Vinterkampene fra La Manga har etter hvert blitt en tradisjon i norsk fotball. I år er det 100% Sport-samarbeidet som har sikret seg rettighetene til å sende kampene fra La Manga.

I samarbeid med Spring Media, som driver lamangatv.com, vil vi sende 82 kamper fra 30. januar til 31. mars. Kampene med norsk kommentator vil være tilgjengelige på nettsidene til samarbeidsavisene Aftenposten, Bergens Tidende, Adresseavisen, Stavanger Aftenblad, iTromsø, Sunnmørsposten, Romsdals Budstikke og Fædrelandsvennen.

Kampbilletten koster 89 kroner (SEK). Høydepunktene etterpå er gratis.

.pre1 {margin-left:0!important;}

27. jan.. 18:00 Dinamo Zagreb Odd 4-0 Se målene
30. jan.. 13:00 Arna-Bjørnar Kolbotn 3-1 Se målene
30. jan.. 18:00 Dinamo Zagreb Strømsgodset 0-0 Se høydepunktene
31. jan.. 16:00 Odd FC Vestsjælland 1-2 Se målene
2. feb.. 17:00 Sjakhtar Donetsk Dinamo Zagreb 1-1 Se høydepunktene
3. feb.. 18:00 Molde Hammarby 2-2 Se høydepunktene
4. feb.. 13:00 Lillestrøm FC Vestsjælland 1-1 Se høydepunktene
4. feb.. 16:00 Randers Odd 2-1 Se høydepunktene
6. feb.. 18:00 Hammarby Strømsgodset 1-3 Se høydepunktene
7. feb.. 18:00 Randers Lillestrøm   Ja
9. feb.. 18:00 FC Vestsjælland Hammarby   Ja
11. feb.. 13:00 G17 Danmark Sverige   Ja
11. feb.. 16:00 G17 Norge Poland   Ja
12. feb.. 13:00 Viking AGF   Ja
12. feb.. 16:00 G17 Tsjekkia Portugal   Ja
13. feb.. 13:00 G17 Danmark Norge   Ja
13. feb.. 16:00 G17 Polen Sverige   Ja
14. feb.. 13:00 G19 Portugal Slovakia   Ja
14. feb.. 16:00 G19 Norge Tsjekkia   Ja
15. feb.. 16:00 AGF LMC   Ja
15. feb.. 13:00 G17 Polen Danmark   Ja
15. feb.. 16:00 G17 Sverige Norge   Ja
15. feb.. 18:30 Viking Vålerenga   Ja
16. feb.. 13:00 G19 Tsjekkia Slovakia   Ja
16. feb.. 16:00 G19 Norge Portugal   Ja
18. feb.. 18:00 AGF Vålerenga   Ja
19. feb.. 15:00 Brann Start   Ja
19. feb.. 18:00 Aalesund Tromsø   Ja
20. feb.. 15:00 Sogndal Bestemmes senere   Ja
20. feb.. 18:00 Sandefjord Sarpsborg 08   Ja
22. feb.. 15:00 Tromsø Bestemmes senere   Ja
23. feb.. 12:00 Sarpsborg 08 Brann   Ja
23. feb.. 15:00 Sogndal Sandefjord   Ja
23. feb.. 18:00 Aalesund Start   Ja
26. feb.. 12:00 J23 Sverige England   Ja
26. feb.. 15:00 J23 Norge Kina   Ja
26. feb.. 18:00 J23 USA Japan   Ja
27. feb.. 18:00 Fredrikstad Ranheim   Ja
28. feb.. 12:00 J23 England China   Ja
28. feb.. 15:00 J23 USA Norway   Ja
28. feb.. 18:20 J23 Japan Sverige   Ja
2. mars. 12:00 J23 Sverige Kina   Ja
2. mars. 15:00 J23 England USA   Ja
2. mars. 17:50 J23 Japan Norge   Ja
5. mars. 13:00 J19 Norge USA   Ja
5. mars. 15:00 J19 Sverige Tyskland   Ja
5. mars. 18:00 Denmark Skottland   Ja
6. mars. 15:00 Hødd Bærum   Ja
6. mars. 18:00 Hønefoss Strømmen   Ja
7. mars. 12:00 J19 England Sverige   Ja
7. mars. 16:00 J19 Norge Danmark   Ja
7. mars. 18:30 J19 Tyskland Italia   Ja
9. mars. 12:00 J19 Sveits Italia   Ja
9. mars. 16:00 J19 Sverige USA   Ja
9. mars. 18:30 J19 Norge Tyskland   Ja
12. mars. 12:00 Kristiansund Nest Sotra   Ja
12. mars. 15:00 Stabæk Bodø/Glimt   Ja
12. mars. 18:00 Rosenborg Haugesund   Ja
13. mars. 15:00 Levanger Bestemmes senere   Ja
15. mars. 12:00 Åsane Bestemmes senere   Ja
15. mars. 15:00 Kristiansund Bryne   Ja
15. mars. 18:00 Jerv Follo FK   Ja
16. mars. 12:00 Nest Sotra Levanger   Ja
16. mars. 15:00 Haugesund Bodø/Glimt   Ja
16. mars. 18:00 Rosenborg Stabæk   Ja
18. mars. 13:00 Stabæk Amazon   Ja
19. mars. 13:00 Røa Avaldsnes   Ja
19. mars. 15:00 Vålerenga damer Arna-Bjørnar   Ja
20. mars. 13:00 Sandviken Medkila   Ja
20. mars. 15:00 Klepp Trondheims Ørn   Ja
22. mars. 13:00 Vålerenga damer Lillestrøm   Ja
22. mars. 15:00 Arna-Bjørnar Røa   Ja
23. mars. 13:00 Klepp Stabæk   Ja
23. mars. 15:00 Kolbotn Sandviken   Ja
23. mars. 17:00 Medkila Amazon   Ja
24. mars. 13:00 Avaldsnes Trondheims/Ørn   Ja
26. mars. ?? U21 Norge menn Spania   Ja
31. mars. ?? U21 Norge menn Sverige   Ja

Det kan bli endringer i programmet. Enkelte kamper kan slettes fra sendeplanen og erstattes av andre.