Steinsland med ny karusellseier

John Olav Steinsland er i siget om dagen og sikret seg torsdag nok en vinnertid i Terrengkarusellen. Sjekk alle resultatene nederst i innlegget.

Publisert:

Brukergenerert innhold

  • Sverre Larsen
    Bedriftsidretten Agder
Denne artikkelen er over tre år gammel

1383 deltakere utfoldet seg på Holmenkoll-løpet fra Grønn slette, i godt vær og med perfekt temperatur for løping.

t2

Hos jentene vant Anne Haaland Simonsen (23.14) solid, foran Tonje Homme (24.45), Linn Oppedal Strann (25.12), Kathrine Martinsen og Anine Kallhovd (begge 25.42).

Hos guttene ble det en god seier til John Olav Steinsland (20.03), foran Anders Tveit (20.26), Eivind Hurvenes (21.03), Tormod Klungland (21.07) og Johnny Stensvold (21.19).

t1

Hele 140 løp den lange Milslukerdistansen, og hos jentene vant Ingebjørg Schenk (57.51), like foran Unni Mesel (57.56) og Kjersti Ågedal-Mortensen (58.00).

Hos guttene ble Christian Bøen (44.28) klart best, foran Gunnar Brekke Amundsen (46.05) og Kristoffer Bakke (46.56).

Vi tok en prat med John Olav Steinsland etter løpet:

Hvordan trener du?

Nå for tiden trener jeg styrke, rulleski og løping.

Hva fokuserte du på i dag?

-Jeg lå i ryggen på Anders Tveit til det var gått tre kilometer. Deretter la jeg inn noen rykk på gruspartiene. Da fikk jeg ei luke.

Hvorfor er de beste best?

-De trener ikke nødvendigvis mest, men de trener best og lurest. Det lønner seg

t8

Anine Kallhovd (19)

Løp du i gruppe eller mye alene?

-Jeg sprang mye alene, og jeg hang meg på noen gutter som løp fort. Jeg løp bak dem.

Hva skal til for å skape gode resultater?

-Det er alltid viktig med trening og et sterkt og målrettet fokus. Ellers løper jeg det jeg har.

Hva skal til for å utvikle det talentet som man har?

-To ting gjelder. Det gjelder å trene mer og bedre.

t4

Enny-Karin Vindheim (53)

Hva skal til for at du stiller til start?

-Det er flere ting som er viktige. Det må være gøy å løpe. Og så er det jo sosialt, siden man treffer så mange folk. Karusellen er ukas høydepunkt.

Bidrar trening og konkurranse til god mental helse?

-Ja, så absolutt. Man bør ut og lufte seg. Ellers kan man bli amper.

Bør vi inkludere alle i karusellen?

-Ja, det synes jeg absolutt. Det gjelder både funksjonsfriske og funksjonshemmede. Alle bør være med på laget. Det gjelder alminnelige borgere i Norge, flyktninger, asylsøkere og folk som ønsker familiegjenforening. Noen løper fort, og andre tar det mer med ro.

t6

Robin Kvaase (18)

Hvordan blir vi motiverte?

-Vi bør gjøre det som vi synes vi er gode til. Og så er det gøy å oppnå resultater, spesielt å vinne.

Hva skal til for å utvikle karusellen?

-Alle må føle seg velkommen. Og så er det viktig å gjøre arrangementene kjente gjennom god markedsføring. Man bør sette av noe tid til tur eller løping i løpet av uka.

Trenger seniorene i karusellen et løft?

-Det er viktig at de eldre også trener, og at de trives med trening. Så er det viktig med positiv og trivelig prat. Uansett hvilket resultat som man oppnår, så er det moro.

t7

Arild Bergan (49), fra arrangøren

Er det viktig med fysisk aktivitet og god helse?

-Ja, det er og blir viktig alltid. Man bør holde seg i bevegelse hver dag. Og så kan man trene to-tre ganger i uka.

Bør man trene alene eller bør man coaches?

-Det er viktig både å trene alene, og å være sammen med andre når man gjør det. Når man er flere, er det godt med noen råd og noe veiledning. Så vi trenger coaching også.

Resultater – Vanlig løype (5,06 km)

K10-14

– Amalie Eriksen Egen bedrift Fullført

– Astrid White Egen bedrift Fullført

– Carina Holm Songdalen kommune Fullført

– Elise Kai Ting Teo Haneberg Egen bedrift Fullført

– Karoline Flå Egen bedrift Fullført

– Katrine Lygre Simonsen Egen bedrift Fullført

– Selma White Egen bedrift Fullført

– Synne Fosse Egen bedrift Fullført

– Thea Vågen Edvardsen Egen bedrift Fullført

K15-19

1 Anine Kallhovd Egen bedrift 25.42

2 Erika Strand Reber Schindler Heis 32.41

3 Anne Mette Hjort Egen bedrift 36.34

4 Ingrid Thorkildsen Nikkelverket 36.56

– Inger Marie Rypestøl Egen bedrift Fullført

– Ingvild Bryne Schikora Egen bedrift Fullført

– Kristin Andrea Salvesen Egen bedrift Fullført

– Linea Reed MH Wirth Fullført

– Liv Hege Homme Egen bedrift Fullført

– Marte Bjørseth Nilsen Student Fullført

– Renate Fossdal Sørlandet Sykehus Fullført

– Suzanne Lindekleiv Nygård Egen bedrift Fullført

– Tiril Slåen Svendsen Egen bedrift Fullført

K20-24

1 Marte Hodnemyr Student 32.11

2 Ananda Theresie Eskedal Egen bedrift 37.21

– Anja Cathrine Busterud Student Fullført

– Benedicte Sveinall Student Fullført

– Camilla Wikne Haagensen Egen bedrift Fullført

– Ida Pernille Birkeland Elkem Fiskaa Fullført

– Katarina Lunde Student Fullført

– Kristina Humborstad Team Mosjon Fullført

K25-29

1 Tonje Homme Kruse Smith 24.45

2 Maria Haven Egen bedrift 31.38

3 Karoline Erstad Optimera 32.59

4 Maria Lohne Bakke Kr.sand kommune 35.09

5 Ingrid Nesland Søgne kommune 35.15

6 Gerd Evelyn Mydland Student 38.42

7 Caroline Haarklau Larsen Kr.sand kommune 40.41

– Anette Birkeland Kr.sand kommune Fullført

– Anita Aarbakke Grundetjern Egen bedrift Fullført

– Ann Kristin Eide Idrettens Fullført

– Anne-Karoline Aas Kr.sand kommune Fullført

– Caroline Thorstensen Egen bedrift Fullført

– Eline Fredriksen Cowi Fullført

– Gerd Anne Pedersen Oasen skole Fullført

– Hanne Gorola Kr.sand kommune Fullført

– Heidi Skreå Aanundsen Phonero Fullført

– Helene Dahl Sørlandet Sykehus Fullført

– Helene Hørte Student Fullført

– Helene Vålandsmyr Torstveit Netthandelen.no Fullført

– Hilde Rakel Farestad Snøgg Fullført

– Hilde Solaas VA Vegvesen Fullført

– Ida Ulrikke Karlsen UiA Fullført

– Karine Bragvin Skagestad Egen bedrift Fullført

– Kristin Haagensen Egen bedrift Fullført

– Kristine Marie Ringsby Harestua Barnehage Fullført

– Malene Kleiven Sørlandet Sykehus Fullført

– Margrethe Saga Student Fullført

– Mathilde Klungland Sørlandet Sykehus Fullført

– Mone Hafnor Egen bedrift Fullført

– Natascha Erkkilã Netthandelen.no Fullført

– Rikke Andrine Næss Cameron Sense Fullført

– Torill Holm Songdalen kommune Fullført

K30-34

1 Linn Oppedal Strann VA Fylkeskommune 25.12

2 Kathrine Martinsen Egen bedrift 25.42

3 Elisabeth Gill Kr.sand kommune 26.35

4 Monica Mjåland Thortveit Sørmegleren 27.32

5 Synnøve Thomassen Tangen vgs 28.30

6 Camilla Bjørnevåg Kr.sand kommune 33.00

7 Hilde Løfsnes Cameron Sense 33.29

8 Hilde Strand Sørlandet Sykehus 38.51

9 Janina Vollset Iveland kommune 40.00

10 June Bjorå Kjelvik Egen bedrift 51.49

– Bente Urdal Kr.sand Politi Fullført

– Birgit Homme Statbil Fullført

– Birgitte Haugeland Olsen Sørlandet Sykehus Fullført

– Caroline Andersen Phonero Fullført

– Caroline Breidenthal Cowi Fullført

– Gunnhild Ro Sørlandet Sykehus Fullført

– Hanne Jørgensen Hennig-Olsen Is Fullført

– Hege Hovland Student Fullført

– Ingrid Eide Natvig Sørlandet Sykehus Fullført

– Kristin Geelmuyden Egen bedrift Fullført

– Kristine Krohn Kr.sand kommune Fullført

– Linda Erklev Egen bedrift Fullført

– Lisbeth Jørgensen Egen bedrift Fullført

– Lise Strædet Kr.sand kommune Fullført

– Marianne Osnes National Oilwell Fullført

– Marit Lande Kr.sand kommune Fullført

– May Iren Trædal Phonero Fullført

– Miriann Mitander Gumpen Gruppen Fullført

– Nina Johannessen Naalsund Trimtex Fullført

– Ragnhild Skomedal Statbil Fullført

– Randi Føreland Kr.sand kommune Fullført

– Reidun Moi Egen bedrift Fullført

– Stina Haugland MH Wirth Fullført

– Tonje Aarhus Risinggård PwC Fullført

– Torunn Birkeland Bakken Egen bedrift Fullført

– Vibeke Golf Hörmann Fullført

K35-39

1 Anne Haaland Simonsen Egen bedrift 23.14

2 Stefanie Johnsen UNIT4 32.00

3 Elisabeth Haarr Dønnestad Repstad Anlegg 32.26

4 Hege Hennig Lunde Egen bedrift 32.43

5 Irene Arntsen Egen bedrift 33.18

6 Nina Christine Farmen National Oilwell 34.08

7 Gro Elise Prestvold Repstad Anlegg 35.13

8 Hege Pedersen Udjus Egen bedrift 35.35

9 Heidi Møller Strand Pareto JGO 36.20

10 Beate Lygre Sørlandet Sykehus 36.50

11 May Snemyr Falkgjerdet DNB 37.01

12 Astrid Grønås Granum Egen bedrift 37.13

13 Marte Karen Hiorth Johnson Kr.sand kommune 38.00

14 Lisbeth Frustøl Oasen skole 39.02

15 Linda Gurvin Opheim UiA 50.43

– Bjørg Marit Nyjordet Egen bedrift Fullført

– Christin Nyqvist Phonero Fullført

– Hanne Geelmuyden Chr.holm Eiendom Fullført

– Hilde Thomassen Harestua Barnehage Fullført

– Kari Reinertsen Jerstad Kr.sand kommune Fullført

– Lena Vennesland Sørlandet Sykehus Fullført

– Liv-Marit Engebu Asplan Viak Fullført

– Marianne Knutsen PwC Fullført

– Marianne Moen Nesheim Kr.sand kommune Fullført

– Nina Neleta Hopen Kirkens Bymisjon Fullført

– Randi Jakobsen Egen bedrift Fullført

– Roxana Gajardo National Oilwell Fullført

– Silje Weistad Egen bedrift Fullført

– Sissel Askedal Rossebø Agder Energi Fullført

– Trine Ugelstad TTS Marine Fullført

– Vigdis Seberg VA Vegvesen Fullført

K40-44

1 Kjersti Reiersen Egen bedrift 25.46

2 Hilde Furuborg Kr.sand kommune 25.51

3 Rannveig Follerås Oasen skole 26.00

4 Siri Helene Puntervold Nilssen UiA 28.13

5 Anette Myhre Sørlandet Sykehus 28.43

6 Solfrid Berg Hovden Vennesla kommune 29.11

7 Bodil Kvernenes Nørsett Egen bedrift 29.44

8 Ingunn Pedersen Student/Lærerne 29.56

9 Anne Caroline Bakken Søgne kommune 30.43

10 Pia Berling Kr.sand kommune 31.09

11 Charlotte P. Aspholm Steinerskolen Kr.sand 31.17

12 Siri Merete Johannessen Kr.sand kommune 32.40

13 Hege Andersen Homme Egen bedrift 35.35

14 Marianne Ulsaker NorgesEnergi 35.38

15 Kathrine Gregersen Egen bedrift 36.45

16 Jorunn Skuterud Hansen Vennesla kommune 37.18

17 Janne Hjort Egen bedrift 37.57

18 Inger Marit J. Johanssen Egen bedrift 41.04

19 Laila Aanensen Egen bedrift 44.16

– Ane Halse Agder Energi Fullført

– Anita Eik Omestad Vestre Torv Fullført

– Anna Alon UiA Fullført

– Anne Grethe Karlsen Student Fullført

– Anne Gry Messenlien Elkem Fiskaa Fullført

– Audhild Strømme VA Fylkeskommune Fullført

– Audhild Torset Kristiansen VA Fylkeskommune Fullført

– Ellen Fjørtoft Kilden Fullført

– Ellen Rugsland Egen bedrift Fullført

– Gro Anita Lybeck Egen bedrift Fullført

– Hege Enger Phonero Fullført

– Hilde Engedal Egen bedrift Fullført

– Hilde Vestbakke Agder Energi Fullført

– Inger Skjævesland Egen bedrift Fullført

– Kari-Anne Nesdal Jonassen Hennig-Olsen Is Fullført

– Kirsten Stensvold Egen bedrift Fullført

– Linda Bomann Egen bedrift Fullført

– Linda Kalsnes Kr.sand kommune Fullført

– Målfrid Byrkjedal Gumpen Gruppen Fullført

– Margrethe Thorsen National Oilwell Fullført

– Marit Amundsen Cameron Sense Fullført

– Meike Pollestad Agder Energi Fullført

– Nina Fosse Rambøll Norge Fullført

– Nina Slåen Svendsen Bystranda Legesenter Fullført

– Rita Henriksen Sørlandet Sykehus Fullført

– Siv Ruenes Jacobsen Nikkelverket Fullført

– Stine Rye Bårdsen UiA Fullført

– Torunn Vasveen Henriksen Kr.sand kommune Fullført

– Unni Tveit Kr.sand kommune Fullført

– Veslemøy Hanssen Sørlandet Sykehus Fullført

K45-49

1 Christina White Alcoa Lista 27.59

2 Irene Beate Øhrn Arnevik Søgne kommune 28.15

3 Sigrun Drangsholt Lærerne 31.15

4 My Choi Hsiung Sørlandet Sykehus 32.26

5 Elisabeth Skaaland Neset Sørlandet Sykehus 32.33

6 Irene Solli Egen bedrift 34.01

7 Dung Tuyet Nguyen Egen bedrift 34.25

8 Hanne Therese Ekra Lærerne 34.42

9 Marianne Skjelbred-Knutsen Tangen vgs 34.54

10 Kristin Mossing Berntsen MH Wirth 36.10

11 Elin Fossli Sørlandet Sykehus 36.52

12 Laila Duesund Helland Sørlandet Sykehus 40.50

13 Ingrid Wangsvik Kilden 41.50

14 Inger Johanne Eskedal Egen bedrift 44.37

– Anita Enger Egen bedrift Fullført

– Anne Catrine Vollen Berg-Hansen Fullført

– Anne Grethe Aune Grosås Sørlandet Sykehus Fullført

– Anne Grethe Ellingsen RPC Packaging Fullført

– Anne Kari Borgersen National Oilwell Fullført

– Anne Strand Andersen Agder Energi Fullført

– Anny Hermansen Kr.sand kommune Fullført

– Åse Bjørsvik Korsmo Kr.sand kommune Fullført

– Aud Sørbø Ausland Lærerne Fullført

– Bente Aateigen Hörmann Fullført

– Berit Wikøren Agder Energi Fullført

– Birte Eiersland Egen bedrift Fullført

– Brita Hansen Kr.sand Politi Fullført

– Cher Lan Teo Haneberg Cameron Sense Fullført

– Christin Fast Andersen Egen bedrift Fullført

– Elin Urstad Espeland Kr.sand kommune Fullført

– Elisabeth Slettebøe Hansen T.O. Slettebøe Fullført

– Gerd Inger Kravlen Sørlandet Sykehus Fullført

– Grete Pedersen Kr.sand Politi Fullført

– Grete Sætre Bruheim Egen bedrift Fullført

– Gudrun Rosseland Sørli Posten Fullført

– Heidi Haugerud Sørlandet Sykehus Fullført

– Heidi Jordan Kr.sand kommune Fullført

– Hilde Erdvig Rambøll Norge Fullført

– Hilde Gerd Gorola Egen bedrift Fullført

– Hilde Haugedal Statbil Fullført

– Hilde Irene Tveit Kr.sand kommune Fullført

– Inger Lene Høgseth Kr.sand kommune Fullført

– Inger Lise Hærås Revisjon Sør Fullført

– Inger Margrethe Axelsen Kr.sand kommune Fullført

– Ingunn Anita Øien Frøytland Egen bedrift Fullført

– Jenny Aamodt OneCo Fullført

– Jorunn Fjeldkjøn Sørlandet Sykehus Fullført

– Karianne Øen Posten Fullført

– Kirsti Lossius Statbil Fullført

– Kristin Eidem Pedersen Statbil Fullført

– Kristin Johannessen Kr.sand kommune Fullført

– Kristin Log Indbjo Tilsynsgampene Fullført

– Lillian Eikeland Elkem Fiskaa Fullført

– Lillian Skonhoft Advokatfirma Tofte Fullført

– Linda Andreassen RadissonBlu Caledonien Fullført

– Linda Varhaug Røsnes Egen bedrift Fullført

– Liv Astri H. Skarberg Sørlandet Sykehus Fullført

– Liv Hege Fosselie Aas Lærerne Fullført

– Mari-Anne Hallandvik Kr.sand kommune Fullført

– Marianne Fidje Mjåland Sørlandet Sykehus Fullført

– Marianne Svendsen Egen bedrift Fullført

– Marit Dahl Pedersen VA Fylkeskommune Fullført

– Mona Aluwini Kr.sand kommune Fullført

– Mone Stusvig Team Mosjon Fullført

– Nelly Merete Grapendaal Kr.sand kommune Fullført

– Nina S. Nesheim Egen bedrift Fullført

– Nina Sandø Klungland Per Klungland Fullført

– Nina Valen Gevir 07 Fullført

– Oddrun Bronebakk Sørlandet Sykehus Fullført

– Ragna Hageland Kvadr. Skolesenter Fullført

– Randi Marie Rypestøl Hellvik Hus Fullført

– Reidun Abelsæth Sørlandet Sykehus Fullført

– Ritha Johannessen Sørlandet Sykehus Fullført

– Signe-Marie Kile Kr.sand kommune Fullført

– Sigrid Gabrielsen Egen bedrift Fullført

– Siri Berhus Johansen OneCo Fullført

– Sissel Røysland Berntsen Læringsverkstedet Fullført

– Solfrid Lie Bjorvand Egen bedrift Fullført

– Tone Beate Grøtterød Kr.sand kommune Fullført

– Torill Brottveit Returkraft Fullført

– Torun Tryfoss Salvesen Egen bedrift Fullført

– Trine Lidi Egen bedrift Fullført

– Wenche Solheim Statbil Fullført

K50-54

1 Lisbeth Jensen Gallefoss Kr.sand kommune 25.58

2 Bjørg Kari Haugland Nikkelverket 27.27

3 Turid Kallhovd Egen bedrift 28.37

4 Janne Thorstensen Statbil 29.03

5 Riina Upsal Multiconsult 29.57

6 Trine Beate Resmann Egen bedrift 34.02

7 Toril Brantzeg Cameron Sense 34.12

8 Mona Guttormsen Multi Regnskap 34.24

9 Tone Ellingsen Kr.sand Politi 35.18

10 Marit Norby Kr.sand kommune 35.49

11 Jorunn Bjørkeng National Oilwell 37.00

12 Gunn Anita Drivdal Team Mosjon 42.53

– Anita Kleveland Kr.sand Politi Fullført

– Ann Hilde Bue Læringsverkstedet Fullført

– Anne Grete Skaanes Isaksen Egen bedrift Fullført

– Anne Gyland MacGregor Fullført

– Anne Sofie Kaaland Tollvesenet Fullført

– Anne-Britt Frivoll Tangen vgs Fullført

– Anne-Grethe Rolstad Esdar Evry Fullført

– Annie Ullah Kirkens Bymisjon Fullført

– Åse Kristiansen UiA Fullført

– Audny Synnøve Hareland MacGregor Fullført

– Barbro Berntsen Nikkelverket Fullført

– Beate Kristin Tversland Kr.sand kommune Fullført

– Bente Gullsmedmoen Hauge Lærerne Fullført

– Bente Meberg Gran Kr.sand kommune Fullført

– Berit Coldal Kruse Smith Fullført

– Birgith Edvardsen Egen bedrift Fullført

– Brit Lyngstad UiA Fullført

– Britt Hilde Hattrem RadissonBlu Caledonien Fullført

– Eli Grindland Sørlandet Sykehus Fullført

– Elin Vatne Boss Industri Fullført

– Elisabeth S. Dahl Egen bedrift Fullført

– Elisabeth Thompson BRG Entreprenør Fullført

– Ellen Holtskog Wathne Læringsverkstedet Fullført

– Ellen Skomedal Sørlandet Sykehus Fullført

– Ellen Tengesdal Pedersen Egen bedrift Fullført

– Eva Larsen Schenker Fullført

– Eva Ottesen Kr.sand kommune Fullført

– Frøydis Nordgård Vik UiA Fullført

– Grete Klev Statbil Fullført

– Gunhild Hageland Egen bedrift Fullført

– Gunn Strand MH Wirth Fullført

– Gunnvor Juell Sørvig Kr.sand kommune Fullført

– Guri Sæterlid Team Mosjon Fullført

– Hanne Aanensen Egen bedrift Fullført

– Hilde Eftevåg Stormberg Fullført

– Inger Olsen Lærerne Fullført

– Inger Setervang Kr.sand kommune Fullført

– Ingjerd Lind Sørlandet Sykehus Fullført

– Ingrid Heltne Repstad Anlegg Fullført

– Ingunn Solborg Nikkelverket Fullført

– Jorunn S. Buer Sørlandet Sykehus Fullført

– Jorunn Stokka Egen bedrift Fullført

– Judy Erland Egen bedrift Fullført

– Karen Adine Nevland Cameron Sense Fullført

– Kari Haugland Vestre Torv Fullført

– Kjersti Fuglerud Sødal Sørlandet Sykehus Fullført

– Konstanse Skeie MH Wirth Fullført

– Lillian Lie Egen bedrift Fullført

– Linda N. Nesse Sørlandet Sykehus Fullført

– Liv Heidi Torsvik Posten Fullført

– Magnhild Svendsen MH Wirth Fullført

– Margareth Wathne Posten Fullført

– Marianne Homme Egen bedrift Fullført

– Marit Kristin B. Lund Sørlandet Sykehus Fullført

– Marit Stedjan VA Fylkeskommune Fullført

– May Torill Holvik Kr.sand Politi Fullført

– May Tove Andve INITEK Fullført

– May Tove Folland Kirkens Bymisjon Fullført

– Merete Knudsen Lønne KBRIL Fullført

– Mette Haugland Espeland MH Wirth Fullført

– Miriam Høgseth Joakimsen MH Wirth Fullført

– Mona Johannessen Sørlandet Sykehus Fullført

– Mona Mortensen Repstad Anlegg Fullført

– Mona Rosseland National Oilwell Fullført

– Oddrun Mevold Sørlandet Sykehus Fullført

– Ragnhild Aasen Berg-Hansen Fullført

– Reidun Alise Svestad Rejlers Fullført

– Reidun Beate Jensen MacGregor Fullført

– Rita Holst Mizuno Fullført

– Siri Bue Trædal Kr.sand kommune Fullført

– Siri Mortensen VA Vegvesen Fullført

– Sofie Elise Ringen Kr.sand Dyrepark Fullført

– Solfrid Viste Egen bedrift Fullført

– Solveig Løhaugen Wigemyr Fullført

– Solveig Schia Kr.sand kommune Fullført

– Trine Marit Aasen Egen bedrift Fullført

– Turid Eie Statbil Fullført

– Turid Skjævestad Strømmestiftelsen Fullført

K55-59

1 Hanne Katinka Hofgaard Kr.sand kommune 26.29

2 Gunnveig Syrstad Rykkelid Egen bedrift 29.36

3 Reidun Klungland Cameron Sense 37.20

4 Janne S. Køber VA Vegvesen 38.55

5 Frøydis Aslagsen Tønnessen TTS Marine 39.04

– Anette Huseth Eide Kr.sand kommune Fullført

– Anita Berntsen Kalstad Kr.sand kommune Fullført

– Anita Fuglestad Kruse Smith Fullført

– Ann Brandser Kr.sand kommune Fullført

– Ann Brit Hoslemo Trucknor Kr.sand Fullført

– Ann Kirsten Aas Sørlandet Sykehus Fullført

– Anne Grete Lindeland UiA Fullført

– Anne Grete Mjåland Kr.sand kommune Fullført

– Anne Grimstad Sørlandet Sykehus Fullført

– Anne Gro Tengesdal Statbil Fullført

– Anne Lise Grindland Kr.sand kommune Fullført

– Anne Marie Tjessem Team Mosjon Fullført

– Anne Marit Fjeldsgård Boen Bruk Fullført

– Anne Wenche Hagen Varodd Fullført

– Anne-Grete Uglebakken Egen bedrift Fullført

– Åse Loland Fredheim Egen bedrift Fullført

– Åse-Gunn Mosvold Hogga Egen bedrift Fullført

– Astrid Nilsen Posten Fullført

– Benthe Kallhovd Returkraft Fullført

– Berit Egebakken Huntonit Fullført

– Berit Eikaas Ingebretsen Team Mosjon Fullført

– Berit H. Mikalsen Sørlandet Sykehus Fullført

– Berit Hylland TTS Marine Fullført

– Bjørg Hellem VA Fylkeskommune Fullført

– Brit Haddeland Sørlandet Sykehus Fullført

– Britt Larsen Strai Kjøkken Fullført

– Dorte Kvist Sørlandet Sykehus Fullført

– Elin Midtbø Sørheim Kr.sand kommune Fullført

– Eva Sæthern Arneberg Kvadr. Skolesenter Fullført

– Evy Merethe Birkeland Kr.sand kommune Fullført

– Gerd Eftevåg Bjørge MH Wirth Fullført

– Grete Tvedten T.O. Slettebøe Fullført

– Grethe Norbakk Kr.sand kommune Fullført

– Gro Haatveit Valle Sparebank Fullført

– Gro Kolrud Sørlandet Sykehus Fullført

– Gunn Eriksen Sæbø Kr.sand kommune Fullført

– Hilde Hafnor Atrium Hagemøbler Fullført

– Inger E. Standal MH Wirth Fullført

– Inger Helen Horsgård Kr.sand kommune Fullført

– Ingrid Larsen Kr.sand kommune Fullført

– Janne Johansen Lie Kr.sand kommune Fullført

– Johanne Helle Liane Egen bedrift Fullført

– June Østerhus ITE Østerhus Fullført

– Kari Bergstad Tredal Egen bedrift Fullført

– Kari Obrestad Sørlandet Sykehus Fullført

– Karin Landa Frigstad Sørlandet Sykehus Fullført

– Kirsten B. Fauske Kr.sand kommune Fullført

– Kirsten Sola Egen bedrift Fullført

– Kirsti Hansen Future Production Fullført

– Laila Dybvik Sørlandet Sykehus Fullført

– Laila Røinås Statbil Fullført

– Lillian Tørressen Tollvesenet Fullført

– Lisbet Tellefsen Handelsbanken Fullført

– Liv Bente H. Friestad UiA Fullført

– Marith Ødegaard Dvergsnes Sweco Norge Fullført

– May Linda Larsen Agder Energi Fullført

– May Meling Eltelnetworks VA Fullført

– May-Britt Farestad Snøgg Fullført

– May-Britt Hagerup Team Mosjon Fullført

– May-Britt Stifoss Sørlandet Sykehus Fullført

– Merete Haukom Air Products Fullført

– Mona Bruun Johansen Kredinor GO Fullført

– Ragnhild Aas MacGregor Fullført

– Randi Stallemo Bergan Sørlandet Sykehus Fullført

– Reidun Rødland Egen bedrift Fullført

– Rita Hægeland Sørlandet Sykehus Fullført

– Signe Gunn Myre VA Vegvesen Fullført

– Sigrun Arnardóttir Kelly Services Fullført

– Siren Huseth Dovland Sørlandet Sykehus Fullført

– Siri Marianne Coward Statbil Fullført

– Solveig Irene Kile Kr.sand kommune Fullført

– Sølvi Moland Haarklau BRG Entreprenør Fullført

– Sunniva Aabel Kr.sand kommune Fullført

– Susan Vivian Knutsen Posten Fullført

– Tone Mosberg Norgesplaster Fullført

– Tora Trydal Sørlandet Sykehus Fullført

– Toril Benjaminsen Egen bedrift Fullført

– Torunn Helleren Telesport Fullført

– Turid Høgberg Handelsbanken Fullført

– Venke Moe Kr.sand kommune Fullført

– Vera Ringdal Folkvord Kr.sand Politi Fullført

– Vigdis Borgemyr Berntsen Kr.sand kommune Fullført

– Wenche Mykland Trucknor Kr.sand Fullført

K60-64

1 Margaret Anne Heald Kr.sand kommune 31.20

2 Kjellaug Fjordheim Sørlandet BBL 32.02

– Aase Paulsen Lærerne Fullført

– Ann Elisabeth Jakobsen Kr.sand kommune Fullført

– Anna Ramsland Sørlandet Sykehus Fullført

– Anne Grete Stangeland Varodd Fullført

– Anne Isaksen Egen bedrift Fullført

– Anne Karin Beurling Statbil Fullført

– Anne Marie Løvsland Kr.sand Politi Fullført

– Anni Lunden Egen bedrift Fullført

– Åse Holthe VA Fylkeskommune Fullført

– Åse Reidun Axelsen Posten Fullført

– Astri Ruud Schenker Fullført

– Aud Reidun Høigaard Kredinor GO Fullført

– Aud Undheim Andersen Nordea Fullført

– Bjørg Endresen Sørlandet Sykehus Fullført

– Bjørg Frøysaa Lærerne Fullført

– Bothild Kvernland Kr.sand kommune Fullført

– Eli Hommekland Egen bedrift Fullført

– Eli Ose Egen bedrift Fullført

– Elin B. Svalland Egen bedrift Fullført

– Elin R. Langøy Ilebekk Sørlandet Sykehus Fullført

– Eva Wikstrand Edvardsen Kr.sand kommune Fullført

– Gretha Hallaren Kr.sand kommune Fullført

– Ingebjørg Sundtjønn Sørlandet Sykehus Fullført

– Inger Vehus Egen bedrift Fullført

– Ingibjørg Thóroddsdóttir Egen bedrift Fullført

– Janne Johansen Pensjonist Fullført

– Jannicke Greipsland Egen bedrift Fullført

– Jorunn Tveite Gundersen Kr.sand kommune Fullført

– Kari Frøyland MH Wirth Fullført

– Karin Risdal Tveit UiA Fullført

– Kirsten Finnestad Egen bedrift Fullført

– Kirsten Ingrid Heggland Egen bedrift Fullført

– Kirsten Lundevold Kvinlaug Egen bedrift Fullført

– Kjersti Haanes Kr.sand kommune Fullført

– Kristine Oftedal Nordea Fullført

– Lisbeth Nilsen Kr.sand kommune Fullført

– Liv Halvorsen Kr.sand kommune Fullført

– Louise Maria Syrtveit Statbil Fullført

– Marianne Strømstad Kr.sand kommune Fullført

– Marit Lindal Kr.sand kommune Fullført

– Marit Nodeland Sødal Kr.sand kommune Fullført

– Marit Notland Handelsbanken Fullført

– May Brit Nyland Egen bedrift Fullført

– Merethe Faret Statbil Fullført

– Møyfrid Sandvik Egen bedrift Fullført

– Nina Ribe Egen bedrift Fullført

– Oddbjørg Moe Aquarama Fullført

– Randi Bragdø Sangesland Sørlandet Sykehus Fullført

– Reidun Drivdal Thomassen Tollvesenet Fullført

– Rita Pedersen Kr.sand kommune Fullført

– Sigrun Fossheim Sørlandet Sykehus Fullført

– Siri Løvbukten Statbil Fullført

– Torunn Evensen Berg-Hansen Fullført

– Tove Merete Rismyhr Kr.sand kommune Fullført

– Unni Osnes Egen bedrift Fullført

– Vigdis Håbesland VA Fylkeskommune Fullført

– Vigdis Rysstad Schenker Fullført

– Wenche Graaner Sørlandet Sykehus Fullført

K65-69

1 Aud Bente Fjeld-Syvertsen Egen bedrift 39.20

2 Inger Marie Holthe Sørlandet Sykehus 39.56

– Aase Kiledal Statbil Fullført

– Alfrid Hånes Kr.sand kommune Fullført

– Ann Lisbeth Thomsen Egen bedrift Fullført

– Anne Grethe Fagermann Egen bedrift Fullført

– Arnhild Kristiansen Egen bedrift Fullført

– Arny Danielsen Kr.sand kommune Fullført

– Åse Jakobsen Kr.sand kommune Fullført

– Åse Leire Kruse Smith Fullført

– Astrid Fagerbakke Egen bedrift Fullført

– Astrid Ruud Andersen Sørlandet Sykehus Fullført

– Bente Økland Eltelnetworks VA Fullført

– Berit Anne Ugland UiA Fullført

– Berit Lauvrak Dale Sørlandet Sykehus Fullført

– Berit Tønnessen MH Wirth Fullført

– Bjørg Ellingsen Nordlie Idrettens Fullført

– Bodil Kofoed T.O. Slettebøe Fullført

– Brita Stav Johanssen Lærerne Fullført

– Eirun Johannessen Egen bedrift Fullført

– Eli Erikssen Posten Fullført

– Elin Gundersen Sørlandet Sykehus Fullført

– Elin Lande Sørlandet Sykehus Fullført

– Ellen Margrethe Klungland Kvadr. Skolesenter Fullført

– Ellen Smestad Egen bedrift Fullført

– Else Bessesen Nikkelverket Fullført

– Grete Klottrup Larsen Nikkelverket Fullført

– Hellen Hennig Rustad UiA Fullført

– Hildur Håverstad Sørlandet Sykehus Fullført

– Hildur Toft Sundtjønn Nikkelverket Fullført

– Ingeborg Elise Rojahn Statbil Fullført

– Inger Brit Mosvald Egen bedrift Fullført

– Inger Britt Handegard MH Wirth Fullført

– Inger Lise Kaaterud Sørlandet Sykehus Fullført

– Inger Lise Osmundsen Nordialog Fullført

– Inger Marie Oudalstøl Cameron Sense Fullført

– Inger-Grethe Vabo Caverion Norge Fullført

– Ingjerd Wiggen Egen bedrift Fullført

– Kari Greibesland Tratec Norcon Fullført

– Kari Olivia Sødal Egen bedrift Fullført

– Karin Federici Agder Energi Fullført

– Karin Helene Romseland Lærerne Fullført

– Kirsten Salthaug Rambøll Norge Fullført

– Laila Os Kr.sand kommune Fullført

– Lili Margrethe Johansen Sørlandet Sykehus Fullført

– Lillian Helene Nordby Kr.sand kommune Fullført

– Liv Irene Flaaten Egen bedrift Fullført

– Liv Jakobsen Kr.sand Politi Fullført

– Liv Marion Øina Egen bedrift Fullført

– Liv May Nielsen Kvadr. Skolesenter Fullført

– Magnhild Iglebæk Statbil Fullført

– Marit Eriksen Lærerne Fullført

– Merethe Gundegjerde Egen bedrift Fullført

– Olaug Drange Optimera Fullført

– Randi S. Fosselie Egen bedrift Fullført

– Randi Strøm-Olsen Sparebanken Sør Fullført

– Reidun Gustafson Repstad Anlegg Fullført

– Rose Johansen RadissonBlu Caledonien Fullført

– Signe Vatne Egen bedrift Fullført

– Sissel Wessman Lærerne Fullført

– Solveig Hægeland Agder Energi Fullført

– Solveig Magnussen Arkiv Fullført

– Sølvi Evensen Egen bedrift Fullført

– Tonny Allis Esperås OSM Offshore Fullført

– Torun Augland Egen bedrift Fullført

– Torunn Steinvik Color Line Fullført

– Tove Magnussen T.O. Slettebøe Fullført

– Vibeke Holme Tjøm Sørlandet Sykehus Fullført

– Wenche Ludvigsen Egen bedrift Fullført

K70-74

– Ann-Britt Skår Dahl Lærerne Fullført

– Ann-Elise Robertsen Sørlandet Sykehus Fullført

– Anne Grethe Andersen Kr.sand kommune Fullført

– Anne Lise Lauvnes Kr.sand kommune Fullført

– Anne Marie Pedersen Kr.sand kommune Fullført

– Anne Turid Andersen Egen bedrift Fullført

– Anne-Elisabeth Jørgensen Songdalen kommune Fullført

– Aslaug Mosby Kr.sand kommune Fullført

– Birgit Drangsholt Egen bedrift Fullført

– Bjørg Reidun Roland UiA Fullført

– Bjørg Rist Egen bedrift Fullført

– Eldbjørg Larsen Oceaneering Rotator Fullført

– Ester Haugland Egen bedrift Fullført

– Eva Haugedal Egen bedrift Fullført

– Eva Wullum Fosselie Lærerne Fullført

– Frøydis Ekeland Egen bedrift Fullført

– Grete Turid Foss Statbil Fullført

– Gunhild Liene Egen bedrift Fullført

– Gunhild Svenningsen Lærerne Fullført

– Helle Elise Moe Egen bedrift Fullført

– Inger Flatestøl Egen bedrift Fullført

– Kari Bjelland Egen bedrift Fullført

– Kari Breen Kr.sand kommune Fullført

– Laila O. Karlsen Egen bedrift Fullført

– Lilly Ragnhild Frivold Egen bedrift Fullført

– Marie-Francoise Peersen Statbil Fullført

– Marit Osmundsen Egen bedrift Fullført

– Norunn Heldal Vestas Castings Kr. Fullført

– Rannveig Opsal Nielsen Egen bedrift Fullført

– Reidun Østervold Lærerne Fullført

– Rose Dunseth Egen bedrift Fullført

K75-79

– Anne Marie Saaghus Statbil Fullført

– Bjørg Hanna Lund OSM Offshore Fullført

– Bjørg Lillian Homme Egen bedrift Fullført

– Bjørg Staalesen Egen bedrift Fullført

– Ester Aas Egen bedrift Fullført

– Gudveig Jørundland Lærerne Fullført

– Ingrid Pettersen Kr.sand kommune Fullført

– Kirsten Vraa Egen bedrift Fullført

– Lilian Andersen Nikkelverket Fullført

– Olaug Vehus Lærerne Fullført

– Reidun Ruethemann UiA Fullført

– Solveig Haslerud Nordea Fullført

K80-

– Britt Høyer-Jonassen Egen bedrift Fullført

– Eva Bujordet Jernbanen Fullført

– Gerd Rasmussen Egen bedrift Fullført

– Hilda Webb Nikkelverket Fullført

– Signe Bjørg Refsnes Egen bedrift Fullført

Aktive M16-29

1 Eivind Hurvenes Kristiansand Løpeklubb 21.03

M10-14

– Andreas Risvand Fossheim MH Wirth 32.00

– Oskar S. Messenlien Egen bedrift 34.38

– Simon Beckmann Kristiansen Egen bedrift 28.00

– Sindre Eikhom Hølmebakk Egen bedrift 28.20

– Snorre Slettebøe T.O. Slettebøe Fullført

– Trygve Nomeland KOK 26.16

M15-19

1 Thomas Aamodt OneCo 21.47

2 Tobias Hægeland Egen bedrift 22.29

3 Håkon Langeland Gjesteklasse 23.53

4 Haakon Svendsen Hennig-Olsen Is 24.03

5 Truls Klungland Per Klungland 24.55

6 Kristoffer Flå Egen bedrift 28.16

7 Robin Kvaase Agder Energi 31.01

8 Bendik Alm Egen bedrift 38.25

9 Anders Fintland Student 41.21

– Bernhard R. Bøckman Egen bedrift Fullført

– David Frøytland Egen bedrift Fullført

– Hallvard Brekka Egen bedrift Fullført

– Joakim Nesdal Jonassen Hennig-Olsen Is Fullført

– Ørjan Solheim Hansen Statbil Fullført

– Torstein Slettebøe T.O. Slettebøe Fullført

– Wilhelm Eriksen Berg-Hansen Fullført

M20-24

1 John Olav Steinsland Student 20.03

2 Henrik Fjellstad Gjesteklasse 22.26

3 Kristian Svendsen Student 24.27

4 Ole Asbjørn Byberg Elkem Fiskaa 26.31

5 Joachim Nordseth Gjesteklasse 26.40

6 Morten Coward Student 32.00

7 Tobias Bjerland Gumpen Gruppen 37.40

8 Nikolai Fintland Egen bedrift 41.21

– Martin Engamo Egen bedrift Fullført

– Morten Skarpengland Egen bedrift Fullført

M25-29

1 Anders Tveit Gjesteklasse 20.26

2 Kjetil Berntsen Ernst & Young Kr. 22.14

3 Marius Engeland Hennig-Olsen Is 22.51

4 Glenn Breland Student 23.13

5 Joakim Skolt Student 25.39

6 Glenn Sørensen Egen bedrift 26.15

7 Nils Guttormsen Multi Regnskap 26.59

8 Ola Almvik Mekonomen Sørl.p. 29.27

9 André Holbæk Egen bedrift 29.39

10 Christian Heggland National Oilwell 31.34

11 Kristoffer Jahnsen Securitas 32.02

12 Kim Daniel Osmundsen MacGregor 32.56

13 Daniel Bentsen Egen bedrift 33.06

14 Kjetil Lohne Bakke National Oilwell 37.24

– Anders Ziegler PwC Fullført

– Dennis Nymo Gjesteklasse Fullført

– Jon Erik Liebermann Kr.sand kommune Fullført

– Jørgen Eide Elde Egen bedrift Fullført

– Martin Aanundsen SiA Fullført

M30-34

1 Arnstein Bernt Olsen National Oilwell 22.05

2 Frode Amundsen VA Fylkeskommune 23.50

3 Georg Hafslund MacGregor 24.51

4 Kai Ådne Kostøl MH Wirth 25.23

5 Gunstein Skomedal Elkem Fiskaa 26.22

6 Eirik Mørch Aaen Egen bedrift 26.42

7 Espen Lund Bjørnsen Kr.sand kommune 29.08

8 Espen Moseidjord Bønder i byen 29.20

9 Lars Vålandsmyr Torstveit National Oilwell 29.59

10 Kristian Wiik Ravnaas Agder Energi 30.47

11 Hans Olav Sønderland Phonero 33.36

12 Kristian Knutsen National Oilwell 34.10

13 Thomas Alvseike Gumpen Gruppen 35.30

14 Øyvind Jakobsen Mekonomen Sørl.p. 36.00

15 Eivind Ege Elkem Fiskaa 36.30

16 Alf Synstad Elkem Fiskaa 39.44

17 Anders Hægeland Tratec Norcon 40.05

– Amund Berg Mehren Reber Schindler Heis Fullført

– Anders Geelmuyden Jernbanen Fullført

– Atle Aasgaard MH Wirth Fullført

– Atle Endresen ViTo Regnskap Fullført

– Bård Abrahamsen Firenor Fullført

– Dubravko Bajraktarevic Firenor Fullført

– Eivind Gundersen Rambøll Norge Fullført

– Eivind Johansen Nikkelverket Fullført

– Erlend Stien Asplan Viak Kr.sand Fullført

– Jone Strømsvåg VA Vegvesen Fullført

– Knut Rike National Oilwell Fullført

– Kristian Jortveit Nikkelverket Fullført

– Magnus Grøsle Kirkens Bymisjon Fullført

– Martin Steinsland Optimera/Student Fullført

– Morten Øya Oasen Skole Fullført

– Petter Wesley Larsen Lærerne Fullført

– Stig Hermansen Multiconsult Fullført

– Trond Vidar Thorsen Agder Energi Fullført

– Vidar Axelsen Posten Fullført

M35-39

1 Tarjei Breiteig Agder Energi 22.51

2 Arne Kristoffersen Kr.sand kommune 23.15

3 Terje Skøien Egen bedrift 23.50

4 Helge Tønnessen KBRIL 24.50

5 Lars Ingemann Sodefjed Egen bedrift 24.55

6 Gert Flateland Egen bedrift 25.13

7 Lars Tellemann Sæther Bouvet Kr.sand 26.05

8 Lars Christian Østeby Pareto JGO 27.48

9 Runo André Eikhom Gjesteklasse 28.26

10 Rolf Øygarden Kr.sand Dyrepark 28.27

11 Thomas Dønnestad Repstad Anlegg 30.45

12 Kenneth Arntsen Egen bedrift 31.02

13 Anders Nordlie Egen bedrift 31.08

14 Torbjørn Rypestøl Ernst & Young Kr. 31.34

15 Lars Hoås Future Production 31.36

16 Svein Ove Haga Cameron Sense 32.19

17 Thomas Øderud Kr.sand kommune 33.21

18 Bjørnar Sandbakk MH Wirth 33.30

19 Manuel Sparta UiA 34.04

20 Tom Erik Ellingsen MH Wirth 34.54

21 Wayne Attwood Gumpen Gruppen 35.10

22 Arne-Kristian Dalen Kr.sand Dyrepark 35.21

23 Fredrik Garmannslund Sørlandet Sykehus 43.43

– Anders Fruseth Solberg MH Wirth Fullført

– André Berg Edvardsen Egen bedrift Fullført

– Dag Eivind Vestbakke Agder Energi Fullført

– Jon Erik Groos Phonero Fullført

– Kenneth Mollestad Team Mosjon Fullført

– Oddvin Rønning Kaafjord Cameron Sense Fullført

– Terje Løvås Bue PwC Fullført

M40-44

1 Johnny Stensvold LSK 21.19

2 Ståle Thortveit Egen bedrift 23.36

3 Raymond Fosse Windmill 23.45

4 Kjetil Karlsen Tangen vgs 24.40

5 Rune Salthaug Agder Energi 25.00

6 Håvard Flå Lærerne 25.05

7 Roger Arne Johnsen Nikkelverket 25.55

8 Svein Knutsson Nomeland Sørlandet Sykehus 26.22

9 Terje Heisel Tratec Norcon 26.40

10 Lars Jørgen Peterson Egen bedrift 26.54

11 Vidar Johannessen Saint-Gobain 27.35

12 Gisle Martens Handegaard Hennig-Olsen Is 27.42

13 Knut Funderud Syrtveit Agder Energi 28.35

14 Ingvald Grimstveit Egen bedrift 29.17

15 Vidar Skartveit Eltelnetworks VA 29.53

16 Magnus Vatland Elkem Fiskaa 30.06

17 Torjus Åkre Nikkelverket 30.16

18 Rune Nilsen Hydro Vigeland Bruk 30.19

19 Jan Roger Adalbéron TTS Marine 30.45

20 Kjetil Notodden MH Wirth 31.07

21 Tom Espen Bergan Phonero 31.31

22 Arnulf Bærheim Sørlandet Sykehus 32.20

23 Dagfinn Liestøl Egen bedrift 32.25

24 Dag Svingen T.O. Slettebøe 32.59

25 Tommy Abrahamsen Enter Fritid 36.53

26 Hans Kristian Nilsen UiA 51.09

27 Kåre Einar Egebakken Egen bedrift 52.00

– Arild Trelsgård Agder Energi Fullført

– Christian Fagge Asplan Viak Fullført

– Didrik Halsvik Windmill Fullført

– Eirek Gullvåg Trimtex Fullført

– Espen Tolfsen Globetech Fullført

– Jan Egil Egren Posten Fullført

– Jan-Arve Kristoffersen Cameron Sense Fullført

– Jonny Justvik RPC Packaging Fullført

– Kenneth Andrew Mellefont Gumpen Gruppen Fullført

– Kenneth Gregersen Elkem Fiskaa Fullført

– Markus Bruno Phonero Fullført

– Morten Bomann Vest-Agder-Museet Fullført

– Morten Trydal National Oilwell Fullført

– Odd-Arild Skonhoft Kredinor GO Fullført

– Roald Nilsen Huntonit Fullført

– Tormod Engebu Arkiv Fullført

M45-49

1 Tormod Klungland Per Klungland 21.07

2 Finn Terje Uberg Iveland kommune 21.27

3 Arvid Fredriksen Egen bedrift 22.19

4 Andreas Herstad Dolmen Nikkelverket 22.45

5 Geir Jernæs Lærerne 23.30

6 Sigvald Aamodt OneCo 24.35

7 Olav Einar Rike Agder Energi 24.43

7 Tom Egil Rosseland MH Wirth 24.43

9 Øystein Lie Sørlandet Sykehus 24.48

10 Geir Strand Reber Schindler Heis 25.07

11 Stig André Jansen Vinje Industri 25.19

12 Morten Hultmann Sørlandet Sykehus 26.01

13 Gunnar Haraldstad T.O. Slettebøe 26.12

14 Nils Jørgen Helland Lærerne 27.02

15 Jon Harald Lindtveit MH Wirth 27.13

16 Jarl Bøhn National Oilwell 27.33

17 Trond Kjetil Sæterlid Nikkelverket 28.02

18 Sverre Hille Kruse Smith 29.40

19 Ragnar Hauklien Returkraft 29.46

20 Steinar Justnes Huntonit 30.19

21 Kenneth Amodei Phonero 31.13

22 Arne Hodnemyr Egen bedrift 31.19

23 Knut Arild Knutsen Egen bedrift 32.08

24 Jan Erik Smithsen KPMG 32.24

25 Kjell Hugo Eliassen Egen bedrift 32.29

26 Øistein Mjaaland Color Line 32.42

27 Guttorm Martinsen Rambøll Norge 33.00

28 Roger Robstad Kr.sand kommune 34.37

29 Ola Taraldrud Agder Energi 35.38

30 Nils Arne Johannessen Trimtex 35.50

31 Steinar Eskedal Egen bedrift 35.53

32 Jo Vegard Aardal VA Vegvesen 36.57

33 Andy Mac Connacher Optimera 37.00

34 Knut Atle Randøy CB 38.10

35 Roy Georg Abrahamsen Team Mosjon 39.11

– Ådne Prestø Lie Nikkelverket Fullført

– Alf Borge Stusvig Egen bedrift Fullført

– Arild Bergan T.O. Slettebøe Fullført

– Arvid Bildøy MH Wirth Fullført

– Bjørnar Svendsen RPC Packaging Fullført

– Cay Nesdal Jonassen Hennig-Olsen Is Fullført

– Egill Jahnsen Team Mosjon Fullført

– Engebret Grøthe Egen bedrift Fullført

– Erik Bergersen Mizuno Fullført

– Flemming Olsen Egen bedrift Fullført

– Frank Fosse Rambøll Norge Fullført

– Frode Skaar MH Wirth Fullført

– Gunnar Mollestad Egen bedrift Fullført

– Hans Jørgen Beckmann Kr.sand Politi Fullført

– Harald Steinsland Egen bedrift Fullført

– Helge Moi Oasen skole Fullført

– Jan Dalene Boen Bruk Fullført

– Jan Olav Bjørkhaug Agder Energi Fullført

– Jarleif Håland Reber Schindler Heis Fullført

– Jens Birger Kristensen Rambøll Norge Fullført

– John Torgeir Roland KBRIL Fullført

– Jørn Salvesen Boen Bruk Fullført

– Ketil Stokkeland Cameron Sense Fullført

– Kjetil Holtskog Statbil Fullført

– Mads Erik Mollestad MH Wirth Fullført

– Magne Egebakken Nikkelverket Fullført

– Ole Henrik Thune Agder Energi Fullført

– Øystein Espeland Egen bedrift Fullført

– Ragnar Lie Avinor Fullført

– Raymond Olsen Hennig-Olsen Is Fullført

– Robert Mellefont Egen bedrift Fullført

– Rune Mork Cameron Sense Fullført

– Rune Reinertsen Semco Maritime Fullført

– Steinar Bergan Nikkelverket Fullført

– Steinar Rosseland National Oilwell Fullført

– Sverre Larsen Team Mosjon Fullført

– Terje Dalen TTS Marine Fullført

– Tor Henning Lien National Oilwell Fullført

– Ulrich Dalseth CB Fullført

– Yngve Egebakken Huntonit Fullført

M50-54

1 Atle Svendsen Hennig-Olsen Is 24.30

2 Kjetil Norby BRG Entreprenør 25.22

3 Helge Neset MH Wirth 25.25

4 Stig Ertresvåg Egen bedrift 26.27

5 Trond Sørensen Egen bedrift 27.04

6 Fredrik Enge Egen bedrift 27.18

7 Herleik Johansen Eltelnetworks VA 28.40

8 Håkon Birkenes Egen bedrift 28.42

9 Bent Einar Sveinall OneCo 28.53

10 Sigmund Brekka Kr.sand kommune 29.42

11 Erik Fjeldstad Elkem Fiskaa 30.16

12 Oddvar Borgersen Cameron Sense 30.29

13 Atle Bergset Sparebanken Sør 30.30

14 Erik Erland Egen bedrift 30.54

15 Terje Nandrup Læringsverkstedet 31.45

16 Terje Aas Egen bedrift 33.06

17 Jon Olav Upsal Multiconsult 34.23

18 Frode Andreas Salvesen Egen bedrift 35.40

19 Sigurd Lund Team Mosjon 35.51

20 Kjetil Reithaug Arkiv 36.27

21 Stig Nordhagen Kilden 37.45

22 Sten Rune Andersen Boen Bruk 42.47

23 Eddie Wathne Posten 43.15

24 Bård Kristiansen Egen bedrift 49.00

– Åge Mørkesdal Sparebanken Sør Fullført

– Aksel Slettebøe T.O. Slettebøe Fullført

– Alf Gunnar Ulleberg Elcom Sør Fullført

– Arild Andresen Songdalen kommune Fullført

– Arne Bujordet Jernbanen Fullført

– Arne Trydal Team Mosjon Fullført

– Audun Wilhelm Jensen Hennig-Olsen Is Fullført

– Dag Efjestad Agder Energi Fullført

– Dagfinn Nesje Kr.sand kommune Fullført

– Erik Søderlind Kr.sand kommune Fullført

– Frank Engesveen Nikkelverket Fullført

– Geir Vennesland Huntonit Fullført

– Gudmund Lykkedrang Telesport Fullført

– Håkon Nymo Team Mosjon Fullført

– Harald Bronebakk Statbil Fullført

– Helge Espeland Kvadr. Skolesenter Fullført

– Henrik Ringereide Kr.sand kommune Fullført

– Ivar Fossdal Huntonit Fullført

– Jan Petter Horn Agder Energi Fullført

– Jan Vidar Ødegaard Kr.sand Politi Fullført

– Kjell Gunnar Gundersen CB Fullført

– Kjell-Tore Haugland Egen bedrift Fullført

– Kjetil Aasen Egen bedrift Fullført

– Lloyd Flatebø Posten Fullført

– Oddbjørn Ånonsen Egen bedrift Fullført

– Øystein A. Kvåse Ernst & Young Kr. Fullført

– Øystein Pedersen MacGregor Fullført

– Øyvind Kulien RPC Packaging Fullført

– Øyvind Rønning Optimera Fullført

– Øyvind Trædal Nikkelverket Fullført

– Pemba Lama Tamang Cameron Sense Fullført

– Per Ole Lie Lavre CG Glass Fullført

– Rolf Bjarne Lie Danske Bank Fullført

– Rune Andersen MH Wirth Fullført

– Rune Berntsen Kruse Smith Fullført

– Rune Grimsby Cameron Sense Fullført

– Rune Karlsen Bergjord VA Vegvesen Fullført

– Steinar Jørgensen National Oilwell Fullført

– Stig Sveinall Kredinor GO Fullført

– Svein Arne Berntsen Sørlandet Sykehus Fullført

– Svein Geir Bjørnøy Boss Industri Fullført

– Svein-Olav Nordihus OneCo Fullført

– Terje Larsen Nikkelverket Fullført

– Terje Sten Tveit Agder Energi Fullført

– Thorbjørn Knutsen Posten Fullført

– Tor Arild Rysstad Valle Sparebank Fullført

– Tor Bergan Nikkelverket Fullført

– Trond Andersen CB Fullført

– Vigleik Bjørheim Sørlandet Sykehus Fullført

M55-59

1 Helge Eidså Team Mosjon. 23.17

2 Odd Halvor Vassbø Rambøll Norge 23.38

3 Ove Pettersen Team Mosjon 25.17

4 Joar Kvaase Agder Energi 25.30

5 Odd Gunnar Urdal Sparebanken Sør 26.42

6 Geir Gundersen Kr.sand Skruefabrikk 26.50

7 Arild Moen Tangen vgs 28.36

8 Erik Tveit SPISS 28.58

9 Lars Helge Fossdal Sørlandet Sykehus 29.00

10 Bjørn Kristensen Egen bedrift 29.07

11 Pål Uberg Sørlandet Sykehus 29.21

12 Øyvind Torgersen Kr.sand kommune 29.46

13 Øyvind Jensen Kruse Smith 29.53

14 Arvid Haaverstad Egen bedrift 30.15

15 Magne Kiledal Egen bedrift 30.30

16 Ole Gunnar Sørli Nordea 30.45

17 Svein Trygve Lund Bilbransjen 30.52

18 Harald Wegge Elkem Fiskaa 31.01

19 Vidar Håverstad Egen bedrift 31.32

20 Eddie Salvesen Egen bedrift 31.35

21 John Rune Ingebretsen Team Mosjon 32.40

22 Kurt Snemyr Kr.sand Dyrepark 32.54

23 Arne B. Andersen Statbil 33.37

24 Jan Jensen Egen bedrift 33.40

24 Pål Alfred Larsen Statbil 33.40

26 Helge Johannessen TINE Kristiansand 36.02

27 Kai Stokkeland Egen bedrift 36.12

– Åge Nilsen National Oilwell Fullført

– Andreas Haugland Sørlandet Sykehus Fullført

– Arne Myklebost Egen bedrift Fullført

– Asle Farestad Snøgg Fullført

– Bjørn A. Karlsen Caverion Norge Fullført

– Bjørn Abrahamsen National Oilwell Fullført

– Bjørn Holen Norrøna Storkjøkken Fullført

– Bjørn Øystein Larsen Agder Energi Fullført

– Børre Hornnes Kr.sand kommune Fullført

– Børre Johnsen National Oilwell Fullført

– Carl Anders Hægeland DNB Fullført

– Dag Brekkan Jernbanen Fullført

– Egil Homme Egen bedrift Fullført

– Ernst Johnny Jenssen VA Vegvesen Fullført

– Finn Egil Olsen MH Wirth Fullført

– Frank Arneberg Telesport Fullført

– Geir Ove Steensohn Sørlandet Sykehus Fullført

– Halvar Bjerland TINE Kristiansand Fullført

– Harald Arntsen Pareto JGO Fullført

– Harald Thomassen Ahlsell Fullført

– Helge Matre Fjermeros MH Wirth Fullført

– Henning Holst Vinmonopolet Fullført

– Ivar Johan Aas Huntonit Fullført

– Jan Erik Johnsen Huntonit Fullført

– Jens Aas Hydro Vigeland Brug Fullført

– Jon Arve Kallhovd T.O. Slettebøe Fullført

– Jon Helle MacGregor Fullført

– Kai Rune Mitander Huntonit Fullført

– Karl Sandsmark VA Vegvesen Fullført

– Lars Edvin Olsen Caverion Norge Fullført

– Mahnaz Monsapour Gjesteklasse Fullført

– Morten Omdal Sørlandet Sykehus Fullført

– Nils Bjørge MH Wirth Fullført

– Odd Steinar Gran Posten Fullført

– Øystein Bakke Tollvesenet Fullført

– Øyvind Borge Ottesen Nikkelverket Fullført

– Paul Trygve Schikora Schenker Fullført

– Per Skofteland Agder Energi Fullført

– Roald Stallemo Posten Fullført

– Roar Thorkildsen Egen bedrift Fullført

– Roar Tryfoss Statbil Fullført

– Roar Tvedten T.O. Slettebøe Fullført

– Robert Coward Kr.sand kommune Fullført

– Rolf Egebakken Huntonit Fullført

– Rune Nygård Air Products Fullført

– Sigbjørn Lie Jernbanen Fullført

– Solvar Brandser Norrøna Storkjøkken Fullført

– Steinar Sætra-Pedersen Sørlandets Bilsenter Fullført

– Svein Arne Øydna Nordea Fullført

– Svein-Erik Rustad Agder Energi Fullført

– Sveinung S. Johnsen Paragrafdilterne Fullført

– Terje Dvergsnes Kr.sand kommune Fullført

– Thorbjørn Hamre CB Fullført

– Tom Haukom Air Products Fullført

– Tom Reidar Abusdal Agder Energi Fullført

– Tom-Ole Kirkhus Nordea Fullført

– Tore Sveberg UiA Fullført

– Torfinn Buseth Elkem Fiskaa Fullført

– Trond Olav Berntsen Kr.sand Politi Fullført

– Trygve Kolrud Nikkelverket Fullført

– Vidar Ekse KBRIL Fullført

– Vidar Jakobsen Agder Energi Fullført

M60-64

1 Edgard Ellertsen Nikkelverket 28.13

2 Bjørn Dag Truchs Team Mosjon 28.25

3 Torkild Eivindson Nikkelverket 29.12

4 Olav Rykkelid Jernbanen 29.38

5 Hans Olav Hagen VA Vegvesen 31.47

6 Leif Johannessen Team Mosjon 32.25

7 Kåre Pedersen Optimera 32.28

8 Kristen Bue Team Mosjon 32.30

9 Oddvar Strømme Team Mosjon 32.33

10 Per Kåre Selle SiA 32.51

11 Pål Martens Bratland Egen bedrift 33.10

12 Ole Ingvar Gauslaa Jernbanen 34.12

13 Odd Gaute Drivdal Egen bedrift 34.16

14 Terje Cederberg Hansen Søgne kommune 34.52

15 Svenn Erik Larsen Posten 35.00

16 Arvid Brattland Bilbransjen 35.49

17 Asbjørn Narvestad Repstad Anlegg 36.03

18 Svein Myhrvold Egen bedrift 43.15

19 Fred Skagestad Egen bedrift 43.42

20 Geir Egil Åsen CB 52.24

– Arild Jørgensen Lærerne Fullført

– Arild Vehus Team Mosjon Fullført

– Arne Johansen Cameron Sense Fullført

– Arne Leland Optimera Fullført

– Arne Rislaa Egen bedrift Fullført

– Arnstein Aanensen Egen bedrift Fullført

– Birger Thelle Egen bedrift Fullført

– Bjørn Sveindal Kvadr. Skolesenter Fullført

– Børre Thoresen Gevir 07 Fullført

– Egil Mongstad Strømmestiftelsen Fullført

– Embret Nesset UiA Fullført

– Eric Rasmussen Posten Fullført

– Erik Dyngvold Gevir 07 Fullført

– Gudvin Baldersheim Hennig-Olsen Is Fullført

– Håkon M. Omland Nordialog Fullført

– Hans Kristian Arnesen Egen bedrift Fullført

– Henry Tranberg Trucknor Kr.sand Fullført

– Jan Magnus Andreassen Kr.sand Politi Fullført

– Jan Smith Egen bedrift Fullført

– Jan Trygve Tellefsen Egen bedrift Fullført

– Jens Dahlum Kr.sand kommune Fullført

– Kåre Aasen Repstad Anlegg Fullført

– Ketil Hauge Evry Fullført

– Knut Inge Larsen Egen bedrift Fullført

– Kristian Langeland MH Wirth Fullført

– Nils Klungland Windmill Fullført

– Odd Nomeland Rejlers Fullført

– Oddmund Loland Cowi Fullført

– Oddvar Skår Jernbanen Fullført

– Per Aasgaard MH Wirth Fullført

– Per Arvid Tredal Future Production Fullført

– Per Frode Hansen Future Production Fullført

– Per Magnussen T.O. Slettebøe Fullført

– Roald Borgemyr Telesport Fullført

– Roald Sandberg Rejlers Fullført

– Roger Karlsen Egen bedrift Fullført

– Rune Østerhus ITE Østerhus Fullført

– Sigmund Berg Revisjon Sør Fullført

– Sjur Kristiansen Egen bedrift Fullført

– Ståle Undheim Posten Fullført

– Steinar Stenersen Egen bedrift Fullført

– Svein B. Sødal Seafront Fullført

– Svein Helge Mollestad Team Mosjon Fullført

– Svein Kr. Haanes Advokatfirma Tofte Fullført

– Sven Arne Stenersen Egen bedrift Fullført

– Sven Salmonsen Repstad Anlegg Fullført

– Trygve G. Richardsen Nordea Fullført

– Volker Geyer Fiskeeksp. Reinhartsen Fullført

M65-69

1 Paul Joreid Team Mosjon 28.58

2 Jan Magne Strandberg Reber Schindler Heis 29.13

3 Finn Gitmark Egen bedrift 30.01

4 Aslak Bjotveit Statbil 30.13

5 John Magnus Humborstad Team Mosjon 31.05

6 Reidar Stav Johanssen Lærerne 31.35

7 John Haarr Kr.sand kommune 33.08

8 Petter Benestad Kr.sand kommune 33.23

9 John G. Løvdal Egen bedrift 35.31

10 Torgrim Eldhuset Agder Energi 36.26

11 Øystein Vesterhus Nikkelverket 37.22

12 Dag Danielsen Egen bedrift 38.00

13 Sigmund Salthaug Rambøll Norge 39.10

14 Jan Tore Jørgensen Arkiv 39.25

15 Bengt O. Klemo RPC Packaging 39.50

16 Asbjørn Abrahamsen TINE Kristiansand 41.04

17 Kjell Arne Sjustøl National Oilwell 41.09

18 Odd Jakobsen Egen bedrift 41.14

19 Helge Johansen Egen bedrift 41.20

20 Tor Reidar Homme Bertel O. Steen 49.25

– Alf Sundtjønn Nikkelverket Fullført

– Anders Wahlstedt Sørlandet Sykehus Fullført

– Arne Fauske Egen bedrift Fullført

– Arne Mikalsen Norconsult Fullført

– Arne Moen Team Mosjon Fullført

– Arve Trælandshei VA Vegvesen Fullført

– Arvid Martinsen Brødrene Reme Fullført

– Bjørn Usterud Posten Fullført

– Carl Viggo Axelssen Egen bedrift Fullført

– Dagfinn Grøtan Egen bedrift Fullført

– Gunnar Fossestøl Egen bedrift Fullført

– Gunnar Johan Iglebæk Agder Energi Fullført

– Hans Olav Omland UiA Fullført

– Harald Bergkåsa Egen bedrift Fullført

– Harald Myhre Nikkelverket Fullført

– Harry Arntsen Kr.sand kommune Fullført

– Helge Grindheim Egen bedrift Fullført

– Helge Moseid Posten Fullført

– Helge Solvik T.O. Slettebøe Fullført

– Helge Tønnessen DNB Fullført

– Inge Torrey Tjøm KBRIL Fullført

– Jens Stien Posten Fullført

– Johannes Oudalstøl Cameron Sense Fullført

– Jon Anders Østhus Agder Energi Fullført

– Kai Kårikstad Rejlers Fullført

– Kåre Eidsaa Kr.sand kommune Fullført

– Kjell Bjærum Agder Energi Fullført

– Kjell K. Kristiansen Kvadr. Skolesenter Fullført

– Kjell Sverre Landelius Team Mosjon Fullført

– Knut Fosselie Team Mosjon Fullført

– Mihajlo Pavljuk CB Fullført

– Nils Sørlie Egen bedrift Fullført

– Odd Gunnar Røyland Kr.sand Politi Fullført

– Odd Øyvind Fløysvik Posten Fullført

– Oddleif Lian Arkiv Fullført

– Oddleiv Loland Kvadr. Skolesenter Fullført

– Oddvar Omdal Kruse Smith Fullført

– Odfinn Loka Nordea Fullført

– Øystein Edvardsen RadissonBlu Caledonien Fullført

– Per Ludvig Berntsen Egen bedrift Fullført

– Per Otto Enger MH Wirth Fullført

– Per Otto Ose Jernbanen Fullført

– Stein Erikssen Nordea Fullført

– Stein Ruenes T.O. Slettebøe Fullført

– Steinar R. Berge Nikkelverket Fullført

– Svein Grummedal National Oilwell Fullført

– Svein Kirkeby Lærerne Fullført

– Svein Øderud Kr.sand kommune Fullført

– Sverre Heggland Statbil Fullført

– Terje Osnes VA Fylkeskommune Fullført

– Tor Erik Sandsness MH Wirth Fullført

– Tor Harald Nilsen Egen bedrift Fullført

– Tor Helge Fosselie MH Wirth Fullført

– Torbjørn Paulsen Visma Fullført

– William Edvardsen Egen bedrift Fullført

M70-74

1 Hans H. Schelderup Team Mosjon 28.15

2 Harald Flå DNT Sør 36.45

2 Johannes Jacobus Feenstra Egen bedrift 36.45

4 Sverre Kaddeberg Skaar Team Mosjon 37.02

5 Jostein Handegard MH Wirth 39.15

6 Bjørn Palmer Iversen Nikkelverket 40.13

7 Hilmar Tony Opdahl Egen bedrift 40.42

8 Jan Reinhard Hansen Egen bedrift 41.03

9 Sigurd Næss Andersen Songdalen kommune 41.19

– Åge Holgersen Nikkelverket Fullført

– Alf Hæstad Egen bedrift Fullført

– Audun Kjøstvedt Team Mosjon Fullført

– Bjarne Støylehommen Einar Torjesen Fullført

– Christian Lomeland Egen bedrift Fullført

– Ed Henriksen Nikkelverket Fullført

– Egil Hægeland Agder Energi Fullført

– Egil Koestøl Hansen Egen bedrift Fullført

– Erik Tønnesen Egen bedrift Fullført

– Gunnar A. Nordby Agder Energi Fullført

– Håkon Kiledal Statbil Fullført

– Håkon Repstad Egen bedrift Fullført

– Hallvard Dovland Team Mosjon Fullført

– Helge Dyrkolbotn LSK Fullført

– Ivar Kaafjord Team Mosjon Fullført

– Jack Hansen Egen bedrift Fullført

– Jan A. Sødal Egen bedrift Fullført

– Jan Ole Urdal Boss Industri Fullført

– Jan Ove Olsen Taxi Sport Fullført

– Johnny Arnt Bessesen Nikkelverket Fullført

– Jon Heggland Posten Fullført

– Kai Gyberg Varodd Fullført

– Kai Karlsen Agder Energi Fullført

– Kåre Iglebæk Lærerne Fullført

– Karl Jon Bøhle Agder Energi Fullført

– Kjell I. Svendsen RadissonBlu Caledonien Fullført

– Kjell Johan Haugland Egen bedrift Fullført

– Kjell Tønnessen Telesport Fullført

– Leif Kofoed T.O. Slettebøe Fullført

– Leiv Torstveit Lærerne Fullført

– Marco Federici Agder Energi Fullført

– Nils Andreas Persen Elkem Fiskaa Fullført

– Odd Kåre Rist Egen bedrift Fullført

– Oddvar Bjelland Egen bedrift Fullført

– Oddvar Glidje Lærerne Fullført

– Ole Kristian Lauvnes Lærerne Fullført

– Ove Eeg Christiansen Handelsreisende Fullført

– Svein Røer Egen bedrift Fullført

– Sven Erik Fagermann LSK Fullført

– Thomas Stav Johanssen Gevir 07 Fullført

– Thorstein Hanssen Egen bedrift Fullført

– Tor Ingebrethsen Einar Torjesen Fullført

– Torbjørn Rivenes Jernbanen Fullført

– Tore Tangen Kr.sand kommune Fullført

– Walter Flønes Agder Energi Fullført

– Willy Heldal Vestas Castings Kr. Fullført

– Willy Pettersen Oceaneering Rotator Fullført

– Yngvar Skaar LSK Fullført

M75-79

1 Arne Haugland Tratec Norcon 33.12

2 Kjell Andreas Knudsen Posten 34.18

3 Oddvar Abrahamsen Optimera 46.28

– Alf Haugland Egen bedrift Fullført

– Arnfinn Aas Egen bedrift Fullført

– Jan A. Stølen UiA Fullført

– John Arvid Lie Lærerne Fullført

– Kåre Dunseth Egen bedrift Fullført

– Kjell Baasland Egen bedrift Fullført

– Oddbjørn Olsen Egen bedrift Fullført

– Sverre Sørensen Gevir 07 Fullført

– Tore Olsen RadissonBlu Caledonien Fullført

– Tormod Åsan Egen bedrift Fullført

M80-

1 Arne Rafaelsen Nikkelverket 47.30

2 Helge E. Refsnes Egen bedrift 56.00

– Arnfinn Bujordet Jernbanen Fullført

– Einar Jørundland Lærerne Fullført

– Gunnar Grevskott Egen bedrift Fullført

– John Charles Webb Nikkelverket Fullført

– John Emil Refsnes Egen bedrift Fullført

– Kai Birger Flå Egen bedrift Fullført

– Kåre Andersen Nikkelverket Fullført

– Kjell Haugen Tilsynsgampene Fullført

– Olaf Drangsholt Egen bedrift Fullført

– Ommund Skomedal Egen bedrift Fullført

– Per Oddgeir Saur Egen bedrift Fullført

– Per Steen Sandell Nikkelverket Fullført

– Reidar Ringereide UiA Fullført

– Sverre Pettersen Kr.sand kommune Fullført

Resultater – Milslukeren (10,12 km)

K15-19

– Julianne Zahl-Olsen Egen bedrift Fullført

K20-24

– Vilde Espeland MH Wirth/Student Fullført

K25-29

1 Ingebjørg Schenk Trimtex 57.51

– Anette Rudi Arkiv Fullført

– Christine Elisabeth Jacobsen Egen bedrift Fullført

K30-34

1 Randi Josefine Martinsen Kr.sand kommune 66.48

2 Eileen Worum Lyberg Student 75.48

K40-44

1 Kjersti Ågedal-Mortensen Aquarama 58.00

2 Lene Johnsen Kr.sand kommune 60.11

3 Bente Fonneland Flå Lærerne 62.00

4 Anita Larsen Egen bedrift 73.59

– Anette Risvand Fossheim MH Wirth Fullført

K45-49

1 Unni Mesel Aquarama 57.56

2 Lillian Lauvsland Jahnsson Sparebanken Sør 58.47

3 Inger Britt Bakstad Team Mosjon 59.58

– Brita Bøhn Egen bedrift Fullført

– Ellen Marie Nordbø Handelsbanken Fullført

– Hilde Kathr. Borø Schjøll Repstad Anlegg Fullført

K50-54

1 Siri Marit Aasland Egen bedrift 70.11

2 Anne Lill Gullsmedmoen Søgne kommune 75.18

3 Aud Kristine Fjeldstad Kredinor GO 80.15

– Anita Døble Sørlandet Sykehus Fullført

– Anne Merete Halvorsrød Berg-Hansen Fullført

– Eli Johannessen T.O. Slettebøe Fullført

– Hanne Liv Refsnes Agder Energi Fullført

– Inger Margrethe Fidje Kr.sand kommune Fullført

– Inger Reinhartsen OneCo Fullført

– Kari Helen Flå Sørlandet Sykehus Fullført

– Marit Nomeland Kr.sand kommune Fullført

K55-59

1 Anne Sigfrid Uppstad Kr.sand kommune 77.42

2 Vivian Holm Kr.sand kommune 83.12

– Eva Coward Lærerne Fullført

– Grete Jakobsen Trimtex Fullført

– Inger Lygre Team Mosjon Fullført

K60-64

1 Elin Stray VA Vegvesen 70.40

– Ellen Britt Engelstad Sørlandet Sykehus Fullført

– Sigrun Korneliussen Kr.sand kommune Fullført

– Torunn Heggland DNB Fullført

K65-69

– Åshild Wergeland Sørlandet Sykehus Fullført

– Elin Pedersen Sundtjønn Kr.sand kommune Fullført

– Torgunn Trydal Egen bedrift Fullført

– Turid Gjerustad Sørlandet Sykehus Fullført

M20-24

1 William Skalleberg Trimtex 67.47

– Andreas Lund Olsen Egen bedrift Fullført

M25-29

1 Gunnar Brekke Amundsen Student 46.05

2 Kristoffer Bakke Egen bedrift 46.56

3 Jørgen Solli Strøm-Olsen Trucknor Kr.sand 48.57

4 Espen Grundetjern KSI 51.33

5 Simon Leth Kr.sand Dyrepark 85.00

– Sampsa Lohiniva Trimtex Fullført

M30-34

1 Christian Bøen Trimtex 44.28

2 Jan Askland Lærerne 48.22

3 Kristian Emanuelsen National Oilwell 54.25

4 Marius Overå Egen bedrift 56.09

5 Roy Christian Flaa Nikkelverket 56.15

6 Lars Klemet Jakobsson Elkem Fiskaa 57.51

7 Magnus Bjorå Kjelvik Læringsverkstedet 58.01

8 Kim Iversen Sørlandet Sykehus 61.43

9 John Richard Dahl Scan Trade 72.10

– Sven Erik Solberg Ernst & Young Kr. Fullført

– Thomas Leer Handelsbanken Fullført

M35-39

1 Fernando José Bravo Olguin SiA 55.30

2 Kjetil Breen Tangen vgs 57.57

3 Erland Førde Møll Kirkens Bymisjon 58.40

4 Erik Sørensen National Oilwell 62.00

5 Vidar Skåra Kr.sand Dyrepark 69.00

6 Thomas Leggett Egen bedrift 74.50

– Tor-Aage Lukashaugen Sørlandet Sykehus Fullført

M40-44

1 Johan Heide Elkem Fiskaa 53.05

2 Jose Luis Brehcist Rodriguez Kongsberg Oil & Gas 55.58

3 Håkon Moen Egen bedrift 58.31

4 Odd Birger Mikaelsen Egen bedrift 62.00

5 Tan Phuoc Nguyen Kr.sand kommune 70.00

6 Frode Thorsdalen National Oilwell 76.38

7 Kai Gimre Egen bedrift 79.09

– Lasse Fidjestøl Rambøll Norge Fullført

M45-49

1 Geir Ellingsen Egen bedrift 51.18

2 Svein Erik Bjorvand SPISS 52.03

3 Frode Kleveland Sørlandet Sykehus 54.13

4 Åge Larsen Lillesand kommune 56.29

5 Rune Zahl-Olsen Sørlandet Sykehus 62.00

6 Geir Martin Andersson Team Mosjon 67.44

7 Frode Bergman National Oilwell 72.17

8 Kjell Torkelsen Advokatfirma Tofte 75.25

9 Magne Hauan National Oilwell 76.58

M50-54

1 Alf Helge Fredriksen Egen bedrift 53.36

2 Michael Haagensen Egen bedrift 62.00

3 Bjørn Helge Carlsen VA Fylkeskommune 65.00

4 Yngvar Kiledal Handelsbanken 66.33

5 Nils Erik Rypestøl National Oilwell 69.08

6 Jan Dille Wahl Kirkens Bymisjon 72.00

7 Jørund Fjærbu Blatchford Ortopedi 72.15

8 Per Nygård Repstad Anlegg 72.57

9 Steinar Holbæk Egen bedrift 75.25

10 Svein Eikaas Egen bedrift 79.09

11 Trond Christensen MacGregor 80.07

– Dag Inge Espeland Team Mosjon Fullført

– Geir Brekke Olsen T.O. Slettebøe Fullført

– Knut Joar Knutsen Repstad Anlegg Fullført

– Ole Johan Bueklev Repstad Anlegg Fullført

– Stanley Olsen Pensjonist Fullført

M55-59

1 Bjørn Rune Henriksen Elkem Fiskaa 52.55

2 Knut Owing Kr.sand kommune 56.36

3 Jon Steinar Viervang Sparebanken Sør 57.36

4 Hans-Jørgen Fiskaadal Vestre Torv 58.15

5 Tore B. Dalevoll KBRIL 60.00

6 Jan Helland VA Vegvesen 62.41

7 Lasse Johnsen Adv.f. Myhre & Johnsen 63.29

8 Reidar Sæstad DNB 65.30

9 Roy Gundersen Kr.sand kommune 65.49

10 Alf Tore Nilsen Advokatfirma Tofte 68.21

– Hans Petter Bentsen Sørlandet Sykehus Fullført

– Jan Øyvind Pedersen VA Vegvesen Fullført

– Trygve Døble Agder Energi Fullført

M60-64

1 Øistein Rosen Team Mosjon 63.09

2 Svein Grundetjern Cameron Sense 68.00

3 Odd Erik Magnussen National Oilwell 71.37

4 Carl Georg Omdal Statbil 73.35

– Kåre Berle Team Mosjon Fullført

– Terje Aasen Agder Energi Fullført

M65-69

1 Kåre Vestøl Elkem Fiskaa 59.07

2 Alf Gurandsrud Kr.sand kommune 69.12

3 Arnfinn Søyset Team Mosjon 70.10

4 Helge Bentsen Statbil 71.00

5 Per Slettedal MH Wirth 71.25

6 Knut Pilskog Firenor 73.00

7 Jonny A. Tveit Egen bedrift 76.58

8 Alf Aabel Team Mosjon 78.10

9 Arne Paulsen Egen bedrift 105.00

– Arne Tolli Pedersen Kr.sand kommune Fullført

– Finn Thomsen Egen bedrift Fullført

– Hans Petter Ruud Agder Energi Fullført

– Karl Ivar Moen Caverion Norge Fullført

– Tore Svennevig Posten Fullført

– Torstein N. Koveland TINE Kristiansand Fullført

M70-74

1 Sigbjørn Spikkeland Sørlandet Sykehus 69.00

– Didrik Jarl Solli Sparebanken Sør Fullført

– Erik Bugge Nilsen Egen bedrift Fullført

– Helge Breen Nordea Fullført

M75-79

1 Borgar Haugland Team Mosjon 72.14

Publisert:
Vil du skrive for Lokalsporten?
Rune Stensland, Fædrelandsvennens produktsjef for Lokalsporten, ønsker bidrag fra nye skribenter velkommen. Ta direkte kontakt med Rune på 975 97 785