16-åringer raskest i Terrengkarusellen

Kristin Salvesen og Kristian Pytten vant kvinne- og herreklassen i torsdagens karuselløp i Bymarka. Sjekk alle resultatene nederst.

Publisert:

Brukergenerert innhold

  • Sverre Larsen
    Bedriftsidretten Agder
Denne artikkelen er over fire år gammel

Løpet i Tullas løype bød gode forhold på tidenes nest beste deltakeroppslutning i denne løypa, 1308 karusellentusiaster.

Meget god oppslutning var det, like over fjorårets fine resul­tat. Og ikke så langt fra løypas rekord, som er 1432 deltakere (helt tilbake fra 2010).

Fra fellesstarten på den lange løypa.

De fem raskeste løperne av hvert kjønn, uansett alder, ble disse:

Hos jentene ble det en flott seier til unge Kristin Andrea Salvesen (35.20), foran Karoline Moen Guidon (36.01), Anne Haaland Simonsen (36.08), Anne Kari Borgersen (39.32) og Kjersti Reiersen (39.34).

Hos guttene vant Kristian Pytten (32.42), foran Tormod Klungland (32.47), Johnny Stensvold (33.00), Benjamin Malz (33.37) og Finn Terje Uberg (33.40).

l2

Kristian Pytten (16), vinneren av herreklassen

Hvordan la du opp løpet?

-Jeg ga på. Jeg begynte litt rolig i starten, og så økte jeg tempoet.

Hvordan disponerte du kreftene?

-Jeg løp mye jevnt og hardt, men på slutten ga jeg alt det som jeg hadde igjen av krefter i kroppen.

Er du fornøyd med tiden 32,42 minutter?

-Ja, det er er bra tid.. Jeg er fornøyd.

l3

Kristin Salvesen (16), vinneren av dameklassen

Er du fornøyd med løpet ditt?

-Ja, det gikk jevnt og fort.

Hvordan avgjorde du løpet?

-Det var litt konkurranse i begynnelsen. I en periode i løpet løp jeg sammen med fire mannfolk i en gjeng. Etter en stund, stakk først den ene av dem. Og så stakk jeg!

Hva slags forventninger hadde du?

-Jeg ønsket å løpe som jeg gjør i de gode treningsøktene mine. Og så ville jeg vinne.

l5

Lisbeth Nilsen (60)

Hvordan forbereder man seg best til Terrengkarusellen?

-Man trimmer utenom karusell-løpene. Jeg driver med turer og svømming. Jeg svømmer 1 til 2 ganger i uka om høsten og vinteren på Aquarama.

Hva skal til for å få framgang i Terrengkarusellen?

-Det er viktig å holde formen ved like. Og så bør man ikke ha prestasjonsangst, men man må bare yte. Jeg holder mitt tempo i løpene, og jeg går også litt underveis.

Hva betyr mest for deg på disse karusell-løpene?

-Jeg er ofte alene, og så treffer jeg også noen kjente. Vi slår av en prat. Så gjør det godt å komme seg ut, spesielt etter jobb.

Hvordan synes du opplegget er?

-Det er helt utmerkede arrangementer. Løypene passer supert for så mange. Og så er det gøy at vi ferdes i litt forskjellige løyper og litt forskjellige områder fra gang til gang.

l4

Beate Tversland (52)

Er du en gjenganger i karusellen?

-Ja for så vidt. Jeg er ofte med. Jeg har til nå vært med i fjor og i år.

Er de morsomme og positive kommentarene viktig for arrangementene?

-Ja, det er det viktigste. Vi trenger motivasjon, og det er artig å samle kollegene på jobb til disse arrangementene.

Hva er formålet med Terrengkarusellen?

-Det er sosialt. Og det gjør godt å komme seg ut i naturen.

l6

Tor Helge Fosselie (65) I arrangørkomiteen

Hva slags forarbeid har dere gjort før dette arrangementet?

-Som vanlig så rigger vi til alt utstyret. Vi lager start- og målportal. Så rigger vi til teltene. Og Arild Vehus har gjort en kjempejobb. Han har tilrettelagt løypa for alle. Og han har laget ei ny bro der ute, og montert den.

Hvordan blir deltakerne inspirert til hygge og koselige turer og løp?

-Det er viktig at den enkelte er positiv. Og så bør vi være omgjengelige og serviceinnstilte overfor hverandre.

Bør man trene både intervall og langkjøring?

-Det gjør virkelig godt for kroppen å trene begge deler kombinert. Intervalltreningen bedrer farten og kondisjonen. Og langkjøring er lange distanser, og det bedrer utholdenheten. Det er viktig å trene rolig langkjøring om vinteren.

Resultater :

K10-14

– Carina Holm Songdalen kommune Fullført

– Ingrid Tveit Egen bedrift Fullført

– Katrine Lygre Simonsen Egen bedrift Fullført

K15-19

1 Kristin Andrea Salvesen Egen bedrift 35.20

2 Anine Kallhovd Egen bedrift 40.59

3 Erika Strand Reber Schindler Heis 49.36

4 Anne Mette Hjort Egen bedrift 55.26

5 Ingrid Thorkildsen Nikkelverket 56.54

6 Liv Hege Homme Egen bedrift 59.32

– Helene Kristensen Bønder i Byen Fullført

– Inger Marie Rypestøl Egen bedrift Fullført

– Ingrid Gøytil Student Fullført

– Julianne Zahl-Olsen Egen bedrift Fullført

– Linea Reed MH Wirth Fullført

– Martine Torstrup Egen bedrift Fullført

– Renate Fossdal Sørlandet Sykehus Fullført

– Suzanne Lindekleiv Nygård Egen bedrift Fullført

– Tiril Slåen Svendsen Egen bedrift Fullført

K20-24

– Anja Cathrine Busterud Student Fullført

– Audhild Ulset Egen bedrift Fullført

– Benedicte Sveinall Student Fullført

– Emma Sofie Wang Midbrød Student Fullført

– Fina Tingström Trimtex Fullført

– Kristina Humborstad Team Mosjon Fullført

– Marte Hodnemyr Student Fullført

K25-29

1 Karoline Moen Guidon Student 36.01

2 Christine Elisabeth Jacobsen Egen bedrift 41.32

3 Sofie Lohne Phonero 44.05

4 Hanne Skjeggedal Oil & Process Services 47.11

5 Karoline Erstad Optimera 49.31

6 Maria Haven Egen bedrift 50.29

7 Maria Lohne Bakke Kr.sand kommune 52.53

8 Caroline Haarklau Larsen Kr.sand kommune 61.00

– Anette Birkeland Kr.sand kommune Fullført

– Ann Kristin Eide Idrettens Fullført

– Anne-Karoline Aas Kr.sand kommune Fullført

– Eline Fredriksen Cowi Fullført

– Elisabeth H. Mathisen VA Fylkeskommune Fullført

– Ellen Døli Elkem Fiskaa Fullført

– Grethe Lill Engestøl Gumpen Gruppen Fullført

– Hanne Gorola Kr.sand kommune Fullført

– Hanne Halset Sørlandet Sykehus Fullført

– Hanne Hellvik Hellvik Hus Fullført

– Heidi Skreå Aanundsen Phonero Fullført

– Helene Dahl Sørlandet Sykehus Fullført

– Helene Kile Egen bedrift Fullført

– Ingvild Skagestad Engesland Student Fullført

– Jacqueline Spinnangr Kr.sand kommune Fullført

– Kristine Johannessen Kr.sand kommune Fullført

– Kristine Marie Ringsby Harestua Barnehage Fullført

– Linn Jeanett Reiersølmoen Sweco Norge Fullført

– Malene Kleiven Sørlandet Sykehus Fullført

– Margrethe Saga Student Fullført

– Marthe Kimestad Phonero Fullført

– Mathilde Klungland Sørlandet Sykehus Fullført

– May Linn Langeid Tollvesenet Fullført

– Rikke Andrine Næss Cameron Sense Fullført

– Silje Bøen Holte skole Fullført

– Stinne Uldum Møller Nielsen Student Fullført

– Therese Amili Nikkelverket Fullført

– Therese Lie Kruse Smith Fullført

– Torill Holm Songdalen kommune Fullført

– Yvonne Bjorå Andersen MacGregor Fullført

K30-34

1 Elisabeth Gill Kr.sand kommune 41.18

2 Synnøve Thomassen Tangen vgs 45.05

3 Camilla Viervang Sparebanken Sør 48.27

4 Eva Helén Tandberg KSI 52.44

5 Stine Grimsrud VA Fylkeskommune 61.00

6 Anette Moland Johansen Jernbanen 65.00

6 Janina Vollset Iveland kommune 65.00

– Anne-Karin Jensen Phonero Fullført

– Annikken Fuglestad Egen bedrift Fullført

– Bente Urdal Kr.sand Politi Fullført

– Birgit Homme Statbil Fullført

– Birgit Solberg Statbil Fullført

– Birgitte Haugeland Olsen Sørlandet Sykehus Fullført

– Caroline Andersen Phonero Fullført

– Caroline Breidenthal Cowi Fullført

– Elisabeth Erikssen Lærerne Fullført

– Hanne Jørgensen Hennig-Olsen Is Fullført

– Heidi M. Pedersen Phonero Fullført

– Hilde Strand Sørlandet Sykehus Fullført

– Jin Rong Chen Kr.sand kommune Fullført

– Johanne Røssland Nupen Sørlandet Sykehus Fullført

– June Bjorå Kjelvik Egen bedrift Fullført

– Kristin Geelmuyden Egen bedrift Fullført

– Kristin Mollestad Team Mosjon Fullført

– Kristine Krohn Kr.sand kommune Fullført

– Line Maria Slettebøe T.O. Slettebøe Fullført

– Olaug Elin Gravdal Beckmann Kr.sand kommune Fullført

– Reidun Moi Egen bedrift Fullført

– Stina Haugland MH Wirth Fullført

– Tonje Moen Eckhoff Syrtveit Dental Fullført

– Torunn Birkeland Bakken Egen bedrift Fullført

– Tove Thoner Hauge Phonero Fullført

– Trude Pedersen Sundtjønn UiA Fullført

– Vibeke Golf Hörmann Fullført

K35-39

1 Anne Haaland Simonsen Egen bedrift 36.08

2 Katja Lykke Tonstad Kr.sand kommune 42.44

3 Siren H. Fjukstad Kr.sand kommune 47.26

4 Stefanie Johnsen UNIT4 50.31

5 Elisabeth Haarr Dønnestad Repstad Anlegg 50.50

6 Anne-Grete Kaspersen Sørlandet Sykehus 52.56

7 Kari Soltveit Westgård Stormberg 53.30

8 Heidi Møller Strand Pareto JGO 56.50

9 May Snemyr Falkgjerdet DNB 59.19

10 Lisbeth Frustøl Oasen skole 60.03

11 Marte Karen Hiorth Johnson Kr.sand kommune 61.33

12 Linda Gurvin Opheim UiA 80.20

– Almira Dzogovic Kr.sand kommune Fullført

– Beate Lygre Sørlandet Sykehus Fullført

– Bjørg Marit Nyjordet Egen bedrift Fullført

– Christin Nyqvist Phonero Fullført

– Gro Elise Prestvold Repstad Anlegg Fullført

– Hanne Geelmuyden Chr.holm Eiendom Fullført

– Hege Hennig Lunde Egen bedrift Fullført

– Hilde Thomassen Harestua Barnehage Fullført

– Hilde Tønnesen Sele Phonero Fullført

– Kari Reinertsen Jerstad Kr.sand kommune Fullført

– Karin Homdrom Phonero Fullført

– Kathrine Færestrand Kr.sand kommune Fullført

– Lena Vennesland Sørlandet Sykehus Fullført

– Maria Therése Andrén Kilden Fullført

– Marthe Breen Egen bedrift Fullført

– Nina Neleta Hopen Kirkens Bymisjon Fullført

– Randi Jakobsen Egen bedrift Fullført

– Solveig Svahnström Bønder i byen Fullført

– Sunniva Finne Phonero Fullført

– Tone Linnebo Trelsgård Kr.sand kommune Fullført

– Trine Ugelstad TTS Marine Fullført

– Veronica B. Pedersen Kr.sand kommune Fullført

– Vigdis Seberg VA Vegvesen Fullført

K40-44

1 Kjersti Reiersen Egen bedrift 39.34

2 Hilde Furuborg Kr.sand kommune 40.52

3 Kjersti Ågedal-Mortensen Aquarama 42.20

4 Siri Helene Puntervold Nilssen UiA 43.24

5 Pia Berling Kr.sand kommune 45.38

6 Bente Fonneland Flå Lærerne 46.20

7 Siri Merete Johannessen Kr.sand kommune 49.31

8 Hafdis Helgadottir Kr.sand kommune 51.58

9 Anette Risvand Fossheim MH Wirth 57.07

10 Marianne Ulsaker NorgesEnergi 57.28

11 Elin Strand Huntonit 58.10

12 Janne Hjort Egen bedrift 60.32

– Ane Halse Agder Energi Fullført

– Anette Myhre Sørlandet Sykehus Fullført

– Anita Eik Omestad Vestre Torv Fullført

– Anna Alon UiA Fullført

– Anne Bjørnenak Berg-Hansen Fullført

– Åshild Skofteland Lærerne Fullført

– Audhild Strømme VA Fylkeskommune Fullført

– Audhild Torset Kristiansen VA Fylkeskommune Fullført

– Bente Hansen Egen bedrift Fullført

– Cathrine Eysven Carlsen Nye Veier Fullført

– Elin Nesset Kr.sand kommune Fullført

– Elisabeth Stensli Egen bedrift Fullført

– Gro Anita Lybeck Egen bedrift Fullført

– Heidi Elisabeth Haugland Egen bedrift Fullført

– Hilde Engedal Egen bedrift Fullført

– Inger Mette Skaara Revisjon Sør Fullført

– Inger Skjævesland Egen bedrift Fullført

– Ingunn Sørlid Tangen vgs Fullført

– Karen Mortensen UiA Fullført

– Kari-Anne Nesdal Jonassen Hennig-Olsen Is Fullført

– Kathrine Gregersen Egen bedrift Fullført

– Kirsten Stensvold Egen bedrift Fullført

– Kristin Tverberg Idrettens Fullført

– Linda Kalsnes Kr.sand kommune Fullført

– Målfrid Byrkjedal Gumpen Gruppen Fullført

– Marianne Humborstad Statbil Fullført

– Marit Amundsen Cameron Sense Fullført

– Mette Igland Kr.sand kommune Fullført

– Nina Fosse Rambøll Norge Fullført

– Nina Slåen Svendsen Bystranda Legesenter Fullført

– Rita Gundersen Reinertsen Egen bedrift Fullført

– Rita Henriksen Sørlandet Sykehus Fullført

– Solfrid Berg Hovden Vennesla kommune Fullført

– Stine Rye Bårdsen UiA Fullført

– Veslemøy Hanssen Sørlandet Sykehus Fullført

– Wenche Haugen Sørlandet Sykehus Fullført

K45-49

1 Anne Kari Borgersen National Oilwell 39.32

2 Unni Mesel Aquarama 43.10

3 Trine Kiland Student 43.30

4 Christina White Alcoa Lista 43.50

5 Inger Britt Bakstad Team Mosjon 45.13

6 Reidun Abelsæth Sørlandet Sykehus 47.02

7 Sigrun Drangsholt Lærerne 49.00

8 Gro Børte Sørlandet Sykehus 50.07

9 Hanne Therese Ekra Lærerne 50.16

10 My Choi Hsiung Sørlandet Sykehus 50.59

11 Dung Tuyet Nguyen Egen bedrift 52.52

12 Hilde Haugedal Statbil 53.05

13 Marianne Skjelbred-Knutsen Tangen vgs 54.58

14 Tove Mangseth Kr.sand kommune 56.02

15 Elin Fossli Sørlandet Sykehus 57.13

16 Marianne Svendsen Egen bedrift 65.00

– Agnes Zahl-Olsen Student Fullført

– Anita Enger Egen bedrift Fullført

– Anita Svendsen Nikkelverket Fullført

– Anne Grethe Ellingsen RPC Packaging Fullført

– Anne Strand Andersen Agder Energi Fullført

– Anne-Cathrine Hodnemyr Vennesla kommune Fullført

– Anny Hermansen Kr.sand kommune Fullført

– Åse Tellefsen RPC Packaging Fullført

– Åshild Unhjem Kr.sand kommune Fullført

– Aud Sørbø Ausland Lærerne Fullført

– Berit Wikøren Agder Energi Fullført

– Birte Eiersland Egen bedrift Fullført

– Bjørg Tone Pettersen Egen bedrift Fullført

– Brita Hansen Kr.sand Politi Fullført

– Cathrine Krüger MH Wirth Fullført

– Cher Lan Teo Haneberg Cameron Sense Fullført

– Elisabeth Slettebøe Hansen T.O. Slettebøe Fullført

– Gerd Inger Kravlen Sørlandet Sykehus Fullført

– Grete Sætre Bruheim Egen bedrift Fullført

– Gro Pettersen Norrøna Storkjøkken Fullført

– Gry Lomeland Egen bedrift Fullført

– Gudrun Rosseland Sørli Posten Fullført

– Gunn-Hege Solli Team Mosjon Fullført

– Hanne Christin Hermansen Egen bedrift Fullført

– Heidi Aabel Huntonit Fullført

– Heidi Haugerud Sørlandet Sykehus Fullført

– Heidi Jordan Kr.sand kommune Fullført

– Heidi Skea Nikkelverket Fullført

– Hilde Gerd Gorola Egen bedrift Fullført

– Hilde Irene Tveit Kr.sand kommune Fullført

– Hilde Kathr. Borø Schjøll Repstad Anlegg Fullført

– Inger Kjelås VA Vegvesen Fullført

– Inger Lene Høgseth Kr.sand kommune Fullført

– Inger Lise Hærås Revisjon Sør Fullført

– Inger Margrethe Axelsen Kr.sand kommune Fullført

– Ingrid Wangsvik Kilden Fullført

– Ingunn Aarstøl Nilsen Hörmann Fullført

– Janne Thorsen Reber Schindler Heis Fullført

– Jenny Aamodt OneCo Fullført

– Jorun Christine Rondestvedt Statbil Fullført

– Jorunn Fjeldkjøn Sørlandet Sykehus Fullført

– Karianne Øen Posten Fullført

– Karianne S. Velken Kr.sand kommune Fullført

– Kirsti Lossius Statbil Fullført

– Kristin Johannessen Kr.sand kommune Fullført

– Lillian Eikeland Elkem Fiskaa Fullført

– Linda Andreassen RadissonBlu Caledonien Fullført

– Lise Pettersen Kr.sand Politi Fullført

– Liv Astri H. Skarberg Sørlandet Sykehus Fullført

– Mari-Anne Hallandvik Kr.sand kommune Fullført

– Marianne Fidje Mjåland Sørlandet Sykehus Fullført

– Marit Dahl Pedersen VA Fylkeskommune Fullført

– Marit Gausdal HG-Bygg Fullført

– May Lene Slettebøe T.O. Slettebøe Fullført

– Merete Asskildt Gabrielsen SPISS Fullført

– Merete Ravndal Kr.sand kommune Fullført

– Mona Bjelkåsen Nkom Fullført

– Mona Kristensen Syrtveit Dental Fullført

– Mone Stusvig Team Mosjon Fullført

– Nina Sandø Klungland Per Klungland Fullført

– Nina Valen Gevir 07 Fullført

– Ragna Hageland Kvadr. Skolesenter Fullført

– Randi Marie Rypestøl Hellvik Hus Fullført

– Reidun Wigemyr Egen bedrift Fullført

– Ritha Johannessen Sørlandet Sykehus Fullført

– Ruth Vallehei Lærerne Fullført

– Signe-Marie Kile Kr.sand kommune Fullført

– Siri Berhus Johansen OneCo Fullført

– Sissel Røysland Berntsen Læringsverkstedet Fullført

– Solfrid Lie Bjorvand Egen bedrift Fullført

– Tone Beate Grøtterød Kr.sand kommune Fullført

– Torill Brottveit Returkraft Fullført

– Torun Tryfoss Salvesen Egen bedrift Fullført

– Turid Gøytil Posten Fullført

– Wenche Solheim Statbil Fullført

K50-54

1 Bjørg Kari Haugland Nikkelverket 42.07

2 Turid Kallhovd Egen bedrift 43.44

3 Riina Upsal Multiconsult 47.09

4 Anne Kirsti Brekke Elkem Fiskaa 48.20

5 Siri Marit Aasland Egen bedrift 50.42

6 Hanne Liv Refsnes Agder Energi 52.00

7 Anne Lill Gullsmedmoen Søgne kommune 52.13

8 Trine Beate Resmann Egen bedrift 52.21

9 Hanne Aanensen Egen bedrift 54.27

10 Kristin Feed Netland Sørlandet Sykehus 55.09

11 Inger Reinhartsen OneCo 58.10

12 Jorunn S. Buer Sørlandet Sykehus 58.19

13 Aud Kristine Fjeldstad Kredinor GO 58.57

14 Inés Lund Tangen vgs 66.00

– Anita Døble Sørlandet Sykehus Fullført

– Anita Kleveland Kr.sand Politi Fullført

– Ann Hilde Bue Læringsverkstedet Fullført

– Ann-Lisbeth Reisænen Kristiansand Havn Fullført

– Anne Berit Breivik Securitas Fullført

– Anne Gyland MacGregor Fullført

– Anne Line Laache Kr.sand Politi Fullført

– Anne Merete Halvorsrød Berg-Hansen Fullført

– Anne Sofie Kaaland Tollvesenet Fullført

– Anne-Grethe Rolstad Esdar Evry Fullført

– Annie Ullah Kirkens Bymisjon Fullført

– Åse Kristiansen UiA Fullført

– Astrid Vegusdal VA Vegvesen Fullført

– Audny Synnøve Hareland MacGregor Fullført

– Beate Kristin Tversland Kr.sand kommune Fullført

– Bente Gullsmedmoen Hauge Lærerne Fullført

– Bente Sørensen Sparebanken Sør Fullført

– Berit Opland Kristiansen VA Fylkeskommune Fullført

– Brit Lyngstad UiA Fullført

– Britt Hilde Hattrem RadissonBlu Caledonien Fullført

– Camilla Midbrød Sørlandet Sykehus Fullført

– Connie Svendsen Egen bedrift Fullført

– Eli Johannessen T.O. Slettebøe Fullført

– Elin Bjerge Hansen Agder Energi Fullført

– Elin Vatne Boss Industri Fullført

– Elisabeth S. Dahl Egen bedrift Fullført

– Ellen Holtskog Wathne Læringsverkstedet Fullført

– Enny-Karin Vindheim Kr.sand kommune Fullført

– Eva Ottesen Kr.sand kommune Fullført

– Evy Føreland Søgne kommune Fullført

– Grete Klev Statbil Fullført

– Grethe Ringøen Vikeså Sørlandet Sykehus Fullført

– Gunhild Hageland Egen bedrift Fullført

– Gunn Strand MH Wirth Fullført

– Guri Sæterlid Team Mosjon Fullført

– Hilde Eftevåg Stormberg Fullført

– Inger Olsen Lærerne Fullført

– Ingrid Heltne Repstad Anlegg Fullført

– Ingrid Viervang Kr.sand kommune Fullført

– Irene Bjerge Hansen Egen bedrift Fullført

– Jorunn Stokka Egen bedrift Fullført

– Judy Erland Egen bedrift Fullført

– Kari Helen Flå Sørlandet Sykehus Fullført

– Kjersti Aulin Heggem Agder Energi Fullført

– Konstanse Skeie MH Wirth Fullført

– Lena Lersveen Color Line Fullført

– Liv Heidi Torsvik Posten Fullført

– Liv Kari I. Karlsen Egen bedrift Fullført

– Magnhild Svendsen MH Wirth Fullført

– Margareth Wathne Posten Fullført

– Marianne Homme Egen bedrift Fullført

– Marianne Vorraa UiA Fullført

– Marion Steinsland Pettersen Posten Fullført

– Marit Norby Kr.sand kommune Fullført

– May Torill Holvik Kr.sand Politi Fullført

– May Tove Andve INITEK Fullført

– Mette Haugland Espeland MH Wirth Fullført

– Mona Johannessen Sørlandet Sykehus Fullført

– Mona Mortensen Repstad Anlegg Fullført

– Nina Gumpen Hansen Gumpen Gruppen Fullført

– Ragnhild Aasen Berg-Hansen Fullført

– Rita Holst Mizuno Fullført

– Sidsel Emanuelsen Sparebanken Sør Fullført

– Siren R. Hodne Team Mosjon Fullført

– Siri Bue Trædal Kr.sand kommune Fullført

– Siri Mortensen VA Vegvesen Fullført

– Siri Stavsholt Bujordet Mattilsynet Fullført

– Siv Berge Hennig-Olsen Is Fullført

– Sofie Elise Ringen Kr.sand Dyrepark Fullført

– Solveig Løhaugen Wigemyr Fullført

– Solveig Schia Kr.sand kommune Fullført

– Stine B. Hanssen Sørlandet Sykehus Fullført

– Tone de Presno Agder Energi Fullført

– Tone Ellingsen Kr.sand Politi Fullført

– Turid Eie Statbil Fullført

– Turid Skjævestad Strømmestiftelsen Fullført

– Unni-Merethe Kaarigstad Sparebanken Sør Fullført

K55-59

1 Åse Gullsmedmoen Sørlandet Sykehus 43.44

2 Johanne Seim Sørlandet Sykehus 51.59

3 Brita Nordby Johnsen Team Mosjon 53.24

4 Grete Kristine Mølland Egen bedrift 55.00

5 Frøydis Aslagsen Tønnessen TTS Marine 59.59

6 Vivian Holm Kr.sand kommune 61.30

7 Berit Eikaas Ingebretsen Team Mosjon 65.00

– Alice Coward Kvadr. Skolesenter Fullført

– Anita Berntsen Kalstad Kr.sand kommune Fullført

– Anita Henningsen Posten Fullført

– Anita Irene Kallhovd Sparebanken Sør Fullført

– Ann Brandser Kr.sand kommune Fullført

– Ann Brit Hoslemo Trucknor Kr.sand Fullført

– Anne Lise Grindland Kr.sand kommune Fullført

– Anne Marit Fjeldsgård Boen Bruk Fullført

– Anne-Grete Uglebakken Egen bedrift Fullført

– Åse Haugland Kvadr. skolesenter Fullført

– Åse Loland Fredheim Egen bedrift Fullført

– Åse-Gunn Mosvold Hogga Egen bedrift Fullført

– Astrid Nilsen Posten Fullført

– Bente Abrahamsen Sørlandet Sykehus Fullført

– Benthe Kallhovd Returkraft Fullført

– Berit H. Mikalsen Sørlandet Sykehus Fullført

– Bjørg Hellem VA Fylkeskommune Fullført

– Bjørg Thomassen Sparebanken Sør Fullført

– Britt Larsen Strai Kjøkken Fullført

– Dorte Kvist Sørlandet Sykehus Fullført

– Eli Finne Posten Fullført

– Eli Jensen Sørlandet Sykehus Fullført

– Elin Aarnes Johannessen Kr.sand kommune Fullført

– Elin Midtbø Sørheim Kr.sand kommune Fullført

– Elin Pedersen Kr.sand kommune Fullført

– Ellen Godtfredsen Sørlandet Sykehus Fullført

– Eva Coward Lærerne Fullført

– Evy Merethe Birkeland Kr.sand kommune Fullført

– Gerd Eftevåg Bjørge MH Wirth Fullført

– Grete Jakobsen Trimtex Fullført

– Grete Tvedten T.O. Slettebøe Fullført

– Gro Haatveit Valle Sparebank Fullført

– Inger Helen Horsgård Kr.sand kommune Fullført

– Inger Lygre Team Mosjon Fullført

– Ingrid Larsen Kr.sand kommune Fullført

– Jorun Wigstøl Kr.sand kommune Fullført

– June Østerhus ITE Østerhus Fullført

– Kari Ann Solum Jakobsen VA Fylkeskommune Fullført

– Kari Axelsen Posten Fullført

– Kari Bergstad Tredal Egen bedrift Fullført

– Kari Obrestad Sørlandet Sykehus Fullført

– Karin Løining Dynestøl Kruse Smith Fullført

– Laila Dybvik Sørlandet Sykehus Fullført

– Laila Røinås Statbil Fullført

– Lillian Hunemo Vennesla kommune Fullført

– Lillian Tørressen Tollvesenet Fullført

– Lisbet Tellefsen Handelsbanken Fullført

– Lisbeth Teigseth Kvadr. Skolesenter Fullført

– Liv Bente H. Friestad UiA Fullført

– Marith Ødegaard Dvergsnes Sweco Norge Fullført

– May Britt Aasgaard Sørlandet Sykehus Fullført

– May Meling Eltelnetworks VA Fullført

– May-Britt Stifoss Sørlandet Sykehus Fullført

– Merete Haukom Air Products Fullført

– Mia Føreland Oceaneering Rotator Fullført

– Ragnhild Aas MacGregor Fullført

– Rita Hægeland Sørlandet Sykehus Fullført

– Signe Gunn Myre VA Vegvesen Fullført

– Siri Marianne Coward Statbil Fullført

– Solfrid Bjørnstøl Advokatfirma Tofte Fullført

– Susan Vivian Knutsen Posten Fullført

– Susanne Johannessen Kr.sand kommune Fullført

– Tone Mosberg Norgesplaster Fullført

– Tora Trydal Sørlandet Sykehus Fullført

– Torhild Henriksen Egen bedrift Fullført

– Torhild Rypestøl Sørlandet Sykehus Fullført

– Toril Sæstad Lærerne Fullført

– Torunn Helleren Telesport Fullført

– Trine Loland Kr.sand kommune Fullført

– Vår Lund Egen bedrift Fullført

– Vera Ringdal Folkvord Kr.sand Politi Fullført

– Vigdis Borgemyr Berntsen Kr.sand kommune Fullført

– Wenche Mykland Trucknor Kr.sand Fullført

– Wenche Wessman Revisjon Sør Fullført

K60-64

1 Margaret Anne Heald Kr.sand kommune 47.01

2 Kjellaug Fjordheim Sørlandet BBL 48.38

3 Elin Stray VA Vegvesen 52.46

4 Nina Sunnås Kr.sand kommune 54.26

5 Sølvi Noraas Sørlandet Sykehus 58.52

6 Ragnhild Auestad Team Mosjon 59.00

– Anne Isaksen Egen bedrift Fullført

– Anne Karin Beurling Statbil Fullført

– Anne Marie Løvsland Kr.sand Politi Fullført

– Anni Lunden Egen bedrift Fullført

– Arnhild Trygsland Statbil Fullført

– Aud Reidun Høigaard Kredinor GO Fullført

– Aud Undheim Andersen Nordea Fullført

– Berit Norum Fosselie Statbil Fullført

– Bjørg Endresen Sørlandet Sykehus Fullført

– Eli Ose Egen bedrift Fullført

– Elin B. Svalland Egen bedrift Fullført

– Elin R. Langøy Ilebekk Sørlandet Sykehus Fullført

– Ellen Britt Engelstad Sørlandet Sykehus Fullført

– Ellen Gyrd Kjevik Sørlandet Sykehus Fullført

– Ellinor Vedal Tollvesenet Fullført

– Eva Wikstrand Edvardsen Kr.sand kommune Fullført

– Hildur Oseassen Kvadr. Skolesenter Fullført

– Inger Vehus Egen bedrift Fullført

– Ingunn Borøy OSM Offshore Fullført

– Ingunn Skogstad Egen bedrift Fullført

– Janne Johansen Pensjonist Fullført

– Jannicke Greipsland Egen bedrift Fullført

– Jorunn Hannevik Egen bedrift Fullført

– Kari Bjørnaali Statbil Fullført

– Kari Frøyland MH Wirth Fullført

– Karin Elisabet Hildén Sørlandet Sykehus Fullført

– Kirsten Finnestad Egen bedrift Fullført

– Kirsten Ingrid Heggland Egen bedrift Fullført

– Kirsten Lund Løkling Sørlandet Sykehus Fullført

– Kirsten Lundevold Kvinlaug Egen bedrift Fullført

– Klara Sløgedal Statbil Fullført

– Kristine Oftedal Nordea Fullført

– Lillian Flydal VA Fylkeskommune Fullført

– Lisbeth Nilsen Kr.sand kommune Fullført

– Liv Halvorsen Kr.sand kommune Fullført

– Marit Høye Thorvaldsen Statbil Fullført

– Marit Lindal Kr.sand kommune Fullført

– Marit Nodeland Sødal Kr.sand kommune Fullført

– Marit Notland Handelsbanken Fullført

– Mary Aas Tollvesenet Fullført

– Merethe Faret Statbil Fullført

– Mette Mørk Lier Egen bedrift Fullført

– Møyfrid Sandvik Egen bedrift Fullført

– Nina Ribe Egen bedrift Fullført

– Ragnhild Ludvigsen UiA Fullført

– Reidun Drivdal Thomassen Tollvesenet Fullført

– Rita Pedersen Kr.sand kommune Fullført

– Signy Anne Stenersen Sørlandet Sykehus Fullført

– Sigrun Fossheim Sørlandet Sykehus Fullført

– Sissel Zachariassen Tollvesenet Fullført

– Solfrid Andersen Sørlandet Sykehus Fullført

– Solfrid Stavseth SiA Fullført

– Solveig Iglebekk Schenker Fullført

– Torunn Evensen Berg-Hansen Fullført

– Torunn Heggland DNB Fullført

– Tove Merete Rismyhr Kr.sand kommune Fullført

– Turid Ø. Abrahamsen Lærerne Fullført

– Unni Osnes Egen bedrift Fullført

– Wenche Graaner Sørlandet Sykehus Fullført

K65-69

1 Eli Erikssen Posten 49.11

2 Sissel Wessman Lærerne 58.15

3 Inger Marie Holthe Sørlandet Sykehus 62.00

4 Bjørg Ellingsen Nordlie Idrettens 75.00

– Aase Kiledal Statbil Fullført

– Agnes Helene K. Omdal Egen bedrift Fullført

– Alfrid Hånes Kr.sand kommune Fullført

– Anne Grete Le Page Egen bedrift Fullført

– Anne Grethe Fagermann Egen bedrift Fullført

– Anny Bjørnhom Egen bedrift Fullført

– Åse Jakobsen Kr.sand kommune Fullført

– Åse Leire Kruse Smith Fullført

– Astrid Ruud Andersen Sørlandet Sykehus Fullført

– Berit Lauvrak Dale Sørlandet Sykehus Fullført

– Berit Nilsen Kr.sand kommune Fullført

– Berit Tønnessen MH Wirth Fullført

– Bjørg Marit Berge Kr.sand kommune Fullført

– Bjørg Mykland Posten Fullført

– Bodil Kofoed T.O. Slettebøe Fullført

– Elin Aaberg Johansen Vestas Castings Kr. Fullført

– Elin Gundersen Sørlandet Sykehus Fullført

– Elin Pedersen Sundtjønn Kr.sand kommune Fullført

– Ellen Knutsen Sørlandet Sykehus Fullført

– Elna Skjebstad DNB Fullført

– Else Jensen Kr.sand kommune Fullført

– Gerd Aina Mortensen Kr.sand kommune Fullført

– Gerd Vigdis Slettedal Sørlandet Sykehus Fullført

– Helga Dvergsnes Egen bedrift Fullført

– Hellen Hennig Rustad UiA Fullført

– Hildur Håverstad Sørlandet Sykehus Fullført

– Hildur Toft Sundtjønn Nikkelverket Fullført

– Inger Lise Kaaterud Sørlandet Sykehus Fullført

– Inger Lise Osmundsen Nordialog Fullført

– Inger Marie Oudalstøl Cameron Sense Fullført

– Jorun Roald Egen bedrift Fullført

– Kari Olivia Sødal Egen bedrift Fullført

– Karin Federici Agder Energi Fullført

– Kirsten Salthaug Rambøll Norge Fullført

– Laila Os Kr.sand kommune Fullført

– Lillian Helene Nordby Kr.sand kommune Fullført

– Liv Irene Flaaten Egen bedrift Fullført

– Liv Jorun Østerberg Askland Kr.sand kommune Fullført

– Liv Marion Øina Egen bedrift Fullført

– Liv May Nielsen Kvadr. Skolesenter Fullført

– Liv Tenningen Kr.sand Politi Fullført

– Liv Wasland Fædrelandsvennen Fullført

– Magnhild Iglebæk Statbil Fullført

– Mari Elisabeth Nøkleby Statbil Fullført

– Marit Eriksen Lærerne Fullført

– Marit Vetås VA Vegvesen Fullført

– Olaug Drange Optimera Fullført

– Randi S. Fosselie Egen bedrift Fullført

– Reidun Gustafson Repstad Anlegg Fullført

– Rose Johansen RadissonBlu Caledonien Fullført

– Sølvi Evensen Egen bedrift Fullført

– Tonny Allis Esperås OSM Offshore Fullført

– Torgunn Trydal Egen bedrift Fullført

– Torun Augland Egen bedrift Fullført

– Turid Gjerustad Sørlandet Sykehus Fullført

– Vibeke Holme Tjøm Sørlandet Sykehus Fullført

K70-74

1 Wenche Reiersen Egen bedrift 60.5

– Ann-Britt Skår Dahl Lærerne Fullført

– Ann-Elise Robertsen Sørlandet Sykehus Fullført

– Anne Byremo Egen bedrift Fullført

– Anne Grethe Andersen Kr.sand kommune Fullført

– Anne Turid Andersen Egen bedrift Fullført

– Åse Reinertsen Egen bedrift Fullført

– Aslaug Mosby Kr.sand kommune Fullført

– Birgit Drangsholt Egen bedrift Fullført

– Bjørg Rist Egen bedrift Fullført

– Eldbjørg Larsen Oceaneering Rotator Fullført

– Ellinor Mikalsen Huntonit Fullført

– Ester Haugland Egen bedrift Fullført

– Eva Haugedal Egen bedrift Fullført

– Grete Turid Foss Statbil Fullført

– Inger Flatestøl Egen bedrift Fullført

– Karen Marie Lied Kr.sand kommune Fullført

– Kari Breen Kr.sand kommune Fullført

– Laila O. Karlsen Egen bedrift Fullført

– Marit Lauvrak Ellefsen DNB Fullført

– Marit Osmundsen Egen bedrift Fullført

– Norunn Heldal Vestas Castings Kr. Fullført

– Reidun Østervold Lærerne Fullført

– Rose Dunseth Egen bedrift Fullført

– Wenche Fast Team Mosjon Fullført

K75-79

– Anne Marie Saaghus Statbil Fullført

– Bjørg Hanna Lund OSM Offshore Fullført

– Bjørg Staalesen Egen bedrift Fullført

– Ester Aas Egen bedrift Fullført

– Ingrid Pettersen Kr.sand kommune Fullført

– Kirsten Vraa Egen bedrift Fullført

– Olaug Vehus Lærerne Fullført

– Reidun Ruethemann UiA Fullført

– Solveig Haslerud Nordea Fullført

– Sylvi Hille Egen bedrift Fullført

K80-

– Eva Bujordet Jernbanen Fullført

– Hilda Webb Nikkelverket Fullført

Ikke oppgitt alder

– Sven Davidsen Gumpen Gruppen Fullført

Aktive M16-29

1 Benjamin Malz Kr.sand Løpeklubb 33.37

M10-14

– Andreas Risvand Fossheim MH Wirth 51.58

– Erlend Odd Berge Egen bedrift Fullført

– Herman von der Ohe Egen bedrift Fullført

– Kristian N. Nordby Egen bedrift Fullført

– Lasse Solli Egen bedrift Fullført

– Trygve Nomeland KOK 42.19

M15-19

1 Kristian Pytten Rambøll Norge 32.42

2 Haakon Svendsen Hennig-Olsen Is 39.03

3 Jones Rahimi Gjesteklasse 42.44

4 Odd-Anton Hermansen Egen bedrift 44.30

5 Joakim Nesdal Jonassen Hennig-Olsen Is 48.04

6 Robin Kvaase Agder Energi 48.57

7 Mohammad Dawlatzai Gjesteklasse 52.00

8 Anders Fintland Student 63.00

– Abdullazim Hasani Gjesteklasse Fullført

– Einar Haugum Hodne Egen bedrift Fullført

– Hallvard Brekka Egen bedrift Fullført

– Kfle Rezene Gjesteklasse Fullført

– Khaled Hatami Gjesteklasse Fullført

M20-24

1 William Skalleberg Trimtex 48.20

2 Ole Asbjørn Byberg Elkem Fiskaa 50.50

3 Morten Coward Student 52.35

4 Tobias Bjerland Gumpen Gruppen 58.10

5 Nikolai B. Fintland Egen bedrift 63.00

– Andreas Lund Olsen Egen bedrift Fullført

– Mats Opedal Student Fullført

– Michale Barhane Gjesteklasse Fullført

– Odin Rundberget Student Fullført

– Øystein Wahl Student Fullført

M25-29

1 Gunnar Brekke Amundsen Student 34.44

2 Kristoffer Bakke Egen bedrift 35.39

3 Jørgen Solli Strøm-Olsen Trucknor Kr.sand 35.53

4 André Holbæk Egen bedrift 37.28

5 Even Skuland Egen bedrift 40.04

6 Simon Leth Kr.sand Dyrepark 41.53

7 Tom-Erik Mathisen Student 42.18

8 Glenn Sørensen Egen bedrift 42.20

9 Ola Almvik Mekonomen Sørl.p. 46.38

10 Kim Daniel Osmundsen MacGregor 50.40

11 Christer van Putten Phonero 54.10

12 Kjetil Lohne Bakke National Oilwell 57.35

13 Øystein Haugen Egen bedrift 61.33

– Chris André Gulbrandsen PwC Fullført

– Hjalmar Djønne UiA Fullført

– Jon Erik Liebermann Kr.sand kommune Fullført

– Jørgen Eide Elde Egen bedrift Fullført

– Martin Aanundsen SiA Fullført

– Morten Sandtveit Optimera Fullført

– Svein Magnus Lislevand Senab Eikeland Sør Fullført

– Trond Nygren MH Wirth Fullført

M30-34

1 Morten Tryfoss Phonero 41.22

2 André Erikssen Agder Energi 41.34

3 Kristian Emanuelsen National Oilwell 42.50

4 Roy Christian Flaa Nikkelverket 43.01

5 Vidar Axelsen Posten 43.40

6 Jan Inge Nomeland Egen bedrift 43.46

7 Kim Iversen Sørlandet Sykehus 43.55

8 Magnus Bjorå Kjelvik Læringsverkstedet 43.56

9 Thomas Aksnes Cameron Sense 44.01

10 Jardar Pedersen Phonero 44.58

11 Ruben Tønnessen HG-Bygg 45.08

12 Lars Vålandsmyr Torstveit National Oilwell 45.24

13 Eivind Johansen Nikkelverket 47.00

13 Kristian Mydland MH Wirth 47.00

15 Kristian Wiik Ravnaas Agder Energi 48.20

16 Eivind Gundersen Rambøll Norge 49.27

17 Petter Wesley Larsen Lærerne 49.40

18 Dubravko Bajraktarevic Firenor 49.50

19 Terje Roland Nordea 51.23

20 Tom Ivar Gulbrandsen Egen bedrift 51.50

21 Thomas Alvseike Gumpen Gruppen 54.14

22 Christian Grimestad Stål-Consult 54.47

23 Lars Wensell Hamre Phonero 56.28

24 Eivind Ege Elkem Fiskaa 56.37

25 John Richard Dahl Scan Trade 56.43

26 Alf Synstad Elkem Fiskaa 61.11

– Anders Geelmuyden Jernbanen Fullført

– Åsulv B. Stormoen Statbil Fullført

– Atle Endresen ViTo Regnskap Fullført

– Bård Abrahamsen Firenor Fullført

– Daniel Jacobsen MH Wirth Fullført

– Eivind Klungland Student Fullført

– Erlend Stien Asplan Viak Kr.sand Fullført

– Hans Olav Sønderland Phonero Fullført

– Jone Strømsvåg VA Vegvesen Fullført

– Knut Rike National Oilwell Fullført

– Kristian Knutsen National Oilwell Fullført

– Magnus Grøsle Kirkens Bymisjon Fullført

– Morten Øya Oasen Skole Fullført

– Øyvind Stenvik Andersen Kr.sand kommune Fullført

– Sigurd Eliassen National Oilwell Fullført

– Stig Hermansen Multiconsult Fullført

– Suleman Kezel Jenar Gjesteklasse Fullført

– Trond Vidar Thorsen Agder Energi Fullført

M35-39

1 Arne Kristoffersen Kr.sand kommune 35.47

2 Tarjei Breiteig Agder Energi 35.54

3 Terje Skøien Egen bedrift 36.22

4 Helge Tønnessen KBRIL 38.20

5 Alf Reidar Lunde LSK 40.22

6 Bjørnar Bøe Viken Student 40.40

7 Kjetil Breen Tangen vgs 40.56

8 Andreas Storbukås Agder Energi 41.12

9 Kjetil Paulsen Kr.sand kommune 41.20

10 Tom Jensen Egen bedrift 42.18

11 Lars Tellemann Sæther Bouvet Kr.sand 42.20

12 Erland Førde Møll Kirkens Bymisjon 43.30

13 Erik Sørensen National Oilwell 44.18

14 Vegar-Stian Skoglund Egen bedrift 45.19

15 Rolf Øygarden Kr.sand Dyrepark 45.53

16 Lars Hoås Future Production 47.38

17 Anders Nordlie Egen bedrift 49.05

18 Svein Ove Haga Cameron Sense 49.47

19 Manuel Sparta UiA 49.51

20 Thomas Dønnestad Repstad Anlegg 51.50

21 Markus Medina Nikkelverket 53.30

22 Arne-Kristian Dalen Kr.sand Dyrepark 54.28

23 Wayne Attwood Gumpen Gruppen 55.00

24 Carl Christian Olsen Egen bedrift 55.17

25 Dag Eivind Vestbakke Agder Energi 63.16

– Anders Fruseth Solberg MH Wirth Fullført

– Kim Ommundsen Firstline Fullført

– Kristian Pedersen Egen bedrift Fullført

– Kurt Pedersen Egen bedrift Fullført

– Lars Christian Østeby Pareto JGO Fullført

– Nils Einar Ljosland Egen bedrift Fullført

– Reidar Olsen Egen bedrift Fullført

– Solomon Araya Gjesteklasse Fullført

– Tor-Aage Lukashaugen Sørlandet Sykehus Fullført

M40-44

1 Johnny Stensvold LSK 33.00

2 Kjetil Karlsen Tangen vgs 37.03

3 Johan Heide Elkem Fiskaa 38.53

4 Håvard Flå Lærerne 38.56

5 Jose Luis Brehcist Rodriguez Kongsberg Oil & Gas 40.02

6 Trond Arne Berg Egen bedrift 41.50

7 Gisle Martens Handegaard Hennig-Olsen Is 42.30

8 Svein Knutsson Nomeland Sørlandet Sykehus 42.32

9 Knut Funderud Syrtveit Agder Energi 43.25

10 Lars Jørgen Peterson Egen bedrift 43.50

11 Lasse Fidjestøl Rambøll Norge 44.30

12 Roger Arne Johnsen Nikkelverket 45.07

13 Odd Anders Arntzen Agder Energi 45.44

14 Ingvald Grimstveit Egen bedrift 45.45

15 Eirik Dahl Tangen vgs 45.51

16 Vidar Skartveit Eltelnetworks VA 46.12

17 Frank Andersen Reber Schindler Heis 46.30

18 Sigmund Mosland VA Vegvesen 46.50

18 Torjus Åkre Nikkelverket 46.50

20 Henrik Jørgensen BDO 47.26

21 Tor Ivar Mjåland Egen bedrift 48.13

22 Kjartan A. Nordby Egen bedrift 50.16

23 Tan Phuoc Nguyen Kr.sand kommune 51.30

24 Bjørn Inge Bertelsen Netthandelen.no 51.32

25 Hans Munksgaard Asplan Viak Kr.sand 54.32

26 Dag Svingen T.O. Slettebøe 55.35

27 Frode Thorsdalen National Oilwell 55.58

28 Kjetil Notodden MH Wirth 57.10

29 Tommy Abrahamsen Enter Fritid 57.49

30 Kai Gimre Egen bedrift 58.00

31 Dagfinn Liestøl Egen bedrift 60.59

32 Kåre Einar Egebakken Egen bedrift 79.42

– Didrik Halsvik Windmill Fullført

– Frode Andreassen TINE Kristiansand Fullført

– Jan Egil Egren Posten Fullført

– Karl Petter Mæsel Hellvik Hus Fullført

– Kenneth Andrew Mellefont Gumpen Gruppen Fullført

– Magnus Vatland Elkem Fiskaa Fullført

– Morten Bomann Vest-Agder-Museet Fullført

– Morten Trydal National Oilwell Fullført

– Svein Scheie Statbil Fullført

– Thomas Olsen Arkiv Fullført

– Tom Fraser Skea Nikkelverket Fullført

– Vidar Jerstad Nordea Fullført

M45-49

1 Tormod Klungland Per Klungland 32.47

2 Finn Terje Uberg Iveland kommune 33.40

3 Terje Fredriksen Elkem Fiskaa 34.43

4 Andreas Herstad Dolmen Nikkelverket 35.03

5 Frode Lindblom Lærerne 35.26

6 Geir Jernæs Lærerne 36.44

7 Sigvald Aamodt OneCo 37.06

8 Svein Erik Bjorvand SPISS 37.12

9 Rune Skuggedal Elkem Fiskaa 37.49

10 Tom Egil Rosseland MH Wirth 37.53

11 John Torgeir Roland KBRIL 40.46

12 Frode Kleveland Sørlandet Sykehus 40.57

13 Gunnar Haraldstad T.O. Slettebøe 41.12

14 Nils Jørgen Helland Lærerne 41.44

15 Jon Harald Lindtveit MH Wirth 41.46

16 Jarl Bøhn National Oilwell 41.50

17 Åge Larsen Lillesand kommune 42.52

18 Vidar Jensen CB 43.00

19 Knut Kåstad Nygard Evry 43.12

20 Trond Kjetil Sæterlid Nikkelverket 43.13

21 Jesse White Elkem Fiskaa 43.33

22 Ragnar Hauklien Returkraft 44.10

23 Harald Arne Veisdal Egen bedrift 44.23

24 Rune Zahl-Olsen Sørlandet Sykehus 44.30

25 Atle Johannessen VA Fylkeskommune 45.58

26 Sverre Hille Kruse Smith 47.11

27 Arne Hodnemyr Egen bedrift 47.35

28 Tung Hua Hsiung Nikkelverket 47.58

29 Geir Clausen KBRIL 48.20

30 Steinar Justnes Huntonit 48.58

31 Leif Westgård Egen bedrift 49.09

32 Geir Martin Andersson Team Mosjon 49.26

33 Kenneth Amodei Phonero 49.27

34 Øistein Mjaaland Color Line 49.32

35 Knut Arild Knutsen Egen bedrift 49.56

36 Bjørnar Svendsen RPC Packaging 50.00

37 Nils Tore Ekra Rambøll Norge 50.16

38 Kjell Hugo Eliassen Egen bedrift 50.37

39 Jan Erik Smithsen KPMG 50.38

40 Roger Robstad Kr.sand kommune 50.48

41 Terje Byholt Kr.sand kommune 51.47

42 Jo Vegard Aardal VA Vegvesen 52.41

43 Jens Petter Kittelsen Phonero 56.15

44 Nils Arne Johannessen Trimtex 56.30

45 Ola Taraldrud Agder Energi 57.28

46 Andy Mac Connacher Optimera 58.18

47 Svein Tjemsland Statbil 60.00

48 Roy Georg Abrahamsen Team Mosjon 61.28

– Ådne Prestø Lie Nikkelverket Fullført

– Alf Borge Stusvig Egen bedrift Fullført

– Arild Bergan T.O. Slettebøe Fullført

– Arild Vatland Cowi Fullført

– Atle Slettene MH Wirth Fullført

– Cay Nesdal Jonassen Hennig-Olsen Is Fullført

– Christian von der Ohe Egen bedrift Fullført

– Didrik Solli Skanska Fullført

– Egill Jahnsen Team Mosjon Fullført

– Erling Vetnes Air Products Fullført

– Espen Øen Søgne kommune Fullført

– Frank Fosse Rambøll Norge Fullført

– Fredrik Flesner Egen bedrift Fullført

– Frode Skaar MH Wirth Fullført

– Geir Strand Reber Schindler Heis Fullført

– Hans Jørgen Beckmann Kr.sand Politi Fullført

– Helge Moi Oasen skole Fullført

– Jan Dalene Boen Bruk Fullført

– Jan Olav Bjørkhaug Agder Energi Fullført

– Jan Øvland Egen bedrift Fullført

– Jarleif Håland Reber Schindler Heis Fullført

– Ketil Stokkeland Cameron Sense Fullført

– Kjetil Holtskog Statbil Fullført

– Kjetil Kristiansen Egen bedrift Fullført

– Knut Aurebekk Kr.sand Politi Fullført

– Kristian Svendsen Nikkelverket Fullført

– Mads Erik Mollestad MH Wirth Fullført

– Martin Johan Vindheim Team Mosjon Fullført

– Ørjan Peersen Egen bedrift Fullført

– Pål Terje Hodne Veidekke Agder Fullført

– Peder-Olav Ølberg Nikkelverket Fullført

– Robert Gustavsen Telesport Fullført

– Robert Mellefont Egen bedrift Fullført

– Rolf Hermann Sickel Egen bedrift Fullført

– Rune Larsen Egen bedrift Fullført

– Rune Reinertsen Semco Maritime Fullført

– Steinar Bergan Nikkelverket Fullført

– Steinar Rosseland National Oilwell Fullført

– Sten Ove Stening Lærerne Fullført

– Stig André Jansen Vinje Industri Fullført

– Sverre Larsen Team Mosjon Fullført

– Terje Dalen TTS Marine Fullført

– Tor Henning Lien National Oilwell Fullført

– Tore Vetnes Air Products Fullført

M50-54

1 Arne Bujordet Jernbanen 36.34

2 Atle Svendsen Hennig-Olsen Is 37.38

3 Tore Syrtveit Syrtveit Dental 37.41

4 Håkon Nymo Team Mosjon 39.17

5 Svein-Tore Nilsen Optimera 39.26

6 Helge Neset MH Wirth 39.46

7 Stig Ertresvåg Egen bedrift 40.02

8 Stein-Erik Scheie Telesport 40.40

9 Gunnar Lauvsland T.O. Slettebøe 41.18

10 Arne Trydal Team Mosjon 42.27

11 Ole Johan Bueklev Repstad Anlegg 43.15

12 Bent Einar Sveinall OneCo 43.49

13 Torbjørn Skaar MH Wirth 43.56

14 Håkon Birkenes Egen bedrift 44.35

15 Oddvar Borgersen Cameron Sense 45.37

16 Erik Fjeldstad Elkem Fiskaa 46.18

17 Michael Haagensen Egen bedrift 46.50

18 Audun Wilhelm Jensen Hennig-Olsen Is 47.39

19 Erik Erland Egen bedrift 48.30

20 Bent Ingebrigtsen LSK 50.18

20 Kurt Bøhn National Oilwell 50.18

22 Terje Aas Egen bedrift 51.14

23 Terje Nandrup Læringsverkstedet 51.25

24 Harry Verner Hartvigsen Tangen vgs 51.30

25 Jon Ivar Stakkeland Rasmussengruppen 52.35

26 Trond Christensen MacGregor 52.36

27 Jørund Fjærbu Blatchford Ortopedi 53.25

28 Sigmund Brekka Kr.sand kommune 53.37

29 Per Nygård Repstad Anlegg 54.31

30 Jan Dille Wahl Kirkens Bymisjon 54.32

31 Sigurd Lund Team Mosjon 55.10

32 Arne D. Andersen National Oilwell 56.02

33 Svein Eikaas Egen bedrift 58.00

34 Stig Nordhagen Kilden 58.27

35 Kjetil Reithaug Arkiv 61.23

36 Bård Kristiansen Egen bedrift 62.00

– Åge Mørkesdal Sparebanken Sør Fullført

– Aksel Slettebøe T.O. Slettebøe Fullført

– Alf Gunnar Ulleberg Elcom Sør Fullført

– Asgeir Næss Veidekke Agder Fullført

– Atle Bergset Sparebanken Sør Fullført

– Bernt Ivar Olsen Egen bedrift Fullført

– Dag Inge Espeland Team Mosjon Fullført

– Einar Robert Robertsen Sparebanken Sør Fullført

– Erik Johannessen KBRIL Fullført

– Erik Søderlind Kr.sand kommune Fullført

– Espen Eggerdink RPC Packaging Fullført

– Frank Engesveen Nikkelverket Fullført

– Frank Iversen Kr.sand kommune Fullført

– Frank Salvesen Kr.sand Politi Fullført

– Geir Brekke Olsen T.O. Slettebøe Fullført

– Geir Vennesland Huntonit Fullført

– Gudmund Lykkedrang Telesport Fullført

– Halvor Coward Olsen Huntonit Fullført

– Helge Espeland Kvadr. Skolesenter Fullført

– Helge Woxeng Nygård Norgesplaster Fullført

– Henrik Ringereide Kr.sand kommune Fullført

– Ivar Fossdal Huntonit Fullført

– Jan Hilmar Ausland RPC Packaging Fullført

– Jan Petter Horn Agder Energi Fullført

– Kjell Gunnar Gundersen CB Fullført

– Kjetil Thorsdalen Jernbanen Fullført

– Lars Elling Ekornåsvåg Egen bedrift Fullført

– Lloyd Flatebø Posten Fullført

– Morten Egelid Kr.sand kommune Fullført

– Ole Lossius Egen bedrift Fullført

– Øyvind Trædal Nikkelverket Fullført

– Peder Sletfjerding National Oilwell Fullført

– Per Ole Lie Lavre CG Glass Fullført

– Rune Grimsby Cameron Sense Fullført

– Stig Sveinall Kredinor GO Fullført

– Svein Arne Berntsen Sørlandet Sykehus Fullført

– Svein-Olav Nordihus OneCo Fullført

– Tarjei Austegard Egen bedrift Fullført

– Terje Larsen Nikkelverket Fullført

– Terje Sten Tveit Agder Energi Fullført

– Thor Magne Stifoss Huntonit Fullført

– Thorbjørn Knutsen Posten Fullført

– Tor Arild Rysstad Valle Sparebank Fullført

– Tor Bergan Nikkelverket Fullført

– Torgeir Erdvig Rambøll Norge Fullført

– Trond Andersen CB Fullført

– Trond Baade Team Mosjon Fullført

– Vidar Lundevold Huntonit Fullført

– Vigleik Bjørheim Sørlandet Sykehus Fullført

M55-59

1 Rune Løkling Nikkelverket 37.04

2 Joar Kvaase Agder Energi 40.09

3 Henning Holst Vinmonopolet 42.22

4 Geir Gundersen Kr.sand Skruefabrikk 42.30

5 Erik Tveit SPISS 42.35

6 Reinier van der Spek Egen bedrift 42.48

7 Hans-Jørgen Fiskaadal Vestre Torv 43.29

8 Lasse Johnsen Adv.f. Myhre & Johnsen 44.10

9 John Hansen AB PIL 44.21

10 Arild Moen Tangen vgs 44.36

11 Bjørn Angsund Future Production 44.57

12 Lars Helge Fossdal Sørlandet Sykehus 45.18

13 Arvid Haaverstad Egen bedrift 45.50

14 Pål Uberg Sørlandet Sykehus 45.52

15 Sigbjørn Lie Jernbanen 46.37

16 Jan Helland VA Vegvesen 46.44

17 Ole Gunnar Sørli Nordea 46.50

18 Øyvind Jensen Kruse Smith 47.11

19 Halvar Bjerland TINE Kristiansand 47.22

20 Svein Trygve Lund Bilbransjen 47.30

21 Øyvind Torgersen Kr.sand kommune 47.42

22 Tore B. Dalevoll KBRIL 48.30

23 Magne Kiledal Egen bedrift 48.46

24 Vidar Håverstad Egen bedrift 49.17

25 Reidar Sæstad DNB 50.00

26 Kai Stokkeland Egen bedrift 50.21

27 Jan Jensen Egen bedrift 51.20

28 Arne B. Andersen Statbil 51.28

29 Roar Thorkildsen Egen bedrift 51.30

30 John Rune Ingebretsen Team Mosjon 51.50

31 Kurt Snemyr Kr.sand Dyrepark 52.29

32 Helge Johannessen TINE Kristiansand 53.55

33 Roy Gundersen Kr.sand kommune 54.21

34 Kai Rune Mitander Huntonit 57.20

35 Åge Nilsen National Oilwell 57.22

36 Robert Coward Kr.sand kommune 76.40

– Arne Langerak Reber Schindler Heis Fullført

– Arne Myklebost Egen bedrift Fullført

– Arnstein Flå Oceaneering Rotator Fullført

– Bent Abrahamsen Egen bedrift Fullført

– Bjørn A. Karlsen Caverion Norge Fullført

– Bjørn Abrahamsen National Oilwell Fullført

– Bjørn Andreas Friestad Sparebanken Sør Fullført

– Bjørn Holen Norrøna Storkjøkken Fullført

– Bjørn Øystein Larsen Agder Energi Fullført

– Børre Hornnes Kr.sand kommune Fullført

– Carl Anders Hægeland DNB Fullført

– Dag Brekkan Jernbanen Fullført

– Egil Homme Egen bedrift Fullført

– Eilif Johanssen Team Mosjon Fullført

– Ernst Hammerstrøm Kirkens Bymisjon Fullført

– Ernst Johnny Jenssen VA Vegvesen Fullført

– Finn Egil Olsen MH Wirth Fullført

– Geir Stapnes National Oilwell Fullført

– Hans Petter Bentsen Sørlandet Sykehus Fullført

– Helge Eidså Team Mosjon. Fullført

– Helge Matre Fjermeros MH Wirth Fullført

– Inge Einar Holm Egen bedrift Fullført

– Jan Inge Tjoland Nikkelverket Fullført

– Jan Øyvind Pedersen VA Vegvesen Fullført

– Jan Torger Nilsen Elkem Fiskaa Fullført

– Jens Øyvind Dynestøl Boen Bruk Fullført

– Jon Arve Kallhovd T.O. Slettebøe Fullført

– Jon Matre Egen bedrift Fullført

– Jon Steinar Viervang Sparebanken Sør Fullført

– Karl Sandsmark VA Vegvesen Fullført

– Karl Tore Nielsen Hennig-Olsen Is Fullført

– Lars Coward Leif Hübert Stål Fullført

– Lars Edvin Olsen Caverion Norge Fullført

– Morten Omdal Sørlandet Sykehus Fullført

– Niels Frederik Garmann-Johnsen UiA Fullført

– Nils Bjørge MH Wirth Fullført

– Oddmund Svarstad KBRIL Fullført

– Oddvar Sørheim Kr.sand kommune Fullført

– Ole Håkon Eidså Egen bedrift Fullført

– Øystein Bakke Tollvesenet Fullført

– Paal Ingvar Hermansen Team Mosjon Fullført

– Paul Trygve Schikora Schenker Fullført

– Roald Stallemo Posten Fullført

– Roar Tryfoss Statbil Fullført

– Roar Tvedten T.O. Slettebøe Fullført

– Rolf Harald Bodin Tollvesenet Fullført

– Rune Nygård Air Products Fullført

– Solvar Brandser Norrøna Storkjøkken Fullført

– Stein Øyna Goman Bakeriet Fullført

– Svein-Erik Rustad Agder Energi Fullført

– Ted Richard Abramsen Kongsberg Oil & Gas Fullført

– Terje Dvergsnes Kr.sand kommune Fullført

– Thor Hardeland Kr.sand Politi Fullført

– Thorbjørn Hamre CB Fullført

– Thorvald Nesse Agder Energi Fullført

– Tom Haukom Air Products Fullført

– Tom Reidar Abusdal Agder Energi Fullført

– Tom Vestaby Rejlers Fullført

– Tom-Ole Kirkhus Nordea Fullført

– Tor-Jan Askland CB Fullført

– Tore Sveberg UiA Fullført

– Trygve Døble Agder Energi Fullført

– Trygve Kolrud Nikkelverket Fullført

– Vidar Sannes LSK Fullført

– Widar Drivdal Boss Industri Fullført

M60-64

1 Torkild Eivindson Nikkelverket 43.55

2 Arild Vehus Team Mosjon 44.14

3 Øistein Rosen Team Mosjon 45.24

4 Arnfinn Folkvord Nikkelverket 45.55

5 Jarl Nordhagen Egen bedrift 46.16

6 Olav Rykkelid Jernbanen 47.45

7 Rune Berentsen Statbil 47.55

8 Kåre Berle Team Mosjon 49.20

9 Kåre Pedersen Optimera 50.49

10 Kristen Bue Team Mosjon 50.52

11 Hans Olav Hagen VA Vegvesen 51.00

12 Leif Johannessen Team Mosjon 51.08

13 Pål Martens Bratland Egen bedrift 51.25

14 Odd Gaute Drivdal Egen bedrift 52.35

15 Hans Kristian Arnesen Egen bedrift 52.43

16 Terje Aasen Agder Energi 52.54

17 Kristian Langeland MH Wirth 53.00

18 Ole Ingvar Gauslaa Jernbanen 53.15

19 Carl Georg Omdal Statbil 53.30

20 Kai Kyllingstad Sparebanken Sør 54.29

21 Svenn Erik Larsen Posten 55.00

22 Sjur Bjoraa Kr.sand kommune 55.06

23 Arvid Brattland Bilbransjen 55.26

24 Vidar Myhre Kr.sand kommune 55.34

25 Asbjørn Narvestad Repstad Anlegg 55.41

26 Tom Torjussen Team Mosjon 56.30

27 Terje Cederberg Hansen Søgne kommune 57.30

28 Simon Lynge Laursen Team Mosjon 63.00

29 Oddvar Skår Jernbanen 63.45

30 Svein Myhrvold Egen bedrift 66.35

31 Geir Egil Åsen CB 78.09

– Alf Steinar Vikeså Egen bedrift Fullført

– Arild Jørgensen Lærerne Fullført

– Arne Johansen Cameron Sense Fullført

– Arne Leland Optimera Fullført

– Bernt Blindheim Agder Energi Fullført

– Bjørn Reinhartsen OneCo Fullført

– Bjørn Sveindal Kvadr. Skolesenter Fullført

– Bjørn-Egil Haugland Huntonit Fullført

– Børre Kvernland Tollvesenet Fullført

– Børre Thoresen Gevir 07 Fullført

– Edgard Ellertsen Nikkelverket Fullført

– Egil Mongstad Strømmestiftelsen Fullført

– Embret Nesset UiA Fullført

– Erik Dyngvold Gevir 07 Fullført

– Geir Stavseth Egen bedrift Fullført

– Gudvin Baldersheim Hennig-Olsen Is Fullført

– Håkon Hellvik Hellvik Hus Fullført

– Henry Tranberg Trucknor Kr.sand Fullført

– Jan Magnus Andreassen Kr.sand Politi Fullført

– Jan Smith Egen bedrift Fullført

– Jan Trygve Tellefsen Egen bedrift Fullført

– Jens Dahlum Kr.sand kommune Fullført

– Kåre Aasen Repstad Anlegg Fullført

– Ketil Hauge Evry Fullført

– Kjell Ivar Sangesland Team Mosjon Fullført

– Leo Kjellingland Egen bedrift Fullført

– Mardon Drangsholt Nordea Fullført

– Nils Klungland Windmill Fullført

– Nils Martin Pedersen Sparebanken Sør Fullført

– Odd Erik Magnussen National Oilwell Fullført

– Oddmund Loland Cowi Fullført

– Oddvar Paulsen Strømmestiftelsen Fullført

– Oddvar Vårdal Kr.sand kommune Fullført

– Øivind Gundersen Team Mosjon Fullført

– Per Aasgaard MH Wirth Fullført

– Per Arvid Tredal Future Production Fullført

– Per Frode Hansen Future Production Fullført

– Per Magnussen T.O. Slettebøe Fullført

– Petter Zachariassen Sparebanken Sør Fullført

– Roald Borgemyr Telesport Fullført

– Sigmund Berg Revisjon Sør Fullført

– Sjur Kristiansen Egen bedrift Fullført

– Steinar Stenersen Egen bedrift Fullført

– Svein Åge Omland Cowi Fullført

– Svein B. Sødal Seafront Fullført

– Svein Helge Mollestad Team Mosjon Fullført

– Sven Arne Stenersen Egen bedrift Fullført

– Sven Salmonsen Repstad Anlegg Fullført

– Terje Taraldsen Agder Energi Fullført

– Tor-Erling Tobiassen Strai Kjøkken Fullført

– Tore Heidenreich UiA Fullført

– Volker Geyer Fiskeeksp. Reinhartsen Fullført

M65-69

1 Paul Joreid Team Mosjon 44.01

2 Kåre Vestøl Elkem Fiskaa 44.03

3 Aslak Bjotveit Statbil 46.02

4 Reidar Stav Johanssen Lærerne 49.25

5 Alf Gurandsrud Kr.sand kommune 49.35

6 Rolf M. Danielsen Sørlandet Sykehus 50.17

7 Tore Berntsen VA Fylkeskommune 50.29

8 Arnfinn Søyset Team Mosjon 51.12

9 Per Slettedal MH Wirth 52.37

10 John Haarr Kr.sand kommune 53.11

11 Knut Pilskog Firenor 54.40

12 Dag Danielsen Egen bedrift 55.35

13 Jonny A. Tveit Egen bedrift 55.50

14 John G. Løvdal Egen bedrift 57.21

15 Helge Tønnessen DNB 58.22

16 Torgrim Eldhuset Agder Energi 58.36

17 Alf Aabel Team Mosjon 59.08

18 Jan Tore Jørgensen Arkiv 59.45

19 Sigmund Salthaug Rambøll Norge 61.35

20 Kjell Arne Sjustøl National Oilwell 63.40

21 Asbjørn Abrahamsen TINE Kristiansand 68.00

22 Arild Høibo Egen bedrift 74.00

– Alf Sundtjønn Nikkelverket Fullført

– Arne Tolli Pedersen Kr.sand kommune Fullført

– Arnfinn Ekberg VA Vegvesen Fullført

– Birger Røinaas Lærerne Fullført

– Bjørn Usterud Posten Fullført

– Carl Viggo Axelssen Egen bedrift Fullført

– Dag Tormod Trondsen Nikkelverket Fullført

– Finn Thomsen Egen bedrift Fullført

– Gunnar Johan Iglebæk Agder Energi Fullført

– Gunnar Magne Kåsa Agder Energi Fullført

– Håkon Kildebo Egen bedrift Fullført

– Hans Olav Omland UiA Fullført

– Hans Petter Ruud Agder Energi Fullført

– Harald Bergkåsa Egen bedrift Fullført

– Harry Arntsen Kr.sand kommune Fullført

– Helge Grindheim Egen bedrift Fullført

– Helge Moseid Posten Fullført

– Inge Torrey Tjøm KBRIL Fullført

– Johannes Oudalstøl Cameron Sense Fullført

– John Magnus Humborstad Team Mosjon Fullført

– Johnny Eriksen Nikkelverket Fullført

– Jon Anders Østhus Agder Energi Fullført

– Kai Andersen Elkem Fiskaa Fullført

– Kai Kårikstad Rejlers Fullført

– Kåre Eidsaa Kr.sand kommune Fullført

– Kjell Bjærum Agder Energi Fullført

– Kjell Egil Gjerde Idrettens Fullført

– Kjell K. Kristiansen Kvadr. Skolesenter Fullført

– Kjell Sverre Landelius Team Mosjon Fullført

– Knut Fosselie Team Mosjon Fullført

– Magne Finne Kruse Smith Fullført

– Nils Sørlie Egen bedrift Fullført

– Odd Jakobsen Egen bedrift Fullført

– Oddleif Lian Arkiv Fullført

– Oddmund Sjøveian Kr.sand kommune Fullført

– Odfinn Loka Nordea Fullført

– Olav Rustad Veidekke Agder Fullført

– Ole Sivert Sommerseth Elkem Fiskaa Fullført

– Øystein Edvardsen RadissonBlu Caledonien Fullført

– Øystein Vesterhus Nikkelverket Fullført

– Per Gunnar Østervold Egen bedrift Fullført

– Per Ludvig Berntsen Egen bedrift Fullført

– Per Magne Gjermundnes Varodd Fullført

– Per Otto Enger MH Wirth Fullført

– Per Otto Ose Jernbanen Fullført

– Roar Holdø Kr.sand kommune Fullført

– Stein Erikssen Nordea Fullført

– Stein Ruenes T.O. Slettebøe Fullført

– Svein Erik Iglebekk MH Wirth Fullført

– Svein Grummedal National Oilwell Fullført

– Svein Upsahl National Oilwell Fullført

– Sverre Strømmen Egen bedrift Fullført

– Terje Osnes VA Fylkeskommune Fullført

– Tom Bakken Egen bedrift Fullført

– Tom Lindeland Egen bedrift Fullført

– Tor Erik Sandsness MH Wirth Fullført

– Tor Harald Nilsen Egen bedrift Fullført

– Tor Helge Fosselie MH Wirth Fullført

– Tor Pedersen Strai Kjøkken Fullført

– Torstein N. Koveland TINE Kristiansand Fullført

M70-74

1 Hans H. Schelderup Team Mosjon 43.52

2 Åge Holgersen Nikkelverket 50.50

3 Harald Flå DNT Sør 55.18

4 Tor Egil Pedersen Egen bedrift 55.51

5 Johannes Jacobus Feenstra Egen bedrift 58.25

6 Øystein Stamland Rivco 60.28

7 Sverre Kaddeberg Skaar Team Mosjon 62.00

8 Jan Reinhard Hansen Egen bedrift 63.39

9 Sigurd Næss Andersen Songdalen kommune 66.15

– Alf Hæstad Egen bedrift Fullført

– Arnfinn Borø Søgne & Gr. Sp.bank Fullført

– Arnsten Ariansen Egen bedrift Fullført

– Bjarne Støylehommen Einar Torjesen Fullført

– Christian Lomeland Egen bedrift Fullført

– Egil Koestøl Hansen Egen bedrift Fullført

– Erik Bugge Nilsen Egen bedrift Fullført

– Erik Tønnesen Egen bedrift Fullført

– Gunnar A. Nordby Agder Energi Fullført

– Håkon Kiledal Statbil Fullført

– Harald Haraldsen Egen bedrift Fullført

– Helge Breen Nordea Fullført

– Helge Strøm Agder Energi Fullført

– Ivar Kaafjord Team Mosjon Fullført

– Jack Hansen Egen bedrift Fullført

– Jan A. Sødal Egen bedrift Fullført

– Jan Eide Agder Energi Fullført

– Jan Ove Olsen Taxi Sport Fullført

– Kåre Iglebæk Lærerne Fullført

– Kjell A. Salvesen Egen bedrift Fullført

– Kjell I. Svendsen RadissonBlu Caledonien Fullført

– Kjell Jacobsen Kr.sand kommune Fullført

– Kjell Tengesdal Egen bedrift Fullført

– Kjell Tønnessen Telesport Fullført

– Knut Tveiten Agder Energi Fullført

– Leif Kofoed T.O. Slettebøe Fullført

– Leif Sigbjørn Omdal Songdalen kommune Fullført

– Marco Federici Agder Energi Fullført

– Nils Andreas Persen Elkem Fiskaa Fullført

– Odd Kåre Rist Egen bedrift Fullført

– Øivind Fredriksen Optimera Fullført

– Ove Eeg Christiansen Handelsreisende Fullført

– Øyvind Kårikstad Egen bedrift Fullført

– Robert Wilson Egen bedrift Fullført

– Steinar Johannessen Team Mosjon Fullført

– Svein Arne Andreassen Telesport Fullført

– Sven Erik Fagermann LSK Fullført

– Terje Gitmark Eriksen Fædrelandsvennen Fullført

– Thorstein Hanssen Egen bedrift Fullført

– Tor Erik Wasland Kr.sand kommune Fullført

– Tor Ingebrethsen Einar Torjesen Fullført

– Tor Ingvar Njerve Statbil Fullført

– Tor Søyland Hansen Elkem Fiskaa Fullført

– Tore Tangen Kr.sand kommune Fullført

– Torstein Larsen Oceaneering Rotator Fullført

– Willy Heldal Vestas Castings Kr. Fullført

M75-79

1 Kjell Andreas Knudsen Posten 52.44

2 Borgar Haugland Team Mosjon 55.49

– Alf Haugland Egen bedrift Fullført

– Arnfinn Aas Egen bedrift Fullført

– Bjarne Fidje Egen bedrift Fullført

– Egil Hortman Telesport Fullført

– Harald R. Hille Egen bedrift Fullført

– Jan A. Stølen UiA Fullført

– Jan Owe Ødegaard Posten Fullført

– John Arvid Lie Lærerne Fullført

– Kåre Dunseth Egen bedrift Fullført

– Oddvar Tønnessen Egen bedrift Fullført

– Ole Ragnar Rypestøl Kr.sand kommune Fullført

– Tore Olsen RadissonBlu Caledonien Fullført

– Torfinn Mæsel Lærerne Fullført

– Tormod Åsan Egen bedrift Fullført

M80-

1 Arne Rafaelsen Nikkelverket 74.20

– Arnfinn Bujordet Jernbanen Fullført

– Bjørn Ekberg Egen bedrift Fullført

– Gunnar Grevskott Egen bedrift Fullført

– Helge E. Refsnes Egen bedrift Fullført

– John Charles Webb Nikkelverket Fullført

– John Emil Refsnes Egen bedrift Fullført

– Kai Birger Flå Egen bedrift Fullført

– Kjell Sangvik Egen bedrift Fullført

– Olaf Drangsholt Egen bedrift Fullført

– Ommund Skomedal Egen bedrift Fullført

– Per Bjørneseth Jernbanen Fullført

– Per Steen Sandell Nikkelverket Fullført

– Reidar Ringereide UiA Fullført

– Sverre Pettersen Kr.sand kommune Fullført

Publisert:
Vil du skrive for Lokalsporten?
Rune Stensland, Fædrelandsvennens produktsjef for Lokalsporten, ønsker bidrag fra nye skribenter velkommen. Ta direkte kontakt med Rune på 975 97 785
  1. Løping
  2. Mosjonsidrett