Annonse
Annonse
Annonse
Annonse

Sigvart Dagsland - Underlig frihet

Annonse

Guiden:

Sjekk hvilke konserter, show, festivaler og annet som skjer i sommer i vår kulturguide.

Sist anmeldt på fvn.no

 
Terningkast 5 Karine Nyborg - Ikke rart det kommer kråker (Aschehoug)

Terningkast 6 Henrik Arnstad - Skyld. En europeisk reise i skyggen av Nazi-Tyskland (Spartacus) Oversatt av Egil Fredheim

Terningkast 4 Alexandra Beverfjord-Kretsen (Gyldendal)

Terningkast 6 Johan B. Mjønes-Orkanger (Aschehoug)

436
Terningkast 5 Iron Maiden - The final frontier (EMI)

Les flere anmeldelser:
FILM MUSIKK BOK

Pondus, Nemi og Rocky - les dagens striper

Annonse
Tekststørrelse     Skriv ut  

Men mens «Hjemmefra» til tider virket anstrengt, var litt stusselig og småkjedelig, har han de gode melodiene denne gangen. Dagsland har senket skuldrene. Slappet av. Tatt med seg noen flotte duettanter i studio. Nemlig kona Karoline Krüger, Jan Toft (eks. Vamp) og Solveig Slettahjell. De krydrer albumet på en positiv måte sammen med de delikate arrangementene og den lekre produksjonen. Etter en poppa første halvpart, blir Dagsland mer ettertenksom og undrende på andre halvdel. Han fikser begge deler.

Rune Slyngstad

Supert Sigvart!

Sigvart Dagsland

Underlig frihet.

(EMI)

Publisert 18.10.04 22:10 Oppdatert 19.10.04 09:16
Annonse
FVN.NO - FRA FORSIDEN

Agderbyens far lanserer ny kommunestruktur:

Jon P. Knudsen mener 25 kommuner på Agder bør bort. Se forslaget til ”det nye Sørlandet” og si din mening.

Eramet i Kvinesdal:

Gassalarmen var gått og det var ingen personer i området, da det tirsdag eksploderte ved den ene smelteovner ved Eramet Kvinesdal.

Annonse