Annonse
Annonse
Annonse
Annonse

Wagner imponerte tross tap

Robert Wagner ute av dart-VM i England.
Annonse
Annonse

Stjernetrim med Jim:

- Overraskende bra, sier Knut Tørum.

Prøver seg mot tidligere norgesmester i karate.

Annonse

Dykk i arkivet:

Etter 261 minutters spill i gullsesongen 1980 slapp Start inn sitt første mål. Se arkivbildene.

Møt en av de viktigste rockefotografer. Meritter: John Lennon, Yoko Ono og The Rolling Stones.

Annonse
  • Rune Stensland
Tekststørrelse     Skriv ut  

Robert Wagner (43), som konkurrerer for Arendal Dartklubb, tapte lørdag 2-3 for verdensener Gary Andersen i VM i England. Dermed ble det med den ene kampen i sekstendelsfinalen for Norges eneste utøver i mesterskapet.

- Robert ledet 2-1, men sa til meg etter kampen at han slet litt med nervøsiteten i de to siste rundene. Uansett gjorde han en veldig god kamp, med et snitt på 29,77 poeng, sier Wagners kone, den tidligere landslagsspilleren i dart, Tone Eriksen Wagner.

Publisert 05.01.09 10:34 Oppdatert 05.01.09 13:56
Annonse
FVN.NO - FRA FORSIDEN

Tre barneskoler i Voiebyen har varslet elever og foreldre, etter to episoder hvor en ukjent mann har spurt om elever ville sitte på.

Eramet i Kvinesdal:

Gassalarmen var gått og det var ingen personer i området, da det tirsdag eksploderte ved den ene smelteovner ved Eramet Kvinesdal.

Annonse