1. runde (10. april):
Rosenborg – Viking, Aalesund – Vålerenga, HamKam – Sandefjord, Lillestrøm – Strømsgodset, Sarpsborg 08 – Bodø/Glimt, Stabæk – Odd, Molde – Tromsø, Brann – Haugesund.
2. runde (15. og 16. april):
Viking – Lillestrøm, Bodø/Glimt – Stabæk, Haugesund – HamKam, Molde – Rosenborg, Odd – Brann, Sandefjord – Tromsø, Strømsgodset – Aalesund, Vålerenga – Sarpsborg 08.
3. runde (22. og 23. april):
Brann – Vålerenga, Aalesund – Bodø/Glimt, HamKam – Strømsgodset, Rosenborg – Sandefjord, Sarpsborg 08 – Odd, Stabæk – Haugesund, Tromsø – Viking, Lillestrøm – Molde.
4. runde (29. og 30. april):
Bodø/Glimt – Brann, Haugesund – Sarpsborg 08, Molde – Stabæk, Sandefjord – Aalesund, Strømsgodset – Tromsø, Viking – HamKam, Odd – Rosenborg.
5. runde 1., 6., 7. og 8. mai):
Vålerenga – Lillestrøm, Rosenborg – Vålerenga, Aalesund – Haugesund, HamKam – Molde, Stabæk – Sarpsborg 08, Tromsø – Odd, Viking – Strømsgodset, Lillestrøm – Bodø/Glimt.
6. runde (12. og 13. mai):
Odd – Lillestrøm, Bodø/Glimt – Rosenborg, HamKam – Tromsø, Molde – Strømsgodset, Sandefjord – Viking, Sarpsborg 08 – Brann, Stabæk – Aalesund, Haugesund – Vålerenga.
7. runde (16. mai):
Aalesund – Molde, Brann – Stabæk, Lillestrøm – Sarpsborg 08, Rosenborg – Haugesund, Strømsgodset – Sandefjord, Tromsø – Bodø/Glimt, Viking – Odd, Vålerenga – HamKam.
8. runde (29. mai):
Bodø/Glimt – Viking, Brann – Rosenborg, Haugesund – Tromsø, Molde – Sandefjord, Odd – Strømsgodset, Sarpsborg 08 – Aalesund, Stabæk – Vålerenga, HamKam – Lillestrøm.
9. runde (4. juni):
Aalesund – Brann, Lillestrøm – Stabæk, Rosenborg – HamKam, Sandefjord – Odd, Strømsgodset – Haugesund, Tromsø – Sarpsborg 08, Vålerenga – Bodø/Glimt, Viking – Molde.
10. runde (11. juni):
Aalesund – Tromsø, Bodø/Glimt – HamKam, Haugesund – Sandefjord, Odd – Molde, Sarpsborg 08 – Viking, Stabæk – Rosenborg, Vålerenga – Strømsgodset, Brann – Lillestrøm.
11. runde (24. og 25. juni):
Viking – Brann, HamKam – Odd, Lillestrøm – Aalesund, Molde – Haugesund, Rosenborg – Sarpsborg 08, Sandefjord – Vålerenga, Tromsø – Stabæk, Strømsgodset – Bodø/Glimt.
12. runde (1.-3. juli):
Vålerenga – Viking, Aalesund – Rosenborg, Brann – HamKam, Haugesund – Odd, Lillestrøm – Tromsø, Sarpsborg – Sandefjord, Bodø/Glimt – Molde, Stabæk – Strømsgodset.
13. runde (7.-9. juli):
HamKam – Aalesund, Viking – Haugesund, Odd – Bodø/Glimt, Rosenborg – Lillestrøm, Sandefjord – Stabæk, Strømsgodset – Sarpsborg, Tromsø – Vålerenga, Molde – Brann.
14. runde (15.-16. juli):
Vålerenga – Molde, Aalesund – Odd, Bodø/Glimt – Haugesund, Lillestrøm – Sandefjord, Rosenborg – Tromsø, Sarpsborg – HamKam, Stabæk – Viking, Brann – Strømsgodset.
15. runde (22. – 24. juli):
Molde – Sarpsborg, HamKam – Stabæk, Haugesund – Lillestrøm, Odd – Vålerenga, Sandefjord – Bodø/Glimt, Tromsø – Brann, Strømsgodset – Rosenborg, Viking – Aalesund.
16. runde (30. juli):
Aalesund – Strømsgodset, Bodø/Glimt – Tromsø, Brann – Viking, Lillestrøm – HamKam, Rosenborg – Odd, Sarpsborg – Haugesund, Stabæk – Molde, Vålerenga – Sandefjord.
17. runde (6. august):
HamKam – Brann, Haugesund – Rosenborg, Molde – Aalesund, Odd – Stabæk, Sandefjord – Sarpsborg, Strømsgodset – Vålerenga, Tromsø – Lillestrøm, Viking – Bodø/Glimt.
18. runde (13. august):
Aalesund – HamKam, Bodø/Glimt – Odd, Lillestrøm – Viking, Rosenborg – Brann, Sandefjord – Molde, Sarpsborg – Strømsgodset, Stabæk – Tromsø, Vålerenga – Haugesund.
19. runde (20. august):
Brann – Aalesund, HamKam – Rosenborg, Haugesund – Bodø/Glimt, Molde – Vålerenga, Odd – Sarpsborg, Strømsgodset – Lillestrøm, Tromsø – Sandefjord, Viking – Stabæk.
20. runde (27. august):
Bodø/Glimt – Strømsgodset, Lillestrøm – Brann, Molde – Viking, Rosenborg – Aalesund, Sandefjord – Haugesund, Sarpsborg – Tromsø, Stabæk – HamKam, Vålerenga – Odd.
21. runde (3. september):
Aalesund – Lillestrøm, Brann – Sarpsborg, HamKam – Bodø/Glimt, Haugesund – Molde, Odd – Sandefjord, Strømsgodset – Stabæk, Tromsø – Rosenborg, Viking – Vålerenga.
22. runde (17. september):
Haugesund – Viking, Molde – Odd, Rosenborg – Bodø/Glimt, Sandefjord – Strømsgodset, Sarpsborg – Lillestrøm, Stabæk – Brann, Tromsø – HamKam, Vålerenga – Aalesund.
23. runde (24. september):
Aalesund – Stabæk, Bodø/Glimt – Vålerenga, Brann – Tromsø, HamKam – Sarpsborg, Lillestrøm – Rosenborg, Odd – Haugesund, Strømsgodset – Molde, Viking – Sandefjord.
24. runde (8. oktober):
Haugesund – Strømsgodset, Molde – Bodø/Glimt, Odd – Viking, Sandefjord – HamKam, Sarpsborg – Rosenborg, Stabæk – Lillestrøm, Tromsø – Aalesund, Vålerenga – Brann.
25. runde (22. oktober):
Aalesund – Sarpsborg, Bodø/Glimt – Sandefjord, Brann – Molde, HamKam – Haugesund, Lillestrøm – Vålerenga, Rosenborg – Stabæk, Strømsgodset – Odd, Viking – Tromsø.
26. runde (29. oktober):
Bodø/Glimt – Lillestrøm, Haugesund – Aalesund, Molde – Tromsø, Odd – HamKam, Sandefjord – Brann, Sarpsborg – Stabæk, Strømsgodset – Viking, Vålerenga – Rosenborg.
27. runde (5. november):
Aalesund – Sandefjord, Brann – Odd, HamKam – Viking, Lillestrøm – Haugesund, Rosenborg – Molde, Sarpsborg – Vålerenga, Stabæk – Bodø/Glimt, Tromsø – Strømsgodset.
28. runde (12. november):
Bodø/Glimt – Aalesund, Haugesund – Brann, Molde – Lillestrøm, Odd – Tromsø, Sandefjord – Rosenborg, Strømsgodset – HamKam, Viking – Sarpsborg, Vålerenga – Stabæk.
29. runde (26. november):
Aalesund – Viking, Brann – Bodø/Glimt, HamKam – Vålerenga, Lillestrøm – Odd, Rosenborg – Strømsgodset, Sarpsborg – Molde, Stabæk – Sandefjord, Tromsø – Haugesund.
30. runde (2. desember):
Bodø/Glimt – Sarpsborg, Haugesund – Stabæk, Molde – HamKam, Odd – Aalesund, Sandefjord – Lillestrøm, Strømsgodset – Brann, Viking – Rosenborg, Vålerenga – Tromsø.
(NTB)