kofoed T.O. Slettebøe Fullført

– Leif Sigbjørn Omdal Songdalen kommune Fullført

– Leiv Torstveit Lærerne Fullført

– Magne Finne Kruse Smith Fullført

– Marco Federici Agder Energi Fullført

– Mihajlo Pavljuk CB Fullført

– Nils Andreas Persen Elkem Fiskaa Fullført

– Odd Kåre Rist Egen bedrift Fullført

– Odd Wandsvik Optimera Fullført

– Olav Rustad Veidekke Agder Fullført

– Ole Kristian Lauvnes Lærerne Fullført

– Ove Eeg Christiansen Egen bedrift Fullført

– Øyvind Kårikstad Egen bedrift Fullført

– Robert Wilson Egen bedrift Fullført

– Sigurd Næss Andersen Songdalen kommune Fullført

– Svein Roland Nordea Fullført

– Sven Erik Fagermann LSK Fullført

– Sverre Strømmen Egen bedrift Fullført

– Thomas Stav Johanssen Gevir 07 Fullført

– Thorstein Hanssen Egen bedrift Fullført

– Tor Erik Wasland Kr.sand kommune Fullført

– Torbjørn Rivenes Jernbanen Fullført

– Tore Tangen Kr.sand kommune Fullført

– Willy Heldal Vestas Castings Kr. Fullført

– Willy Pettersen Oceaneering Rotator Fullført

– Yngvar Skaar LSK Fullført

M75-79

1 Harald Flå DNT Sør 30.15

2 Oddvar Abrahamsen Optimera 39.55

– Alf Haugland Egen bedrift Fullført

– Arild Vesterhus Egen bedrift Fullført

– Benny Jakobsen Reber Schindler Heis Fullført

– John Arvid Lie Lærerne Fullført

– Kjell Baasland Egen bedrift Fullført

– Paul Askildsen Egen bedrift Fullført

– Sverre Sørensen Gevir 07 Fullført

– Tormod Åsan Egen bedrift Fullført

M80-84

1 Arne Rafaelsen Nikkelverket 39.15

2 Kjell Haugen Tilsynsgampene 55.26

– Bjørn Ekberg Egen bedrift Fullført

– Einar Jørundland Lærerne Fullført

– Harald R. Hille Egen bedrift Fullført

– John Seland VA Fylkeskommune Fullført

– Kai Birger Flå Egen bedrift Fullført

– Odd Egeland Egen bedrift Fullført

– Olaf Drangsholt Posten Fullført

– Per Bjørneseth Jernbanen Fullført

– Per Oddgeir Saur Egen bedrift Fullført

– Per Steen Sandell Nikkelverket Fullført

– Willy Haugen Kr.sand kommune Fullført

Resultater – Milslukeren (8,6 km)

K15-19

1 Mia Bueklev Repstad 57.07

K20-24

– Vilde Espeland Student Fullført

K25-29

1 Ulrikke Gronberg Egen bedrift 71.50

2 Marit Elise Stenstad Egen bedrift 71.51

K30-34

1 Christine Worum Egen bedrift 61.00

2 Eva Helén Tandberg KSI 63.53

3 Eileen Worum Lyberg KSI 66.19

– Trude Pedersen Sundtjønn UiA Fullført

K35-39

1 Hege Pedersen Udjus Egen bedrift 67.00

– Lena Louise Vennesland Sørlandet Sykehus Fullført

K40-44

1 Kjersti Reiersen Egen bedrift 46.48

2 Kristin Tverberg Idrettens 53.18

3 Anne Kristin Holte VA Fylkeskommune 53.38

4 Christine Lyngholt Nordea 57.16

5 Kathrine Gregersen Egen bedrift 61.23

6 Hege Andersen Homme Egen bedrift 67.00

– Mona Helene Johannessen Kr.sand kommune Fullført

– Nina Slåen Svendsen Bystranda Legesenter Fullført

– Siv Ruenes Jacobsen Nikkelverket Fullført

K45-49

1 Annette Wimme Høyland Egen bedrift 128.00

– Gerd Inger Kravlen Sørlandet Sykehus Fullført

– Hilde Kathr. Borø Schjøll Repstad Fullført

– Jenny Aamodt OneCo Fullført

– Kirsten Egeland Sørlandet Sykehus Fullført

– Maria Ugland Otera Fullført

– Marianne Fidje Mjåland Sørlandet Sykehus Fullført

– Sigrun Drangsholt Lærerne Fullført

– Torill Wikne Haagensen Egen bedrift Fullført

K50-54

1 Lillian Lauvsland Jahnsson Sparebanken Sør 48.51

2 Inger Britt Bakstad Team Mosjon 48.59

3 Siri Marit Aasland Egen bedrift 58.19

4 Inger Reinhartsen OneCo 67.07

5 Eli Johannessen T.O. Slettebøe 88.00

– Anita Døble Sørlandet Sykehus Fullført

– Anne-Britt Frivoll Tangen vgs Fullført

– Anne-Cathrine Hodnemyr Vennesla kommune Fullført

– Anny Hermansen Kr.sand kommune Fullført

– Gunn Grødem Songdalen kommune Fullført

– Kari Helen Flå Sørlandet Sykehus Fullført

– Linda N. Nesse Sørlandet Sykehus Fullført

– Lisa Dahl Jahnsen Adv.firmaet Kjær DA Fullført

– Sidsel Mjaaland Emanuelsen Sparebanken Sør Fullført

– Tone Kjønniksen VA Fylkeskommune Fullført

K55-59

1 Anne Lill Gullsmedmoen Søgne kommune 62.31

2 Anne Sigfrid Uppstad Kr.sand kommune 66.24

3 Elisabeth Eid Kr.sand kommune 67.16

– Anne Merete Halvorsrød Berg-Hansen Fullført

– Åse Haugland Kvadr. skolesenter Fullført

– Eli Jensen Sørlandet Sykehus Fullført

– Enny-Karin Vindheim Kr.sand kommune Fullført

– Eva Coward Lærerne Fullført

– Inger Lygre Team Mosjon Fullført

– Kari Bergstad Tredal Egen bedrift Fullført

– May-Britt Stifoss Sørlandet Sykehus Fullført

– Sissel Margrethe Røsok Kr.sand kommune Fullført

– Susanne Johannessen Kr.sand kommune Fullført

– Trine Loland Kr.sand kommune Fullført

K60-64

1 Sølvi Noraas Sørlandet Sykehus 67.16

– Ellen Britt Engelstad Sørlandet Sykehus Fullført

– Inger Vehus Egen bedrift Fullført

– Torunn Heggland DNB Fullført

– Vigdis Håbesland VA Fylkeskommune Fullført

K65-69

– Bjørg Mykland Posten Fullført

– Elin Pedersen Sundtjønn Kr.sand kommune Fullført

– Reidun Gustafson Repstad Fullført

– Solveig Rasmussen Sørlandet Sykehus Fullført

– Torgunn Trydal Egen bedrift Fullført

K70-74

– Ingrid Jacobsen Sørlandet Sykehus Fullført

– Rigmor Stavø Egen bedrift Fullført

– Wenche Fast Team Mosjon Fullført

K80-84

– Eva Bujordet Jernbanen Fullført

M15-19

1 Trond Hauklien Kr.sand Dyrepark 41.53

M20-24

1 Henrik Abrahamsen LSK 51.07

2 Morten Coward Student 59.10

– Andreas Lund Olsen T.O. Slettebøe Fullført

M25-29

1 Jørgen Solli Strøm-Olsen Trucknor Kr.sand 40.37

2 Magnus Frestad Nygaard ViaNova 43.34

3 Even Skuland Egen bedrift 44.00

4 Espen Grundetjern KSI 44.58

5 Martin Knudsen Egen bedrift 46.06

6 Nils Guttormsen Multi Regnskap 48.36

M30-34

1 Kristian Emanuelsen NOV 45.35

2 Ørjan Glastad ITE Østerhus 48.40

3 Roy Christian Flaa Nikkelverket 48.45

4 Magnus Grøsle Kirkens Bymisjon 49.04

5 Eirik Emanuelsen NOV 49.12

6 Thomas Aksnes Cameron Sense 53.28

7 Morten Sevilhaug Idrettens 55.28

8 Kim Iversen Cameron Sense 55.50

9 Kjetil Grundetjern Kr.sand kommune 56.31

10 Ralph Arne Skog Trucknor Kr.sand 57.59

11 Truls Dahl Kirkens Bymisjon 61.52

12 Kristian Heltzen Tjelland The Light Group 66.02

– Eirik Birkeland Rambøll Norge Fullført

M35-39

1 Truls Bergmann Egen bedrift 43.36

2 Morten Øya Oasen Skole 44.35

3 Lars Hefte Egen bedrift 46.59

4 Erland Førde Møll Kirkens Bymisjon 49.12

5 Stig Jensen Handelsbanken 49.31

6 Magnus Bjorå Kjelvik Egen bedrift 49.50

7 Dan Joakim Voilås VA Vegvesen 52.52

8 Samir Kolukcija VA Vegvesen 56.17

9 Alf Synstad Elkem Fiskaa 74.00

– Kurt Pedersen Evry Fullført

M40-44

1 Ludvig Nordal NOV 45.08

2 Håkon Moen Phonero 50.50

3 Kjetil Notodden MH Wirth 51.57

4 Tor Ivar Mjåland Egen bedrift 53.49

5 Anders Elle Egen bedrift 55.23

6 Frode Thorsdalen NOV 60.18

7 Roger Magne Andersen Kirkens Bymisjon 62.00

8 Hans Kristian Nilsen UiA 63.00

9 Frode Forengen NOV 63.26

– Arun Deep UNIT4 Current Software Fullført

– Lasse Fidjestøl Rambøll Norge Fullført

– Magnus Vatland Elkem Fiskaa Fullført

M45-49

1 Finn Terje Uberg Egen bedrift 38.46

2 Thomas Engebretsen Adv.firmaet Kjær DA 40.48

3 Andreas Herstad Dolmen Nikkelverket 42.32

4 Rune Salthaug Agder Energi 46.16

5 Gisle Martens Handegaard Hennig-Olsen Is 46.54

6 Stefan Lundgren Kr.sand kommune 50.25

7 Geir Beurling KBR 51.00

8 Bjørnar Svendsen RPC Packaging 51.14

9 Ole Dag Kvamme Egen bedrift 57.18

10 Harald Høyland Egen bedrift 128.00

– Egill Jahnsen Team Mosjon Fullført

M50-54

1 Jan Kåre Eriksen Kr.sand Politi 47.24

2 Torbjørn Skaar MH Wirth 47.26

3 Trond Sørensen Egen bedrift 47.48

4 Svein Geir Bjørnøy Boss Industri 51.02

5 Yngvar Kiledal Handelsbanken 53.35

6 Bjørn Helge Carlsen VA Fylkeskommune 53.46

7 Olav Grendstad Egen bedrift 53.58

8 Arne Hodnemyr Egen bedrift 55.30

9 Kurt Bøhn NOV 57.12

10 Peder Sletfjerding NOV 59.04

11 Svein Eikaas Seafront 59.38

12 Arne D. Andersen NOV 60.06

13 Michael Haagensen Egen bedrift 60.10

14 Magne Hauan NOV 66.00

– Alf Helge Fredriksen Egen bedrift Fullført

– Dag Inge Espeland Team Mosjon Fullført

– Geir Brekke Olsen T.O. Slettebøe Fullført

– Geir Martin Andersson Team Mosjon Fullført

– Ivar Fossdal Huntonit Fullført

– Jan Øvland Songdalen kommune Fullført

M55-59

1 Bjørn Rune Henriksen Elkem Fiskaa 44.50

2 Jon Steinar Viervang Sparebanken Sør 47.17

3 John Zahl Cameron Sense 47.26

4 Knut Owing Egen bedrift 50.05

5 Hans-Jørgen Fiskaadal Vestre Torv 50.51

6 Asle Farestad Norgesplaster 51.45

7 Ole Gunnar Sørli Nordea 52.43

8 Tor-Jan Askland CB 55.19

9 Audun Wilhelm Jensen Hennig-Olsen Is 56.28

10 Trond Christensen MacGregor 80.40

– Arnstein Flå Oceaneering Rotator Fullført

– Hans Petter Bentsen Sørlandet Sykehus Fullført

– Jan Øyvind Pedersen VA Vegvesen Fullført

– Morten Omdal Sørlandet Sykehus Fullført

– Per Nygård Repstad Fullført

M60-64

1 Fabio Maurizio Ryen Egen bedrift 46.14

2 Bjørn Reinhartsen OneCo 50.38

3 Svein Grundetjern Kr.sand Dyrepark 57.18

4 Reidar Sæstad DNB 59.30

5 Kai Kyllingstad Sparebanken Sør 64.08

6 Roy Sheppard CB 64.44

7 Carl Georg Omdal Statbil 65.00

– Jens Arne Mosland Adv.firmaet Kjær DA Fullført

– Kjell Bentestuen Adv.firmaet Kjær DA Fullført

– Kjell Ivar Sangesland Team Mosjon Fullført

– Roald Borgemyr Telesport Fullført

– Rune Løkling Nikkelverket Fullført

M65-69

1 Arnfinn Søyset Team Mosjon 56.43

2 Alf Gurandsrud Kr.sand kommune 57.51

3 Per Slettedal MH Wirth 59.45

4 Alf Aabel Team Mosjon 64.45

5 Arild Høibo Egen bedrift 89.00

6 Arne Paulsen Egen bedrift 92.00

– Arne Tolli Pedersen Kr.sand kommune Fullført

– Bjørn Egil Hansen Egen bedrift Fullført

– Finn Thomsen Egen bedrift Fullført

– Hans Petter Ruud Agder Energi Fullført

– Jan Olle Rasmussen Sørlandet Sykehus Fullført

– Kåre Berle Team Mosjon Fullført

– Tor-Kåre Høsteland Kr.sand kommune Fullført

M70-74

1 Sigbjørn Spikkeland Sørlandet Sykehus 60.31

2 Tor Egil Pedersen Egen bedrift 65.08

3 Knut Pilskog Firenor 68.20

– Erik Bugge Nilsen Egen bedrift Fullført

– Fritz Ivar Lundbakk Egen bedrift Fullført

– Rasmus Morvik Egen bedrift Fullført

– Svein Arne Andreassen Telesport Fullført

M75-79

1 Borgar Haugland Team Mosjon 63.12

– Kristian Kristiansen Egen bedrift Fullført

– Steinar Johannessen Team Mosjon Fullført

Publisert:
Vil du skrive for Lokalsporten?
Rune Stensland, Fædrelandsvennens produktsjef for Lokalsporten, ønsker bidrag fra nye skribenter velkommen. Ta direkte kontakt med Rune på 975 97 785
  1. Løping
  2. Mosjonsidrett