Annonse
Annonse
Annonse
Annonse

Sarah Jessica Parker:

- Har ikke fjernet noe

Sex and The City-stjernen Sarah Jessica Parker nekter for å ha lagt seg under kniven. Ikke engang for å fjerne den berømte føflekken hun hadde i ansiktet inntil nylig.
Annonse
MED: Sarah Jessica Parker med tydelig føflekk. FOto: Scanpix
UTEN: Sarah Jessica Parker uten føflekk. Eventuelt med rester. Foto: Scanpix

Guiden:

Sjekk hvilke konserter, show, festivaler og annet som skjer i sommer i vår kulturguide.

Sist anmeldt på fvn.no

 
Terningkast 5 Karine Nyborg - Ikke rart det kommer kråker (Aschehoug)

Terningkast 6 Henrik Arnstad - Skyld. En europeisk reise i skyggen av Nazi-Tyskland (Spartacus) Oversatt av Egil Fredheim

Terningkast 4 Alexandra Beverfjord-Kretsen (Gyldendal)

Terningkast 6 Johan B. Mjønes-Orkanger (Aschehoug)

436
Terningkast 5 Iron Maiden - The final frontier (EMI)

Les flere anmeldelser:
FILM MUSIKK BOK

Pondus, Nemi og Rocky - les dagens striper

Annonse
  • Janne Hagen
Tekststørrelse     Skriv ut  

Parker ble fotografert da hun tirsdag var på en baseballkamp på Yankee Stadium i New York City, og tilsynelatende var føflekk-kjennemerket på haken hennes borte.

– Nei, jeg har ikke vært under kniven. Og jeg har heller ikke fjernet noen skjønnhetsflekk i ansiktet, skal hun ifølge PR.inside.com ha sagt.

Kirurgi eller sminke?
Det skal bare være et lite merke igjen etter den berømte føflekken. Om det er kirurgi eller god makeup som har sylden, er vel ikke helt på det rene.

Den 43 år gamle Sarah Jessica Parker har tidligere også vært ubøyelig på at hun ikke har gjort noen inngrep for å fikse på fysikken. Det har vært et stort poeng for henne i flere magasin-intervjuer.

Distraherende for fansen
Telegraph.co.uk melder at stjernen stadig har blitt bomardert med klager fra fans som har syntes at skjønnhetsmerket hennes har vært distaherende.

– Ingenting har blitt fjernet, heter det fra stjernens hold.

Publisert 17.07.08 17:36 Oppdatert 22.01.09 11:53
Annonse
FVN.NO - FRA FORSIDEN

Tre barneskoler i Voiebyen har varslet elever og foreldre, etter to episoder hvor en ukjent mann har spurt om elever ville sitte på.

Eramet i Kvinesdal:

Gassalarmen var gått og det var ingen personer i området, da det tirsdag eksploderte ved den ene smelteovner ved Eramet Kvinesdal.

Annonse