Johnny Stensvold raskest i Tullas løype

I årets 17. terrengkaruselløp var det Johnny Stensvold som løp inn til bestetiden.

Publisert

<p>Johnny Stensvold kom i mål på tiden 33.33 minutter etter 7,6 kilometer i Bymarka torsdag. Alle foto: Sverre Larsen.</p>

Brukergenerert innhold

  • Sverre Larsen
    Bedriftsidretten Agder

Det ble en hyggelig ettermiddag i Baneheia og Bymarka for 1225 deltakere denne torsdagen.

Fellesstart i vanlig løype.

Meget god oppslutning fikk vi, ca. 100 bak fjorårets sterke resultat. Men løypas rekord, 1432 deltakere (helt tilbake fra 2010) er tyngre å bryne seg på.

De fem raskeste løperne av hvert kjønn, uansett alder, ble disse:

Hos kvinnene ble det seier til Anne Kari Borgersen (38.37), godt foran Elisabeth Gill (41.27), Anine Kallhovd (41.31), Hilde Furuborg (41.48) og Turid Kallhovd (42.06).

Hos herrene vant Johnny Stensvold (33.33), foran Tormod Klungland (34.25), Julian Brons (34.49), Simen Koland (34.50) og Jørgen Solli Strøm-Olsen (35.05).

Johnny Stensvold (44), vinneren av herreklassen

Hvordan var løpet i dag?

-Det var jevnt og hardt. Jeg fikk en god rygg tidlig i Tormod Klungland og Terje Fredriksen. Det var flere tekniske partier underveis, og flere broer. Det var litt glatt. Men ellers var det variert og fint.

Var det krevende noen steder?

-Ja, spesielt i nedoverbakkene. Det var bløtt, og det var flere røtter og steiner. Så man måtte stokke beina korrekt.

Anne-Kari Borgersen (45), vinneren av dameklassen

Gikk løpet som du hadde planlagt på forhånd?

-Ja, jeg synes det. Dette er en av de fineste traséene som vi har i karusellen.

Hvor løp du fortest?

-Jeg var best på slettene, og så gikk det fort utfor. Det var noen røtter og steiner i løypa. Men det var ikke så veldig glatt. Så Arild Vehus skal ha all mulig ros for det kjempearbeidet som han har lagt ned i å preparere løypa.

Terje Moxnes (51), deltaker

Hva snakker du om til venner og kjente når det gjelder Terrengkarusellen?

-Jeg skryter uhemmet av det. Det er et fantastisk arrangement. Det er et stort engasjement for karusellen i byen, og det er bra. Jeg savner trekkspillet til Martin Husom. Og ellers er det god service og god tidtaking.

Trener du noe?

-Ja, jeg trener hver mandag. Vi er fire-åtte stykker som trener sammen. Det er litt intern kriging om å være best. Og så deltar vi i karusellen. Og vi gleder oss til å se resultatlista.

Har du noen mål med sesongen?

-Ja. Jeg ønsker å være passe god på resultatlista. Så er det artig å konkurrere mot andre og mot sine egne tider. Det er deilig å bli sliten, også i gjørme og regn. Været er ingen stopper. Og så treffer jeg stadig nye og gamle kolleger på disse løpene.

Trine Kiland (47), deltaker

Synes du at planleggingen og gjennomføringen av løpene er bra?

-Ja, løpene er veldig bra. Det er et seriøst opplegg hver gang. Løypene er varierte. Jeg har vært med på løp i Aust-Agder, siden jeg kommer fra Grimstad. Nå prøver jeg med i Vest-Agder. Jeg blir kjent med løypene og områder, og løypene er fine og godt preparerte.

Hva liker du med Terrengkarusellen?

-Jeg kan løpe sammen med flere andre. Akkurat nå løper jeg og mannen min mye sammen, også når vi trener. Det er artig med masse folk. Man gir alltid litt ekstra når mange er med.

Wenche Solheim (47), arrangør fra Statbil

Hvorfor heter det Tullas løype?

-Det er oppkalt etter Eldbjørg Larsen, som vi populært kaller for Tulla. Hun er nesten alltid med og arrangerer. Løypa har en variert profil.

Hvordan bør man disponere kreftene?

-Man bør begynne rolig. Deretter kan man øke tempoet og gi gass etter hvert.

Fra Kristiansand Røde Kors Hjelpekorps, Nina Neleta Hopen (36, t.v.) og Kjetil Espelid (33)

Hva gjør dere på arrangementet her i dag?

-Vi renser og plastrer eventuelle sår. Og så driver vi med sanitetsarbeid for øvrig.

Resultater:

K10-14

– Ida Roland Egen bedrift 45.37

K15-19

1 Juliane Kingren Egen bedrift 73.57

– Erika Strand Reber Schindler Heis Fullført

– Julianne Zahl-Olsen Egen bedrift Fullført

– Malin Bergersen Student Fullført

– Marthine Stusvig Egen bedrift Fullført

– Mia Bueklev Repstad Fullført

– Rebecca Johnsrud Lykkedrang Telesport Fullført

– Suzanne Lindekleiv Nygård Egen bedrift Fullført

– Tiril Slåen Svendsen Egen bedrift Fullført

K20-24

1 Anine Kallhovd Egen bedrift 41.31

2 Amalie Lekva Løplabbet 42.22

3 Karianne Klungland Sørlandet S.hus / KSI 55.23

4 Emilie Laache Rambøll Norge 61.24

– Emma Sofie Wang Midbrød Student Fullført

– Terese Birkeland Egen bedrift Fullført

– Tonje Aanensen Egen bedrift Fullført

– Trine Klungland Per Klungland Fullført

– Vilde Christina Ekse Phonero Fullført

K25-29

1 Christine Elisabeth Jacobsen Egen bedrift 42.20

2 Ulrikke Grønberg Egen bedrift 52.06

3 Hanne Kristine Halset Sørlandet Sykehus 53.30

4 Maria Lohne Bakke Kr.sand kommune 54.07

5 Ingrid Bentsen Egen bedrift 56.03

– Anette Dyrkolbotn Lærerne Fullført

– Anette Opsahl Hydro Vigelands Brug Fullført

– Camilla Solgaard Vennesla kommune Fullført

– Caroline W. Rosenkilde Kr.sand kommune Fullført

– Elise Aasen Vennesla kommune Fullført

– Ellen Døli Elkem Fiskaa Fullført

– Ellen Tellefsen Vennesla kommune Fullført

– Hanne Stiland Vennesla kommune Fullført

– Heidi Skreå Aanundsen Phonero Fullført

– Helene Hagane Egen bedrift Fullført

– Helene Hørte Egen bedrift Fullført

– Hilde Rakel Farestad Norgesplaster Fullført

– Hilde Solaas Steinsland VA Vegvesen Fullført

– Ida Bjørkås Egen bedrift Fullført

– Ina Kornelia Åteigen Egen bedrift Fullført

– Ingrid Landsverk Egen bedrift Fullført

– Karine Bragvin Skagestad Egen bedrift Fullført

– Karoline Pettersen Student Fullført

– Kristina Humborstad Team Mosjon Fullført

– Linn Flaten UiA Fullført

– Lise Fosseli Egen bedrift Fullført

– Marte Hodnemyr Mangseth Student Fullført

– Marthe Hoxmark Wilson Phonero Fullført

– Marthe Kimestad Phonero Fullført

– Therese Amili Nikkelverket Fullført

– Tonje Bjoraa Phonero Fullført

K30-34

1 Synnøve Thomassen Tangen vgs 43.18

2 Ingrid T. Solberg Kr.sand kommune 53.36

3 Hilde Løfsnes Cameron Sense 53.41

4 Eva Helén Tandberg KSI 55.42

5 Janina Vollset Egen bedrift 57.55

6 Line Maria Slettebøe Hotel Norge 57.59

– Anette Birkeland Kr.sand kommune Fullført

– Anette Lindberg Egen bedrift Fullført

– Birgit Homme Statbil Fullført

– Birgit Solberg Statbil Fullført

– Caroline Breidenthal Cowi Fullført

– Caroline Thorstensen Egen bedrift Fullført

– Diana P. Lyhne Fredriksen Vennesla kommune Fullført

– Gunnhild Ro Sørlandet Sykehus Fullført

– Hanne Jørgensen Hennig-Olsen Is Fullført

– Hege Kleiven Cameron Sense Fullført

– Hege Østerhus ITE Østerhus Fullført

– Helene Wathne Songdalen kommune Fullført

– Hilde Kristin Røsstad Kvadraturen Skolesenter Fullført

– Jin Rong Chen Kr.sand kommune Fullført

– Johanne Røssland Nupen Sørlandet Sykehus Fullført

– Julie Margrethe Askland Statbil Fullført

– Kristin Mollestad Team Mosjon Fullført

– Kristine Marie Ringsby Harestua Barnehage Fullført

– Lisa Bjørneseth-Hermansen Sørlandet Sykehus Fullført

– Margot Therese Lande MH Wirth Fullført

– Marit Sofie Oseland Sørlandet Sykehus Fullført

– Merete Cathrine Granly Egen bedrift Fullført

– Miriann Mitander Gumpen Gruppen Fullført

– Ragnhild Skomedal UiA Fullført

– Trude Pedersen Sundtjønn UiA Fullført

– Vibeke Golf FIKO Fullført

K35-39

1 Elisabeth Gill Kr.sand kommune 41.27

2 Monica Mjåland Thortveit Egen bedrift 45.14

3 Eva Anett Mosland Egen bedrift 48.20

4 Hege Pedersen Udjus Egen bedrift 48.57

5 Elisabeth Haarr Dønnestad Repstad 50.57

6 Stefanie Johnsen UNIT4 51.50

7 Katja Mamaeva Christoffersen NOV 52.06

8 Sarah Helene Upsahl NOV 52.13

9 Gro Elise Prestvold Repstad 53.39

10 Tine Nilsen Kr.sand kommune 54.08

11 Helene Skøien Egen bedrift 63.35

– Alice Løland Collins Handelsbanken Fullført

– Anne Barbro Leipsland Kr.sand kommune Fullført

– Anne-Line Aagedal UiA Fullført

– Beate Lygre Sørlandet Sykehus Fullført

– Cathrine Slotta UiA Fullført

– Eline Alvestad Sørlandet Sykehus Fullført

– Elisabeth Hultmann Kr.sand kommune Fullført

– Gry Øvreeide Egen bedrift Fullført

– Hanne Geelmuyden Chr.holm Eiendom Fullført

– Hege Finnestad Egen bedrift Fullført

– Helene Holte Sandvik Egen bedrift Fullført

– Hilde Thomassen Harestua Barnehage Fullført

– Hilde Tønnesen Sele Phonero Fullført

– Lena Bjorå Andersen Vennesla kommune Fullført

– Maria Therése Andrén Kilden Fullført

– Marianne Henriksen Kirkens Bymisjon Fullført

– Marianne Moen Nesheim Kr.sand kommune Fullført

– Merete Sørjoten VA Vegvesen Fullført

– Monica Haugland Egen bedrift Fullført

– Nina Flaat Andersen Egen bedrift Fullført

– Nina Neleta Hopen Kirkens Bymisjon Fullført

– Randi Jakobsen Egen bedrift Fullført

– Reidun Moi Egen bedrift Fullført

– Sandra Oudalstøl Trondsen Kr. komm. / Student Fullført

– Silje Halaas Avinor Fullført

– Silje Weistad Egen bedrift Fullført

– Siv Hege Møll Sørlandet Sykehus Fullført

– Sunniva Finne Phonero Fullført

– Trine Ugelstad TTS Marine Fullført

– Veronica B. Pedersen Kr.sand kommune Fullført

– Vigdis Seberg VA Vegvesen Fullført

K40-44

1 Hilde Furuborg Kr.sand kommune 41.48

2 Solgunn Berstad Sørlandet Sykehus 45.40

3 Pia Berling Kr.sand kommune 47.33

4 Bodil Kvernenes Nørsett Egen bedrift 47.46

5 Anne Kristin Holte VA Fylkeskommune 48.47

6 Ragnhild Elisabeth Bendiksen Vennesla kommune 51.36

7 Christine Lyngholt Nordea 55.55

8 Kathrine Gregersen Egen bedrift 58.00

9 Hanne Berling Egen bedrift 67.35

– Ann Helen Haakonseth Jernbanen Fullført

– Åshild Skofteland Lærerne Fullført

– Elin Nesset Kr.sand kommune Fullført

– Ellen Rugsland Egen bedrift Fullført

– Hege Andersen Homme Egen bedrift Fullført

– Heidi Bjørkehaugen-Nilsen Returkraft Fullført

– Hilde Engedal Egen bedrift Fullført

– Hilde Rive Agder Energi Fullført

– Inger Skjævesland Egen bedrift Fullført

– Kirsten Stensvold Egen bedrift Fullført

– Kristin Anette Heggland SpareBank1-SR-Bank Fullført

– Laila Skarpholt Egen bedrift Fullført

– Lisbeth Frustøl Oasen skole Fullført

– Liv Tone Tveiten Vennesla kommune Fullført

– Målfrid Byrkjedal Gumpen Gruppen Fullført

– Marianne Bøe Posten Fullført

– Marianne Humborstad Statbil Fullført

– Meike Pollestad Agder Energi Fullført

– Natalia Oliveira Hydro Vigelands Brug Fullført

– Nina Slåen Svendsen Bystranda Legesenter Fullført

– Rita Gundersen Reinertsen Student Fullført

– Rita Henriksen Sørlandet Sykehus Fullført

– Siri Merete R. Johannessen Kr.sand kommune Fullført

– Solveig Svahnström Bønder i byen Fullført

– Stine Borgen Nilsen Kr.sand Politi Fullført

– Tone Linnebo Trelsgård Kr.sand kommune Fullført

– Vaar Andreassen Sørlandet Sykehus Fullført

– Veslemøy Hanssen Sørlandet Sykehus Fullført

K45-49

1 Anne Kari Borgersen NOV 38.37

2 Christina White Nikkelverket 42.19

3 Tove Andersen Frikstad Varodd 43.05

4 Marit Gausdal HG-Bygg 45.41

5 Unni Mesel Aquarama 46.30

6 Hanne Therese Ekra Lærerne 48.29

7 My Choi Hsiung Sørlandet Sykehus 51.23

8 Marianne Skjelbred-Knutsen Tangen vgs 52.02

9 Gunn Kristin Wetrhus Tangen vgs 52.48

10 Monika Hagen Sørlandet Sykehus 54.00

11 Dung Tuyet Nguyen Egen bedrift 54.42

12 Hege Beate Løvland Egen bedrift 58.21

13 Elin Fossli Sørlandet Sykehus 58.50

14 Thorunn Lunde Vest-Agder-Muséet 61.43

15 Marianne Svendsen Egen bedrift 65.26

– Adiso Kristo Kr.sand kommune Fullført

– Anita Enger Egen bedrift Fullført

– Anita Torland Kivle Sørlandet Sykehus Fullført

– Anne Bjørnenak Berg-Hansen Fullført

– Anne Cecilie Rueness Egen bedrift Fullført

– Anne Grethe Ellingsen RPC Packaging Fullført

– Anne Karen Sædberg Egen bedrift Fullført

– Anne Torridal Kr.sand kommune Fullført

– Åse Hasselberg Korsmo Kr.sand kommune Fullført

– Birte Eiersland Egen bedrift Fullført

– Brita Hansen Kr.sand Politi Fullført

– Cathrine Murstad Nye veier Fullført

– Cher Lan Teo Haneberg Cameron Sense Fullført

– Elin Strand Huntonit Fullført

– Elin Thorvik Andersen Kr.sand kommune Fullført

– Elisabeth Slettebøe Hansen T.O. Slettebøe Fullført

– Gerd Inger Kravlen Sørlandet Sykehus Fullført

– Gry Lomeland Egen bedrift Fullført

– Gunn-Hege Solli Team Mosjon Fullført

– Hanne Christin Hermansen Egen bedrift Fullført

– Hege Hartvigsen Agder Energi Fullført

– Hege Saatvedt Tollvesenet Fullført

– Heidi Jordan Kr.sand kommune Fullført

– Heidi Skea Nikkelverket Fullført

– Hilde Follerås Sørlandet Sykehus Fullført

– Hilde H. Langeid Vennesla kommune Fullført

– Hilde Irene Tveit Kr.sand kommune Fullført

– Hilde Mortensen Egen bedrift Fullført

– Ingrid Wangsvik Kilden Fullført

– Janne Kathrine Wongraven-Deans Phonero Fullført

– Jenny Aamodt OneCo Fullført

– Jorunn Fjeldkjøn Sørlandet Sykehus Fullført

– Kristin Log Indbjo Tilsynsgampene Fullført

– Lillian Eikeland Elkem Fiskaa Fullført

– Lillian Skonhoft Advokatfirma Tofte Fullført

– Linda Varhaug Røsnes Kr.sand kommune Fullført

– Marianne Fidje Mjåland Sørlandet Sykehus Fullført

– Marianne Skaar Dagfin Skaar Fullført

– Marit Amundsen Cameron Sense Fullført

– Mona Kristensen Syrtveit Dental Fullført

– Mone Stusvig Egen bedrift Fullført

– Nina Fosse Dagfin Skaar Fullført

– Nina Sandø Klungland Per Klungland Fullført

– Ragna Hageland Kvadr. Skolesenter Fullført

– Randi Marie Rypestøl Hellvik Hus Fullført

– Rita Abrahamsen Egen bedrift Fullført

– Ritha Johannessen Sørlandet Sykehus Fullført

– Signe-Marie Kile Kr.sand kommune Fullført

– Sissel Røysland Berntsen Egen bedrift Fullført

– Tone Beate Grøtterød Kr.sand kommune Fullført

– Torill Wikne Haagensen Egen bedrift Fullført

– Torun Tryfoss Salvesen Egen bedrift Fullført

– Torunn Vasveen Henriksen Kr.sand kommune Fullført

– Tove Mangseth Kr.sand kommune Fullført

– Trine Kiland Student Fullført

– Trine Lidi Egen bedrift Fullført

– Turid Gøytil Posten Fullført

– Vibeke Bueklev Repstad Fullført

– Wenche Solheim Statbil Fullført

K50-54

1 Turid Kallhovd Egen bedrift 42.06

2 Bjørg Kari Haugland Nikkelverket 42.46

3 Inger Britt Bakstad Team Mosjon 45.17

4 Lillian Lauvsland Jahnsson Sparebanken Sør 46.29

5 Bente Gullsmedmoen Hauge Lærerne 47.47

6 Riina Upsal Multiconsult 49.20

7 Anne Kirsti Brekke Elkem Fiskaa 51.31

8 Hanne Liv Refsnes Agder Energi 55.00

9 Trine Beate Resmann Egen bedrift 55.20

10 Hanne Aanensen Egen bedrift 56.15

11 Inger Reinhartsen OneCo 61.00

12 Inés Lund Tangen vgs 61.10

13 Mona Guttormsen Multi Regnskap 61.16

14 Siren R. Hodne Team Mosjon 64.00

– Amelia Garzon Osorio Egen bedrift Fullført

– Anita Døble Sørlandet Sykehus Fullført

– Ann-Lisbeth Reisænen Kristiansand Havn Fullført

– Anne Grete Skaanes Isaksen Egen bedrift Fullført

– Anne Marie Lande Rambøll Norge Fullført

– Anne Sofie Kaaland Tollvesenet Fullført

– Anne-Britt Frivoll Tangen vgs Fullført

– Anne-Grethe Rolstad Esdar Evry Fullført

– Anne-May H. Gyberg Team Mosjon Fullført

– Annette Tryfoss Egen bedrift Fullført

– Anny Hermansen Kr.sand kommune Fullført

– Bente Meberg Gran Kr.sand kommune Fullført

– Berit Coldal Kruse Smith Fullført

– Berit Wikøren Agder Energi Fullført

– Camilla Midbrød Sørlandet Sykehus Fullført

– Eli Grindland Sørlandet Sykehus Fullført

– Eli Johannessen T.O. Slettebøe Fullført

– Elin Bjerge Hansen Agder Energi Fullført

– Elisabeth S. Dahl Egen bedrift Fullført

– Ellen Holtskog Wathne Egen bedrift Fullført

– Eva Augland Mekonomen Sørl.p. Fullført

– Eva Haakonseth Lie The Light Group Fullført

– Eva Larsen Schenker Fullført

– Frøydis Nordgård Vik UiA Fullført

– Grete Sætre Bruheim Egen bedrift Fullført

– Grethe Ringøen Vikeså Sørlandet Sykehus Fullført

– Gro Hege Hansen VA Fylkeskommune Fullført

– Gunhild Hageland Egen bedrift Fullført

– Gunn Grødem Songdalen kommune Fullført

– Hanne Alnæs Rambøll Norge Fullført

– Hege Lill S. Andersen Agder Energi Fullført

– Heidi Aabel Huntonit Fullført

– Helle Grytvik Egen bedrift Fullført

– Hilde Eftevåg Stormberg Fullført

– Hilde Hultin Phonero Fullført

– Ingrid Mydland VA Fylkeskommune Fullført

– Ingrid Viervang Team Mosjon Fullført

– Ingunn Aarstøl Nilsen Hörmann Fullført

– Irene Bjerge Hansen Egen bedrift Fullført

– Jorunn Hartvigsen Hörmann Fullført

– Jorunn S. Buer Sørlandet Sykehus Fullført

– Judy Erland Egen bedrift Fullført

– Karianne Øen Posten Fullført

– Kirsti Lossius Statbil Fullført

– Kjersti Aulin Heggem Agder Energi Fullført

– Kristin Eidem Pedersen Tilsynsgampene Fullført

– Kristin Mossing Berntsen MH Wirth Fullført

– Laila Duesund Helland Sørlandet Sykehus Fullført

– Linda Andreassen RadissonBlu Caledonien Fullført

– Linda Berg Phonero Fullført

– Liv Astri H. Skarberg Sørlandet Sykehus Fullført

– Liv Gakkestad Egen bedrift Fullført

– Maj-Kristin Nygård Lillesand kommune Fullført

– Margareth Wathne Posten Fullført

– Marianne Homme Egen bedrift Fullført

– Marit Dahl Pedersen VA Fylkeskommune Fullført

– Marit Nomeland Kr.sand kommune Fullført

– Marit Norby Kr.sand kommune Fullført

– Marit Stedjan Egen bedrift Fullført

– May Torill Holvik Kr.sand Politi Fullført

– Mette Haugland Espeland MH Wirth Fullført

– Mette O. Ødegård Statbil Fullført

– Monica Lunde Olsen Egen bedrift Fullført

– Randi Anita Aanensen Egen bedrift Fullført

– Randi Hidreskog The Light Group Fullført

– Reidun Wigemyr Egen bedrift Fullført

– Rita Holst Mizuno Fullført

– Siw Irene Lerstad Kr.sand kommune Fullført

– Sofie Elise Ringen Kr.sand Dyrepark Fullført

– Solveig Schia Kr.sand kommune Fullført

– Stine B. Hanssen Sørlandet Sykehus Fullført

– Tone Ellingsen Kr.sand Politi Fullført

– Tone Kjønniksen VA Fylkeskommune Fullført

– Torill Brottveit Returkraft Fullført

K55-59

1 Grete Kristine Mølland Egen bedrift 57.20

2 Gro Kolrud Sørlandet Sykehus 58.46

3 Wenche Wessman Revisjon Sør 62.00

4 Berit Eikaas Ingebretsen Team Mosjon 65.00

5 Kari Beate Østerhus Egen bedrift 68.46

– Alice Coward Kvadr. Skolesenter Fullført

– Anita Berntsen Kalstad Kr.sand kommune Fullført

– Anita Fuglestad Kruse Smith Fullført

– Anita Henningsen Posten Fullført

– Anita Irene Kallhovd Sparebanken Sør Fullført

– Ann Brit Hoslemo Trucknor Kr.sand Fullført

– Anne Berit Eriksen Tollvesenet Fullført

– Anne Grete Mjåland Kr.sand kommune Fullført

– Anne Merete Halvorsrød Berg-Hansen Fullført

– Åse Haugland Kvadr. skolesenter Fullført

– Åse Loland Fredheim Egen bedrift Fullført

– Astrid Nilsen Posten Fullført

– Barbro Berntsen Nikkelverket Fullført

– Beatrice Sørensen Kr.sand kommune Fullført

– Bente Abrahamsen Sørlandet Sykehus Fullført

– Benthe Kallhovd Returkraft Fullført

– Berit Egebakken Huntonit Fullført

– Berit H. Mikalsen Sørlandet Sykehus Fullført

– Britt Hilde Hattrem RadissonBlu Caledonien Fullført

– Dorte Kvist Sørlandet Sykehus Fullført

– Eli Jensen Sørlandet Sykehus Fullført

– Elin Pedersen Kr.sand kommune Fullført

– Ellen Godtfredsen Sørlandet Sykehus Fullført

– Ellen Mehle The Light Group Fullført

– Enny-Karin Vindheim Kr.sand kommune Fullført

– Eva Coward Lærerne Fullført

– Eva Moen Egen bedrift Fullført

– Eva Sæthern Arneberg Kvadr. Skolesenter Fullført

– Gerd Eftevåg Bjørge MH Wirth Fullført

– Grete Iren Bjørkås Egen bedrift Fullført

– Grete Jakobsen Trimtex Fullført

– Grete Klev Statbil Fullført

– Gunn Anita Drivdal Team Mosjon Fullført

– Gunn Eriksen Sæbø Kr.sand kommune Fullført

– Inger Lygre Team Mosjon Fullført

– Inger-Lise Schultz MacGregor Fullført

– Ingjerd Lind Sørlandet Sykehus Fullført

– Janne Johansen Lie Kr.sand kommune Fullført

– Johanne Helle Liane Egen bedrift Fullført

– Jorunn Stokka Egen bedrift Fullført

– June Østerhus ITE Østerhus Fullført

– Kari Axelsen Posten Fullført

– Kari Bergstad Tredal Egen bedrift Fullført

– Karin Landa Frigstad Sørlandet Sykehus Fullført

– Kirsten B. Fauske Kr.sand kommune Fullført

– Konstanse Skeie MH Wirth Fullført

– Lisbeth Frivold Agder Taxi Fullført

– Lisbeth Teigseth Kvadr. Skolesenter Fullført

– Liv Astri Jørgensen Lærerne Fullført

– Liv Bente H. Friestad UiA Fullført

– Liv Kari I. Karlsen Egen bedrift Fullført

– Marianne Kjørmo Wilhelmsen Sørlandet Sykehus Fullført

– Marion Steinsland Pettersen Posten Fullført

– May-Britt Farestad Norgesplaster Fullført

– May-Britt Hagerup Team Mosjon Fullført

– May-Britt Stifoss Sørlandet Sykehus Fullført

– Mona Bruun Johansen Kredinor GO Fullført

– Mona Steinsland Egen bedrift Fullført

– Norunn Gumpen Egen bedrift Fullført

– Randi Nordahl Nikkelverket Fullført

– Reidun Rødland Egen bedrift Fullført

– Rita Hægeland Sørlandet Sykehus Fullført

– Signe Gunn Myre VA Vegvesen Fullført

– Siri Marianne Coward Statbil Fullført

– Sissel Margrethe Røsok Kr.sand kommune Fullført

– Solfrid Bjørnstøl Advokatfirma Tofte Fullført

– Solfrid Viste Egen bedrift Fullført

– Solveig Irene Kile Kr.sand kommune Fullført

– Solveig M. Solberg RadissonBlu Caledonien Fullført

– Susanne Johannessen Kr.sand kommune Fullført

– Torbjørg Omdal MH Wirth Fullført

– Torhild Henriksen Egen bedrift Fullført

– Trine Loland Kr.sand kommune Fullført

– Vigdis Borgemyr Berntsen Kr.sand kommune Fullført

K60-64

1 Johanne Seim Sørlandet Sykehus 50.02

2 Nina Sunnås Kr.sand kommune 56.46

3 Ragnhild Auestad Team Mosjon 62.00

4 Nina Gjærum Reinhardt Kr.sand kommune 74.30

– Anne Grete Lindeland UiA Fullført

– Anne Lise Grindland Kr.sand kommune Fullført

– Anne Marit Fjeldsgård Boen Bruk Fullført

– Anne-Grete Uglebakken Egen bedrift Fullført

– Aud Reidun Høigaard Egen bedrift Fullført

– Birgit Tveit Posten Fullført

– Britt Larsen Strai Kjøkken Fullført

– Eli Ose Egen bedrift Fullført

– Elin Aarnes Johannessen Kr.sand kommune Fullført

– Elin R. Langøy Ilebekk Sørlandet Sykehus Fullført

– Elisabeth Tellefsen Kr.sand kommune Fullført

– Ellen Britt Engelstad Sørlandet Sykehus Fullført

– Ellinor Vedal Tollvesenet Fullført

– Eva Wikstrand Edvardsen Kr.sand kommune Fullført

– Helle B. Lund Agder Energi Fullført

– Ingebjørg Sundtjønn Sørlandet Sykehus Fullført

– Inger Vehus Egen bedrift Fullført

– Ingibjørg Thóroddsdóttir Egen bedrift Fullført

– Ingunn Hammersmark Kr.sand kommune Fullført

– Ingunn Skogstad Egen bedrift Fullført

– Irene Løvli Egen bedrift Fullført

– Jorunn Voje Elkem Fiskaa Fullført

– Kari Frøyland MH Wirth Fullført

– Kirsten Lund Løkling Sørlandet Sykehus Fullført

– Kristine Oftedal Nordea Fullført

– Lisbeth Nilsen Kr.sand kommune Fullført

– Maria Stokkeland Søbye Sørlandet Sykehus Fullført

– Marit Høye Thorvaldsen Statbil Fullført

– Marit Nilsen Leipsland Kr.sand kommune Fullført

– Marit Nodeland Sødal Kr.sand kommune Fullført

– Marit Notland Handelsbanken Fullført

– May Britt Aasgaard Sørlandet Sykehus Fullført

– Møyfrid Sandvik Egen bedrift Fullført

– Randi Bragdø Sangesland Sørlandet Sykehus Fullført

– Reidun Drivdal Thomassen Tollvesenet Fullført

– Reidun Fidje Lærerne Fullført

– Rita Pedersen Kr.sand kommune Fullført

– Rita Torbjørnsen Sørlandet Sykehus Fullført

– Signy Anne B. Stenersen Sørlandet Sykehus Fullført

– Sigrun Fossheim Sørlandet Sykehus Fullført

– Sigrun Korneliussen Kr.sand kommune Fullført

– Sissel Zachariassen Tollvesenet Fullført

– Solfrid Andersen Sørlandet Sykehus Fullført

– Solfrid Stavseth SiA Fullført

– Sunniva Aabel Kr.sand kommune Fullført

– Tone Marie Spikkeland Egen bedrift Fullført

– Torunn Heggland DNB Fullført

– Turid Høgberg Handelsbanken Fullført

– Vigdis Håbesland VA Fylkeskommune Fullført

– Vigdis Rysstad Schenker Fullført

– Wenche Haaland Vennesla kommune Fullført

K65-69

1 Maria Syvertsen Egen bedrift 62.36

2 Elin Glad Balchen Egen bedrift 75.00

– Aase Kiledal Statbil Fullført

– Alfrid Hånes Kr.sand kommune Fullført

– Anne Grethe Fagermann Egen bedrift Fullført

– Anne Marie Løvsland Kr.sand Politi Fullført

– Anne Marit Aas Kr.sand kommune Fullført

– Anny Bjørnhom Egen bedrift Fullført

– Arnhild Kristiansen Egen bedrift Fullført

– Arny Danielsen Kr.sand kommune Fullført

– Åshild Wergeland Sørlandet Sykehus Fullført

– Bente Økland Eltelnetworks VA Fullført

– Berit Tønnessen MH Wirth Fullført

– Bjørg Aurebekk VA Fylkeskommune Fullført

– Bjørg Endresen Sørlandet Sykehus Fullført

– Bjørg Mæsel Sørlandet Sykehus Fullført

– Brita Stav Johanssen Lærerne Fullført

– Britt Hellum Tangen vgs Fullført

– Eli Sandbakken Oftedal Norconsult Fullført

– Elin Gundersen Sørlandet Sykehus Fullført

– Elin Pedersen Sundtjønn Kr.sand kommune Fullført

– Ellen Smestad Egen bedrift Fullført

– Elna Skjebstad DNB Fullført

– Hildur Håverstad Sørlandet Sykehus Fullført

– Hildur Toft Sundtjønn Nikkelverket Fullført

– Inger Britt Handegard MH Wirth Fullført

– Inger Lise Kaaterud Sørlandet Sykehus Fullført

– Inger Marie Oudalstøl Cameron Sense Fullført

– Ingjerd Wiggen Egen bedrift Fullført

– Janne Johansen Pensjonist Fullført

– Karen Torine Mørkestøl Cameron Sense Fullført

– Karin Elisabet Hildén Sørlandet Sykehus Fullført

– Karin Elisabeth Klungreseth Sørlandet Sykehus Fullført

– Karin Helene Romseland Lærerne Fullført

– Kirsten Andersen Egen bedrift Fullført

– Kirsten Salthaug Rambøll Norge Fullført

– Kjersti Ording Egen bedrift Fullført

– Laila Os Kr.sand kommune Fullført

– Lillian Helene Nordby Kr.sand kommune Fullført

– Liv A. Lindgren Agder Energi Fullført

– Liv Irene Flaaten Egen bedrift Fullført

– Liv Marion Øina Egen bedrift Fullført

– Liv Tenningen Team Mosjon Fullført

– Liv Wasland Fædrelandsvennen Fullført

– Magnhild Iglebæk Statbil Fullført

– Mari Elisabeth Nøkleby Statbil Fullført

– Olaug Drange Optimera Fullført

– Ragnhild Ludvigsen UiA Fullført

– Randi Strøm-Olsen Sparebanken Sør Fullført

– Randi Thomassen Huntonit Fullført

– Reidun Gustafson Repstad Fullført

– Solveig Magnussen Arkiv Fullført

– Solveig Rasmussen Sørlandet Sykehus Fullført

– Sølvi Evensen Egen bedrift Fullført

– Tove Magnussen T.O. Slettebøe Fullført

– Vibeke Holme Tjøm Sørlandet Sykehus Fullført

– Wenche Ludvigsen Egen bedrift Fullført

K70-74

1 Sissel Wessman Lærerne 64.15

– Adriana Gandola VA Fylkeskommune Fullført

– Anne Grethe Andersen Kr.sand kommune Fullført

– Anne Sofie Grindland Pensjonist Fullført

– Anne Turid Andersen Egen bedrift Fullført

– Aslaug Mosby Kr.sand kommune Fullført

– Birgit Drangsholt Egen bedrift Fullført

– Bjørg Elisabeth Olsen UiA Fullført

– Bodil Kofoed T.O. Slettebøe Fullført

– Brith Norum Statbil Fullført

– Edel Gladys Holte Tollvesenet Fullført

– Ellinor Mikalsen Huntonit Fullført

– Else-Margrethe Bredland UiA Fullført

– Ester Haugland Egen bedrift Fullført

– Eva Haugedal Egen bedrift Fullført

– Gerd Aina Mortensen Kr.sand kommune Fullført

– Gunhild Svenningsen Lærerne Fullført

– Helle Elise Moe Egen bedrift Fullført

– Inger Øgård Christensen Egen bedrift Fullført

– Jorun Roald Egen bedrift Fullført

– Kari Breen Kr.sand kommune Fullført

– Kirsten Spikkeland Kr.sand kommune Fullført

– Laila O. Karlsen Egen bedrift Fullført

– Lili Margrethe Johansen Egen bedrift Fullført

– Lilly Ragnhild Frivold Egen bedrift Fullført

– Liv May Nielsen Kvadr. Skolesenter Fullført

– Marie-Francoise Peersen Statbil Fullført

– Marit Grindheim Statbil Fullført

– Marit Osmundsen Egen bedrift Fullført

– Norunn Heldal Vestas Castings Kr. Fullført

– Randi Mellingsæter Dagfin Skaar Fullført

– Rigmor Stavø Egen bedrift Fullført

– Rose Dunseth Egen bedrift Fullført

– Rose Johansen RadissonBlu Caledonien Fullført

– Signe I. Fredwall Huntonit Fullført

– Solveig Hægeland Agder Energi Fullført

– Tonny Allis Esperås OSM Offshore Fullført

– Torhild Nesmann Halvorsen Lærerne Fullført

– Wenche Fast Team Mosjon Fullført

K75-79

– Anne Marie Saaghus Egen bedrift Fullført

– Bjørg Hanna Lund OSM Offshore Fullført

– Bjørg Rist Egen bedrift Fullført

– Bjørg Staalesen Egen bedrift Fullført

– Ester Aas Egen bedrift Fullført

– Frøydis Ekeland Egen bedrift Fullført

– Reidun Ruethemann UiA Fullført

– Solveig Haslerud Nordea Fullført

K80-84

– Asbjørg Emanuelsen Egen bedrift Fullført

– Britt Høyer-Jonassen Egen bedrift Fullført

– Eva Bujordet Jernbanen Fullført

– Gudveig Jørundland Lærerne Fullført

M10-14

– Håkon Skarpholt Egen bedrift Fullført

– Hans Lossius Oddersjaa Fullført

– Jarle Sveinall OneCo 61.43

– Josef Klungland Per Klungland 52.44

– Snorre Slettebøe T.O. Slettebøe Fullført

– Tobias Tønnesen Egen bedrift Fullført

– Trygve Børte Nomeland KOK 38.44

M15-19

1 Trond Hauklien Kr.sand Dyrepark 35.26

2 Haakon Svendsen Hennig-Olsen Is 41.06

3 Hallvard Brekka Egen bedrift 47.05

– Adrian Mruk Gumpen Gruppen Fullført

– Atle Skarpholt Egen bedrift Fullført

– Henrik Dokmo Egen bedrift Fullført

– Markus Håland Egen bedrift Fullført

– Tobias Alnæs Hoven Egen bedrift Fullført

– Torstein Slettebøe T.O. Slettebøe Fullført

M20-24

1 Thomas Aamodt OneCo 35.42

2 Abraham Pettersen Egen bedrift 36.45

3 Kristian Svendsen Egen bedrift 39.52

4 Morten Coward Student 51.17

5 Nicolay Aase Securitas 60.36

– Andreas Lund Olsen T.O. Slettebøe Fullført

– Bendik Alm Egen bedrift Fullført

– Ole Kostøl Egen bedrift Fullført

– Tobias Bjerland Gumpen Gruppen Fullført

– Torkel Reinhartsen OneCo Fullført

M25-29

1 Julian Brons Egen bedrift 34.49

2 Simen Koland Phonero 34.50

3 Jørgen Solli Strøm-Olsen Trucknor Kr.sand 35.05

4 Ørjan Svaland Aas Lærerne 35.32

5 Marius Engeland Hennig-Olsen Is 35.40

6 Even Skuland Egen bedrift 38.15

7 Espen Grundetjern UiA 39.29

8 Ola Almvik Mekonomen Sørl.p. 45.56

9 Vegard Oppebøen Egen bedrift 46.37

10 Kjetil Sollie Mizuno 46.49

11 Daniel Bentsen Egen bedrift 50.19

12 André Andersen Trucknor Kr.sand 52.27

13 Kjetil Lohne Bakke Student 52.52

14 Kristoffer Jahnsen Securitas 54.33

– Andreas Solgaard Egen bedrift Fullført

– Bjørn Erik Ekberg Vennesla kommune Fullført

– Christian Mangseth Egen bedrift Fullført

– Jørgen Halset Sørlandet Sykehus Fullført

– Kjetil Dahl Phonero Fullført

– Petter Nielsen Sørlandet Sykehus Fullført

– Philip Repstad Frøisland Bønder i byen Fullført

– Tsvetelin Stefanov Takev The Light Group Fullført

M30-34

1 Jan Askland Lærerne 36.40

2 Tor Arne Senumstad KPMG 37.51

3 Kristian Emanuelsen NOV 38.26

4 Tom Henrik Flaa Egen bedrift 39.16

5 Eirik Emanuelsen NOV 41.16

6 Roy Christian Flaa Nikkelverket 41.26

7 Daniel Salvesen MH Wirth 42.04

8 Jan Inge Nomeland Egen bedrift 42.06

9 Morten Tveit Rambøll Norge 42.31

10 Ørjan Glastad ITE Østerhus 43.02

11 Ronald Polenz Phonero 43.24

12 Kristian Bartnes Line MH Wirth 43.59

13 Vidar Axelsen Posten 44.32

14 Kjetil Løyte Lia Kirkens Bymisjon 45.00

15 Erik Eftevåg Mekonomen Sørl.p. 45.19

16 Mohammed Siddik Sørlandet Sykehus 48.16

17 Kim Iversen Cameron Sense 49.57

18 Daniel Naglestad Egen bedrift 50.58

19 Ralph Arne Skog Trucknor Kr.sand 51.14

20 Stephan Grinde OneCo 51.20

21 Kim Daniel Osmundsen MacGregor 53.15

22 Kjetil Grundetjern Kr.sand kommune 53.24

23 Øystein Heggernes NOV 53.58

24 Christian Grimestad Stål-Consult 54.07

25 Christian Heggland NOV 56.33

– Anders Hægeland Tratec Norcon Fullført

– Arnstein Bernt Olsen NOV Fullført

– Atle Aasgaard MH Wirth Fullført

– Atle Endresen Student Fullført

– Erlend Stien Asplan Viak Kr.sand Fullført

– Glenn-Morten Askland Skanska Fullført

– Gunstein Skomedal Elkem Fiskaa Fullført

– Jan-Helge Holst Egen bedrift Fullført

– Jone Strømsvåg VA Vegvesen Fullført

– Kjetil E. Senumstad Sørlandet Sykehus Fullført

– Knut Rike NOV Fullført

– Kristian Heltzen Tjelland The Light Group Fullført

– Lars Vålandsmyr Torstveit NOV Fullført

– Lars Wensell Hamre Phonero Fullført

– Morten Tryfoss Phonero Fullført

– Ole Jakob Lervåg Nilsen NOV Fullført

– Roar Nilsen Egen bedrift Fullført

– Sven Erik Solberg Ernst & Young Kr. Fullført

– Timo Helmers Kilden Fullført

– Trond Vidar Thorsen Otera Fullført

– Vegar Sakseid Egen bedrift Fullført

M35-39

1 Samuel Vingerhagen Sweco Grøner 36.20

2 Arne Kristoffersen Kr.sand kommune 36.31

3 Thomas Øderud Kr.sand kommune 37.40

4 Magne Sørvig LSK 38.01

5 Helge Tønnessen KBR 38.30

6 Truls Bergmann Egen bedrift 39.51

7 Erik Sørensen Student/KSI 40.55

8 Steffan Bjørnarå Egen bedrift 41.06

9 Morten Øya Oasen Skole 41.23

10 Erland Førde Møll Kirkens Bymisjon 43.10

11 Mikael Tønnesen Egen bedrift 43.52

12 Marius Westgaard Kr.sand kommune 44.20

13 Dan Joakim Voilås VA Vegvesen 45.04

14 Samir Kolukcija VA Vegvesen 49.05

15 Anders Nordlie Egen bedrift 51.17

16 Fredrik Svennevig Egen bedrift 51.20

17 Oddvar Riise Bouvet Norge Kr. 53.02

18 Manuel Sparta UiA 55.19

– Andreas Storbukås Agder Energi Fullført

– Audun Aas Oasen skole Fullført

– Eivind Ege Elkem Fiskaa Fullført

– Håkon Nilsen Egen bedrift Fullført

– Jan-Rune Johansen Dagfin Skaar Fullført

– Kurt Pedersen Evry Fullført

– Markus Medina Nikkelverket Fullført

– Odd-Håvard Thraning Elkem Fiskaa Fullført

– Thomas Andreassen Sørlandssent. Eiendom Fullført

– Thomas Dønnestad Repstad Fullført

– Thor Olaf Vatne T.O. Slettebøe Fullført

– Tov Ramberg Egen bedrift Fullført

M40-44

1 Johnny Stensvold LSK 33.33

2 Jan Rikard Olafsen SiA 35.27

3 Ståle Thortveit Egen bedrift 37.16

4 Fernando José Bravo Olguin SiA 40.30

5 Lars Jarle Yttri NOV 42.25

6 Trond Kristiansen Bønder i byen 42.35

7 Joshua Bates Rambøll Norge 43.12

8 Morten Bomann Vest-Agder-Museet 43.40

9 Terje Heisel Tratec Norcon 44.46

10 Sigmund Mosland VA Vegvesen 45.15

11 Lars Hoås Egen bedrift 45.59

12 Tor Ivar Mjåland Egen bedrift 46.36

13 Rolf Paulsen Egen bedrift 46.54

14 Torjus Åkre Nikkelverket 47.57

15 Bjørn Inge Bertelsen Brandsdal Group 49.04

16 Arnulf Bærheim Sørlandet Sykehus 49.10

17 Kjartan A. Nordby Egen bedrift 49.26

18 Jan Roger Adalbéron TTS Marine 50.10

19 Magnus Vatland Elkem Fiskaa 50.11

20 Dagfinn Liestøl Egen bedrift 50.15

21 Arun Deep UNIT4 Current Software 52.35

22 Frode Andreassen TINE Kristiansand 53.46

23 Torleif Jacobsen Kr.sand kommune 53.55

24 Jan-Arve Kristoffersen Cameron Sense 54.19

25 Morten Skjelbred Egen bedrift 56.20

26 Espen Skarpholt NOV 56.33

27 Frode Thorsdalen NOV 62.43

28 Hans Kristian Nilsen UiA 63.00

– Åge Harald Drangsholt Fædrelandsvennen Fullført

– Dag Eivind Vestbakke Agder Energi Fullført

– Jan Egil Egren Posten Fullført

– Kai Drange Egen bedrift Fullført

– Kenneth Andrew Mellefont Gumpen Gruppen Fullført

– Ove Pollestad Sparebanken Sør Fullført

– Oyarzun Angelo Kirkens Bymisjon Fullført

– Per Christian Øen iStone Norge Fullført

– Tom Fraser Skea Nikkelverket Fullført

– Tommy Abrahamsen Kirkens Bymisjon Fullført

– Wayne Attwood Gumpen Gruppen Fullført

M45-49

1 Tormod Klungland Per Klungland 34.25

2 Jens Christian Iglebæk Stormberg 35.41

3 Frode Lindblom Lærerne 35.52

4 Andreas Herstad Dolmen Nikkelverket 35.57

5 Øystein Lie Sørlandet Sykehus 37.16

6 Tore Reisvaag Johannessen Egen bedrift 37.46

7 Tom Egil Rosseland MH Wirth 38.46

8 Håvard Flå Lærerne 39.42

9 Svein Knutsson Nomeland Sørlandet Sykehus 39.48

10 Rune Salthaug Agder Energi 40.03

11 Gisle Martens Handegaard Hennig-Olsen Is 40.32

12 Svein Erik Bjorvand SPISS 41.12

13 Jarl Bøhn NOV 41.50

14 Knut Viggo Frøysaa Egen bedrift 42.34

15 Rolf Hermann Sickel KSI 42.44

16 Jesse White Elkem Fiskaa 43.34

17 Steinar Justnes Huntonit 44.33

18 Atle Johannessen VA Fylkeskommune 45.27

19 Bjørnar Svendsen RPC Packaging 46.00

20 Gunnar Mollestad Egen bedrift 46.13

21 Knut Arild Knutsen Egen bedrift 47.59

22 Sverre Hille Kruse Smith 48.15

23 Ole Dag Kvamme Egen bedrift 48.29

24 Tor Helge Foss Kr.sand kommune 50.32

25 Rune Mork Cameron Sense 54.19

26 Kjell Torkelsen Advokatfirma Tofte 54.23

27 Børge Wetteland Mizuno 56.37

28 Kojiro Sampei Mizuno 57.02

29 Petter Ove Utgård Egen bedrift 57.48

30 Hans Ove Ourom Statbil 58.10

31 Kai Gimre Egen bedrift 61.00

32 Rune Nilsen Norsk Hydro 65.26

33 Roy Georg Abrahamsen Egen bedrift 68.00

– Dag Svingen T.O. Slettebøe Fullført

– Flemming Olsen Egen bedrift Fullført

– Frank Fosse Dagfin Skaar Fullført

– Hans Jørgen Beckmann Kr.sand Politi Fullført

– Helge Moi Oasen skole Fullført

– Ingve Frøytland Sørlandet Sykehus Fullført

– Jan Dalene Boen Bruk Fullført

– Jan G. Johannessen Nikkelverket Fullført

– Jens Petter Kittelsen Phonero Fullført

– Kenneth Gregersen Elkem Fiskaa Fullført

– Kjell Hugo Eliassen Egen bedrift Fullført

– Knut Aurebekk Kr.sand Politi Fullført

– Leif G. Holand NHO Fullført

– Leif Westgård Egen bedrift Fullført

– Magne Egebakken Nikkelverket Fullført

– Martin Johan Vindheim Team Mosjon Fullført

– Ola Taraldrud Agder Energi Fullført

– Olav Abusdal Kr.sand kommune Fullført

– Peder-Olav Ølberg Nikkelverket Fullført

– Per Eirik Mikalsen Goman Bakeriet Fullført

– Raymond Olsen Hennig-Olsen Is Fullført

– Roald Nilsen Huntonit Fullført

– Roar Myhre Kvadr. Skolesenter Fullført

– Robert Mellefont Egen bedrift Fullført

– Steinar Bergan Nikkelverket Fullført

– Steinar Rosseland NOV Fullført

– Stig André Jansen Agder Taxi Fullført

– Sverre Larsen Team Mosjon Fullført

– Terje Dalen TTS Marine Fullført

– Vidar Fidje Elkem Fiskaa Fullført

M50-54

1 Sigvald Aamodt OneCo 37.28

2 Atle Svendsen Hennig-Olsen Is 38.33

3 Stein-Erik Scheie Telesport 38.55

4 John Torgeir Roland KBR 39.23

5 Fred-Arne Sivertsen Asplan Viak Kr.sand 39.25

6 Paul Håkon Scheie Krim.omsorgen i Agder 40.57

7 Kjetil Norby Egen bedrift 41.25

7 Omar Lie Evry 41.25

9 Gunnar Lauvsland T.O. Slettebøe 42.03

10 Torbjørn Skaar MH Wirth 43.16

11 Trond Ludvigsen Kr.sand kommune 43.36

12 Arne Trydal Team Mosjon 43.57

13 Trond Sørensen Egen bedrift 43.58

14 Fredrik Enge Egen bedrift 44.27

15 Bent Einar Sveinall OneCo 46.14

16 Bjørn Helge Carlsen VA Fylkeskommune 46.21

17 Terje Moxnes NOV 47.00

18 Peder Sletfjerding NOV 48.23

19 Arne Hodnemyr Egen bedrift 49.10

20 Sigmund Brekka Team Mosjon 49.18

21 Tung Hua Hsiung Nikkelverket 51.25

22 Terje Aas Egen bedrift 53.15

23 Geir Martin Andersson Team Mosjon 53.17

24 Jon Olav Upsal Multiconsult 53.18

25 Harry Verner Hartvigsen Tangen vgs 53.52

26 Guttorm Martinsen Rambøll Norge 54.00

27 Terje Nandrup Egen bedrift 54.36

28 Per Arvid Finstad MH Wirth 55.00

29 Jørund Fjærbu Blatchford Ortopedi 55.05

30 Olav Grendstad Egen bedrift 55.15

31 Andy Mac Connacher Optimera 55.16

32 Arne D. Andersen Egen bedrift 55.20

32 Michael Haagensen Egen bedrift 55.20

34 Aksel Slettebøe T.O. Slettebøe 55.40

35 Dean Williams Mizuno 55.56

36 Magne Hauan NOV 57.20

37 Kjetil Reithaug Arkiv 59.28

38 Svein Eikaas Seafront 61.00

39 Rune Brustad Team Mosjon 64.00

40 Jan Øvland Songdalen kommune 65.00

– Alf Helge Fredriksen Egen bedrift Fullført

– Aril Bergmann The Light Group Fullført

– Arild Bergan T.O. Slettebøe Fullført

– Arild Skaiå Egen bedrift Fullført

– Arne Augland Mekonomen Sørl.p. Fullført

– Asgeir Næss Veidekke Agder Fullført

– Bård Kristiansen Egen bedrift Fullført

– Bent Magnar Kalsnes The Light Group Fullført

– Eivind Sannes NOV Fullført

– Erik Johannessen KBR Fullført

– Frank Engesveen Nikkelverket Fullført

– Frank Iversen Kr.sand kommune Fullført

– Frank Robert Dahl Nikkelverket Fullført

– Geir Brekke Olsen T.O. Slettebøe Fullført

– Gudmund Lykkedrang Telesport Fullført

– Harald Vingerhagen Egen bedrift Fullført

– Ivar Fossdal Huntonit Fullført

– Jens Birger Kristensen Rambøll Norge Fullført

– Jon Ivar Stakkeland Rasmussengruppen Fullført

– Jostein Viste Posten Fullført

– Kjell Gunnar Gundersen CB Fullført

– Kjetil Aasen Egen bedrift Fullført

– Kjetil Thorsdalen Jernbanen Fullført

– Lars Andreas Jørgensen MH Wirth Fullført

– Nils Erik Rypestøl NOV Fullført

– Ole Johan Bueklev Repstad Fullført

– Oluf Christian Bøckmann Nikkelverket Fullført

– Øyvind Larsen Nikkelverket Fullført

– Per Gunnar Nyhaven Hennig-Olsen Is Fullført

– Per Ole Lie Lavre Egen bedrift Fullført

– René Grapendaal Huntonit Fullført

– Rune Berntsen Kruse Smith Fullført

– Rune Grimsby Cameron Sense Fullført

– Rune Skuggedal Elkem Fiskaa Fullført

– Sigurd Lund Team Mosjon Fullført

– Sten Ove Stening Lærerne Fullført

– Stig Nordhagen Kilden Fullført

– Svein Arne Berntsen Sørlandet Sykehus Fullført

– Svein O. Olsen Egen bedrift Fullført

– Svein-Olav Nordihus OneCo Fullført

– Terje Larsen Nikkelverket Fullført

– Tor Bergan Nikkelverket Fullført

– Tyge Carlsen Egen bedrift Fullført

– Vidar Jensen CB Fullført

– Vigleik Bjørheim Sørlandet Sykehus Fullført

– Yngvar Kiledal Handelsbanken Fullført

M55-59

1 Joar Kvaase Otera 41.33

2 Henning Holst Egen bedrift 43.28

3 John Zahl Cameron Sense 43.39

4 Reinier van der Spek Egen bedrift 44.08

5 Bjørn Angsund Future Production 45.00

6 Jon Steinar Viervang Sparebanken Sør 45.57

7 Bent Ingebrigtsen Egen bedrift 47.23

8 Leif Birkeland Jernbanen 47.44

9 Jan Helland VA Vegvesen 47.45

10 Bjørn Kristensen VA Fylkeskommune 47.54

11 Ole Håkon Eidså Egen bedrift 48.05

12 Hans-Jørgen Fiskaadal Vestre Torv 48.20

13 Audun Wilhelm Jensen Hennig-Olsen Is 48.36

14 Sigbjørn Lie Jernbanen 48.43

15 Terje G. Frigstad Egen bedrift 49.06

16 Harald Wegge Elkem Fiskaa 49.16

17 Arvid Haaverstad Egen bedrift 50.10

18 Erik Erland Egen bedrift 50.42

19 Lars Helge Fossdal Sørlandet Sykehus 50.51

20 Jan Jensen Egen bedrift 50.56

21 Eddie Salvesen Egen bedrift 51.04

22 Helge Johannessen TINE Kristiansand 51.10

23 Kai Stokkeland Egen bedrift 51.18

24 Svein Trygve Lund Bilbransjen 52.10

25 John Rune Ingebretsen Team Mosjon 52.15

26 Per Nygård Repstad 54.38

27 Roy Gundersen Kr.sand kommune 57.47

28 Jon Arve Kallhovd T.O. Slettebøe 72.00

– Amund Hole Agder Energi Fullført

– Andreas Haugland Sørlandet Sykehus Fullført

– Arne B. Andersen Statbil Fullført

– Arne Myklebost Egen bedrift Fullført

– Bård Kalstad Sørlandet Sykehus Fullført

– Bjørn Abrahamsen NOV Fullført

– Bjørn Andreas Friestad Sparebanken Sør Fullført

– Børre Hornnes Kr.sand kommune Fullført

– Børre Johnsen NOV Fullført

– Dag Efjestad Agder Energi Fullført

– Egil Homme Egen bedrift Fullført

– Eilif Johanssen Team Mosjon Fullført

– Erich Esdar Dagfin Skaar Fullført

– Ernst Johnny Jenssen VA Vegvesen Fullført

– Finn Egil Olsen MH Wirth Fullført

– Frank Arneberg Telesport Fullført

– Hallvard Sundsli Statbil Fullført

– Halvor Coward Olsen Huntonit Fullført

– Hans Petter Bentsen Sørlandet Sykehus Fullført

– Helge Laudal Firenor Fullført

– Jan Helge Refsnes Mekonomen Sørl.p. Fullført

– Jan Øyvind Pedersen VA Vegvesen Fullført

– Jan Torger Nilsen Elkem Fiskaa Fullført

– Jens Aas Norsk Hydro Fullført

– Kai Rune Mitander Huntonit Fullført

– Kjell Åteigen Egen bedrift Fullført

– Knut Terje Engestøl Huntonit Fullført

– Lars Edvin Olsen Varodd Fullført

– Leif Litsheim Egen bedrift Fullført

– Lloyd Flatebø Posten Fullført

– Morten Omdal Sørlandet Sykehus Fullført

– Ole Lossius Egen bedrift Fullført

– Øyvind Borge Ottesen Nikkelverket Fullført

– Paul Trygve Schikora Schenker Fullført

– Per Lund Statbil Fullført

– Per Skofteland Otera Fullført

– Roald Stallemo Posten Fullført

– Roar Engesland Egen bedrift Fullført

– Robert Coward Kr.sand kommune Fullført

– Rune Nygård Egen bedrift Fullført

– Sigve Joakimsen Nikkelverket Fullført

– Solvar Brandser Norrøna Storkjøkken Fullført

– Steinar Sætra-Pedersen Gumpen Gruppen Fullført

– Thor Hardeland Kr.sand Politi Fullført

– Tom Reidar Abusdal Agder Energi Fullført

– Tom Vestaby Rejlers Fullført

– Tom-Ole Kirkhus Nordea Fullført

– Tor Arild Rysstad Valle Sparebank Fullført

– Tore B. Dalevoll KBR Fullført

– Tore Langaard Posten Fullført

– Trond Andersen CB Fullført

– Trygve Døble Agder Energi Fullført

– Trygve Kolrud Nikkelverket Fullført

– Vidar Bergland Huntonit Fullført

– Vidar Sannes LSK Fullført

M60-64

1 Rune Løkling Nikkelverket 36.45

2 Odd Halvor Vassbø Rambøll Norge 37.37

3 Geir Gundersen Kr.sand Skruefabrikk 39.40

4 Torkild Eivindson Nikkelverket 44.49

5 Arild Moen Tangen vgs 46.06

6 Øistein Rosen Team Mosjon 46.49

7 Tor Arve Monan Varodd 47.13

8 Arnfinn Folkvord Nikkelverket 48.49

9 Bjørn Reinhartsen OneCo 50.25

10 Hans Kristian Arnesen Egen bedrift 53.05

11 André Bardoff Egen bedrift 54.07

12 Ole Ingvar Gauslaa Jernbanen 54.38

13 Kristian Langeland MH Wirth 54.48

14 Carl Georg Omdal Statbil 55.45

15 Odd Gaute Drivdal Egen bedrift 55.51

16 Jan E. Vollset Tangen vgs 56.35

17 Arvid Brattland Gumpen Gruppen 56.36

18 Asbjørn Narvestad Repstad 58.04

19 Oddvar Paulsen Strømmestiftelsen 62.14

– Alf Steinar Vikeså Egen bedrift Fullført

– Arild Jørgensen Lærerne Fullført

– Arnfinn Odderdal Statbil Fullført

– Arnstein Aanensen Egen bedrift Fullført

– Bernt Blindheim Agder Energi Fullført

– Bjørn Sveindal Kvadr. Skolesenter Fullført

– Brede Arvid Nordhagen Air Products Fullført

– Ernst Rune Saatvedt Egen bedrift Fullført

– Geir Egil Åsen CB Fullført

– Håkon Hellvik Hellvik Hus Fullført

– Hans Olav Hagen VA Vegvesen Fullført

– Helge Aabakk Jernbanen Fullført

– Helge Winsvold NOV Fullført

– Ivar Johan Aas Huntonit Fullført

– Jan Martin Drivdal MH Wirth Fullført

– John Hansen Asker & Bærum Politi Fullført

– Johnny Christensen Egen bedrift Fullført

– Jon Matre Egen bedrift Fullført

– Karl Sandsmark VA Vegvesen Fullført

– Kjell Ivar Sangesland Team Mosjon Fullført

– Lars Coward Egen bedrift Fullført

– Leif Johannessen Team Mosjon Fullført

– Leo Kjellingland Egen bedrift Fullført

– Magne Kiledal Egen bedrift Fullført

– Magne Reier Jørgensen Sørlandet Sykehus Fullført

– Nils Bjørge MH Wirth Fullført

– Nils Martin Pedersen Sparebanken Sør Fullført

– Odd Erik Magnussen Egen bedrift Fullført

– Odd Steinar Gran Posten Fullført

– Oddleiv Frustøl Optimera Fullført

– Oddvar Strømme Team Mosjon Fullført

– Per Magnussen T.O. Slettebøe Fullført

– Reidar Ruud Johnsen The Light Group Fullført

– Roald Borgemyr Telesport Fullført

– Rolf Egebakken Huntonit Fullført

– Rune Østerhus ITE Østerhus Fullført

– Simon Lynge Laursen Team Mosjon Fullført

– Steinar Stenersen Egen bedrift Fullført

– Svein Helge Mollestad Team Mosjon Fullført

– Sven Arne Stenersen Egen bedrift Fullført

– Teodoro Miguel Elkem Fiskaa Fullført

– Terje Taraldsen Agder Energi Fullført

– Tom Torjussen Team Mosjon Fullført

– Tor Grindheim Egen bedrift Fullført

– Tore Hansen VA Vegvesen Fullført

– Trygve G. Richardsen Nordea Fullført

– Vidar Håverstad Egen bedrift Fullført

– Vidar Sandtveit Optimera Fullført

– Widar Drivdal Boss Industri Fullført

M65-69

1 Edgard Ellertsen Nikkelverket 43.23

2 Paul Joreid Egen bedrift 46.31

3 Klaes van der Meer Statbil 46.45

4 Ivar Mjåland Christiansholm Eiendom 47.02

5 Arnfinn Søyset Team Mosjon 51.01

6 Tore Svennevig Posten 51.20

7 Alf Gurandsrud Kr.sand kommune 52.04

8 Kåre Pedersen Optimera 52.10

9 Arne Moen Team Mosjon 55.47

10 Oddvar Skår Jernbanen 56.37

11 Torstein Leipsland Egen bedrift 58.52

12 Bengt O. Klemo RPC Packaging 59.27

13 Jonny A. Tveit Egen bedrift 59.45

14 Dag Danielsen Egen bedrift 61.30

15 Sjur Bjoraa Kr.sand kommune 69.45

16 Kjell Arne Sjustøl NOV 70.33

17 Arild Høibo Egen bedrift 74.21

18 Thor Øystein Olsen Agder Bilskade 91.35

– Alf Sundtjønn Nikkelverket Fullført

– Anders Torbjørnsen Jernbanen Fullført

– Arild Vehus Team Mosjon Fullført

– Arne Fauske Egen bedrift Fullført

– Arne Leland Optimera Fullført

– Arne Mikalsen Norconsult Fullført

– Arne Tolli Pedersen Kr.sand kommune Fullført

– Arnfinn Ekberg VA Vegvesen Fullført

– Arve Aakre NOV Fullført

– Arve Trælandshei VA Vegvesen Fullført

– Arvid Martinsen Egen bedrift Fullført

– Asbjørn Abrahamsen Egen bedrift Fullført

– Aslak Bjotveit Statbil Fullført

– Birger Hafslund MH Wirth Fullført

– Bjørn Aurebekk Egen bedrift Fullført

– Bjørn Egil Hansen Egen bedrift Fullført

– Bjørn Usterud Posten Fullført

– Carl Viggo Axelssen Egen bedrift Fullført

– Erik Steinar Dahl Tangen vgs Fullført

– Finn Gitmark Egen bedrift Fullført

– Finn Thomsen Egen bedrift Fullført

– Frank Stein Agder Energi Fullført

– Håkon M. Omland Nordialog Fullført

– Hans Olav Omland UiA Fullført

– Hans Petter Ruud Agder Energi Fullført

– Helge L. Grindheim Egen bedrift Fullført

– Helge Moseid Posten Fullført

– Helge Solvik T.O. Slettebøe Fullført

– Inge Torrey Tjøm KBR Fullført

– Jan A. Eidem Fædrelandsvennen Fullført

– Jan Magne Strandberg Reber Schindler Heis Fullført

– Jan Olle Rasmussen Sørlandet Sykehus Fullført

– Jan Tore Jørgensen Arkiv Fullført

– Jens Dahlum Kr.sand kommune Fullført

– Jens Stien Posten Fullført

– Johannes Oudalstøl Cameron Sense Fullført

– John Magnus Humborstad Team Mosjon Fullført

– Kåre Berle Team Mosjon Fullført

– Kåre Vestøl Elkem Fiskaa Fullført

– Kjell Bjærum Agder Energi Fullført

– Kjell Egil Gjerde Idrettens Fullført

– Kjell K. Kristiansen Kvadr. Skolesenter Fullført

– Knut Fosselie Team Mosjon Fullført

– Kristen Bue Team Mosjon Fullført

– Leif Otto Torjusen Lærerne Fullført

– Odd Nomeland Rejlers Fullført

– Odd Øyvind Fløysvik Posten Fullført

– Odd Sverre Andersen MH Wirth Fullført

– Oddleiv Loland Kvadr. Skolesenter Fullført

– Oddvar Omdal Kruse Smith Fullført

– Oddvar Vårdal Kr.sand kommune Fullført

– Ole Sivert Sommerseth Elkem Fiskaa Fullført

– Ole Vium Olesen Rambøll Norge Fullført

– Øystein Vesterhus Nikkelverket Fullført

– Per Magne Gjermundnes Varodd Fullført

– Per Otto Enger MH Wirth Fullført

– Per Otto Ose Egen bedrift Fullført

– Reidar Stav Johanssen Lærerne Fullført

– Roald Mæsel Agder Energi Fullført

– Rolf M. Danielsen Sørlandet Sykehus Fullført

– Sigmund Salthaug Rambøll Norge Fullført

– Sigurd Lunden UNIT4 Fullført

– Stein Erikssen Nordea Fullført

– Stein Ruenes T.O. Slettebøe Fullført

– Svein Grummedal NOV Fullført

– Svein Olav Syvertsen Egen bedrift Fullført

– Svenn Erik Larsen Posten Fullført

– Sverre Heggland Egen bedrift Fullført

– Terje Pedersen Kr.sand Politi Fullført

– Tom Bakken Egen bedrift Fullført

– Tor Harald Nilsen Egen bedrift Fullført

– Tor-Kåre Høsteland Kr.sand kommune Fullført

– Tore Heidenreich Team Mosjon Fullført

– Torgrim Eldhuset Agder Energi Fullført

– Torstein Arne Norum Egen bedrift Fullført

– Vidar Osmundsen Sørlandet Sykehus Fullført

– William Edvardsen Egen bedrift Fullført

M70-74

1 Åge Holgersen Nikkelverket 50.05

2 Tore Berntsen VA Fylkeskommune 50.45

3 Knut Pilskog Firenor 54.59

4 Sigbjørn Spikkeland Sørlandet Sykehus 55.49

5 Jan Reinhard Hansen Egen bedrift 57.04

6 John Gerhard Løvdal Egen bedrift 59.23

7 Didrik Jarl Solli Sparebanken Sør 59.45

8 Johannes Jacobus Feenstra Egen bedrift 59.52

9 Karl Ivar Moen Caverion Norge 59.56

10 Gunnar Vindenæs LSK 62.12

11 Sigurd Næss Andersen Songdalen kommune 75.36

– Åge Wiggen Egen bedrift Fullført

– Arne Hallvard Holte Egen bedrift Fullført

– Arnsten Ariansen Egen bedrift Fullført

– Arvid Bentsen Telesport Fullført

– Egil Hægeland Agder Energi Fullført

– Egil Koestøl Hansen Egen bedrift Fullført

– Erik Bugge Nilsen Egen bedrift Fullført

– Erik Tønnesen Egen bedrift Fullført

– Gunnar A. Nordby Agder Energi Fullført

– Gunnar Johan Iglebæk Agder Energi Fullført

– Gunnar Magne Kåsa Agder Energi Fullført

– Håkon Kildebo Egen bedrift Fullført

– Håkon Kiledal Statbil Fullført

– Hans H. Schelderup Team Mosjon Fullført

– Harald Haraldsen Egen bedrift Fullført

– Helge Breen Nordea Fullført

– Helge Dyrkolbotn LSK Fullført

– Helge Simonsen Egen bedrift Fullført

– Helge Strøm Agder Energi Fullført

– Ivar Kaafjord Team Mosjon Fullført

– Jack Hansen Egen bedrift Fullført

– Jan Åge Esperås RadissonBlu Caledonien Fullført

– Jon Heggland Posten Fullført

– Kai Karlsen Agder Energi Fullført

– Kåre Eidsaa Kr.sand kommune Fullført

– Kåre Iglebæk Lærerne Fullført

– Kjell A. Salvesen Egen bedrift Fullført

– Kjell Abildsnes Egen bedrift Fullført

– Kjell I. Svendsen RadissonBlu Caledonien Fullført

– Kjell Tengesdal Egen bedrift Fullført

– Kjell Tønnessen Telesport Fullført

– Knut Tveiten Agder Energi Fullført

– Leif Kofoed T.O. Slettebøe Fullført

– Magne Finne Kruse Smith Fullført

– Nils Andreas Persen Elkem Fiskaa Fullført

– Nils Sørlie Egen bedrift Fullført

– Odd Jakobsen Egen bedrift Fullført

– Odd Kåre Rist Egen bedrift Fullført

– Oddleif Lian Arkiv Fullført

– Oddvar Glidje Lærerne Fullført

– Øivind Fredriksen Optimera Fullført

– Ove Eeg Christiansen Egen bedrift Fullført

– Svein Arne Andreassen Telesport Fullført

– Svein Kirkeby Lærerne Fullført

– Svein Røer Egen bedrift Fullført

– Svein Roland Nordea Fullført

– Sven Erik Fagermann LSK Fullført

– Tor Erik Wasland Kr.sand kommune Fullført

– Tore Tangen Kr.sand kommune Fullført

– Walter Flønes Agder Energi Fullført

– Willy Heldal Vestas Castings Kr. Fullført

– Willy Pettersen Oceaneering Rotator Fullført

– Yngvar Skaar LSK Fullført

M75-79

1 Kjell Andreas Knudsen Posten 55.04

2 Borgar Haugland Team Mosjon 59.36

3 Oddvar Abrahamsen Optimera 75.00

– Alf Haugland Egen bedrift Fullført

– Arnfinn Aas Egen bedrift Fullført

– Arnfinn Borø Søgne & Gr. Sp.bank Fullført

– Benny Jakobsen Reber Schindler Heis Fullført

– Jan A. Stølen UiA Fullført

– Jan Erik Olsen Egen bedrift Fullført

– John Arvid Lie Lærerne Fullført

– Johnny Arnt Bessesen Nikkelverket Fullført

– Jostein Handegard MH Wirth Fullført

– Kåre Dunseth Egen bedrift Fullført

– Kjell Baasland Egen bedrift Fullført

– Kjell Johan Haugland Egen bedrift Fullført

– Steinar Johannessen Team Mosjon Fullført

– Sverre Sørensen Gevir 07 Fullført

– Torfinn Mæsel Lærerne Fullført

– Tormod Åsan Egen bedrift Fullført

– Willy Højmark Egen bedrift Fullført

M80-84

– Arne Rafaelsen Nikkelverket Fullført

– Arnfinn Bujordet Jernbanen Fullført

– Bjørn Ekberg Egen bedrift Fullført

– Einar Jørundland Lærerne Fullført

– Gunnar Grevskott Egen bedrift Fullført

– Harald R. Hille Egen bedrift Fullført

– Kai Birger Flå Egen bedrift Fullført

– Kjell Sangvik Egen bedrift Fullført

– Olaf Drangsholt Posten Fullført

– Per Oddgeir Saur Egen bedrift Fullført

– Per Steen Sandell Nikkelverket Fullført

M85-89

– Reidar Ringereide UiA Fullført

M90-

– Ommund Skomedal Egen bedrift Fullført

Publisert
Vil du skrive for Lokalsporten?
Rune Stensland, Fædrelandsvennens produktsjef for Lokalsporten, ønsker bidrag fra nye skribenter velkommen. Ta direkte kontakt med Rune på 975 97 785