hannu

La Manga Cup 17/2 — 28/2

Gruppe A: Rosenborg, Viking, San José (USA), Rubin (Russland).

Sluttstilling:

Rosenborg +5 9 p.

Viking 0 4 p.

Rubin -1 2 p.

San José -4 1 p.

Kamper:

Mandag 17/2: Rosenborg - San José 2-0

Mål: 1-0 Frode Johnsen (55), 2-0 Harald Brattbakk (65).

Mandag 17/2: Rubin - Viking 1-1

Mål: 0-1 Bjørn Berland (16), 1-1 Denis Boyarintsev (50).

Torsdag 20/2: Viking - Rosenborg 0-2

Mål: 0-1 Harald Brattbakk (63), 0-2 Roar Strand (68).

Torsdag 20/2: San José - Rubin 1-1

Mål: 1-0 Ronnie Ekelund (straffe, 24), 1-1 Santos Roni (34).

Mandag 24/2: San José - Viking 1-3

Mål: 1-0 Ronnie Ekelund (5), 1-1 Bjørn Berland (38), 1-2 Bjørn Berland (58), 1-3 Bjørn Berland (86)

Mandag 24/2: Rubin - Rosenborg 0-1

Mål: 0-1 Christer George (straffe, 5)

Gruppe B: Lyn, Odd Grenland, LA Galaxy (USA), Torpedo Moskva (Russland)

Sluttstilling (målforskjell og poeng):

Odd Grenland +3 7 p.

L.A. Galaxy +7 6 p.

Torpedo Moskva -1 4 p.

Lyn -9 0 p.

Kamper:

Tirsdag 18/2: LA Galaxy - Lyn 5-0

Mål: 1-0 Gavin Glinton (7), 2-0 Sasha Victorien (16), 3-0 Alexi Lalas (49), 4-0 Chris Albright (53), 5-0 Glinton (89)

Tirsdag 18/2: Odd - Torpedo Moskva 1-1

Mål: 1-0 Christian Flindt Bjerg (58), 1-1 Dimitri Borodin (90)

Fredag 21/2: Lyn - Odd 1-3

Mål: 0-1 Morten Fevang (4), 0-2 Sebastian Henriksson (43), 1-2 Johann Gudmundsson (47, straffe), 1-3 Edwin van Ankeren (62)

Fredag 21/2: Torpedo Moskva - LA Galaxy 0-3

Mål: 0-1 Hercules Gomez (17), 0-2 Mauricio Cienfuegos (24), 0-3 Sasha Victorine (50)

Mandag 24/2: LA Galaxy - Odd 0-1

Mål: 0-1 Alexander Aas (25)

Mandag 24/2: Torpedo Moskva - Lyn 2-0

Mål: 1-0 Andrej Panferov (53), 2-0 Aleksej Bugajev (89).

Rødt kort: Steven Lustü, Lyn (to gule).

Sluttspill

Kamp om 7. plass:

Torsdag 27/2: San José - Lyn 1-3

Mål: 1-0 Ramiro Corrales (15), 2-0 Troy Dayak (39), 2-1 Johann Gudmundsson (77), 3-1 Arturo Alvarez (90)

Rødt kort: Jonny Hanssen, Lyn.

Kamp om 5. plass:

Torsdag 27/2: Rubin - Torpedo Moskva 0-1 (0-0).

Mål: 0-1 Aleksej Bugajev (58)

Kamp om 3. plass:

Fredag 28/2: LA Galaxy - Viking 3-0 (2-0)

Mål: 1-0 Chris Albright (20), 2-0 Chris Albright (33), 3-0 Maurizio Cienfuegos (53)

Finale:

Fredag 28/2: Rosenborg - Odd Grenland 1-0 (0-0)

Mål: 1-0 Harald Brattbakk (48)

Kvinnelandskamper:

17. februar: Norge - Danmark 3-3 (2-2)

Mål: 1-0 Dagny Mellgren (7), 1-1 Lene R. Jensen (22), 2-1 Hege Riise (straffe, 30), 2-2 Lene R. Jensen (35), 2-3 Lene R. Jensen (50), 3-3 Anita Rapp (75)

20. februar: Norge - Danmark 4-0 (2-0)

Mål: 1-0 Trine Rønning (2), 2-0 Hege Riise (45), 3-0 Solveig Gulbrandsen (57), 4-0 Dagny Mellgren (65)

18. februar: Norge U21 - Frankrike U21 0-1 (0-0)

Mål: 0-1 Andrune Dusary (46).

21. februar: Norge U21 - Frankrike U21 2-0 (2-0)

Mål: 1-0 Marie Knutsen (39), 2-0 Heidi Pedersen (41).

Treningskamper:

26. februar: Stabæk - Lillestrøm 4-0 (2-0)

Mål: 1-0 Peter Sand (38), 2-0 Peter Sand (45), 3-0 Thomas Finstad (72), 4-0 Tryggvi Gudmundsson (82)

3. mars: Stabæk - Helsingborg 0-0

3. mars: Lillestrøm - Sundsvall 1-1 (0-0)

Mål: 1-0 Pål Strand (54), 1-1 Tommy Bergersen (straffe, 78)

4. mars: Bryne - IFK Göteborg 1-1 (1-1)

Mål: 0-1 Tomas Rosenkvist (25), 1-1 Ragnvald Soma (36)

4. mars: Molde - Malmö FF 1-0 (0-0)

Mål: 1-0 Daniel Berg Hestad (77)

4. mars: Bodø/Glimt - Brann 1-1 (1-0)

Mål: 1-0 André Hanssen (35), 1-1 Joachim Walltin (74)

7. mars: IFK Göteborg - Bodø/Glimt 0-2 (0-1)

Mål: 0-1 Ville Lehtinen (28), 0-2 Vegard Sannes (48)

7. mars: Brann - Stabæk 2-1 (1-0)

Mål: 1-0 Knut Walde (43), 2-0 Thomas Lund (73), 2-1 Tryggvi Gudmundsson (75, straffe)

7. mars: Helsingborg - Molde 1-0 (0-0)

Mål: 1-0 Mattias Lindström (79)

7. mars: Malmö FF - Lillestrøm 0-2 (0-2)

Mål: 0-1 Frode Kippe (53), 0-2 Frode Kippe (64).

7. mars: Sundsvall - Bryne 1-1 (0-1)

Mål: 0-1 Dejan Pavlovic (30), 1-1 Tommy Bergersen (straffe, 79)

10. mars: AIK - Sogndal 0-2 (0-0)

Mål: 0-1 Rune Buer Johansen (46), 0-2 Alexander Ødegaard (53)

10. mars: Danmark U19 kvinner - Frankrike U19 kvinner 1-3 (0-1)

10. mars: Sverige U19 kvinner - Norge U19 kvinner 2-0 (1-0)

Mål: 1-0 Johanna Almgren (23), 2-0 Johanna Almgren (52)

Elfsborg - Vålerenga 1-3 (1-2)

Mål: 0-1 Stian Ohr (20), 1-1 Andreas Klarström (37), 1-2 Kristen Viikmäe (40), 1-3 Jonas Krogstad (85).

Rødt kort: Raio Piiroja, Vålerenga

Tromsø - Enköping 0-1 (0-0)

Mål: 0-1 Jonny Rödlund (84).

11. mars: Aalesund - Moss 3-0

Mål: 1-0 Morten Moldskred (13), 2-0 Tor Hogne Aarøy (27), 3-0 Aarøy (69)

12. mars: Norge U19 kvinner - Frankrike U19 kvinner 2-0 (1-0)

Mål: 1-0 Tone Heimlund (2), 2-0 Lene Mykjåland (52)

12. mars: Sverige U19 kvinner - Danmark U19 kvinner 2-1 (2-1)

14. mars: Vålerenga - Malmö FF 3-0 (2-0)

Mål: 1-0 Raio Piiroja (16), 2-0 Kristen Viikmäe (28), 3-0 Kristen Viikmäe (53

14. mars: Sogndal - Aalesund 1-1 (1-0)

Mål: 1-0 Håvard Flo (21), 1-1 Christian Kalvenes (selvmål, 86)

14. mars: Moss - Tromsø 0-3 (0-3)

Mål: 0-1 Morten Gamst Pedersen (1), 0-2 Peter Kovacs (29), 0-3 Peter Kovacs (34)

14. mars: Danmark U19 kvinner - Norge U19 kvinner 2-1

Mål: 1-0 Eva Vester (8), 1-1 Lisa Woods (80), 2-1 Maria Hansen (83)

14. mars: Frankrike U19 kvinner - Sverige U19 kvinner 2-3

17. mars: Sandefjord - Haugesund 4-1 (2-1)

Mål: 1-0 Tom Helge Jacobsen (7), 1-1 Jone Samuelsen (13), 2-1 Geir L. Fevang (24), 3-1 Samuel Isaksen (31), 4-1 Jon Midttun Lie (62).

17. mars: Vålerenga - AIK (Sverige) 1-1 (1-1)

Mål: 1-0 Jonas Krogstad (1), 1-1 Kalle Corneliussen (26).

18. mars: Start - Hønefoss 2-1 (1-0)

Mål: 1-0 Fredrik Strømstad (28), 2-0 Steinar Pedersen (74), 2-1 Steffen Simonsen (77).

18. mars: Strømsgodset - Raufoss 3-2 (2-2)

Mål: 1-0 Olivier Karakezi (8), 1-1 Christian Johnsen (30), 1-2 Christian Johnsen (31), 2-2 Paal Chr. Alsaker (33), 3-2 Vegard Hansen (77)

21. mars: AIK - Sandefjord

21. mars: Haugesund - Vålerenga

21. mars: Raufoss - Start

24. mars: Raufoss - Ørn-Horten

24. mars: Oslo Øst - Ham-Kam

25. mars: Skeid - Strømsgodset

25. mars: Hønefoss - Hødd

27. mars: Ørn Horten - Oslo Øst

27. mars: Ham-Kam - Raufoss

28. mars: Hødd - Skeid

31. mars: Fredrikstad - Mandalskameratene

31. mars: Alta - Bærum

3. april: Bærum - Fredrikstad

3. april: Mandalskameratene - Alta

Oppsett kvinnelag

Gruppe 1: 29/3 - 5/4: Kolbotn (treningsuke), Fløya, Klepp, Larvik og Liungen.

31/03, kl. 14.00: Liungen - Larvik

31/03, kl. 18.00: Fløya - Klepp

02/04, kl. 14.00: Larvik - Fløya

02/04, kl. 18.00: Klepp - Liungen

04/04, kl. 14.00: Fløya - Liungen

04/04, kl. 18.00: Larvik - Klepp

Gruppe 2: 5/4 - 12/4: Kolbotn, Asker, Trondheims-Ørn, Røa, Arna-Bjørnar og Team Strømmen

07/04, kl. 12.00: Asker - Trondheims-Ørn

07/04, kl. 14.30: Arna-Bjørnar - Kolbotn

07/04, kl. 17.00: Team Strømmen - Røa

09/04, kl. 12.00: Asker - Røa

09/04, kl. 14.30: Team Strømmen - Arna-Bjørnar

09/04, kl. 17.00: Kolbotn - Trondheims-Ørn

11/04, kl. 12.00: Arna-Bjørnar - Røa

11/04, kl. 14.30: Team Strømmen - Trondheims-Ørn

11/04, kl. 17.00: Asker - Kolbotn